FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

kad misliš da znaš put

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru

Broj postova : 2919
Datum registracije : 26.06.2010

kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty05.12.12 17:57

Čitaj malo postove i traži po forumu,nož ni pištolj i ne znam šta još ti neće pomoć oko vepra ako si došao do kontakta. Samo čitaj postove molim te..
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua
ratomir6

Male
Broj postova : 381
Godine : 20
Datum registracije : 17.04.2012

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty05.12.12 18:07

ne ovo je za tenk bila šala a sad ja znam kako se maket od vepra polako da ga ne uplašiš osim ako nije se već zaletio na tebe tad se hvataj prvog drveta
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru
ivo

Male
Broj postova : 3418
Godine : 55
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 13:57

ratomir6 je napisao/la:
ne ovo je za tenk bila šala a sad ja znam kako se maket od vepra polako da ga ne uplašiš osim ako nije se već zaletio na tebe tad se hvataj prvog drveta

Mislim da bi u tom slučaju bilo korisno u ruksaku imati 2-3 krepane mačke, naravno, s lancem, da mu ih možeš u slučaju nasrtaja baciti pred njušku, kako bi mu pažnju odvratio. Ali, pazi, vrlo je važno da mačke odleže u debeloj najlonskoj vreći na suncu 42 dana. Tek tad ih izvadi iz vreće i stavi u ruksak, omotane u listove kupusa verzota. Tako pripravljene, vepru su prava poslastica (brže im od žderanja mačaka kljove rastu), te se, dok on mljacka i podriguje po mačetini, bez ikakve bojazni udaljiti. Ili mu se prišuljati s leđa, te ga čvrsto ugristi za mošnja.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4708
Godine : 40
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 14:19

[quote="ivo"]
ratomir6 je napisao/la:
Ili mu se prišuljati s leđa, te ga čvrsto ugristi za mošnja.

Moj omiljeni način lova...OPREZ!!!,nekad se zna fulat pa ugristi za quratz što ga razbjesni,u takvom stanju je opasno biti blizu bez upaljenog kalorifera ili bez 3 kisele repe narezane i ugurane u džepove bunde od nerca...ako ni to onda obavezno uzeti goblen sa motivom "Doručak na travi",skakati okolo vepra i govoriti mu "pik-pik,pik-pik" i ubodima igle polako završavati goblen...tu se on smiri i uzme mikrofon (s pretpostavkom da ste prije postavili mikrofon na stalak) i odrecitira "Jur ni jedna na svit vila",uvrijeđeno zafrkne s nosom i otrči prema sjeverozapadu glasno vikajući "Flaše,staro železooo kuu-puujeeem...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2913
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 15:42

kad misliš da znaš put  - Page 2 478256 kad misliš da znaš put  - Page 2 592423
Genijalno...........svašta mlad čovjek nauči od starih prd......ovaj, forumaša....
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male
Broj postova : 1305
Godine : 44
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 16:01

kad misliš da znaš put  - Page 2 323904

kad misliš da znaš put  - Page 2 865284

kad misliš da znaš put  - Page 2 374724

kad misliš da znaš put  - Page 2 592423
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male
Broj postova : 1560
Godine : 45
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 16:01

ratomire, sa ovakvim pravopisom, padaš iz hrvatskog jezika kao kruška. brate mili, teško te pratiti. daj upotrijebi bar točku i zarez. uskličnik i upitnik su napredniji level, to ćeš poslije. sretno sa veprovima!
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua
ratomir6

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 16:34

sgt bear je napisao/la:
ratomire, sa ovakvim pravopisom, padaš iz hrvatskog jezika kao kruška. brate mili, teško te pratiti. daj upotrijebi bar točku i zarez. uskličnik i upitnik su napredniji level, to ćeš poslije. sretno sa veprovima!
neću past imam svake godine 3
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru
ivo

Male
Broj postova : 3418
Godine : 55
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 16:52

ratomir6 je napisao/la:
sgt bear je napisao/la:

Sumpor mu poljubim kad misliš da znaš put  - Page 2 323904 !! Ajde, Ratomire, molim te (ovo nije zafrkancija), ako ti nije problem, iskopiraj, pa nam pošalji zadnju školsku zadaću tvojeg razrednog kolege ili kolegice koji (koja) ima 1 iz Hrvatskog jezika. I stvarno te sad ne zafrkavam, ono sam se maloprije zezao, nije mi neka fora s djecom se šegačit, ustvari me tuga uhvatila, sram me.
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua
ratomir6

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 17:07

ivo je napisao/la:
ratomir6 je napisao/la:
sgt bear je napisao/la:

Sumpor mu poljubim kad misliš da znaš put  - Page 2 323904 !! Ajde, Ratomire, molim te (ovo nije zafrkancija), ako ti nije problem, iskopiraj, pa nam pošalji zadnju školsku zadaću tvojeg razrednog kolege ili kolegice koji (koja) ima 1 iz Hrvatskog jezika. I stvarno te sad ne zafrkavam, ono sam se maloprije zezao, nije mi neka fora s djecom se šegačit, ustvari me tuga uhvatila, sram me.
ma ne nema frke za ovo malo zajebancije ja znam prepoznat zajebanciju i to me ne dira ali kod nas niko nije imo jedan nikad iz hrv kad su se zaključivale ocjene
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2913
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 17:34

Pa eto onda prilike Ratomire.......

....sljedeći put kad budeš pisao školsku zadaću, u onaj svoj bućkuriš od teksta ubaci nasumce jedno 7 zareza i 10-ak točki, ako se sjetiš i jedan uskličnik i eto ti čvrste četvorke...
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male
Broj postova : 1560
Godine : 45
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 18:03

ratomir6 je napisao/la:
ivo je napisao/la:
ratomir6 je napisao/la:
sgt bear je napisao/la:

ma ne nema frke za ovo malo zajebancije ja znam prepoznat zajebanciju i to me ne dira ali kod nas niko nije imo jedan nikad iz hrv kad su se zaključivale ocjene
tko zna na čemu je učiteljicaa bila kad je zaključivala ocjene? kad misliš da znaš put  - Page 2 478256
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3815
Godine : 39
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 18:25

@Ratomir: nemoj dopustit da te zezaju stare prdonje!
protiv vepra ti je najbolje uzeti malo soli i staviš mu na rep, on ga automatski krene gristi i samog sebe pojede.
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2919
Godine : 24
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 19:43

Ocjene nisu odraz znanja!
Ja sam rvacki 2 u srednjoj imao,razlog,nikad me nije bilo u školi,a što se tiče zadaćnica nikad ispod četvorke!

Al smiješi ti se budućnost za ulaz u hrvatski sabor,to je prednost kad misliš da znaš put  - Page 2 478256
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua
ratomir6

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty06.12.12 23:49

Rus (poskok) je napisao/la:
Ocjene nisu odraz znanja!
Ja sam rvacki 2 u srednjoj imao,razlog,nikad me nije bilo u školi,a što se tiče zadaćnica nikad ispod četvorke!

Al smiješi ti se budućnost za ulaz u hrvatski sabor,to je prednost kad misliš da znaš put  - Page 2 478256
pa istina kerum je u saboru pa nezna književni hrvatski bandić je htio bit predsjednik hrvatske a nezna engleski a baš i književni hrvatski mu nejde od ruke
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4708
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty07.12.12 0:18

Zvoni telefon u domu Kerumovih i javlja se Fani...

_"Halo,tko je?"
_"Dobar dan,ovdje Zeljkova prijateljica iz skole..."
_"LAZES KURVO,ZELJKO NIKAD NIJE ISA U SKOLE!!!"

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
ratomir6
lingua
lingua
ratomir6

Male

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty07.12.12 0:27

Fratt je napisao/la:
Zvoni telefon u domu Kerumovih i javlja se Fani...

_"Halo,tko je?"
_"Dobar dan,ovdje Zeljkova prijateljica iz skole..."
_"LAZES KURVO,ZELJKO NIKAD NIJE ISA U SKOLE!!!"
hahahaahhahaaa kad misliš da znaš put  - Page 2 478256 Pita ravnatelj splitskog HNK gradonačelnika željka keruma:

hoće bit novca za malu floramye

Kerum će:

- bit će, bit, a šta je maloj
[Vrh] Go down
maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 49
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty20.04.14 13:49

Ehehe ja sam nedavno bio u krađi šparuga na državnom. Inače se nisam nikad izgubio u šumi u svojih 46g no kako imam dijabetes pao mi je šećer jako. I tako kad mi se počelo vrtiti dok nisam iskopao čokoladu i vitergin pojma nisam imao na kojem se djelu nalazim. Dok se nisam pribrao(veliki je gustiš) iako sam imao mob. pri sebi i znao okvirno gdje se nalazim trebao bi me tražiti GSS. Našli bi me ako bi mi netko nagazio glavu. A eto igrom sudbine bio sam 20 metara od zida kojim sam prolazio 100 puta. Opreza nikad previše.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: kad misliš da znaš put    kad misliš da znaš put  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

kad misliš da znaš put
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2