FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

+13
flecktarn
vens
Fratt
Mraz
cutlass
Ikarus
urbana_gorila
Odin
maff
Igsy
NAVIGATOR
LUKSA
goxxon
17 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 10.09.12 19:30

Meni nije jasno da su izumili faking trovremenski taft za uvećanje volumena u kosu sa kolagenskim push up učinkom a nisu izmislili neku spravicu pomoću koje se bicikl može locirati i da već netko nije na tome obrnio masnu lovu!! Ja sam laik..pa me ispravite ako griješim!! Da li postoji mogućnost da se u bicikl ugrade neki čipovi, koji bi se pratili na nekom softveru nekako!!??

flecktarn
lingua
lingua

Broj postova : 283
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 10.09.12 19:34

Koliko ja znam za sad još ne, ali već neko vrijeme (čitaj otkad su meni zadnji put maznuli bajs) intenzivno radim na osmišljavanju takve spravice.

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 10.09.12 19:43

urbana_gorila je napisao/la:Koliko ja znam za sad još ne, ali već neko vrijeme (čitaj otkad su meni zadnji put maznuli bajs) intenzivno radim na osmišljavanju takve spravice.


U Osijeku također kradu..ja sam za vezanje u zgradi kupio lanac za krave..debeli..i omotao ga oko jedne debele cijevi..i zaključam sa debelim lokotom!! Nemam neki skupi bicikl ali da nekog zateknem u tolikoj volji da prepili lanac mislim da bi mu to bilo zadnji puta da išta pila zdravim i čitavim prstima!! Okrenuo bih bajs naopačke, zavrtio kotače do iznemoglosti i gurnu bi mu ruku u žbice!! pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 478256
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Mraz 10.09.12 19:43

Ima takvih proizvoda, uglavnom imaju gps odašiljač no prvi je problem što su skupi a drugi je to što uređaj za ometanje gps signala košta daleko manje nego ovaj koji staviš u bajk. I prilično su glomazni pa je broj mjesta gdje ih se može postaviti na biciklu ograničen.


Zadnja promjena: Mraz; 10.09.12 19:45; ukupno mijenjano 1 put.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 10.09.12 19:44

Znam za GPS-GPRS lokatore, ali nisam još vidio model prilagođen baš za zbuksat negdje u bicikl. Di si to vidio? Daj link.

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 10.09.12 19:47

Mraz je napisao/la:Ima takvih proizvoda, uglavnom imaju gps odašiljač no prvi je problem što su skupi a drugi je to što uređaj za ometanje gps signala košta daleko manje nego ovaj koji staviš u bajk.

Jeb ga..očigledno je da je najbolje rješenje ujedno i najjednostavnije...registracija bicikla!! Međutim kod nas je teško natjerat ljude da se udostoje staviti neku bljeskalicu na bajs a kamoli da ga registrira!!
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Mraz 10.09.12 19:47

Znam za modele koji se zbuksaju u osovinu vilice. znam da postoji naziv i za taj dio bicikla ali fakit, ne znam ga.

Tipa ovo:pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Image%25255B5%25255D

EDIT: Ovo za registraciju bicikla... kaj to uopće postoji kod nas?
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 10.09.12 20:01

Taj dio je vrat vilice.
Ma daj?!? Dammit, a ja mislio da ću patentirat i obogatit se...
Daj neke informacije: kako se to zove, di si to našao, kolko košta, ...

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by vens 10.09.12 20:06

Ja kolko se sjecam ovi moji koji voze downhill/freeride gdje bajkovi kostaju od 20.000 pa na vise imaju to ugrađeno ili ispod sicštange ili tu gdje je pokazao Mraz ... al ne znam kolko to kosta
vens
vens
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 33
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 26.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 10.09.12 20:09

Znači ima baterija, što kad izlapi, na koju udaljenost se hvata signal, kako se hvata signal....čime se hvata signal!!??
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by sgt bear 10.09.12 20:13

da mi netko mazne bajk, a ja ga uhvatim... prokleo bi dan kad je stavio "his grabby little fingers on it" i poželio bi se suda u teheranu. opaaaaa... ode ruka with a little help of ontario 12" pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 564295
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Mraz 10.09.12 20:15

Stvar se zove Spybike GPS tracker, cijena definitivno nije mala ali opet daje dobre šanse da nađeš ukradeni bajk.

Istina da se bajk rastavi i rama baca, no to potraje jer prvo bajk treba odvesti kod nekoga i poskidati dijelove što daje vremenski okvir od nekoliko sati pa do možda i dana.

Enivej evo link na proizvod: http://www.integratedtrackers.com/GPSTrack/Spybike.jsp

Evo kako se aktivira i deaktivira:


I evo primjer kako radi:


Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 10.09.12 20:53

Dobar video..!!
Nisam skužio ovaj drugi video pred kraj..kako ga je našao!! Prvi put se vrzmao u blizini lopova..pa onda piše sutra dan--taj dio sutra mi nije jasan!! Kako ga je sutra našao???
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 10.09.12 21:12

Ako je bicikl unutar zgrade ne hvata ga satelit pa ga ne može precizno locirati već se prebaci na triangulaciju prego GSM mreže i locira ga unutar 200 m.
Čim bicikl opet izađe na otvoreno opet ga hvata satelit i pin-pointa ga.

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 10.09.12 22:28

urbana_gorila je napisao/la:Ako je bicikl unutar zgrade ne hvata ga satelit pa ga ne može precizno locirati već se prebaci na triangulaciju prego GSM mreže i locira ga unutar 200 m.
Čim bicikl opet izađe na otvoreno opet ga hvata satelit i pin-pointa ga.


tnx gorila!!
Samo kod mene bi na ovom drugom videu bio drugačiji razvoj situacije!! pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 478256 Sačekao bi ovog lika kad izađe iz trgovine i "ljubazno" bi ga upitao odakle vozi moj bajs!! Nakon što upozna mene i koliko sam ja "ljubazan", malo bi razmislio prije krađe drugog bicikla!! pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 478256
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 11.09.12 8:40

Razmisli malo da ne mora nužno osoba koja se nađe na biciklu biti i iosoba koja ga je ukrala.
Ok da ga nađeš tako isti, ili odmah idući dan vrlo vjerovatno će to biti lopov na njemu, ali dosta puta se desilo da su zagrebački bajkeri na cesti prepoznali bajs od nekog od svojih prijatelja i da su na licu mjesta zaustavili vozača i zvali mu policiju koja je usporedbom serijskog broja zaključila da je bicikl ukraden i čovjek koji ga je pošteno kupio i platio ne znajući da je ukraden je ostao bez njega.
Mani su isto već dva puta ukrali bajs, i isto tako sam mislio "joj kad vidim nekog na mom bajsu, pa ruke i noge ću mu polomit", a onda sam se sjetio da ga je možda neki jadnik kupio preko oglasnika, ili na hreliću i da bi bezveze prebio nevinog čovjeka koji bi ni kriv ni dužan završio u traumi zbog tuđe gluposti...

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 11.09.12 10:11

urbana_gorila je napisao/la:Razmisli malo da ne mora nužno osoba koja se nađe na biciklu biti i iosoba koja ga je ukrala.
Ok da ga nađeš tako isti, ili odmah idući dan vrlo vjerovatno će to biti lopov na njemu, ali dosta puta se desilo da su zagrebački bajkeri na cesti prepoznali bajs od nekog od svojih prijatelja i da su na licu mjesta zaustavili vozača i zvali mu policiju koja je usporedbom serijskog broja zaključila da je bicikl ukraden i čovjek koji ga je pošteno kupio i platio ne znajući da je ukraden je ostao bez njega.
Mani su isto već dva puta ukrali bajs, i isto tako sam mislio "joj kad vidim nekog na mom bajsu, pa ruke i noge ću mu polomit", a onda sam se sjetio da ga je možda neki jadnik kupio preko oglasnika, ili na hreliću i da bi bezveze prebio nevinog čovjeka koji bi ni kriv ni dužan završio u traumi zbog tuđe gluposti...


Hmm..moram priznati da si u pravu ali...ALI...već ptice na grani pjevaju da se bicikli kradu šakom i kapom!! Ja osobno da kupujem bicikli na takvim mjestima bi se potrudio saznati broj šasije i povijest tog bicikla...čak sumnjam da bi kupio od nekog tko prodaje bicikl vrijednosti 5000 kuna bez papira...alo momak..odakle ti ovaj bicikl!!?? Čak mislim da nebi bio problem da uletiš u policijsku postaju i zamoliš da ti se preko broja šasije provjeri postoje li kakve indicije da se taj bicikli potražuje pod tim brojem ili opisom!! Sve što kupujem a vrijedno je preko 1000 kuna....mora imat nekakav papir....ostalo uopće ne gledam...makar pješačio!! Na kraju...ne samo da možeš naletit na vlasnika ukradenog bicikla koji je pretjerano "ljubazan" već te i policija može zaustavit i provjeravati broj šasije bicikla..pa onda možeš imati problem da te se sumnjiči..pa dok ti dokažeš da si nekad bauljo po hreliću i kupio bicikl od nekog lika, bila prilika..pa blablabla...dok zeko dokaže da je zeko..odoše jajca pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 478256
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by flecktarn 11.09.12 10:15

Imam osjećaj da ljudi danas ne razmišljaju...vide bajs koji košta 7000 kuna da se prodaje za 3000 kuna na pijaci, bez papira...a prodaje ga neki lik sumnjiva izgleda...aloooo , alooo, red alarm!! Crvena lampica..achtung, achtung!! Ako se sazna da je bicikl ukraden ode lova u nepovrat!! Ako je netko uništio broj šasije ili ga nema...e onda ti se u glavi mora upalit "defcon1" !!
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 11.09.12 11:02

Kao što si rekao: Ljudi ne razmišljaju.

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Mraz 11.09.12 18:23

Stvari nikada nisu crno-bijele pa tako ni ovo kaj govorite. Je, istina je da svaka osoba s malo pameti zna da da bajk sa vrhunskim komponentama koji mu se za par soma kuna nudi u nekoj uličici ne može biti nikaj drugo nego ukraden. No isto tako je istina i da socijalna situacija većine Hrvata nije bajna, pa će mnogi u želji da si priušte nešto dobro zanemariti činjenicu da je bajk ukraden i riskirati oduzimanje bajka ako ga se prepozna. Žalosno ali tako je.

Da me se ne shvati krivo, ne opravdavam takvu kupovinu, samo dajem pogled na stvar iz drugog kuta.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by glock 12.09.12 0:34

u pravu si Mraze,kod mene tipovi primaju narudžbe za bajkove iz Zagreba,nabavljene naravno na ovakav način.I šta,ne znam baš puno njih,naravno ako im treba bajk,ko ne bi za soma kuna kupio ono što vrijedi 3-4 puta više.Eto,bio u Crnoj Gori,sreo tipa koji nudi vrhunske bajkove iz Švicarske,tamo dođe 6-7 hiljada eura,on ga daje za soma.Sljedeće godine uzimam malo više keša sa sobom,nek se nađe.Meni je zimus popaljen Author stratos,3 soma,pred restoranom dok sam čekao pizzu unutra.Srećom je kamera snimila tipa s kapuljačom kako ga nonšalantno odvozi ali ga je frend inspektor prepoznao po figuri i hodu.Otišo sam u kafić gdje se kreće i njegovom društvu objasnio da je sve snimljeno i da ga tražim.Ni sam nisam vjerovao kad je nakon 2 dana bicikl ostavljen 500m od mjesta krađe.Akcija obustavljena.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Igsy 12.09.12 0:55

a i ja sam valjda zadnji kreten što ga kupim normalno u trgovini s 25% PDV-a + ostala trgovačka marža na glupost pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 990630 Zaslužujem da mi ga popale... pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 368870 Al ja ga spakujem u lanac + abus sajlu oko stupa, pa valjda odustanu kad vide da nije Švicarski od 6, 7 k €... neko Scoot od 300 €.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by glock 12.09.12 1:06

heh,ni Navijev ne izgleda ko da vrijedi 20 somova,prije ko krđa od soma dva kunića,samo on ga ne ispušta iz vida NIKAD,rađe ne ide na wc kad smo u kafiću nego da izgubi bajk iz vidokruga 60 sekundi.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by goxxon 21.09.12 0:41

evo sretna vijest! bratić je snimio lika na trgu, pratio ga te kontaktirao policiju. liku stan pretražen, bicikl vraćen! eto, ipak nije rama bačena, a dijelovi prodani pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 747986
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by urbana_gorila 21.09.12 6:55

Toooo! Zakon, taman za subotnju Zagrebačku žbicu.
Eto, ipak se isplati pozitivno razmišljat i vibrirat dobre vibracije. pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 350615

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Spuzva Bob 21.09.12 13:04

Čuda se ipak događaju, znam dečka koji je dva puta našao svoj bicikl, vjerovatno kradljivci već misle da je bajk uklet pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 747986
Spuzva Bob
Spuzva Bob
bomber
bomber

Male
Broj postova : 170
Godine : 43
Lokacija : Na poslu :)
Datum registracije : 13.05.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by goxxon 21.09.12 13:08

njemu je ovo drugi put pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 747986
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by gibo 22.09.12 19:02

Da vas dvojica ne govorite o istom tipu?!?!
gibo
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 311
Godine : 59
Lokacija : Glina
Datum registracije : 10.04.2011

http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info

[Vrh] Go down

pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada - Page 2 Empty Re: pomoć oko krađe bicikla - novčana nagrada

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.