FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

+16
puls
Mad Max
Franco G
glock
Koaksijalac
elvin
Strider
duke
mali mačak
Wilddude10
Fratt
Ikarus
Igsy
cutlass
yasko
NAVIGATOR
20 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by NAVIGATOR 21.10.12 23:04

kao prvo nož nisam kupovao ja nego glock, kao drugo oboje smo znali cijenu koja je u maniagu za taj model i košta 320e kao traće i prodavač je znao da mi znamo cijenu u maniagu koja je 320 eura i svejedno od nas zatražio 500.

da ti budem iskren ne pada mi na pamet ništa zbog čega bi se drugog ja mogao uvrijediti tako da to očito znaš samo ti pa mi slobodno proslijedi ili ovdje ili na PM jer ja stvarno nemam pojma.

ne volim kada nitko ičiji trud popljuje pa niti moj a pogotovo mi nije drago ako to netko napravi bez ikakvog razloga a pogotovo netko s kime često sjedim na kavi i mislim da smo si dobri.
a da ponovim

"ekipo BLADE QUEST-a" morali bute se malo bolje pripremati za "izvjestaje" i vase putopise"

a pogotovo kada se to odnosi na cijenu artikla u dučanu na koju ja ni glock nismo imali nikakvog utjecaja da smo se taman neznam koliko pripremali , a baš ni ne moraš biti lumen za zapamtiti cijenu jednog noža od 320e, pa još to sve začiniš kasnijim postom kao da ja to radim još iz neke koristi

"to kaj ti stavljas 100 fotki tvoj je posao i zadovoljstvo u jednome , ti tu imas interese ja nemam .. "

da, imam interesa, cijeli život putujem i volim putovati, i imam priliku putovati ako ju nemam onda si ju stvorim, to je još jedan razlog za ovaj projekt.

no nema veze cutlas "GraTz" je iza nas a mi pucamo prema novim destinacijama biti će zanimljivo vjerujem. maniago pa solingen, možda seky city jednog dana tko zna.

NAVIGATOR
master
master

Broj postova : 7018
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by duke 21.10.12 23:12

malo prije sam čito temu chemtrailovi, pa došo na ovu...
skoro pa ista stvar, jebo lud zbunjenog....
aj riješite to na pm ili još bolje na kavi, jer nije pisana riječ dobra kao izgovorena,a ovo tu fejst ružno izgleda, a zbog banalnih razloga....
mislim, dodajte žličicu tolerancije, možda je več ima dost, al od viška glava ne boli NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 69343 NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 393492
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Strider 21.10.12 23:19

Bus do gore za 100 kn? Za te pare ni do zg-a ne mogu!
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by duke 21.10.12 23:21

Strider je napisao/la:Bus do gore za 100 kn? Za te pare ni do zg-a ne mogu!
baš!
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by elvin 21.10.12 23:32

Čestitam na reportaži i samoj ideji da se napravi i objavi. Ovo je vrlo rijetko ali lijepo za vidjeti. Dečki samo naprijed.

elvin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 594
Godine : 47
Lokacija : bihac bih
Datum registracije : 17.07.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by cutlass 21.10.12 23:38

Nadam se pozitivnoj atmosferi i vedrom duhu na sljedecim putovanjima..
Te se isto tako nadam da cu biti u mogucnosti nekad otici s vama..
To je bas lijepo druzenje i super ideja..
Navi,zauvijek tvoj Katles


Zadnja promjena: cutlass; 22.10.12 0:02; ukupno mijenjano 1 put.
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 48
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by NAVIGATOR 21.10.12 23:59

ma atmosfera je bila odlična, iako ponudom noževa nismo omastili brk ali kebab je bio, kako sam napisao u reportaži, više nego odličan. mislim da je bio jeftin, 2.5e, manje od 20kn.

sva tuđa iskustva o kupovini oštrica u inozemstvu su ovdje dobrodošla, poželjna su iskustva ljudi koji su svoje oštre ljubimce kupili u dučanima a ne virtualnim putem.

NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by cutlass 22.10.12 0:04

a daj mi reci niste isli u onaj drugi ducan u toj ulici koja se penje uz brdo .. u toj je ulici 3 ducana sa nozevima .. najbolju ponudu definitivno ima onaj gdje radi onaj neki biker, mislim cak da je to i njegov ducan.. to je onako pri vrhu te ulice sa desne strane.. nije na sredini , to je ovaj ducan gdje ste bili , kaj ne ?
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 48
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Koaksijalac 22.10.12 8:06

Ja sam prije jedno 10 godina platio 120€ noz koji je u americi dosao nesto vise od 60$
Ne sjecam se tocno koji ducan u Grazu je bio.
Po mojim iskustvima, gdje god bih dosao u trgovinu nozevima, cijene su barem 20-30% skuplje nego preko interneta.

Cijena razgledavnja u zivo se mora platiti NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 747986

Ja sam zadnji noz kod trgovca osobno kupio 2003 cini mi se.
Za mene radi samo online kupnja i trampa.

Koaksijalac
lingua
lingua

Male
Broj postova : 243
Godine : 47
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.03.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by glock 22.10.12 9:02

Cutlass,nije prodavač napamet bubnul cijenu,ona je nalijepljena na kutiju,da budem precizan,490 eurića,a upravo zbog 320e koliko je original cijena i kako smo pričali,mislio sam ga uzet gore osobno,a ne da zbog niže cijene na ebayu riskiram visoke namete ili čekam 50 dana minimum na isporuku damaska koji je u Lionsteelu 360e.Jebiga,centar grada i luksuzna trgovina dižu cijenu,a na internet stranici dućana nemaju cijene,na email nisu odgovorili.Ma,lijepo proveden sunčan dan i jeftina karta vratili su me 25-30g unatrag,čak sam i počeo računati u markama ko nekad.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by NAVIGATOR 22.10.12 9:21

da istina glock nam je cijelo vrijeme pričao cijene u markama kao nekada NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 478256 to samo potvrđuje da nam je uspjelo u namjeri vratiti se u prošlost.
to što nam ponuda noževa u grazu nije bila interesantna govori u prilog tomu da i mi u hrvatskoj imamo zadnjih godina odličan izbor noževa i primjerene tomu cijene.

vjerujem da bi u beču izbor bio nešto veći ali ne bitno, siguran sam da bi i cijene bile još više.

austrianci cijene svoju ili europsku robu tako da se na njihovim policama rijeđe nađu američki proizvođači ali zato ima lindermesera, herbertza, solingena, pume, bokera itd.
iskreno sam mislio da će biti više, talijanskih, španjolskih, možda i skandinavskih noževa.

prodavač u jednom dučanu nas je pitao za zakon da li smijemo u hrvatskoj nositi noževe, rekli smo foldere možemo, on veli u austriji možeš nositi i u centru grada nož kakav got hočeš ako imaš 18 godina. sjetilo me to na ovo proljeće kada sam bio na otvaranju nove tvornice kahlesovih optika za puške u beču(izbor je bio vrlo sličan ovome u grazu), bez pardona svi austrijanci su nosili fiksne noževe za pojasom i u autobusu i u muzejima i u restoranima na exkluzivnim ručkovima i večerama. njima je to dio tradicije i več na hlačama imaju na desnom boku i poseban džepić za nošenje fiksne oštrice. to im je dio folklora i narodne nošnje a oni jako drže do toga. šteta da u hrvatskoj nema proizvođač nekih tradicionalnih kostura(sklopivi nož u zagorju) i baltica(mala priručna sjekira).
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by mali mačak 22.10.12 13:33

NAVIGATOR je napisao/la:
mali mačak je napisao/la:Da li ste možda obratili pažnju na cijene Wusthof i Global noževa?
Kod nas sam našao Wusthof u Lesnini ali mi se cijene čine paprene, zato pitam...

ne nažalost nisam ih zagledao, valjda su se utopili u mnoštvu kuhinjskih koji su visjeli sa zidova.

Ok, hvala.
mali mačak
mali mačak
lingua
lingua

Male
Broj postova : 343
Godine : 45
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.11.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by NAVIGATOR 22.10.12 23:03

ma brdo toga nismo stigli vidjeti zahvaljujuči dugom čekanju na granici i kasnom dolasku u graz. tako da i ovo što smo razgledali smo obavili brzinski.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Franco G 23.10.12 0:16

NAVIGATOR je napisao/la:da istina glock nam je cijelo vrijeme pričao cijene u markama kao nekada NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 478256 to samo potvrđuje da nam je uspjelo u namjeri vratiti se u prošlost.
to što nam ponuda noževa u grazu nije bila interesantna govori u prilog tomu da i mi u hrvatskoj imamo zadnjih godina odličan izbor noževa i primjerene tomu cijene.

vjerujem da bi u beču izbor bio nešto veći ali ne bitno, siguran sam da bi i cijene bile još više.

austrianci cijene svoju ili europsku robu tako da se na njihovim policama rijeđe nađu američki proizvođači ali zato ima lindermesera, herbertza, solingena, pume, bokera itd.
iskreno sam mislio da će biti više, talijanskih, španjolskih, možda i skandinavskih noževa.

prodavač u jednom dučanu nas je pitao za zakon da li smijemo u hrvatskoj nositi noževe, rekli smo foldere možemo, on veli u austriji možeš nositi i u centru grada nož kakav got hočeš ako imaš 18 godina. sjetilo me to na ovo proljeće kada sam bio na otvaranju nove tvornice kahlesovih optika za puške u beču(izbor je bio vrlo sličan ovome u grazu), bez pardona svi austrijanci su nosili fiksne noževe za pojasom i u autobusu i u muzejima i u restoranima na exkluzivnim ručkovima i večerama. njima je to dio tradicije i več na hlačama imaju na desnom boku i poseban džepić za nošenje fiksne oštrice. to im je dio folklora i narodne nošnje a oni jako drže do toga. šteta da u hrvatskoj nema proizvođač nekih tradicionalnih kostura(sklopivi nož u zagorju) i baltica(mala priručna sjekira).

Navi, u pogledu Beča, nisi u pravu.
Imaju famozni dućan Elvira Lorenzi Shop koji nadilazi sve shopove koje sam do sada posjetio, uključivši i RH.

Dućan je zapravo vrlo mali ali je izbor veličanstven.

Imao sam prilike gotovo svake godine pričati s Frau Elvira. Dama, koja je napustila karijeru operne pjevačice da bi preuzela obiteljski biznis, vrhunski je šmeker za noževe. Čitava je atmosfera u shopu vrlo kulturna, i barem je meni, bilo uvijek vrlo ugodno ćakulati. Frau Lorenzi je sada u penziji a dućan je preuzeo njen sin Andreas i još jedan gospodin. U usporedbi s Grazom - nebo i zemlja.

Krajem studenoga opet idem na konferenciju u Beč i svakako idem posjetiti Frau Lorenzi.

Elvira Lorenzi Stahlwaren
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by NAVIGATOR 23.10.12 9:23

hvala na obavjesti, na žalost nisam imao prilike posjetiti u beču taj dućan.
moj primarni interes za vrijeme boravka u beču su bili kahles optički ciljnici, bio sam pozvan na otvorenje njihove nove tvornice.
kroz 3 dana posjetili smo nekoliko trgovina skupocjene lovačke opreme koje su u svom asortimanu imale i noževe i u njima je bilo stanje kakvo sam opisao, a cijene stravične.

ocjena lokacije -3 odnosi se na graz a ne na cijelu austriju.

kad idući puta budem u beču obavezno ću posjetiti i taj dućan.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Strider 23.10.12 11:21

Ako idete u Solingen, zemi kameru i složi cijeli dokumentarac, mislim da bi ti čak i dali NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 86830
Nego, stvarno me zanima, koja to bus kompanija fura do gore za te pare, napiši u PM
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Mad Max 23.10.12 13:06

Igsy je napisao/la:Izvrstan serijal reportaža, svaka čast na realizaciji! U Gracu sam bio prije par godina, al moji su također rekli da nije više to to, kad skoro svega ima i kod nas po sličnim cijenama, a tu su kao krajnja opcija dostupne i internetske narudžbe. Ista stvar je i sa Trstom... Nakon Talijanskog Maniago-a, predlažem Njemački Solingen, ako će putni budžet dopuštati tako dalek put samo zbog nožarske izvidnice. NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 304316

Kako če se iči u Maniago ? Ako idete autom ja sam od Maniaga nekih 170 km pa bi se ja i moj kolega pridružili ekipi što če hodočastiti na Blade Quest u Maniago ...
Bio sam par puta u Maniagu a nikada nisam išao po prodavnicama noževa ... Znam da ima tamo muzej nožarstva i drugih reznih alata ... sikire, srpi, škare, razni noževi mačete itd.
Mad Max
Mad Max
spikač
spikač

Male
Broj postova : 664
Godine : 57
Lokacija : Koper
Datum registracije : 15.01.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by glock 23.10.12 14:04

strider,100kn je normalna cijena svake agencije za jednodnevni shopping u Graz.Za Trsj je isto ili 120 možda.Imaš nekoliko agencija tu na Zrinjevcu koje voze od srijede do subote,ni brige ni pameti,platiš i voziš se.A

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by puls 23.10.12 18:19

Ako budete razgovarali s ljudima iz Foxa,pitajte ih zašto se drže one svoje drške kao pijan plota-zašto barem ne ponude alternativu...
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Strider 23.10.12 18:36

Hvala Glock! Ću pogledat, ni bed.
Puls- amen!
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by neven 24.10.12 8:32

Jako dobra reportaža Navi , mislim da čemo sada još više zavoljeti Replikart.
neven
neven
lingua
lingua

Male
Broj postova : 394
Godine : 56
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 21.09.2009

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by poletan 24.10.12 10:55

Tako je.
Mogli bi mu ispevat himnu.
Koliko samo ušteđenih novaca...
poletan
poletan
bomber
bomber

Male
Broj postova : 105
Godine : 55
Lokacija : iznad 2000 m
Datum registracije : 27.03.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by DoomsdayST 24.10.12 11:42

I mogli bi...

Čovik je bija vizionar, krenija sa nečim čega uopće nije bilo u HR, pomalo modificira nakon šta je vidija di i kako...

Da nije tako, samo paypal, ebay i ostali bi radili, a 'ko ne može tako, ili šoping vanka, ili plači...

Neka nama Replikarta...

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 747986
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Kuzma 26.10.12 20:21

Zanimljiva ideja za "reprizu" starih običaja odlaska u šoping i još bolja reportaža.
Bio sam u Beču prošle godine ali samo letimice u jednom dućanu s noževima na Maria Hilfer strasse ako se tako piše. Neznam dal je to dućan gospođe, bivše operne pjevačice ali koliko se sječam bilo je dosta Spyderca koje sam tada gledao i hrpa drugih stvari. Obzirom da nisam bio solo niti s nekim koga to zanima samo sam prošao usput.
Ipak mi imamo sada replikart za hodočastit.
Kuzma
Kuzma
bomber
bomber

Male
Broj postova : 199
Godine : 44
Lokacija : Karlovac/Zagreb/Varaždin
Datum registracije : 29.11.2011

[Vrh] Go down

NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST - Page 2 Empty Re: NA TRAGU OŠTRICA - BLADE QUEST

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.