FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 18 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 18 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 18 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 18 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 18 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 18 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 18 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 18 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 18 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 18 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 18 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 18 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 18 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 18 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 18 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 18 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 18 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 18 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 18 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 18 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 18 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 18 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 18 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 18 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 18 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 18 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 18 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 18 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 18 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Chemtrailovi - Page 18 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 18 / 19. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by maks1969 22.06.14 14:50

Da se okladimo daće on i dalje drviti po svom...

maks1969
bomber
bomber

Broj postova : 104
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 22.06.14 14:52

maks1969 je napisao/la:https://www.metabunk.org/threads/debunked-chemtrail-plane-interior-ballast-barrels.661/  Evo da debunkiram i te bačve.....

Ti si upravo okrutan da si nadmašio i mene  Chemtrailovi - Page 18 478256 
Uz to što sam po opisu vidio o čemu se radi snimio sam jednu od tih fotki, pokrenuo Google, kliknuo na Images i tu mišem spustio sliku, a pametni Google mi je pretražio i izlistao sva mjesta gdje je ta slika objavljena (a ima ih impozantan broj) i potvrdio ono što sam mislio.
Ali nisam imao srca čovjeku tako razbiti snove.

Edit: Vidim da si se javio dok sam ja pisao post. Ili se neće više javljati ili je zagriženi pa će te ignorirati i nastaviti tvrditi ono što i prije.

Malo je of topic ali Google sistem traženja slika je dobar ako nađeš neku male rezolucije, a htio bi je bolje osmotriti ili je želiš zadržati jer većinu njih nađeš na drugim stranicama u boljoj rezoluciji. Poslovni i ini ljudi koriste sistem kada žele provjeriti je li prijateljica noći koju su zamjerili stvarno stavila svoju fotografiju ili te gleda figura neke mlađahne ljepotice skinuta s bespuća neta dok je original 20 godina stariji i 50 kg teži  Chemtrailovi - Page 18 478256 


Zadnja promjena: Hombre; 22.06.14 15:16; ukupno mijenjano 1 put.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by maks1969 22.06.14 15:04

Jesam .... Okrutan sam.... Uvjek ispalim na živce na one koji se ni pred teretom dokaza ne odriču nebuloza. Ako netko ne zna nije sramota ali drviti po svom je suludo kad razum govori da su ti argumenti razbijeni kao kula od pjeska pred ogromnim valom.... Čak je to i žalosno gledati....

maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 54
Lokacija : Istra
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 22.06.14 15:37

maks1969 je napisao/la:Jesam .... Okrutan sam.... Uvjek ispalim na živce na one koji se ni pred teretom dokaza ne odriču nebuloza. Ako netko ne zna nije sramota ali drviti po svom je suludo kad razum govori da su ti argumenti razbijeni kao kula od pjeska pred ogromnim valom.... Čak je to i žalosno gledati....

Nije meni žao zato da bi ih omalovažavao nego jer troše produktivno vrijeme naprežući svoj mozak problemima i stvarima za koje nemaju predznanja i znanja. Dok mi netko u tim stvarima reče ili napiše da je ono što on zbori istina odmah je najviše moguće sumnjiv, a upravo takvi nastupaju s parolama "ovo je prava istina o..."
Ja se uopće ne živciram. Čuvam ovo malo živaca što mi je ostalo za starost  Chemtrailovi - Page 18 478256 

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Smeđi 22.06.14 22:15

Bilo kako bilo jučer je nebo nad Zagrebom bilo DEGUTANTNO!!!! Inače me užasavaju primjerci koji iz tko zna kojih tazloga tako grčevito nijekaju postojanje ovog biološko-antihumanog genocida. E da se nađe par talibana i krkne ih sa par stingera. Sigurno bi sutra osvanulo čisto nebo. Gamad!
Smeđi
Smeđi
bomber
bomber

Male
Broj postova : 184
Godine : 47
Lokacija : Agram
Datum registracije : 06.02.2013

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by maks1969 22.06.14 22:22

Gle što se mene tiče vjeruj ti slobodno i u djeda Mraza,zubić vilu ili što god.chemtrailsi du najimbecilnija teorija urote pored Haarpa rame uz rame. Kakve peer rewieew dokaze imaš za tu suludu infantilnu teoriju?

maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 54
Lokacija : Istra
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Smeđi 22.06.14 22:53

Ajde da se sad malo ti i ja popričamo. Internet koliko vidim imaš. O chemtrailovima se već nekoliko zemalja izjasnilo i priznalo njihovo postojanje. Na nacionalnim televizijama štoviše. Njihova zamućena objašnjenja su drugi par rukavica. Dakle, POSTOJE. Mene više mučite ti i slični zašto tako grčevito nijekate njihovo postojanje. Blažena internet anonimnost. Da nije nje bilo bi nam jasno s kim pričamo. To je sve i jedino što ćeš ti i slični dobit odgovor od mene.
Smeđi
Smeđi
bomber
bomber

Male
Broj postova : 184
Godine : 47
Lokacija : Agram
Datum registracije : 06.02.2013

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by maks1969 22.06.14 22:57

Peer rewiev dokazi nam trebaju a ne tlapnje.Btw stela,dossiwr UFO,smib,kolarićupaniću ili you tube,matrix world,haberba u sl nisu peer rewiewed nego smeće.

maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 54
Lokacija : Istra
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by vladomado1 22.06.14 23:02

U ovakve stvari je izuzetno lako povjerovati, nije toliko stvar naivnosti, koliko da sve takve stvari zvuče uvjerljivo. Njihovi argumenti: kondenzacijski trag aviona je voda, ona traje dugo, oni imaju novca i tehnologije učiniti nešto takvo, motiv smanjiti ljudsku populaciju, kontrolirati je, učiniti je ovisnom. Netko ko nema obrazovanja dovoljnog da zna neke osnovne podatke će povjerovati, kao i veliki broj obrazovanih ljudi jer ili ne žele podrobno razmisliti, ili nemaju dovoljno informacija. No, zapravo dosta je jednostavno rasčlaniti ovakve "činjenice": oblaci ne traju 2 sekunde nego znaju dosta trajati, a kondenzacijski trag je zapravo ono što mu ime kaže, umjetno stvoreni oblak. Prskanje aerosola sa visine od 5-15 kilometara na  području Zagreba pod nekontroliranim vremenskim uvjetima je izuzetno učinkovito ako želimo otrovati pola Europe, jer je sposobnost ciljanja sitnim česticama u atmosferi zapravo toliko mala, da ne razumijem zasto to ne rade na pola Atlantika, ionako bi trovali, a nitko ih ne bi primjetio. Ako netko ne vjeruje u ovo zadnje što sam rekao nek se sjeti Černobila i radioaktivnog joda koji je ovdje dospio, moje znanje kemije mi kaže da je jod dosta težak element, a černobilska elektrana nije bila na visini od 5-16 km, pa je oblak opet prekrio pola Europe, Slična stvar je bila prije par godina sa vulkanskim oblakom sa Islanda. To su zdravorazumske činjenice, unatoč tome i meni je primamnjivo nešto više znati, čuti nešto i onda promisliti uhvatio sam vas, to nam radite; al onda shvatim da je to glupo, iznimno glupo i ako netko to radi organizirano, onda ljudi ne zaslužuju uopće živjeti jer da parafraziram A. Einsteina ljudska glupost je neograničena a za svemir baš nisam tako siguran.

vladomado1
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 35
Lokacija : ST
Datum registracije : 18.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 23.06.14 0:11

Smeđi je napisao/la:Bilo kako bilo jučer je nebo nad Zagrebom bilo DEGUTANTNO!!!! Inače me užasavaju primjerci koji iz tko zna kojih tazloga tako grčevito nijekaju postojanje ovog biološko-antihumanog genocida. E da se nađe par talibana i krkne ih sa par stingera. Sigurno bi sutra osvanulo čisto nebo. Gamad!

Daj se sredi Smeđi. To od tebe zbilja nisam očekivao.
Pred nama je promjena vremena koju atmosfera osjeća već od jučer pa je tako kod mene izostao maeštral i to govori točnije od bilo koje prognoze da je promjena blizu. Mi na jugu smo u ponešto drukčijoj vremenskoj situaciji pa su kondenzacijski tragovi trajali svega par minuta. Vodi računa da je razdaljina Dubrovnik - Zagreb stotinama km. Neki dan kad je bilo nevrijeme u Zagrebu neki kvartovi su plivali u vodi dok su neki imali običnu kišu i to sve u niti 20km.
Što se tiče degutantnosti neba nad Zagrebom onima koji se bave meteorologijom je bila samo jedna igra majke prirode i posmatrali su je s umjetničke, a ne zavjereničke strane. Vidi kako je bilo lijepo.
Chemtrailovi - Page 18 R5yj6a3tjph9515nem0

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by DoomsdayST 23.06.14 2:04

Polako mi sve ovo ide na živce...

Od svih zajeba i sranja šta nama i našoj djeci svakodnevno serviraju, vi se uhvatili najveće prevare i šarene laže kojom bi nam trebali zaokupiti pažnju, kako ne bi gledali neke druge, bitnije stvari...

Kao recimo, deklaracije na prehrambenim proizvodima...

Sad, neću ulazit u detalje, a ima puuuno toga za saznat o ovom problemu, samo par sitnica...

Jeste li čuli za 'zdravu' zamjenu šećera, Aspartam...? Malo se informirajte o toj 'ljepoti', pa možda i malo šire, o 'sugar free' zdravlju... A kad dođete do informacija o tom, samo jednom od više njih, umjetnom sladilu, pokušajte pronaći makar jedne žvake na našem tržištu, a da ga ne sadrže... Sadrže ga i dječji vitamini... Čak i dječje žvake sa šećereom, sadrže uz to JOŠ i Aspartam... I pročitajte malo upozorenja o prekomjernom uzimanju žvaka, radi, jeli, mogućeg laksativnog učinka... Ma da, aspartam je tu radi zdravlja naših zubiju, jelda...

Govoreći o zdravlju zubiju, pogledajte kolika je količina Fluora u zubnim pastama... Ja već neko vrijeme koristim dječje zubne paste, jer imaju puuuno manje Fluora u njima, kako djeca znaju gutati dok peru zube, pa da se ne pojave nekakvi simptomi prije vremena radi prekomjerne doze...

Pa onda flaširane vode... Ova voda iz našeg vodovoda, o njoj neću pričati jer je neću nositi na analizu, ali ovo bar još uvijek mogu pročitati... Prirodne izvorske, u kojima nebi uopće trebalo biti aniona Fluora, Fluorida... Rijetka je ona voda u kojoj na deklaraciji se ne nalazi makar 0,0-nešto... A pogledajte, recimo, Studenu, našu zdravu, izvorsku, sportsku vodu iz Podravke... Zadnji put kad sam gledao, Fluorida je bilo deklarirano 0,25...!!!

Pa progooglajte tko je, kad i u koje svrhe 'obogaćivao' vodu Fluorom... Pogledajte malo zahtjeve da se umjetna sladila u USA ne moraju navoditi na deklaraciji... I još gomilu drugih stvari koje se guraju u industriji hrane, i vode...

Pa mi onda opet pričajte o nekakvom 'zaprašivanju' di nas, kao truju, ubijaju polako, iz zraka... Rečeno je na puno mista koliko je to nepraktično, teško se može kontrolirat (pa oni koji nas truju ne žele trovat i sebe) i relativno lak materijal za vječnu kontroverzu i prepucavanje, internetom i inače... Dok nas sistematski truju hranom i vodom, di nam to sve (još uvijek) piše isprid nosa...

Eto, toliko od mene, odjavljujem se iz ove teme chemtrailsa, Over & Out...

Chemtrailovi - Page 18 747986
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hercolubus 25.06.14 0:47

Hombre je napisao/la:Nisam ja tebe vrijeđao nego napisao svoje mišljenje o tebi i takvima.
Upravo tako. Nisam ti zaželio dobrodošlicu niti moram i istina je da bih te izbacio jer na forum nisi došao da napišeš nešto konstruktivno nego si nanjušio moguće plodno tlo za širenje svoje paranoje i ugodno časkanje s istomišljenicima.
Iskusan si ti troler s bogatom dokumentacijom fotografija za koje ne znaš tko ih je snimio i što predstavljaju ali to tebi nije ni bitno. Važno je da se vidi dio nekog aviona s nekim bačvama i to ti je dovoljno da povjeruješ da nas tajno zaprašuju iz zraka, a mi ko ovce to podnosimo dok ste se ti i takvi našli da nam otvorite oči. Da nemam dugogodišnje virtualno i stvarno iskustvo s teoretičarima zavjera pomislio bih da je sve to ružna šala ali nažalost nije i ne znam zbog čega sam se uopće javio i javljam jer protiv takvih ko što ste vi lijeka nema osim ignoriranja. Evo ja sam se bio spustio na vaš nivo i odustajem jer ste me dotukli iskustvom pa se vraćam poražen i posramljen. Mirno spavajte i sanjajte. Bijele tragove koji križaju nebo dok vam mozak misli što li se to opako u njima krije.

Ne nisi uopće vrijeđao, "bolesnici,nedovoljno obrazovani i nedovoljno inteligentni..., a ako je tebi normalno da se svojim ukućanima obraćaš sa Mandrilo jedan, e to je tvoj kućni odgoj. Možda te neko iz sjeverne Hrvatske nebi razumio da mu kažeš Mandrilo, a vjerovatno bi se našao netko tko bi razumio i tko bi te naučio pristojnosti. A ovako vidjet ćemo da li sistem funkcionira i da li ćeš biti kažnjen zbog vrijeđanja.

Isto tako prezauzet sam i ne sudjelujem dosada ni u kakvim forumima, što je totalna suprotnost od tebe koji sam sebi upadaš u usta u gornjem navodu,a očito je da imaš zadatak.
Ove slike kolege iz Zagreba, a i iz Splita i upravo tvoje slike su samo dokaz kako je to riječ o testiranju balansa aviona. Ma daj zavarit ću od smija. Balansira se uzduž i popriko i kažeš tragovi su se povukli kod tebe ih nema i priložiš ovu sliku i kažeš kako je lijepo. Da si priložio još jednu napravljenu sat kasnije uočio bi da taj trag prelazi u izmaglicu koja na sebe privlači oblak. I da konačno povežeš što nakon takvog prskanja u idućim danima dolazi kiša... I nakon nje donacija GMO sjemena .
http://consciousnewsmedia.blogspot.com/2013/11/snowden-reveals-monsanto-collusion-with.html

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/125591-velika-prijevara-monsanto-iskoristio-poplave-kako-bi-otrovao-nase-ljude-i-plodna-polja-hrvatska-prihvatila-gmo-donaciju.html

http://bilic-jacob.blogspot.com/2014/05/signs-of-cange-may.html

I da, sve je ovo u istom košu sa otrovima u hrani, vodi ...

Pozdrav svima i odjava, a vrijeme će pokazati...

Hercolubus
bebač
bebač

Male
Broj postova : 5
Godine : 48
Lokacija : Split
Datum registracije : 16.06.2014

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 25.06.14 8:14

Hercolubus je napisao/la:Pozdrav svima i odjava, a vrijeme će pokazati...

Znaš da mi je žao zbog tvoje odjave. Forum je izgubio jednog trola Chemtrailovi - Page 18 3v2nfxxx5yb3k0qow3vh

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Smeđi 25.06.14 13:59

Bravo Hercolubus. Drago mi je da ima ljudi koji su u potpunosti svjesni problema. U tome leži ključ, a ne da ljudi kažu ne može pojedinac ništa promijeniti. Je li tako Hombre? To vas najviše bode. Ajde lijepo ne budi ti trol, nego budi faca i priznaj nam svima tko te plaća.
Smeđi
Smeđi
bomber
bomber

Male
Broj postova : 184
Godine : 47
Lokacija : Agram
Datum registracije : 06.02.2013

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by poljičanin 25.06.14 17:08

Evo malo doprinosa temi, svatko će imati neki svoj komentar, tim više što tekst prenoši Mišak, ali je zanimljivo nešto novo pročitati.

http://blog.vecernji.hr/misak/2010/01/

poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 428
Godine : 53
Lokacija : hr
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 25.06.14 18:14

poljičanin je napisao/la:Evo malo doprinosa temi, svatko će imati neki svoj komentar, tim više što tekst prenoši Mišak, ali je zanimljivo nešto novo pročitati.

Sve što je tu objavljeno može se svesti na:
"Ja nisam pronašao ništa sumnjivo ali to meni izgleda sumnjivo"
Još kad se pogleda da je to objavio Mišak isto ko kad bi pop bio za abortus.
Interesantno da se ovdje nije čuo osvetnički poklič križara u borbi za istinom nego je. Znate. Neki tamo xy koji se. Znate. Malo bavi time. Znate. Kopao po internetu. Pa znate. Odabrao točno ono što mu odgovara da bude medijski eksponiran i da novine koje su to objavile budu još čitanije.


Prava nacistička doktrina širenja poluistina gdje se ljudima u glavu usađuje "bubica" koja će pokrenuti lančani proces.

Opće je poznato da su vršena obrambena ispitivanja kako bi se moglo zaštititi stanovništvo (i naravno kako potamaniti neprijatelja) ali je u cijeloj toj žalosnoj smijuriji od članka izostavljeno da dugotrajne tragove ostavljaju svi avioni, da je spisak država gdje se vide isti ti tragovi toliki koliko ima zemalja na svijetu i da Rusiju i Kinu ne mogu tek tako zasipati da ne budu oboreni istog trenutka dok uđu nenajavljeni u njihov teritorij.
Obzirom da se većina tih teoretičara zavjera poziva na kristaliće leda u zraku kojih ne bi smjelo biti toliko bilo bi korisno da prouče povijest i nastanak oblaka koji se zovu mamatusi i koji se baš sastoje od kristalića leda. Oblaci koji su nekad bili izuzetno rijetki i opažali se isključivo nad nekim oblastima u svijetu sada se mogu vidjeti svugdje uključujući i Hrvatsku u kojoj barem stotinu puta u godini. Naučnici još uvijek bleje zbog nepoznatog razloga zašto nastaju tamo gdje su apsolutno nepoznati i nikad ih nije bilo ali već će se pronaći netko da i njih proglasi nekom urotom.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 29.06.14 22:25

Evo promjene vremena. Moji prijatelji na sjeveru Hrvatske poslali su mi fotke neba iskrižanog contrailsima. Skoro u dlaku isto kao prije nekoliko dana i isto promjene vremena. Upravo je evidentno da vas pipsaju dan prije promjene dok nas ovdje na jugu Jadrana pošteđuju jer tragovi traju minutudvije. Valjda mrski trovači planiraju godišnji provesti ovamo pa da im se guza ne zaprlja  Chemtrailovi - Page 18 990630 

Chemtrailovi - Page 18 0atpgpoyt98us4y7wrwa

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by aiyana 25.07.14 9:46

Ako želite znati hoće li padati kiša samo pogledajte nebo. Doduše, oni gotovo svakodnevno zaprašuju ali najviše prije nego što treba pasti kiša.
aiyana
aiyana
bebač
bebač

Female
Broj postova : 11
Godine : 47
Lokacija : Gorski Kotar
Datum registracije : 24.07.2014

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 31.08.14 20:53

Chemtrailovi - Page 18 43560499453006264910

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by zb17ghost 03.04.15 7:33

Ako je netko zainteresiran za školovanje i posao u chemtrails industriji, Česi nude i odgovarajuće školovanje:

http://www.catc.cz/other-training/chemtrails-operator-course/
zb17ghost
zb17ghost
lingua
lingua

Male
Broj postova : 279
Godine : 62
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 03.04.15 10:14

Buhuhaha! Ne osjećam se nešto bajno i ovo mi je pravo uljepšalo jutro.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Odin 03.04.15 13:58

Chemtrailovi - Page 18 Nthr1yd3hdl9edmmgi3n
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 18 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 19. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.