FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

kad misliš da znaš put

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru

Broj postova : 2918
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    05.12.12 17:57

Čitaj malo postove i traži po forumu,nož ni pištolj i ne znam šta još ti neće pomoć oko vepra ako si došao do kontakta. Samo čitaj postove molim te..
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua

Male
Broj postova : 381
Godine : 19
Datum registracije : 17.04.2012

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    05.12.12 18:07

ne ovo je za tenk bila šala a sad ja znam kako se maket od vepra polako da ga ne uplašiš osim ako nije se već zaletio na tebe tad se hvataj prvog drveta
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3405
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 13:57

ratomir6 je napisao/la:
ne ovo je za tenk bila šala a sad ja znam kako se maket od vepra polako da ga ne uplašiš osim ako nije se već zaletio na tebe tad se hvataj prvog drveta

Mislim da bi u tom slučaju bilo korisno u ruksaku imati 2-3 krepane mačke, naravno, s lancem, da mu ih možeš u slučaju nasrtaja baciti pred njušku, kako bi mu pažnju odvratio. Ali, pazi, vrlo je važno da mačke odleže u debeloj najlonskoj vreći na suncu 42 dana. Tek tad ih izvadi iz vreće i stavi u ruksak, omotane u listove kupusa verzota. Tako pripravljene, vepru su prava poslastica (brže im od žderanja mačaka kljove rastu), te se, dok on mljacka i podriguje po mačetini, bez ikakve bojazni udaljiti. Ili mu se prišuljati s leđa, te ga čvrsto ugristi za mošnja.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4703
Godine : 39
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 14:19

[quote="ivo"]
ratomir6 je napisao/la:
Ili mu se prišuljati s leđa, te ga čvrsto ugristi za mošnja.

Moj omiljeni način lova...OPREZ!!!,nekad se zna fulat pa ugristi za quratz što ga razbjesni,u takvom stanju je opasno biti blizu bez upaljenog kalorifera ili bez 3 kisele repe narezane i ugurane u džepove bunde od nerca...ako ni to onda obavezno uzeti goblen sa motivom "Doručak na travi",skakati okolo vepra i govoriti mu "pik-pik,pik-pik" i ubodima igle polako završavati goblen...tu se on smiri i uzme mikrofon (s pretpostavkom da ste prije postavili mikrofon na stalak) i odrecitira "Jur ni jedna na svit vila",uvrijeđeno zafrkne s nosom i otrči prema sjeverozapadu glasno vikajući "Flaše,staro železooo kuu-puujeeem...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2909
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 15:42

Genijalno...........svašta mlad čovjek nauči od starih prd......ovaj, forumaša....
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1301
Godine : 43
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 16:01

[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1546
Godine : 44
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 16:01

ratomire, sa ovakvim pravopisom, padaš iz hrvatskog jezika kao kruška. brate mili, teško te pratiti. daj upotrijebi bar točku i zarez. uskličnik i upitnik su napredniji level, to ćeš poslije. sretno sa veprovima!
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 16:34

sgt bear je napisao/la:
ratomire, sa ovakvim pravopisom, padaš iz hrvatskog jezika kao kruška. brate mili, teško te pratiti. daj upotrijebi bar točku i zarez. uskličnik i upitnik su napredniji level, to ćeš poslije. sretno sa veprovima!
neću past imam svake godine 3
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3405
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 16:52

ratomir6 je napisao/la:
sgt bear je napisao/la:

Sumpor mu poljubim !! Ajde, Ratomire, molim te (ovo nije zafrkancija), ako ti nije problem, iskopiraj, pa nam pošalji zadnju školsku zadaću tvojeg razrednog kolege ili kolegice koji (koja) ima 1 iz Hrvatskog jezika. I stvarno te sad ne zafrkavam, ono sam se maloprije zezao, nije mi neka fora s djecom se šegačit, ustvari me tuga uhvatila, sram me.
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 17:07

ivo je napisao/la:
ratomir6 je napisao/la:
sgt bear je napisao/la:

Sumpor mu poljubim !! Ajde, Ratomire, molim te (ovo nije zafrkancija), ako ti nije problem, iskopiraj, pa nam pošalji zadnju školsku zadaću tvojeg razrednog kolege ili kolegice koji (koja) ima 1 iz Hrvatskog jezika. I stvarno te sad ne zafrkavam, ono sam se maloprije zezao, nije mi neka fora s djecom se šegačit, ustvari me tuga uhvatila, sram me.
ma ne nema frke za ovo malo zajebancije ja znam prepoznat zajebanciju i to me ne dira ali kod nas niko nije imo jedan nikad iz hrv kad su se zaključivale ocjene
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2909
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 17:34

Pa eto onda prilike Ratomire.......

....sljedeći put kad budeš pisao školsku zadaću, u onaj svoj bućkuriš od teksta ubaci nasumce jedno 7 zareza i 10-ak točki, ako se sjetiš i jedan uskličnik i eto ti čvrste četvorke...
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1546
Godine : 44
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 18:03

ratomir6 je napisao/la:
ivo je napisao/la:
ratomir6 je napisao/la:
sgt bear je napisao/la:

ma ne nema frke za ovo malo zajebancije ja znam prepoznat zajebanciju i to me ne dira ali kod nas niko nije imo jedan nikad iz hrv kad su se zaključivale ocjene
tko zna na čemu je učiteljicaa bila kad je zaključivala ocjene?
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3810
Godine : 38
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 18:25

@Ratomir: nemoj dopustit da te zezaju stare prdonje!
protiv vepra ti je najbolje uzeti malo soli i staviš mu na rep, on ga automatski krene gristi i samog sebe pojede.
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2918
Godine : 23
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 19:43

Ocjene nisu odraz znanja!
Ja sam rvacki 2 u srednjoj imao,razlog,nikad me nije bilo u školi,a što se tiče zadaćnica nikad ispod četvorke!

Al smiješi ti se budućnost za ulaz u hrvatski sabor,to je prednost
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    06.12.12 23:49

Rus (poskok) je napisao/la:
Ocjene nisu odraz znanja!
Ja sam rvacki 2 u srednjoj imao,razlog,nikad me nije bilo u školi,a što se tiče zadaćnica nikad ispod četvorke!

Al smiješi ti se budućnost za ulaz u hrvatski sabor,to je prednost
pa istina kerum je u saboru pa nezna književni hrvatski bandić je htio bit predsjednik hrvatske a nezna engleski a baš i književni hrvatski mu nejde od ruke
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4703
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    07.12.12 0:18

Zvoni telefon u domu Kerumovih i javlja se Fani...

_"Halo,tko je?"
_"Dobar dan,ovdje Zeljkova prijateljica iz skole..."
_"LAZES KURVO,ZELJKO NIKAD NIJE ISA U SKOLE!!!"

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    07.12.12 0:27

Fratt je napisao/la:
Zvoni telefon u domu Kerumovih i javlja se Fani...

_"Halo,tko je?"
_"Dobar dan,ovdje Zeljkova prijateljica iz skole..."
_"LAZES KURVO,ZELJKO NIKAD NIJE ISA U SKOLE!!!"
hahahaahhahaaa Pita ravnatelj splitskog HNK gradonačelnika željka keruma:

hoće bit novca za malu floramye

Kerum će:

- bit će, bit, a šta je maloj
[Vrh] Go down
maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 48
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    20.04.14 13:49

Ehehe ja sam nedavno bio u krađi šparuga na državnom. Inače se nisam nikad izgubio u šumi u svojih 46g no kako imam dijabetes pao mi je šećer jako. I tako kad mi se počelo vrtiti dok nisam iskopao čokoladu i vitergin pojma nisam imao na kojem se djelu nalazim. Dok se nisam pribrao(veliki je gustiš) iako sam imao mob. pri sebi i znao okvirno gdje se nalazim trebao bi me tražiti GSS. Našli bi me ako bi mi netko nagazio glavu. A eto igrom sudbine bio sam 20 metara od zida kojim sam prolazio 100 puta. Opreza nikad previše.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    

[Vrh] Go down

kad misliš da znaš put
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2