FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Pomoć oko youtubea

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7250
Godine : 41
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Pomoć oko youtubea   06.04.13 1:43

imam svoj kanal na youtubeu "Avantura do kraja svijeta" uploadano je za sada nekih 50tak video klipova, uglavnom epizode sa mojih putovanja.

svaki video klip ima oznake pod kojima se može pronaći na youtubeu.
recimo moje video klipove možete pronaći ako u youtube tražilicu utipkate među ostalim NAVIGATOR.

od nedavno niti jedna oznaka pridružena uz video klip ne radi tako da su praktički nedostupni kao da uopće nisu označeni kao javni sadržaj.

pregledao sam sve moguće što mi se u videoupravitelju i postavkama nudi i nigdje nema nikakva kvaćica sa funkcijom koristi pridružene oznake ili ne koristi.

kako baš nisam doma na internetu a ako netko zna rješenje pomogao bi mi savjet.

unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
Draxor
bomber
bomber

Male
Broj postova : 125
Godine : 24
Datum registracije : 08.09.2012

PostajNaslov: Re: Pomoć oko youtubea   06.04.13 2:39

Probaj ovo: sa desne strane od search bar-a imaš upload i odmah do toga strelica prema dolje, stisni strelicu i odaberi video manager, nakon toga su ti gore 3 gumba: Actions, Playlists i Tag. Vidi kaj se nudi pod tag. Oprosti ak je ovo preopćenito, al zaboravio sam password od accounta sa videima tak da mi je ovaj bez videa, pa nemrem stisnuti dalje od "Tag".
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male

PostajNaslov: Re: Pomoć oko youtubea   06.04.13 11:09

na taj mi način nudi ažuriranje pojedinih oznaka za svaki klip a ja bi htio ažurirati oznake onako kako su označene več na pojedinim klipovima.

dakle kada sam postavio svaki videoklip u rubriku oznake pod tim klipom sam nakucao nekoliko ključnih pojmova koji su za svaki od 50 klipova drukčiji.

sad bi trebao pod svim klipovima ažurirati sve oznake kako su već raspoređene a ne ponovno svakom klipu pridruživati ispočetka.

[Vrh] Go down
Draxor
bomber
bomber

Male
Broj postova : 125
Godine : 24
Datum registracije : 08.09.2012

PostajNaslov: Re: Pomoć oko youtubea   06.04.13 12:03

Da kužim... Pa evo sad sam probao i ovakvi su rezultati:
navigator = ništa (vjerojatno je i izbacilo ali je to dosta općeniti tag pa ima skoro pola milijuna rezultata)
zgnavigator = radi
navigator + obuka = ništa
zgnavigator + obuka = radi

Ne znam kakve si još tagove stavljao ali ja sumnjam da ih je youtube brisao (nema razloga) , nego ih je ajmo reći za stalno prikeljio tvojim videima... Ja bi na tvom mjestu ponovo za svaki slučaj stavio po 4-5 tagova (najviše) na svaki video, nije to neki problem (ima ljudi sa preko 3000 videa). Stavi samo one koji se direktno tiču videa, ako ih staviš previše onda će ti se gubiti među ostalim sličnim videima.
[Vrh] Go down
Mrki Medo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 27
Datum registracije : 29.05.2010

PostajNaslov: Re: Pomoć oko youtubea   06.04.13 12:38

meni isto tak radi kak veli kolega draxor
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male

PostajNaslov: Re: Pomoć oko youtubea   06.04.13 16:43

u međuvremenu sam obnovio oznake za traženje koje su univerzalne i koje sam dodjelio svim svojim video klipovima tipa NAVIGATOR ali oznake koje se odnose samo na pojedine video klipove tipa sahara, južni pol, expedicija i slične te nisam uspio ažurirati.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pomoć oko youtubea   Today at 3:06

[Vrh] Go down

Pomoć oko youtubea
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pomoć oko youtubea
» tečaj prve pomoći- video
» Pomoć-Gljiva