FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

NuMyth "peanut" upaljač

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
goxxon
guru
guru

Broj postova : 3816
Datum registracije : 17.11.2010

NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 0:56

i zippo, i moj noname upaljač, osim shit primusa.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4712
Godine : 40
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 1:15

A kosta ko safran,isao bi on odmah na panj da tolko kosta a da faila...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Godine : 39

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 1:22

sva sreća da nas je bilo nekoliko s nekoliko različitih upaljača, to smeće je nekog moglo ostaviti smrznutog u skloništu s drvima. ovo je bio pravi test!
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 45
Datum registracije : 06.08.2010

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 2:01

ja sam ipak old school boy pa koristi zippa mada i ovaj numyth nije loš... nikak nije loš!
a primus .... NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 676815

“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 2:28

Ja koristim ovo,jedamput napunim i drzi pola godine bez brige jer ima o-ring pa benzin ne hlapi...bolje od Bica a bome i od fensi jet-torcheva.
Primarno zamisljeno za palit lulu.

NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Silver-gift-permanent-stainless-steel-match-stick-striker-lighter-with-keychain-7793

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Godine : 39

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 2:38

link na proizvalajeca?
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty11.02.13 2:44

Kinez,vrag te zel...kosta oko 2$.
Dealextreme.

titanijum je napisao/la:

[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male
Broj postova : 688
Godine : 29
Datum registracije : 23.04.2012

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty26.05.13 0:20

Znaci ovi od 5 dolara na e beyu bas nista ne valjaju? Uzeo bih ga cisto za survival kit da stoji i nista da ne radi osim za zlu ne trebalo?
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male
Broj postova : 426
Godine : 37
Datum registracije : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty27.12.13 18:48

Samo da izvučem ovu temu iz naftalina, jer ja imam onaj kineski peanut upaljač već jedno 3 godine. Visi mi na ključevima i iako ga ne koristim često, par puta mi je jako dobro došao.

NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Acc-lighter
Ovo je model kojeg imam (na fotki se ne nalazi moj)

No, ono što zapravo želim reći jest da sam ga neki dan iz štosa otvorio i kresnuo... I upalio od prve! A u njemu se nalazi gorivo koje sam napunio kad sam ga prvi put kupio. Dakle, 3 godine nakon punjenja upaljač za 2 dolara je upalio bez ikakvih problema. Jedino što sam na njemu promijenio jest kremen i to zato što kad sam ga kupio sam išao vidjeti kakav je kremen unutra i našao neki mali porošeni fićfirić od 2 mm debljine, pa sam umjesto toga stavio Zippo kremen. I skinuo sam onu kugličasti metalni prsten i umjesto toga ga koristim na klasičnom prstenu od ključeva.

U svakom slučaju, za par dolara, odlična stvar. Ako želite maksimalnu kvalitetu, onda gledajte neke od "zvučnijih" peanut upaljača, iako moram priznati da meni osobno u ovom slučaju to baš i nema smisla. Za 30-ak dolara radije kupiti tucet ovih jeftinjaka.
[Vrh] Go down
zippo
lingua
lingua
zippo

Male
Broj postova : 369
Godine : 32
Datum registracije : 12.11.2009

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty27.12.13 19:22

Kvama web shop ih trenutno nema na lageru,no na stranici od True utility kaže da je bez shippinga (imaju izračun za skoro svaku valutu uključujuči i našu) 63 kune... imaju jako zanimjivih stvari pogledati obavezno
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty09.01.14 17:45

Inspektor je napisao/la:
Samo da izvučem ovu temu iz naftalina, jer ja imam onaj kineski peanut upaljač već jedno 3 godine. Visi mi na ključevima i iako ga ne koristim često, par puta mi je jako dobro došao.

NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Acc-lighter
Ovo je model kojeg imam (na fotki se ne nalazi moj)

No, ono što zapravo želim reći jest da sam ga neki dan iz štosa otvorio i kresnuo... I upalio od prve! A u njemu se nalazi gorivo koje sam napunio kad sam ga prvi put kupio. Dakle, 3 godine nakon punjenja upaljač za 2 dolara je upalio bez ikakvih problema. Jedino što sam na njemu promijenio jest kremen i to zato što kad sam ga kupio sam išao vidjeti kakav je kremen unutra i našao neki mali porošeni fićfirić od 2 mm debljine, pa sam umjesto toga stavio Zippo kremen. I skinuo sam onu kugličasti metalni prsten i umjesto toga ga koristim na klasičnom prstenu od ključeva.

U svakom slučaju, za par dolara, odlična stvar. Ako želite maksimalnu kvalitetu, onda gledajte neke od "zvučnijih" peanut upaljača, iako moram priznati da meni osobno u ovom slučaju to baš i nema smisla. Za 30-ak dolara radije kupiti tucet ovih jeftinjaka.

Stigo je i meni jedan upravo NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 747986 ali je moj high polish sjaj NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 747986 NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 747986 NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 747986

NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 T071nk
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female
Broj postova : 168
Godine : 21
Datum registracije : 04.10.2013

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty09.01.14 18:37

Narucujem 2 NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 368870
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty09.01.14 18:55

Ma radi bre ko sat..Mada svaka roba nadje svog kupca. Ko hoce da ga drzi u rancu za zlu en trebalo sasvim je ok.Ko hoce kvalitet koji ce svaki dan da koristi kao npr Mraz....Ipak ovaj 30 dolara je rjesenje
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: NuMyth "peanut" upaljač   NuMyth "peanut" upaljač - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NuMyth "peanut" upaljač
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2