FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Psi u šumi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Stribog
spikač
spikač

Broj postova : 518
Datum registracije : 09.07.2010

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   28.11.13 1:58

pirat je napisao/la:
mamac za pecanje je napisao/la:
Zato bi svaki vlasnik trebao počistiti za svojim psom i onda se neče događati da psi budu trovani.
ovo sam vec vise puta cuo i procitao.. to nikako nije razlog niti se to smije spominjati, jedini i iskljucivi razlog trovanju pasa je taj sto medju normalnih ljudima zive i poremeceni, sociopati, psihopati i ostali bolesnici..

recimo park Maksimir u Zagrebu je krcat ljudskih govana i po tome bi sad trebalo poceti trovati ljude..??
Potpuno se slazem sa piratom, vecina pasa koje ja znam su puno bolje odgojena od ljudi, o modernim liberalnim roditeljima i njihovoj degenricnoj djeci da negovorim, imao sam priliku vidjeti ovo ljeto na kupalistu gdje je jedno te ista obitelj dolazila i svaki put je mali zapisavao skrinju od sladoleda nazalost tu nemozes nista napraviti jer eto on je mali. Mozda sam rigorozan ali smatram ako nemozes kontrolirati psa ili dijete imas lajnu pa ga zakaci
[Vrh] Go down
Lupus3395
tipko
tipko

Male
Broj postova : 73
Godine : 18
Datum registracije : 26.08.2013

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   28.11.13 2:25

Problem je u tome sto smo mi to saznali od trece osobe , a u sudu to nece proc bez pbzira na to koliko mi povjerenjavimamo utu osobu a ona nece da svjedoci , a ja ga i onako nebih mogao tuzit jer sam maloljetan ....
[Vrh] Go down
glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1296
Godine : 53
Datum registracije : 01.02.2011

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   28.11.13 11:20

kužim te lupus,nemoćan si ali uvijek  postoje načini osvete.on na sudu ne bi ni osjetio kaznu ako bi je i bilo uz sve svjedočenje i dokaze ali da naiđe na izbušene gume na autu ili ljepilo u bravi,pitao bi se tko mu je to smjestio ,a razlog bi znao.sigurno ima dosta ljudi kojima je napravio štetu,najviše boli kad dobiješ po džepu tj. novčaniku.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1263
Godine : 32
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   28.11.13 11:24

i to ne jednom.. takvom bi zagorcao zivot da bi se sam isao prijaviti u zatvor ili ludnicu
[Vrh] Go down
Lupus3395
tipko
tipko

Male
Broj postova : 73
Godine : 18
Datum registracije : 26.08.2013

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   29.11.13 0:30

Ma bit ce prilika .... A vjerujem i da ce mu se sve to vratiti kroz zivot !
[Vrh] Go down
Jure.
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 24
Godine : 28
Datum registracije : 17.07.2014

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   24.07.14 16:03

je da je stara tema al eto...psi u lovištu,ja NIKAD nebi ubio necijeg psa (garantiran i za jos 16 ljudi iz ekipe),prošlu zimu imali smo problem s ovčarskim psima,lovili u Krupi (Juzni Velebit) jedan lovac iz ekipe ugrizen za nogu,mjesec dana prije jedan se popeo na stablo jer su ga "gonili" tri tornjaka po lovištu,ja razbio optiku na pušci dok sam uskakao u auto jer su ti isti psi krenili na mene,vlasnika upozoravali itd itd molili,samo sto nismo klecali pred njim,al njega boli K...C,i eto opet mu niti jedan pas nije ubijen.. nezman kako to kod vas funkcionira,ali osobno ne smetaju mi NELOVACKI psi u lovištu,ni kad je lovni dan niti kad nije lovni dan,ALI smetaju me lovački psi goniči za vrijeme lovostaja,al opet ti psi su pusteni od strane "lovaca" clanova nekog drugog LD'a,al za takve stvari postoji lovocuvar,koji ce hvatati vlasnika a ne "uklanjati" pse..naravno nakon sta uhvati vlasnika dalje procesuira policija. vezano za ne lovačke pse u lovištu,jedino cega me strah je to da ne napadnu mog psa
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3356
Godine : 53
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   24.07.14 16:16

Lipo je to Jure od tebe, nije lako ništa ubit, pa ni psa, no koji put se tako karte slože. Moj did nije ima problem ni svog psa ubit ako nije valja, ko će to 'ranit... Ipak, ne mogu se zamislit da bižim od pasa, a puška u mene. Nisam ni od legendarnog ratnog heroja, koji me, ni kriva ni dužna napa vilama, pa neću ni od pasa.
[Vrh] Go down
Jure.
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 24
Godine : 28
Datum registracije : 17.07.2014

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   24.07.14 22:23

ivo je napisao/la:
Lipo je to Jure od tebe, nije lako ništa ubit, pa ni psa, no koji put se tako karte slože. Moj did nije ima problem ni svog psa ubit ako nije valja, ko će to 'ranit...  Ipak, ne mogu se zamislit da bižim od pasa, a puška u mene. Nisam ni od legendarnog ratnog heroja, koji me, ni kriva ni dužna napa vilama, pa neću ni od pasa.
zvucis ko moj otac,on je reka "aha nek dodje meni,ja cu ga ubit" to je reka ciloj grupi i vlasniku...ja nisan puca jer san bio blizu auta,a i nije mi se dalo imat petljaniju s vlasnikom...uostalom taj tip (vlasnik) postavlja sajle (zamke) po cilom lovistu,uhvatilo se par nasih pasa,pa po gps-u umjesto oblajavanja nadjes pasa u zamci,jednog je uhvatio,polio benzinom i zapalio zivog,po gpsu se to dogodilo isprid njegove kuce jer je pas tu sta na jednom mistu 30 ak minuta,a i kad smo dosli jos se cuo miris benzina,al nemos dokazat...
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4686
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   25.07.14 2:34

Ovdje nisu problem psi nego vaša tolerantnost prema vlasniku,ako se to događa kao pravilo da vam vlasnik radi probleme prijavite ga policiji.Ja osobno nemam nikakvih skrupula ustrijeliti psa ukoliko me ugrožava a još više ako potencijalno ugrožava djecu ili neku slabiju osobu,kažu "radije da me dva vode nego četiri nose",primjeri su vam iz Udbine gdje je radi kretena vlasnika čopor njegovih pasa rastrgao staricu.Pse obožavam kao #1 životinjsku vrstu ali ljude volim ipak za dve štenge više... (mislim da se ponavljam ali ajde {molim da se ne jave sad oni romanique biseri koji bi ubili čovjeka "jer je svaki čovjek govno dok ti životinja nikad nebi naudila jer nema u njoj zlobe,dok u čovjeku ima"}.
Motiv kad te ugrožava čovjek ili životinja je u oba slučaja irelevantan,reagiraj adekvatno ili na*ebi.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
doktor
bomber
bomber

Male
Broj postova : 186
Godine : 38
Datum registracije : 09.12.2013

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   25.07.14 19:41

Fratt je napisao/la:
Ovdje nisu problem psi nego vaša tolerantnost prema vlasniku,ako se to događa kao pravilo da vam vlasnik radi probleme prijavite ga policiji.Ja osobno nemam nikakvih skrupula ustrijeliti psa ukoliko me ugrožava a još više ako potencijalno ugrožava djecu ili neku slabiju osobu,kažu "radije da me dva vode nego četiri nose",primjeri su vam iz Udbine gdje je radi kretena vlasnika čopor njegovih pasa rastrgao staricu.Pse obožavam kao #1 životinjsku vrstu ali ljude volim ipak za dve štenge više... (mislim da se ponavljam ali ajde {molim da se ne jave sad oni romanique biseri koji bi ubili čovjeka "jer je svaki čovjek govno dok ti životinja nikad nebi naudila jer nema u njoj zlobe,dok u čovjeku ima"}.
Motiv kad te ugrožava čovjek ili životinja je u oba slučaja irelevantan,reagiraj adekvatno ili na*ebi.

Ovo potpisujem.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Psi u šumi   

[Vrh] Go down

Psi u šumi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4