FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Vreca za spavanje

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
Mraz
master
master

Broj postova : 6779
Datum registracije : 26.02.2010

Vreca za spavanje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty06.01.12 4:31

Ovu hvale kao jednu od boljih all-round vreća za tu lovu: Ferrino NIGHTEC 600 LITE PRO

Stvar je kada se spakira velika je kao moja Mc'K koja je smjeh od vreće u odnosu na ovu (ekstremna na -5*).

Target ima obje pa neka se oglasi po tom pitanju al moram ti reć da Simply WTS nije uopće malena vreća... kada se spakira zauzme poprilično mjesta.

[Vrh] Go down
bum bum
bomber
bomber
bum bum

Male
Broj postova : 187
Godine : 42
Datum registracije : 12.03.2011

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty06.01.12 13:47

ako imaš novaca uzmi ferino nightec 600 lite pro,nećeš falit
piše na njoj da je do -5 ekstremno,ja sam u njoj spava na kavkazu na -20
u šatoru i u termo donjem rublju pa mi je bilo i pretoplo
pogotvo ako zakopčaš kapuljaču,
sve u svemu super investicija
[Vrh] Go down
goran.h
bomber
bomber
goran.h

Male
Broj postova : 116
Godine : 32
Datum registracije : 27.11.2011

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty06.01.12 22:43

Moram priznat sviđa mi se ova Nightec 600 Lite Pro, neznam zašto sam nju previdio...

A pogotovo što joj dajete preporuke iz prve ruke.

I cijena mi je super, jer na planinarsku iskaznicu ide još 10% za gotovinu, pa mi je to 640 kn Vreca za spavanje - Page 3 368870

Ajde neka još Target potvrdi što je bum bum rekao i nađena je nova vreća Vreca za spavanje - Page 3 368870

nije da ne vjerujem što je rekao bum bum, nego su vreće pomalo individualne, tj. nekim ljudima može biti poprilično različit doživljaj u vreći od drugih, a 2 potvrde nekako poništavaju valjda taj individualni doživljaj

Da li je tko koristio ovo: Ferrino bivak Rider

cijenom se čini ok, ali neznam koliko je korisno za dodatno podizanje temperature ili spavanje bez šatoru uz samo ceradu kao krov npr. (i napuhujuća podloga ispod)
[Vrh] Go down
explode
bomber
bomber

Male
Broj postova : 173
Godine : 47
Datum registracije : 16.04.2011

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty06.01.12 23:59

Budi oprezan sa Ferrinom.

mada na prvi pogled svi njegovi proizvodi deluju perfektno, odlican dizajn, performanse, dobro pokriven seo spektar potreba, cak neka resenja deluju vrlo inteligentno i inovativno, u praksi se pokazao problematican.

Video sam: da se novi ferrino stapovi uvlace jer je popustio zavrtanj, da meh za vodu curi (imam platipus od 3 l vec par godina i savrseno radi, kao nov ), da se ranac rasparao, alicno sam imao iskustvo sa šatorom spectre2 kome su na prvom kampovanju insekti proglizli mrezicu za komarce. Nisam mogao da verujem, snimio sam kako je jedu i poslao Ferrinu. Dobijo sam odgovor da ne prihvataju reklamaciju jer standard njihove opreme to dopusta.

Sa njihovim vrecama nemam iskustva, ali ti savetujem oprez. U najmanju ruku kupi vrecu koju ti neko ko je duze koristi moze preporuciti , u suprotnom .....

sretno
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male
Broj postova : 1305
Godine : 44
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty07.01.12 17:47

goran.h je napisao/la:
...

Da li je tko koristio ovo: Ferrino bivak Rider

cijenom se čini ok, ali neznam koliko je korisno za dodatno podizanje temperature ili spavanje bez šatoru uz samo ceradu kao krov npr. (i napuhujuća podloga ispod)

Nisan ima priliku provat, ali po cijeni, i specifikacijama, nažalost taj bivy ne diše... Kondenzacija ti je skoro pa zagarantirana... Ja ne bih...

Bivy od goretexa je skup i težak, ali jako dobro diše... Ima ih od donekle dišućih materijala, laganih i ne toliko skupih, i da kupujen bivy, takvog bi uzeja...

Nešto ka ovi... Ovoga ti neko može dobacit iz Slovenije...

http(dvotočka)//www(točka)kibuba(točka)hr/index(točka)php?&cID=8&scID=50&pID=1090

Imaš ga sa uk ebay uz besplatnu dostavu za manje... Ali možda te zvekne carina i pdv... Možda i prođeš lišo, pogotovo ako ti prodavač ima volje napisat vrijednost 17 funti i ispostavit 2 fakture za plaćanje od kojih je jedna na 17 funti a druga na ostatak, pa ako dođe do priče sa carinom pokažeš za primjer ovu ferrino rider i tu fakturu i uplatu... I možda prođeš lišo... A možda ti stigne bez ikakvih problema, bez ikakvih pitanja čak i bez tih makinacija, i to se znalo dogodit...

http(dvotočka)//www(točka)ebay(točka)co(točka)uk/itm/Trekmates-Standard-Bivvi-Bag-/280710168884?pt=UK_SportingGoods_HikingEquipment_RL&hash=item415ba14134

U švabiji imaš sličan proizvod... Pazi, ista ovakva ima i sa alu slojem, i sa slojem koji ne diše (ta je najjeftinija)... Ova diše, u određenoj mjeri, ali opet ne ka goretex... Ali nije ni toliko skupa, ni toliko teška...

http(dvotočka)//www(točka)globetrotter(točka)de/de/shop/detail(točka)php?mod_nr=113440&k_id=0500&hot=0>ID=30239034bde0541b7bd7e17d1c7a9a4fa32

Bivy ti maximum doda još 5 stupnja celzija izolacije, prije negdi 2 do 3... Ali, omogućava spavanje pod vedrim nebom ili ispod cerade... Samo još moraš smislit nekakvi sistem za mrežicu protiv insekata na otvoru za lice... Malo kreative, pa se i to riješi... =)

P.S. kod linkova, opet ne mogu ih normalno postat, pa (točka) triba zaminit sa . i (dvotočka) sa : da bi radili... Vreca za spavanje - Page 3 321675
[Vrh] Go down
goran.h
bomber
bomber
goran.h

Male
Broj postova : 116
Godine : 32
Datum registracije : 27.11.2011

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty07.01.12 18:25

DoomsdayST hvala na odgovoru, vidiš nisam uopće razmišljao o tome da li diše taj bivi ili ne.

Imaš pravo, ako ne diše, onda je to jako loše, jer se nakuplja vlaga na vreći, a to nikako ne bi htio pri niskim zimskim temperaturama.

Globetrotter je odličan dučan, gledao sam već svašta kod njih i htio kupiti bisage Ortlieb za bicikl kod njih (imaju posebnu svoju kućnu liniju, naračaste boje ), ali isporučuju samo unutar EU i ne žele isporučiti na poštu (na uslugu Poste Restante), jer sam si htio na taj način naručiti u Brežice.

Tako da mi je taj dučan na žalost izvan opcije, a stvarno ima odličnih stvari za boravak u prirodi i biciklistički touring.
[Vrh] Go down
novembre
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 38
Datum registracije : 16.02.2012

PostajNaslov: Vreća za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty16.02.12 4:33

Zanima me vaše mišljenje o sljedećim vrećama za spavanje.

1. Deuter exosphere +2
1. Deuter exosphere -4
(stavio bi linkove ali sam se tek registrirao na forum pa moram čekati 7 dana)

-Vreću bi koristio isključivo u šatoru , preko ljeta eventulno bez šatora.
-Vreću bi nosio sa sobom na biciklu (touring po dalmaciji uglavnom)
-Koristio bi je uglabnom u proljeće/ljeto/jesen, nikako preko zime
-Ovim vrećama me privukla "stretch" opcija i mala težina/veličina.

Zanima me dali postoje slične vreće (eventualno jeftinije) koje imaju slične
karakteristike (male/rastezjive-komforne/lagane)

Također bi volio da mi preporučite neki lightweight šator i podlogu za vreću
koje bi zakođer vukao na bicikli okolo sa sobom. Kod šatora bi volio da je
kupola, da je vodootporan, i da je "prozračan" tj. da ima otvoren krov što više to bolje
da je pogled na nebo preko noći dobar ( ako je kiša naravno da se može prebaciti neka zaštita preko Vreca za spavanje - Page 3 478256. Također bilo bi lijepo da se ne ističe previše u okolišu (da nije neke kričave boje).
Unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
lololorenzo
mr.spika
mr.spika
lololorenzo

Male
Broj postova : 1056
Godine : 22
Datum registracije : 23.01.2012

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.06.12 15:53

Zna netko nešto u vezi ove vreće ?
Vreca za spavanje - Page 3 IMAG0385
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.06.12 17:02

A lole, jebenti, a koje su joj dimenzije...?

Vreca za spavanje - Page 3 478256

Sad ozbiljno, a etiketa, proizvođač, di je kupljena, bilo kakav dodatni info...?

Vreca za spavanje - Page 3 747986
[Vrh] Go down
lololorenzo
mr.spika
mr.spika
lololorenzo

Male
Broj postova : 1056
Godine : 22
Datum registracije : 23.01.2012

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.06.12 23:02

Nema ni etikete,ni proizvođaća neznam ni di je kupljena Vreca za spavanje - Page 3 478256

Čini mi se odlićna za zimu,jako je topla...mislim da je došla iz Poljske i usput jako je stara(oko 20g)
Pokraj te starosti i neodređenog podrijetla opet mi se ćini kvalitetna i topla, a nije puno ni korištena tako da bih je mogao i probati jednom ove zime...jedini problem je šta je kad se zamota tako divovska da se mora nosit posebno(teško da bi stala u ruksak).

Ali vjerovatno ću uzet neku posebno za zimu jer je ova prevelika...ali ima još vremena do zime Vreca za spavanje - Page 3 747986 .
Tako da čemo nastavit ovaj "razgovor" za 3,4,5 mjeseci Vreca za spavanje - Page 3 304316
[Vrh] Go down
djuturum
zelembara
zelembara
djuturum

Male
Broj postova : 21
Godine : 33
Datum registracije : 06.07.2010

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty23.06.12 18:02

Da li je netko imao iskustva s ovakvom vrecom? Kvalitet i ostalo?

Vreca za spavanje - Page 3 Slika-100299-2012-02-1330155017-velika

Vreca za spavanje - Page 3 Slika-100299-2012-02-1330205548-velika

Vreca za spavanje - Page 3 Slika-100299-2012-02-1330148901-velika
[Vrh] Go down
škorpion
zelembara
zelembara
škorpion

Male
Broj postova : 40
Godine : 108

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty24.06.12 10:19

ja koristim onu vojnu sa rukavima i odlićna je
[Vrh] Go down
neven
lingua
lingua
neven

Male
Broj postova : 396
Godine : 51
Datum registracije : 21.09.2009

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty24.06.12 14:20

Ok malo off topic ali zanima me dali imate iskustva (a valjda imate ) s samonapuhavajučim
podlogama, gledam jednu u jisku za 200 kn dužina 190, širina 60, debljina 5 cm samo ne piše
njena težina.Dali se to isplati uzeti, jer kada zbrojim težinu svega u ruksaku ispadne pozamašna
cifra.
Hvala.
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty24.06.12 14:34

To u JYSK-a su prvenstveno kamperske podloge... I teške su, ova od 3 je priko kila... I smotaju se samo rolu, pa opet budu kabaste...

Za u ruksak platiš još 100 kn i kupiš ovo, trangoworld SKIN MICRO LITE...

http://www.iglusport.hr/proizvodi.asp?id=396

[Vrh] Go down
boletus
lingua
lingua
boletus

Male
Broj postova : 263
Godine : 43
Datum registracije : 22.02.2010

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty03.07.12 9:25

đuturtume to je turska vojna vreća, prilično ogromna i teška, nije baš za ruksaka
[Vrh] Go down
3C2VX
zelembara
zelembara
3C2VX

Male
Broj postova : 30
Godine : 26
Datum registracije : 20.07.2012

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty21.07.12 15:55

Pozdrav forunasi! Imam jednu dilemu ili trilemu koju bih podijelio s vama u nadi da mi mozete pomoci. Dakle trazim trosezonsku, eventualno dvosezonsku vrecu za spavanje koja nece biti preteska i moci ce se koristiti preko ljeta na otocima i barci, a opet da bude dovoljnog temperaturnog ranga da mogu s njom poci i u jesen, proljece u planinu za sto bi joj malo poboljsao temperaturni rang linerom i eventualno bivyem. Budzet je do 400 kn. I imam par kandidata u vidu pa se moja pitanja odnose zapravo na njih. Nisam imao prilike probati jos ni jednu od njih ali idem u Zg sljedeci tjedan pa da bar okvirno znam sto da trazim

Dvoumim se izmedju ferrina i snugpaka.
Ferrino Nadir 300 lite
Masa(g): 1100
Extremna temp.: -7 /+20
Konforna temp.: +6/+10

Snugpak sleeping bag
komforna temperatura: -2°C
ekstremna temperatura: -7°C
masa: 1700 grama
dimenzije spakirana: 22 x 20 cm
dimenzije otvorena: 220 (dužina) x 150 cm (opseg prsa)

Snugpak Travelpak Extreme LH
komforna temperatura: 2°C
ekstremna temperatura: -3°C
masa: 1100 grama
dimenzije spakirana: 17 x 17 cm

Zanima me zasto je ova vreca ocijenjena kao dvosezonska sa komfornom tomp od 2 stupnja.
Vjerujem da je snugpak kvalitetniji ali je i jeftiniji?? Iskustva itko? Preporuke? Unaprijed hvala.
dimenzije otvorena: 220 (dužina) x 150 cm (opseg prsa)

[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty21.07.12 18:24

Zadnje vrijeme koristim Snugpak Sleeper Lite LH što je koliko sam vidio gotovo ista stvar kao Snugpk sleeping bag. Stvar nije malena, snugpak radi dosta komotne kompresijske vreće koje bi mogle biti dosta manje radi uštede na volumenu ali eto.. tak je kak je. Osim volumena sa svim ostalim sam zadovoljan, za sada.

Vreca za spavanje - Page 3 6xxcgm
[Vrh] Go down
3C2VX
zelembara
zelembara
3C2VX

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 1:31

Da,meni se isto ucinila povecom, zato mi je u izbor usao i ferrino nadir jer je manja. Ali nije problem uzeti manju kompresijsku u iglua pa ugurati. Kad vec imas slicnu, da te pitam u vezi kvalitete buduci da su isti materijali kod obje. Cini ti se kvalitetno izvedena? Zipper, savovi i buduci da je mummy oblika, ima li dovoljno mjesta u ramenima, mozes se okrenuti na bok?
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 8:34

U usporedbi sa Mc'Kinley Discovery vrećom koju sam do sada koristio ova je na prvi pogled kvalitetnija i u nekim detaljima bolje osmišljena. Imam samo dvije zamjerke, prva je da i na njoj zipper voli zapeti ako brzo potegneš a druga je da su špagice za oblikovanje kapuljače i dijela oko ramena upravo to- špagice a ne bungee. Ispuna je tvrđa i elastičnija što po nekoj logici znači da je trajnija ali i zauzima više volumena. U biti, mogu ti napraviti fotke šavova i nekih detalja pa vidi sam.

[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 10:38

Snugpak Sleeping Bag i Snugpak Sleeper Lite LH se na papiru poprilično razlikuju, prva iako teža komprimira se u manje, i ima komfornu temperaturu nižu, ali ekstremnu istu...

Unutrašnji liner sloj kod LH je po meni bolji, ugodna sintetika, brzo se suši i ne gubi toliko izo svojstva... Ova prva ima taj sloj od pamuka, kojeg bi ja osobno radije izbjegava...

[Vrh] Go down
3C2VX
zelembara
zelembara
3C2VX

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 15:48

Hmmm...posto ce mi to biti prva vreca ne mogu ti proturjeciti, ali bas zato sto mi je prva mislio sam da ce pamuk biti ugodniji u dodiru s kozom, sad si mi dao misliti. Ma nema druge nego poci do replika i isprobati. Ovo mi je malo istrazivanje prije toga da znam na sto obratiti paznju.

@Mraz: gledao sam i discovery vrecu ali mi se cini preskupa za ono sto nudi, a na snizenje jos nisam naletio. Snugpak je poznatija firma i proizvodi dosta vojne opreme pa sam pretpostavio da ce i ove "civilne" stvari biti kvalitetnije. Ako ti nije problem mozes poslikati, ali nemoras se peglati ionako cu poci do replika pa pronjuskati po asortimanu.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 15:54

Ne znam koliko Discovery košta ovih dana.. ja sam ju prije koju godinu platio 200kn, za tu lovu ne mogu reći da je loša. Koristio sam ju ljeti i zimi i još imam sve prste Vreca za spavanje - Page 3 350615

[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 16:25

Još jedna bitna razlika je u materijalu vanjskog sloja, dok LH ima naveden 'Ripstop Nylon' ova jeftinija sa pamukom unutra ima naveden 'Lightweight Nylon' što bi moglo značit osjetljiviju vanjsku školjku...

Da biram između te 2, moja bi bila LH, definitivno...

Ali, ako neću bit blizu nule, razmislija bi o Ferrino Nadir 300 lite, pola kila je pola kila...

[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 16:48

Veći je problem volumen nego masa, barem meni.. tih 500gr a i puno više od toga se nadoknadi izbacivanjem gluposti koje vjerujem svi nosimo. Rezervni noževi, rezervne lampe, rezervna odjeća, previše hrane, nepotrebne sitnice, 10 načina za paljenje vatre, kombinacije tipa šator + hammock ili šator + cerada, velik nož + malen nož + sjekira + pila + mačeta + kaj sve ne. Realno, ono što nam stvarno treba teži vrlo malo, ostalo su stvari koje su tu da nadomjeste znanje ili komfor. No sada sam već debelo u off-topicu.

[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 17:24

Ma da, za većinu toga se apsolutno slažem...

Ali, pola kila je pola kila...

Vreca za spavanje - Page 3 990630

[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 17:38

Kaj je je! Vreca za spavanje - Page 3 350615

[Vrh] Go down
3C2VX
zelembara
zelembara
3C2VX

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 21:02

Sve sto kazete je na mjestu. Nekako sam eliminirao Nadira zbog skepticnosti prema Ferrinu(ili zbog afiniteta prema nesto kvalitetnijem snugpaku). Jos jedna mana mi je opseg u ramenoma od 80 cm, mislim da ce mi biti usko. A od snugpaka su mi u igru usli travel extream i Sleeper lite lh. Travel ima nesto manji temperaturni rang, ali je laksi. Temp mogu po potrebi korigirati thermal linerom.

Mraze znas li koliki je max. komfort sleeper lite vrece? Jer bi vrecu koristio i po ljeti pa me zanima jesi li spavao u njoj za toplijeg vremena? Morao ju drzati otvorenom pa vreca samim tim gubi smisao, dosta je liner?
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty22.07.12 21:56

Ja sam kriva osoba za govoriti o temp. rangovima... u Mc'Kinleyu sam spavao i po ljeti i zimi, od +30 do -10 i uvijek sa naspavao. Snugpak sam za sada koristio jedino na Dravanturi gdje je bilo vruće kao u paklu i naravno skuhao sam se.

[Vrh] Go down
vens
lingua
lingua
vens

Male
Broj postova : 375
Godine : 28
Datum registracije : 26.03.2012

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty12.09.12 15:10

http://www.exduct.com/camping-supplies-store/tents-mat-pad-sleeping-bag-sd001.html

- sta mislite o ovoj vreci..?
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty12.09.12 17:29

Mislim, iako nisam 100% siguran, da će ti shipping najvjrojatnije ubit volju za kupovinom...
[Vrh] Go down
vens
lingua
lingua
vens

Male
Broj postova : 375
Godine : 28
Datum registracije : 26.03.2012

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty26.09.12 17:11

imam jedno mozda malo glupo pitanje, ali niti jedno pitanje nije glupo Vreca za spavanje - Page 3 747986

Zasto svi ( i ja) kad spremamo vrecu je prvo preklopimo i onda lijepo zamotamo i onda u kompresijsku ? zasto je samo ne utrpamo u tu kompresijsku i stisnemo ? jel ima veze to što je zguzvana ?

pitam zato sto sam nedavno bio u hammocku i dan nakon sam morao slozit svoju vrecu a bilo je vlazno tlo pa sam je samo '' utrpao '' u kompresijsku vrecu i opet je stalo istih dimenzija
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vreca za spavanje   Vreca za spavanje - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Vreca za spavanje
[Vrh] 
Stranica 3 / 14.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next