FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Kampovanje na Borackom jezeru

Go down 
Autor/icaPoruka
Ammar5
bebač
bebač

Male
Broj postova : 4
Godine : 25
Datum registracije : 18.07.2012

Kampovanje na Borackom jezeru Empty
PostajNaslov: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty18.07.12 13:01

E ljudi idem na boracko jezero s prijateljima i cesto sam sa starcima isao na kampovanje sto nije interesantno , a sada idem bez njih pa bi volio da mi napisite sta je potrebno za kampovanje osnovne stvari .... tablete neke prva pomoc itd pozzz
[Vrh] Go down
Baltazar008
bebač
bebač

Male
Broj postova : 6
Godine : 34
Datum registracije : 07.06.2012

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty18.07.12 13:36

Mislim da ti nije nista extra potrebno ako se nemislis baviti necim extremnim, standardna prva pomoc ce biti sasvim dovoljna.
Posto rece da si isao kakav je prilaz sa autom do tamo, jel moze nisko auto doci bez problema, rupe, makadam.
I koliko bi bilo od konjica pjehaka opaliti ako slucajno znas, to mi je zanimljivije ali nisu svi clanovi tim odusevljeni:)
[Vrh] Go down
Ammar5
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty18.07.12 14:29

pa 20 km od konjica je udaljeno , auto moze se skroz do plaze doci cesta je fina , sve je oke
[Vrh] Go down
škorpion
zelembara
zelembara
škorpion

Male
Broj postova : 40
Godine : 108
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty18.07.12 15:35

ja sam prosle godine bio na borackom jezeru, moj savjet je da se pazis zmija jer ih ima mnogo
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru
ivo

Male
Broj postova : 3420
Godine : 56
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty19.07.12 12:45

škorpion je napisao/la:
ja sam prosle godine bio na borackom jezeru, moj savjet je da se pazis zmija jer ih ima mnogo

Jel' jezero dobilo ime po Borcu iz Banjaluke ili po borcima općenito ?
[Vrh] Go down
škorpion
zelembara
zelembara
škorpion

Male
Broj postova : 40
Godine : 108
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty19.07.12 14:57

nemam pojma
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika
tonka

Female
Broj postova : 1576
Godine : 44
Datum registracije : 08.06.2009

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty19.07.12 15:09

fotkić i sve fotkaj za nas..kad se vratiš kući napraviš nam reportažu:)
[Vrh] Go down
boletus
lingua
lingua
boletus

Male
Broj postova : 263
Godine : 43
Datum registracije : 22.02.2010

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty19.07.12 15:43

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bora%C4%8Dko_jezero
http://www.borackojezero.com/
https://www.youtube.com/watch?v=RAceEjPuLgA
[Vrh] Go down
Ammar5
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty20.07.12 15:51

naravno slike ce da budu , negdje oko 7 godina zaredom kampujem na Borackom jezeru i preljepo je Kampovanje na Borackom jezeru 478256
[Vrh] Go down
way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 61
Godine : 38
Datum registracije : 06.11.2011

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty06.04.13 20:57

Amare pa jos slike sa Boračkog nisi postavio? Ajde ako dolazis na ovaj forum postavi ih za nas koji cemo ici na Boračko....cula sam da ima nekoliko kampova, i da su svi ono jako jeftini posebno oni koji su dalje od jezera (sto mi i odgovara) ...ja samo bjezim od guzve....i cinci linci muzike i veselja koje me nervira na odmorima....zmija znam da ima, ali valjda tamo gdje se kampuje nije trava preko glave Kampovanje na Borackom jezeru 368870 sta ces moraju i one zviti i kretat se...
E sad do Borackog se dolazi iz Konjica...navodno ima neki bus koji vozi do Borackog i to vozi ljeti svakodnevno al to cu da vidim jos,meni je bitnije da znam tj. da imam preporuku na koji kamp se smejstiti
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kampovanje na Borackom jezeru   Kampovanje na Borackom jezeru Empty

[Vrh] Go down

Kampovanje na Borackom jezeru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.