FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

+7
vens
likota
Dark00
zippo
Migach
ssverko13
Inspektor
11 posters

Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 08.01.14 20:27

Review američkog Spec-Ops novčanika, koji se uz malo truda i mašte može organizirati kao pravi EDC kit!

Ako se pitate čemu EDC u novčaniku i nije li lakše nositi torbicu, ponekad mi nije praktično, nije primjereno ili čak nije dozvoljeno nositi torbicu / pederušu, tako da sam odlučio složiti i EDC u novčaniku.

Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by ssverko13 08.01.14 20:39

Svaka cast! Jesi li i ti u onoj skupini na faceu koji rade review-ove. Ak nisi možda da im se pridružiš T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 Bas imas dobar glas za takve neke stvari T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
ssverko13
ssverko13
bomber
bomber

Female
Broj postova : 163
Godine : 26
Lokacija : Pazin
Datum registracije : 04.10.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 08.01.14 20:43

Nisam, a iskreno ni ne znam o kakvoj se skupini za review-e radi? Nekad davno sam radio na radiju, pa sam prošao govorne vježbe, vježbe disanja, dikciju i tako dalje, ali s godinama se to malo izgubilo... Nekad sam sebe uhvatim u pogrešci, malo previše ima onih "uuum, aaaam" itd. ali valjda ne smeta previše za youtube T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 469245 Ipak, hvala T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by ssverko13 08.01.14 20:56

Urban gaddete se zovu imaju u redu reviewe tako daa sam pomislio T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 ae nije bito nastavi i dalje uživam gledajući T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
ssverko13
ssverko13
bomber
bomber

Female
Broj postova : 163
Godine : 26
Lokacija : Pazin
Datum registracije : 04.10.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Migach 08.01.14 21:03

Krenimo redom T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
Video odličan, super je za vidjeti da i takav način prezentiranja netko koristi. Makar je u zadnje vrijeme sve više video uradaka. Što se tiče samog novčanika, odlično je predstavljen i zakon mi je ona britvica s ogledalom, dovoljno keša je unutra i kartica T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 478256

Inače nisam preveliki fan novčanika, al su nužno zlo i kad se kupuje uzme se čim kvalitetniji. Ja imam nekog kineza kad ne mogu nositi pederušu..npr na posel i sl.
Ali većinom je tu pederuša i sitnice u njoj.

Nadam se uskoro vidjeti još koji zanimljivi video.

p.s. dužina videa po meni je + a ne minus i nebi se trebao truditi da bude ispod 15 min =)
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by zippo 08.01.14 21:24

odličan video,neizmjerno mi je drago vidjet domaće video uratke o raznoj opremi na youtubu.
samo pitanje jedno,di si ga kupio,uzeo bi sebi jedan a i lega bi jednog,njegov je razlohan do bola(ima ga 6 god).
zippo
zippo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 359
Godine : 36
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 12.11.2009

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by ssverko13 08.01.14 21:44

Ak ikog zanima T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 Ja cu kupiti jedan spartan od maxpedition-a ma nabacim review T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870
ssverko13
ssverko13
bomber
bomber

Female
Broj postova : 163
Godine : 26
Lokacija : Pazin
Datum registracije : 04.10.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 08.01.14 21:46

@Ssverko, fala T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986 I svakako daj review!

@Migach, ma nosim i ja pederusu tj. EDC torbicu svaki dan. Ali ima situacija u kojima ne mogu nositi pederusu sa sobom ili naprosto nije bas primjereno, npr. javna okupljanja, sluzbeni dogadjaji, kino, svadbe i tome slicno. Nekako ne ide bas odijelo i kravata sa Maxpeditionom T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 368870 Isto tako, nekad kad vec vucem tonu druge opreme, ne mogu jos nositi i pederusu ili mi smeta u poslu. A za duzinu, mogu ja blebetati koliko god treba, ali trudim se ipak srezati na nesto sto nece ljudima previse vremena oduzeti T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986

@zippo, uzeo sam ga na ebayu, mislim od nekog iz Italije ili Britanije, nisam 100% siguran. Imao sam srece, bio je jedno 20$ jeftiniji od onoga sto inace traze. Samo ako zelis bas isti ovaj, pazi da ne uzmes T.H.E. Wallet JR, to je onaj manji model.
Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Dark00 09.01.14 1:18

Prije svega jako dobro radis reviewe sve pohvale T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
Novcanik je stvarno super mjesta vise nego dovoljno materijal cvrst i izdrzljiv, i skroz mi je fora sta je tvoj pun gadgeta i to jako korisnih T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 478256

Sve u svemu jos reviewa kad te tako dobro ide T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 469245
Dark00
Dark00
tipko
tipko

Male
Broj postova : 77
Godine : 33
Lokacija : Klis/Split Dalmacija
Datum registracije : 19.11.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by likota 09.01.14 2:04

Da ne pametujem previse ja cu se samo sloziti sa Dark00. Tako da samo napred. Publiku imas sigurno. T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
likota
likota
bebač
bebač

Male
Broj postova : 6
Godine : 37
Lokacija : Ljubljana
Datum registracije : 04.01.2014

http://www.ambinet.de

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 09.01.14 12:39

Ajde, drago mi je da vam se sviđa review, bit će onda uskoro još nešto! Već tjednima čekam da mi dođe zadnji dio seta za Maxpedition Bottle Holder, pa je to prvo iduće na redu.
Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by vens 09.01.14 21:43

Video jako kvaliteno napravljen i sve odlicno opisano - cestitam... samo po meni je malo pre dug T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
Što se tiče samog novčanika ... ja osobno ne volim te velike novcanike jer iovak imam 3 kartice i keš tak da mi nema smisla nosit tak nes veliko pogotovo jer mi je u stražnjem desnom đepu pa mi samo smeta
vens
vens
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 33
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 26.03.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 09.01.14 22:30

Znam da je predug, trudim se biti kratak, ali onda dok pokažem jednu stvar, pa drugu, pa se sjetim nečeg trećeg, pa dok to sve nekako smisleno posložim u rečenice, pa malo filozofiranja, pa ovo i ono i hebiga... Trebao bih si napisati na papirić nekakav podsjetnik, a ne ovako sve iz glave T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 469245
Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Okibex 10.01.14 8:56

Odličan ti je rewiew, nije predug. Ono, objasnio si 100 stvari za 15 min, npr nutnfancy će o čačkalici pričati pola sata.

Super je novčanik i jako mi se sviđa kako si to sve složio.

I sad napokon kužim za što si tražio malumalu lampicu
Okibex
Okibex
spikač
spikač

Male
Broj postova : 570
Godine : 29
Lokacija : Kutina
Datum registracije : 27.11.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 10.01.14 13:44

Tnx Okibex, sad još moram smisliti kako da ušijem onu rastezljivu traku, pa da konačno unutra dodam i svjetiljku. Razmišljam da odnesem novčanik nekoj krojačici, jer ako ja budem sam brljao po tome mislim da ću prije ušiti komade mesa s prstiju T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 747986
Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Otto Rino 10.01.14 13:59

Genijalno,je da je velik ali koliko stvari imas unutra je super.Fora je sto je sve u obliku kartice
Otto Rino
Otto Rino
tipko
tipko

Male
Broj postova : 95
Godine : 24
Lokacija : Zadar
Datum registracije : 03.11.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by puls 11.01.14 7:10

Možda nećeš trebati šivati...

Ako ti lampica ima šnalu za džep, možeš je provući da se drži za onu središnju traku gdje piše Spec-ops.
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by acika 11.01.14 9:58

Drug video ti je zaista ok  kao što kolege su primjetile imaš lijep vokabular, jer i ja pazim na rijeći i svakodnevno i ovako, jer nikad ne znamo ko će da nas sluša,što se toga tiće samo napred a zamolio bih te ako možeš mi reći gdje nabavljaš to fleksibilno povečalo vidim da ga imaš u svojim kitovima ja bih isto volio imati par komada pošto ja uvijek pravim najmanje dva kita jer moja mlađa kčerka (i starija ali malo manje) zaista je preko mene zaljubljenik u ove stvari, jer ih ja ućim da neće uvije biti onako kako mi želimo, nego da će biti i nepredviđenih, ne lijepih situacija i da se mora biti uvijek spremno, naravno nije to ništa fanatično ali nije ni naivno.Kod nas u Bosni ne postoji neko baš tržište za to pa se snalazimo kako znamo, ali na ta povečala još nisam naletio i jako mi je teško skoro nemoguće naletiti na tablete za pročišćavanje vode ali bit ću uporan pa će i to doći u komplete hvala još jednom na trudu pa se čujemo lijep pozzz  T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita 464819 
acika
acika
tipko
tipko

Male
Broj postova : 59
Godine : 52
Lokacija : BiH Tuzla
Datum registracije : 11.09.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Inspektor 11.01.14 13:10

Puls, upravo sam nešto slično i napravio. Za sad funkcionira, ali nekako mi se čini da bi mogla ispasti van... Vidjet ćemo!

Acika, hvala lijepa! Kao što rekoh, nekad davno sam radio na radiju, a i moj posao je često javne prirode, pa nekako već instiktivno pazim na dikciju i riječnik. Što se poveća tiče, naručio sam ih sa ebaya, evo link: 6pcs Credit Card 3x Magnifier. 6 komada za 7$, sasvim pristojno. Svako povećalo ima svoju malu zaštitnu košuljicu od folije, tako da se ne grebe.
Inspektor
Inspektor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 424
Godine : 41
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 10.04.2012

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by acika 11.01.14 14:15

Drug hvala ti za info svakako ću pogledat a i cijena mi godi lijep ti pozzz i samo napred
acika
acika
tipko
tipko

Male
Broj postova : 59
Godine : 52
Lokacija : BiH Tuzla
Datum registracije : 11.09.2013

[Vrh] Go down

T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita Empty Re: T.H.E. Wallet - video review novčanika / EDC kita

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.