FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
ssverko13
bomber
bomber

Broj postova : 168
Datum registracije : 04.10.2013

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.01.14 20:49

Navi,Mraz može updejt za pili ? Planiram je kupiti. MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 704997  Nekako mi izgleda glomazno  MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 865284 

Zadnja promjena: ssverko13; 08.01.14 20:51; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : krivo :D)
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6779
Godine : 33
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.01.14 21:18

Ovisi kaj misliš nositi u njoj, meni zna biti i malena.

Trenutno u njoj: novčanik, SS spork, Esee Izula, VIC spartan, Olight I3, mp3 slušalice, punjač za mob, tablete za vodu, "pajseri" za krpelje, kirurški skalpeli, kirurška stezaljka, Mechanix Original rukavice, ključevi, par metara 4mm dyneme... ima toga MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 747986

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 6xxcgm
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female
Godine : 21

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.01.14 21:42

Mislim ne prostor u nj. nego ja sam malen čovijek i nekako da ce mi stršati MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 368870 Mislim nekako (nezgrapno ) jel to? MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 368870 Nekako dok nesto radim,npr provljačim se po šumama i to nezz..
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR
maxina

Male
Broj postova : 3034
Godine : 50
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.01.14 22:37

@ssverko-vidim da nisi vidio Mraza uživo,on ti ovu pederušu nosi ko ruksak!

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.01.14 22:40

ahahah MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 368870
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4711
Godine : 40
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.01.14 23:51

Kao bergen da budemo precizniji.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6779
Godine : 33
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty09.01.14 0:12

Hmm... na mojih metar i shorty ne smeta MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 747986

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 6xxcgm
[Vrh] Go down
Posa
tipko
tipko
Posa

Male
Broj postova : 87
Godine : 23
Datum registracije : 18.09.2013

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty12.01.14 0:07

Gdje bih mogao nabaviti ovaj maxpedition u hrvatskoj ii po kojoj cijeni? MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 747986
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7278
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty24.01.14 15:42

mislim da ga u hrvatskoj trenutno nema za kupiti. Bilo ih je u replikartu ali ih odavno nema.
[Vrh] Go down
zeljkoxt
tipko
tipko
zeljkoxt

Male
Broj postova : 52
Godine : 35
Datum registracije : 28.08.2014

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty06.03.15 14:13

Moj mali "tactical" mod dakinice + GITD velcro patch iz zafrkancije

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 16544694468_299ee00ab4_c
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty06.03.15 19:53

Ljepo... A koliko je onda ustvari velika mislim koliko je dugo od pocetka pa do kraj lampa(zatvarač) ustvari njegova širina na gornjoj slici..?
[Vrh] Go down
zeljkoxt
tipko
tipko
zeljkoxt

Male
Broj postova : 52
Godine : 35
Datum registracije : 28.08.2014

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty07.03.15 16:44

ssverko13 je napisao/la:
Ljepo... A koliko je onda ustvari velika mislim koliko je dugo od pocetka pa do kraj lampa(zatvarač) ustvari njegova širina na gornjoj slici..?

Pročitao sam par puta za redom, ali nisam te skužio ama baš ništa MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 747986
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty08.03.15 20:57

Mislio sam na mjere koliko je siroka koliko visoka itd..
[Vrh] Go down
marinko
lingua
lingua
marinko

Male
Broj postova : 270
Godine : 36
Datum registracije : 29.01.2011

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty26.04.15 23:46

Pozdrav... Da ne otvaram novu temu, treba mi preporuka za dobru pederusu, mislim i trgovinu
Samo da nije iglu sport, vec par puta sam kupovao sad bih promjenio.
Moze mountansmith vibe 2 iz naslova ako tko zna gdje ima za nabavit...
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty27.04.15 0:11

Da iglu baš nema neki dobar izbor kvalitetnih pederuša. Stvarno drže vrhunske outdoor artikle ali torbice su im "sjedi -3"

Ja zadnjih godinu i pol testiram jednu torbicu koja je u mojim očima jedina koja može po kvaliteti i funkcionalnosti parirati Vibe II torbici.

Nažalost i ta se torbica više ne proizvodi no možda ju je još moguće nabaviti u kanalima interneta.
Radi se o Izraelskom proizvođači foto i video opreme "KATA". Nažalost firmu je kupio talijanski Mannfrotto i ugasio kompletan brend.

Ja koristim njihovu vrlo skupu i ultra kvalitetnu opremu, torbe i ruksake za sve svoje kamere i fotiće. Njihovu sam opremu koristio u najsurovijim uvijetima vrućine afričke pustinje i hladnoće glečera  Antarktike.
Oprema je uvijek pouzdano ostala zaštićena.

Radi usporedbe cijena njihov 25 litarski ruksak košta ovisno od modela od 2000-4000 kn +PDV

Mjerkao sam godinama tu specifičnu pederušu i uvijek mi je bila pre skupa. Napokon sam ju čopio na sniženju u Prizmi u Zagrebu i kupio preostale zalihe. Radi se o modelu Kata S312.

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 IMG_5147%20Large_zpsj1w7hiv2

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 IMG_5153%20Large_zpsxsb98v3d

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 IMG_5152%20Large_zpsepw8aprk

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 IMG_5157%20Large_zpssbeewm1s

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 IMG_5158%20Large_zpskvo6ky9d

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 IMG_5156%20Large_zps0rvo893v

kad uhvatim vremena nakucat ću recenziju dotične ima nekoliko pluseva i nekoliko minuseva u odnosu na odličan mi vibe II.
Sve u svemu odlična Kata pederuša. Ima još forumaša koji ju koriste pa pozvani su da i ovdje pod temom natipkaju koju riječ.
[Vrh] Go down
marinko
lingua
lingua
marinko

Male

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty27.04.15 0:31

žicao bih te da mi prodas jednu ali mi je velika tj. duboka. Neuklapa mi se nekako za svakodnevno nošenje, a inace i u kuci ponekad zaboravim skinut pederusu.
U kvalitetu ne sumnjam.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty27.04.15 7:50

Od mojih ni jedna nije na prodaju.
Postavit ću fotku, kad ću raditi recenziju, kako se ta torbica nosi.
Čenđam vajbicu i katu za edc i da moram ne znam koju bi odabrao
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male
Broj postova : 969
Godine : 57
Datum registracije : 30.07.2012

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty27.04.15 10:13

marinko je napisao/la:
žicao bih te da mi prodas jednu ali mi je velika tj. duboka. Neuklapa mi se nekako za svakodnevno nošenje, a inace i u kuci ponekad zaboravim skinut pederusu. U kvalitetu ne sumnjam.
Vidi ovu Katu, ako ti je ona prevelika.
[Vrh] Go down
marinko
lingua
lingua
marinko

Male

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty27.04.15 15:35

Hvala, rjesio sam... Opet iglu sport, mamot pederusa nesto mi je jeftina ali vidjet cemo.
Od lowe alpin skoro sve isprobano
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty27.04.15 23:40

Da te mamutove sam i ja nosio. Mislim da sam upravo njome otvorio ovu temu na prvoj stranici.
Nisu loše ali ni blizu Vajbice, Kate, Maxpedition phili ili Dakine.
Zašto nisi pogledao Dakine u extremshopu u mesničkoj. One su vrlo slične vajbici po kroju i kvaliteti a bitno su jeftinije i ima ih.
[Vrh] Go down
marinko
lingua
lingua
marinko

Male

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty28.04.15 0:34

E vidiš to je informacija koju sam trzio, ima par komada koje mi sviđaju ali izdzat ce mamutica valjda godinu dana.
Problem je sto u SB nema trgovina tipa toga extrema ili iglu sporta .... u cjelom gradu ima mozda 10 nekih fensi torbica.
A u ZG nisam tako često, i kad jesam to je obicno praznik ili vikend, tako da sam osuđen na internet kupnju
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI   MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

MOUNTAINSMITH VIBE II vs DAKINE vs MAXPEDITION PILI
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4