FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Broj postova : 2504
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež   08.04.13 12:31

Mislim da je to dosta jednostavno, "i kad u štalu uđeš, kažeš dobar dan" vođeni starom izrekom i mi/ja smatram/o da treba uljudno pozdravit kad se registriraš na forum.

I koliko god to blesavo može nekom izgledat, puno se iz toga pozdrava može vidjeti...

Tako je npr. nedavno "gospodin" koj je "dobio" ispit,samoprozvani tzv "instruktor", skupa sa svojim prijateljima Mirkom,Slavkom,Frodom i Obi van-om dobio ban i izletio sa foruma...

Daleko od toga da se to neće ponoviti ili da će se on ponovo registrirat (možda već i je) ali če morat pazit šta piše jer čim fula opet leti van...pa dok mu ili bilo kome drugome drago...

A svaka čast onima koji pozdrav shvate baš kao takav pa se uljudno predstave i kažu koju riijeć o sebi...

[Vrh] Go down
obg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 33
Datum registracije : 01.12.2011

PostajNaslov: Re: Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež   02.10.14 18:16

Moram malo obnovit temu , jbt. ovdje se neki prijavljuju samo da bi pozdravljali nove forumase (ili živcirali ostale forumase), dizu stare pozdravne teme koje su starije vise od mjesec dana, ako vec ne uspiju pozdravit kad se covjek prijavi (predstavi i pozdravi) netrebaju ni nakon mjesec, dva ili vise .
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7250
Godine : 41
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež   02.10.14 20:40

kada smo kod dizanja starih tema ni ova baš nije najfriža, zadnji post prije godinu i pol
Ja mislim da su pozdravi dobri ma u koje got doba došli ako ih netko upućuje iskreno. No ako to radi zato da skupi još koji post ovdje i bude veća faca onda mislim da je i motiv pozdrava totalno kriv. No bolje i to nego da kao neki serucka po ozbiljnim temama.
[Vrh] Go down
zoki208
lingua
lingua

Male
Broj postova : 350
Godine : 34
Datum registracije : 16.12.2010

PostajNaslov: Re: Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež   02.10.14 22:31

Slazem se s tobom Navi, ali kada netko digne 7-10 tema samo da pozdravi (skupi poruke, ne znam sto mu to znaci) zasjeni sve druge teme...
[Vrh] Go down
http://www.zl-knives.com
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež   Today at 10:41

[Vrh] Go down

Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pozdravljanje novih forumaša .....potreba ili davež
» Pozdrav forumašima!
» Dan Druženja Survival forumaša
» Prijevozna sredstva forumaša
» Pozdrav forumaši