FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

+7
Quanah
tigi
Damir
Knife_maniac
Stule
D@nijel@
M5
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty pozdrav svima

Postaj by Gost 31.07.09 22:12

LEGION66 je napisao/la:Dobro, a kaj su vas u vojsci učili provaljivat i krast? Svaka vam čast, kakva vojska, takva i država.
Moram se i ja uključit u tu raspravu,vježbe ma kako god ih mi nazvali ne koriste se bojevom municijom,osim na vježbanju gađanja u metu,taj vojnik vjerovatno je imao kod sebe tu prokletu bojevu municiju za koju nije znao nitko osim njega,nadam se,ok, ogladnio,ožednio,strah mu se uvukla i eto što se desilo,fala bogu nitko nije nastradao,nemoramo oko toga mi stvarati famu. Što mislite kako je njemu,vjerujte nije mu svejedno,toliko vježbi,odricanja,muke,krvavih žuljeva i na rukama i nogama,da bi jedan trenutak slabosti okrenuo mu cijeli tako reći život,nemojte ga kriviti bio je pod STRESOM. Ja ga potpuno razumijem,prošao sam to,ali u ratnim uvjetima od prvog dana do završetka cijelog pakla,nije mi žao i opet bi, da imam Državu ovu koju imam jednu i jedinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by M5 31.07.09 22:29

dravski vuk je napisao/la:na preživljavanje se neide sa vatrenim oružjem...
vjerojatno je tu došlo do neke pogreške...

Prošle godine je u Men's Healthu bila tema o specijalcima iz ATJ Lučko i koliko se sjećam rekli su da imaju redovite vježbe preživljavanja za koje koriste samo nož.
M5
M5
lingua
lingua

Male
Broj postova : 263
Godine : 43
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 13.04.2009

[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by M5 31.07.09 22:36

ajk je napisao/la:
LEGION66 je napisao/la:Dobro, a kaj su vas u vojsci učili provaljivat i krast? Svaka vam čast, kakva vojska, takva i država.
Moram se i ja uključit u tu raspravu,vježbe ma kako god ih mi nazvali ne koriste se bojevom municijom,osim na vježbanju gađanja u metu,taj vojnik vjerovatno je imao kod sebe tu prokletu bojevu municiju za koju nije znao nitko osim njega,nadam se,ok, ogladnio,ožednio,strah mu se uvukla i eto što se desilo,fala bogu nitko nije nastradao,nemoramo oko toga mi stvarati famu. Što mislite kako je njemu,vjerujte nije mu svejedno,toliko vježbi,odricanja,muke,krvavih žuljeva i na rukama i nogama,da bi jedan trenutak slabosti okrenuo mu cijeli tako reći život,nemojte ga kriviti bio je pod STRESOM. Ja ga potpuno razumijem,prošao sam to,ali u ratnim uvjetima od prvog dana do završetka cijelog pakla,nije mi žao i opet bi, da imam Državu ovu koju imam jednu i jedinu.

Pripadniku najelitnije postrojbe neke zemlje se nikako ne bio smjelo dogodit da zbog stresa na treningu učini ovako nešto i potencijalno ugrozi živote i uništava privatnu imovinu. Kako bi tek reagirao u ratnim uvjetima?
M5
M5
lingua
lingua

Male
Broj postova : 263
Godine : 43
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 13.04.2009

[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by Gost 31.07.09 22:39

M5
zato se i trenira da se vidi ko kak pod pritiskom reagira
ma moze on bit i najelitniji pripadnik najelitnije postrojbe
to nije 100% garancija da nece doc do ovakve stvari

a ustvari niko nezna ko je taj i kakve je sve obuke do sad proso
tak da mozemo samo nagadat i pricat dalje bezveze

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by M5 31.07.09 22:47

Slažem se. U krajnju ruku, za to postoje nadležni.
M5
M5
lingua
lingua

Male
Broj postova : 263
Godine : 43
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 13.04.2009

[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by Gost 31.07.09 23:21

M5 je napisao/la:Slažem se. U krajnju ruku, za to postoje nadležni.
Da dečki moji, slažem se sa vama,ali vjerujte da je njemu najteže,ne možete ni zamislit što je on kroz sve prolazio. Lako je nama mi se igramo zabavljamo na temu živjet i preživjet,netko pročita negdje o nečem i misli vau pa to sam i ja znao aha moš mislit i ja sam imao 34 god kad je to sve počelo imao sam dosta iskustva,nešto iz "one"vojske a i iz običnog života kako i na koji način živjet i naravno preživjet u neobičnim uvjetima,ali puno puta sam jednostavno blokirao,prilika čini situaciju a i obratno. Neka nam je on živ i zdrav i ne treba ga zbog toga staviti na stup srama.On je srcem krenuo u to a mi bi to isto voljeli proći ali e taj Ali nas u životu muči. E, dečki moji, da znate kao što ne znate drukčije bi to gledali.Nemojte mi zamjeriti na svim tim riječima,nekog će pogodit ,neko će reći ma što ga taj ajk zna s...t, To vam kažem iz iskustva i ne dižem se iznad nikog jer svi smo ispod kože krvavi. vaš ajk.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by Mladen 31.07.09 23:49

kroz pisanje na forumu ..
izbjegavala se bilo koja tema o vojnim i ratnim temama...
tu na forumu ima ljudi koji bi o takvim stvarima mogli jako puno pisati...
ali ipak je to forum razmjene znanja svih profila ljudi...
Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja - Page 2 Empty Re: Pripadnik BSD-a 'puka' na vježbi preživljavanja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.