FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Moj setup za kuhanje

Go down 
Autor/icaPoruka
Braco
zelembara
zelembara
Braco

Male
Broj postova : 22
Godine : 32
Datum registracije : 18.08.2013

Moj setup za kuhanje Empty
PostajNaslov: Moj setup za kuhanje   Moj setup za kuhanje Empty25.08.13 13:10

Evo da vam pokažem što ja koristim kad idem u planine ili na izlet.
Ima par godina kupia sam s Ebaya BCB set sa plastičnom čašom, bocom , postoljem za tablete, metalnom posudom, plastičnim poklopcem i torbicom.
Od svega navedenog ostala mi je ono šta mi treba a to je torbica, metalna posuda, postolje i pot grabber. U fazi sam izrade metalnog poklopca za posudu. Kad bude gotovo stavit ću kako sam napravia.

Uz navedeno nosim još primus set za jelo, kovea kuhalo, flint, kartušu, žicu za rezanje drva, upaljač itd..

Još ide i kraća drvena kuhača ali je na pranju.
To izgleda ovako :

Moj setup za kuhanje Bmkz

I sve stane u ovo :

Moj setup za kuhanje Ft3c

Kovea kuhalo :
Moj setup za kuhanje 7mfq

Moj setup za kuhanje 0i2w

Koje stane u posudu, s soljenkom(primus) i jar-om za prat suđe Moj setup za kuhanje 368870 :

Moj setup za kuhanje Oq3f

Malo o kuhalu...
Znači marka je kovea , model camp4 (link : http://www.kovea.com/fckeditor/userfiles/KB-0211-E.jpg). Kupljen isto tako priko Ebaya. Kad sam gleda kuhalo bilo mi je važno da je malo kad se sklopi, da ima noge, te ima cijev za zagrijavanje plina ali isto tako da plamen nije previše usmjeren ali ne i previše raširen. Toga ode nije bilo ali ono šta sam i naša cijene su bile previsoke.
S kuhalom sam prezadovoljan, evo link za review

Još sa sobom nosim inox čašu koju koristim na kuhalu za spremit čaj ili samo ka čašu za piće. U nju ujedno drži kocke šećera u plastičnoj ziplock kesici te čajeve. Za pjat koristim ovo http://www.robot.hr/posude-od-inox-a/zdjela-inox-26-cm.html i služi odlično .

Moj setup za kuhanje 8rnw

Kad nas ide više i oćemo nešto tipa manistre ili riže ili šta već koristim teću od 1.6l marke mrs seagull(ebay).

Moj setup za kuhanje 5niq

Ka šta vidite ja samo naručujem s Ebaya Moj setup za kuhanje 747986, jer prođem dosta povoljnije i dobijem dosta kvalitetnije stvari nego šta bi ode uzea.
Iman još 1 posudu od litre i jedna teča ali to se koristi kad idem u kampove.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7278
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Moj setup za kuhanje   Moj setup za kuhanje Empty25.08.13 23:02

mislim da imaš temu ovdje na forumu portabilna kuhinja upravo sa takvim osobnim sistemima kuhanja.

potgraber ima i hrvatski naziv poznat u outdoor krugovima,"gambić".

lijepo razrađen sistem.

[Vrh] Go down
Braco
zelembara
zelembara
Braco

Male
Broj postova : 22
Godine : 32
Datum registracije : 18.08.2013

PostajNaslov: Re: Moj setup za kuhanje   Moj setup za kuhanje Empty26.08.13 0:56

NAVIGATOR je napisao/la:
mislim da imaš temu ovdje na forumu portabilna kuhinja upravo sa takvim osobnim sistemima kuhanja.

potgraber ima i hrvatski naziv poznat u outdoor krugovima,"gambić".

lijepo razrađen sistem.

Ih nisam zna za gambić, ja ga zovem hvatač al mi je bilo glupo stavit pa sam stavia pot grabber. A gleda sam šta mi triba šta ne, šta mogu smanjit i eto iz svega proizašlo ovo.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Moj setup za kuhanje   Moj setup za kuhanje Empty

[Vrh] Go down

Moj setup za kuhanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.