FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

+14
NAVIGATOR
bop
Dravman
baron
LUKSA
Pomorac
Drvo
( . Y . )
ekstrem
LEGION66
tonka
Strider
Knife_maniac
Stermotich
18 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by NAVIGATOR 26.01.11 14:31

je istina je da Iglu Šport prodaje Garmont Idaho gojze i da sam ih ja tamo izabrao za "Avanturu do kraja svijeta", no govorim o tome da nikada ne hvalim neki proizvod zato jel je dobiven od sponzora. kao prvo sam si biram sponzore. dakle u interesu mi je da oni proizvode najkvalitetniju opremu na koju ću se moć oslonit u svim uvijetima jer mi o tome zaista zna ovisit i život. Garmin, Sony, brandovi koje drži Iglu šport i svi ostali koje sam izabrao, najjači su i najpouzdaniji u svom segmentu. najprije sam koristio 6-7 raznih proizvođača GPS-a a tek se nakon godina iskustva obratio Garminu za sponzorstvo iz razloga jel mislim da su najbolji i danas nakon 10 godina iskustva to mogu i tvrditi. kaj se tiče sponzorskih obaveza njih sam već odavno odradio. ako nekaj dobijem ali mi ne valja, onda to i napišem. primjer je Morina mala sjekirica u mojoj veslačkoj avanturi Dravom koja je bila po mojim kriterijima jako loša. dakle da rezimiram: iako sam Garmont IDAHO GTX gojze dobio od iglu športa za projekt, to nije bio razlog zakaj ih hvalim i zakaj sam si uzeo još dva para identičnih, ako mi nisu savršene(mogao sam uzeti i neki noviji atraktivniji model) no kako sad stvari stoje da na pusti kontinent mogu uzet samo jedan par obuće a da niti ne znam kakvi me uvijeti tamo očekuju uzeo bi bez premišljanja Garmont Idaho gtx!

NAVIGATOR
master
master

Broj postova : 7018
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by girdeaux 26.01.11 14:55

Ako ste toliko uvjereni da NAVIGATOR samo reklamira te gojze...onda si malo pročitajte
po drugim forumima mišljenja o tim gojzama. Mogu reći da svi imaju pozitivna iskustva
sa Garmontom a pogotovo sa GTX Idaho modelom.
Zato nemojte napadati i filozofirati...čovjek je dao svoje iskreno mišljenje o gojzericama koje svakodnevno koristi. Ako on nema dovoljno iskustva onda neznam tko na ovom forumu ima!?
A uostalom na vama je da si odaberete što ćete kupit...ako mislite da imate dovoljno znanja i iskustva kupite nešto drugo!
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by igi2 26.01.11 15:13

Uf, nikako ne bih htio da ovo otiđe predaleko, pa je ovo moje posljednje, naprosto zato što u tvojim postovima nalazim kontradikciju na koju sam morao upozoriti kako bi slika bila potpuno jasna.
Nakon što si prethodno ustvrdio: "ovo ima logike kaj čovjek piše, mene stavarno za neke ozbiljnije projekte, kao što sam to već više puta napomenuo, sponzorira Iglu sport,
kao i Garmin, Sony i drugi. no u slučaju Garmontovih Idaho GTX gojza
to nije slučaj.
" (završen citat, bold moj);
slijedi tvoj navod: "iako sam Garmont IDAHO GTX gojze dobio od iglu športa za projekt, to nije bio razlog zakaj ih hvalim" (završen citat, bold moj).
Važno je da si ti zadovoljan, meni ni na kraj pameti ne pada napad na tebe, Garmontice ili pak "filozofiranje". Svatko svojim novcima nabavlja opremu, ili je dobija od sponzora.

igi2
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 31
Godine : 65
Lokacija : Pula
Datum registracije : 29.12.2009

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by LUKSA 26.01.11 20:03

Bok ljudi1

Jučer sam mislio komentirati , ali sam odustao!
kroz razgovor sa Navigatorom zaključio sam da on koristi samo najkvalitetniju opremu, kako ju koristi i isproba, daje svoju ocjenu!
tek tada radi na sponzorstvu jer propagira po njemu najkvalitetniji dio opreme.

Možda je tu opet prisutna neka ljubomaora ili jal , ali čovjek pametno radi i to mu omogučava da napravi projekte koje voli i želi napraviti!

Sve te avanture traže velika financijska sredstva koja mi nemožemo ni sanjati!

Pogledajte samo kolika je cijena broda do Antartika!

Ni cure nisu mogle na Everest bez jakih sponzora, te im se treba odužiti!
Pogledajte samo skijaše i koje su cifre za sezonu drugorazrednog skijaša u ski kupu, da ti pamet stane!
A do te razine treba doći!
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by Dravman 26.01.11 21:09

heb diskusija
ja bi samo preporuku za dobre gojzerice ili čizme
sad već nije ni cijena bitna samo nek traju 5 godina
Dravman
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 416
Godine : 52
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by NAVIGATOR 26.01.11 21:32

igi2 je napisao/la:Uf, nikako ne bih htio da ovo otiđe predaleko, pa je ovo moje posljednje, naprosto zato što u tvojim postovima nalazim kontradikciju na koju sam morao upozoriti kako bi slika bila potpuno jasna.
Nakon što si prethodno ustvrdio: "ovo ima logike kaj čovjek piše, mene stavarno za neke ozbiljnije projekte, kao što sam to već više puta napomenuo, sponzorira Iglu sport,
kao i Garmin, Sony i drugi. no u slučaju Garmontovih Idaho GTX gojza
to nije slučaj.
" (završen citat, bold moj);
slijedi tvoj navod: "iako sam Garmont IDAHO GTX gojze dobio od iglu športa za projekt, to nije bio razlog zakaj ih hvalim" (završen citat, bold moj).

ma je igi2 u pravu si, to sam nespretno spetljao htjeo sam reči da iako sam ih dobio da nisam zbog toga o njima pisao dobre kritike nego zato kaj su stvarno dobre, to je sve a sada molim Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 806172

mislim da je tema Planika a ne Garmont
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by Olimp 26.01.11 22:13

Nekada davne 1978. godine zadužio sam prave vojničke čizme koje su JNA vojnici zaduživali.
Te su čizme mnogo zima štitile moje noge od hladnoće, prošle minula zbivanja, prošle Julijske i Kamniške alpe, slavonska brda i planine, Zagrebačku goru i planine središnje Hrvatske.
I sada ih imam i ne bi ih mjenjao ni za kakve savremene vojne terenske čizme.

Ali zapamtite jedno "Čizma glavu čuva". Ta je poslovica i te kako u mome slučaju istinita. Međutim, ja ih jako čuvam. Držim ih čistima, koža je dobro namazana vazelinskim kremama, povremeno ih premažem kremom za ruke.
Nikako da na sajmu Jakuševec naletim na takve br.42 odmah bih ih uzeo jer su to prava "ROBA" za naše terene. Sve ove poslije njih mogu se samo postidjeti njima.
A cijena im je na tržnici Jakuševac 250 - 300 kuna. (samo bez broja 42.)
Probajte ih, tko ih ima neka napiše nešto o svojim utiscima o njima i iskustvima iz eksploataije.


Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 481349 Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 393492
Olimp
Olimp
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1399
Godine : 64
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2011

http://www.panoramio.com/user/2299965

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by LUKSA 26.01.11 22:57

Olimp je napisao/la:Nekada davne 1978. godine zadužio sam prave vojničke čizme koje su JNA vojnici zaduživali.
Te su čizme mnogo zima štitile moje noge od hladnoće, prošle minula zbivanja, prošle Julijske i Kamniške alpe, slavonska brda i planine, Zagrebačku goru i planine središnje Hrvatske.
I sada ih imam i ne bi ih mjenjao ni za kakve savremene vojne terenske čizme.

Ali zapamtite jedno "Čizma glavu čuva". Ta je poslovica i te kako u mome slučaju istinita. Međutim, ja ih jako čuvam. Držim ih čistima, koža je dobro namazana vazelinskim kremama, povremeno ih premažem kremom za ruke.
Nikako da na sajmu Jakuševec naletim na takve br.42 odmah bih ih uzeo jer su to prava "ROBA" za naše terene. Sve ove poslije njih mogu se samo postidjeti njima.
A cijena im je na tržnici Jakuševac 250 - 300 kuna. (samo bez broja 42.)
Probajte ih, tko ih ima neka napiše nešto o svojim utiscima o njima i iskustvima iz eksploataije.


Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 481349 Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 393492

dali su to one sa dva remena ili visoke tzv " pješadinke " stare?

moj kompa hoda svugdje u PPN- kama a ja ih nevolim ( jedan od novijih modela hrvatskih čizama )

tako da je to sve individualno, kao kad ja obučem Orizo, osjećam se zaštićen potpuno ali nevjerujem da bi mogle toliko godina izdržati!
Kao Alpina Tibet, nisu kvalitetne, raspadaju se na vrhu, rade ih u Rumunjskoj!
Robusne ali....
legendarni model, ali trebaju razmisliti o kvaliteti! Ispadaju mi zakovice, atretiram ih uredno sa zaštitom svih vrsta!
Dobro ruku na srce , svašta su prošle!


:bog:
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Čizma za preživljavanje "PLANIKA" - Page 2 Empty Re: Čizma za preživljavanje "PLANIKA"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.