FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

PORTABILNA KUHINJA

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Salix
tipko
tipko

Broj postova : 81
Datum registracije : 08.09.2015

PostajNaslov: Re: PORTABILNA KUHINJA   28.08.16 13:34

Osobno mislim da je gel najjednostavnije rješenje za nošenje. Nije atraktivno ali je praktično.
Najmanje,najlakše, lako za transport.

Za veće kuhanje kombinacija sa kamperskom plinskom bocom ( drugo je za moje pojmove preskupo ).
Puno različitih rješenja, niža cijena i mogučnost preinaka ( svaki plinoinstaalater).
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1264
Godine : 32
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: PORTABILNA KUHINJA   31.10.16 20:46

Treba mi novi set za kužinivanje.. do sada sam koristio aluminijski set od posude od 900ml i jako male tave. Za jednu ili dvije osobe može se nešto napraviti za jesti, ali za više nikako.
Tako da mi treba veći, a možda i kvalitetniji set.

U oko mi je upao ovaj od Quechue, http://www.decathlon.hr/komplet-pribora-za-jelo-za-4-osobe-id_8319111.html
Zanimljivo je što je potpuno opremljen za 4 osobe (4 tanjura, šalice, vilice, žlica), ima s vanjske donje strane teflon, ima čak i cijedilo za tjesteninu.
Jedini problem čini mi se što nema dodatnog poklopca ako bi se koristile obe posude istovremeno, a i tanjuri nisu baš praktični jer se ne mogu koristiti za juhe i jela na žlicu.

A drugi set koji mi je upao u oko je Primusov od nehrđajućeg čelika , je da je skuplji i bez dodatnih šalica, tanjura i bešteka ali i izgleda puno kvalitetnije, obe posude imaju poklopac za rupicama za cijeđenje. http://www.iglusport.hr/katalog/23PR%20738002/CAMPFIRE-S

Ako netko ima nešto od navedenog ili je koristio, može kakav feedback.
[Vrh] Go down

PORTABILNA KUHINJA
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» PORTABILNA KUHINJA
» kuhinja a la ban
» Crni rižot