FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Go down 
Autor/icaPoruka
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male
Broj postova : 426
Godine : 37
Datum registracije : 10.04.2012

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty
PostajNaslov: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 22:27

Review američkog Spec-Ops novčanika, koji se uz malo truda i mašte može organizirati kao pravi EDC kit!

Ako se pitate čemu EDC u novčaniku i nije li lakše nositi torbicu, ponekad mi nije praktično, nije primjereno ili čak nije dozvoljeno nositi torbicu / pederušu, tako da sam odlučio složiti i EDC u novčaniku.

[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female
Broj postova : 168
Godine : 21
Datum registracije : 04.10.2013

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 22:39

Svaka cast! Jesi li i ti u onoj skupini na faceu koji rade review-ove. Ak nisi možda da im se pridružiš T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 Bas imas dobar glas za takve neke stvari T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 22:43

Nisam, a iskreno ni ne znam o kakvoj se skupini za review-e radi? Nekad davno sam radio na radiju, pa sam prošao govorne vježbe, vježbe disanja, dikciju i tako dalje, ali s godinama se to malo izgubilo... Nekad sam sebe uhvatim u pogrešci, malo previše ima onih "uuum, aaaam" itd. ali valjda ne smeta previše za youtube T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 469245 Ipak, hvala T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 22:56

Urban gaddete se zovu imaju u redu reviewe tako daa sam pomislio T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 ae nije bito nastavi i dalje uživam gledajući T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2834
Godine : 29
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 23:03

Krenimo redom T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
Video odličan, super je za vidjeti da i takav način prezentiranja netko koristi. Makar je u zadnje vrijeme sve više video uradaka. Što se tiče samog novčanika, odlično je predstavljen i zakon mi je ona britvica s ogledalom, dovoljno keša je unutra i kartica T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 478256

Inače nisam preveliki fan novčanika, al su nužno zlo i kad se kupuje uzme se čim kvalitetniji. Ja imam nekog kineza kad ne mogu nositi pederušu..npr na posel i sl.
Ali većinom je tu pederuša i sitnice u njoj.

Nadam se uskoro vidjeti još koji zanimljivi video.

p.s. dužina videa po meni je + a ne minus i nebi se trebao truditi da bude ispod 15 min =)
[Vrh] Go down
zippo
lingua
lingua
zippo

Male
Broj postova : 369
Godine : 32
Datum registracije : 12.11.2009

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 23:24

odličan video,neizmjerno mi je drago vidjet domaće video uratke o raznoj opremi na youtubu.
samo pitanje jedno,di si ga kupio,uzeo bi sebi jedan a i lega bi jednog,njegov je razlohan do bola(ima ga 6 god).
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 23:44

Ak ikog zanima T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 Ja cu kupiti jedan spartan od maxpedition-a ma nabacim review T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty08.01.14 23:46

@Ssverko, fala T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986 I svakako daj review!

@Migach, ma nosim i ja pederusu tj. EDC torbicu svaki dan. Ali ima situacija u kojima ne mogu nositi pederusu sa sobom ili naprosto nije bas primjereno, npr. javna okupljanja, sluzbeni dogadjaji, kino, svadbe i tome slicno. Nekako ne ide bas odijelo i kravata sa Maxpeditionom T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 Isto tako, nekad kad vec vucem tonu druge opreme, ne mogu jos nositi i pederusu ili mi smeta u poslu. A za duzinu, mogu ja blebetati koliko god treba, ali trudim se ipak srezati na nesto sto nece ljudima previse vremena oduzeti T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986

@zippo, uzeo sam ga na ebayu, mislim od nekog iz Italije ili Britanije, nisam 100% siguran. Imao sam srece, bio je jedno 20$ jeftiniji od onoga sto inace traze. Samo ako zelis bas isti ovaj, pazi da ne uzmes T.H.E. Wallet JR, to je onaj manji model.
[Vrh] Go down
Dark00
tipko
tipko
Dark00

Male
Broj postova : 77
Godine : 29
Datum registracije : 20.11.2013

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty09.01.14 3:18

Prije svega jako dobro radis reviewe sve pohvale T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
Novcanik je stvarno super mjesta vise nego dovoljno materijal cvrst i izdrzljiv, i skroz mi je fora sta je tvoj pun gadgeta i to jako korisnih T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 478256

Sve u svemu jos reviewa kad te tako dobro ide T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 469245
[Vrh] Go down
likota
bebač
bebač
likota

Male
Broj postova : 6
Godine : 33
Datum registracije : 04.01.2014

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty09.01.14 4:04

Da ne pametujem previse ja cu se samo sloziti sa Dark00. Tako da samo napred. Publiku imas sigurno. T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
[Vrh] Go down
http://www.ambinet.de
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty09.01.14 14:39

Ajde, drago mi je da vam se sviđa review, bit će onda uskoro još nešto! Već tjednima čekam da mi dođe zadnji dio seta za Maxpedition Bottle Holder, pa je to prvo iduće na redu.
[Vrh] Go down
vens
lingua
lingua
vens

Male
Broj postova : 375
Godine : 28
Datum registracije : 26.03.2012

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty09.01.14 23:43

Video jako kvaliteno napravljen i sve odlicno opisano - cestitam... samo po meni je malo pre dug T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
Što se tiče samog novčanika ... ja osobno ne volim te velike novcanike jer iovak imam 3 kartice i keš tak da mi nema smisla nosit tak nes veliko pogotovo jer mi je u stražnjem desnom đepu pa mi samo smeta
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty10.01.14 0:30

Znam da je predug, trudim se biti kratak, ali onda dok pokažem jednu stvar, pa drugu, pa se sjetim nečeg trećeg, pa dok to sve nekako smisleno posložim u rečenice, pa malo filozofiranja, pa ovo i ono i hebiga... Trebao bih si napisati na papirić nekakav podsjetnik, a ne ovako sve iz glave T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 469245
[Vrh] Go down
Okibex
spikač
spikač
Okibex

Male
Broj postova : 706
Godine : 25
Datum registracije : 27.11.2012

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty10.01.14 10:56

Odličan ti je rewiew, nije predug. Ono, objasnio si 100 stvari za 15 min, npr nutnfancy će o čačkalici pričati pola sata.

Super je novčanik i jako mi se sviđa kako si to sve složio.

I sad napokon kužim za što si tražio malumalu lampicu
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty10.01.14 15:44

Tnx Okibex, sad još moram smisliti kako da ušijem onu rastezljivu traku, pa da konačno unutra dodam i svjetiljku. Razmišljam da odnesem novčanik nekoj krojačici, jer ako ja budem sam brljao po tome mislim da ću prije ušiti komade mesa s prstiju T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
[Vrh] Go down
Otto Rino
tipko
tipko
Otto Rino

Male
Broj postova : 95
Godine : 20
Datum registracije : 04.11.2013

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty10.01.14 15:59

Genijalno,je da je velik ali koliko stvari imas unutra je super.Fora je sto je sve u obliku kartice
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2913
Godine : 41
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty11.01.14 9:10

Možda nećeš trebati šivati...

Ako ti lampica ima šnalu za džep, možeš je provući da se drži za onu središnju traku gdje piše Spec-ops.
[Vrh] Go down
acika
tipko
tipko
acika

Male
Broj postova : 59
Godine : 48
Datum registracije : 11.09.2013

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty11.01.14 11:58

Drug video ti je zaista ok  kao što kolege su primjetile imaš lijep vokabular, jer i ja pazim na rijeći i svakodnevno i ovako, jer nikad ne znamo ko će da nas sluša,što se toga tiće samo napred a zamolio bih te ako možeš mi reći gdje nabavljaš to fleksibilno povečalo vidim da ga imaš u svojim kitovima ja bih isto volio imati par komada pošto ja uvijek pravim najmanje dva kita jer moja mlađa kčerka (i starija ali malo manje) zaista je preko mene zaljubljenik u ove stvari, jer ih ja ućim da neće uvije biti onako kako mi želimo, nego da će biti i nepredviđenih, ne lijepih situacija i da se mora biti uvijek spremno, naravno nije to ništa fanatično ali nije ni naivno.Kod nas u Bosni ne postoji neko baš tržište za to pa se snalazimo kako znamo, ali na ta povečala još nisam naletio i jako mi je teško skoro nemoguće naletiti na tablete za pročišćavanje vode ali bit ću uporan pa će i to doći u komplete hvala još jednom na trudu pa se čujemo lijep pozzz  T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 464819 
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty11.01.14 15:10

Puls, upravo sam nešto slično i napravio. Za sad funkcionira, ali nekako mi se čini da bi mogla ispasti van... Vidjet ćemo!

Acika, hvala lijepa! Kao što rekoh, nekad davno sam radio na radiju, a i moj posao je često javne prirode, pa nekako već instiktivno pazim na dikciju i riječnik. Što se poveća tiče, naručio sam ih sa ebaya, evo link: 6pcs Credit Card 3x Magnifier. 6 komada za 7$, sasvim pristojno. Svako povećalo ima svoju malu zaštitnu košuljicu od folije, tako da se ne grebe.
[Vrh] Go down
acika
tipko
tipko
acika

Male
Broj postova : 59
Godine : 48
Datum registracije : 11.09.2013

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty11.01.14 16:15

Drug hvala ti za info svakako ću pogledat a i cijena mi godi lijep ti pozzz i samo napred
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita   T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.