FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
djomla
knjižničar
knjižničar

Male
Broj postova : 940
Godine : 28
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati   16.07.12 22:12

Svatko tko je zainteresiran za živote drugih bića na ovoj planeti, trebao bi pogledati ovaj dokumentarac, jer tiče se velike većine svjetske populacije.. Film je vrlo potresan i vjerojatno se nećete najbolje osjećati na kraju filma, ali kako reče B.Russell, pri razmatranju bilo kojeg pitanja ili problema, pažnju treba usmjeriti samo na čvrste i istinite činjenice, a čovjekovu prosudbu ne bi smjela "zagaditi" neka prijašnja uvjerenja ili unaprijed stvoren stav o tome kakva bi istina trebala biti..

Evo linka za gledanje dokumentarca na youtubeu http://www.youtube.com/v/ce4DJh-L7Ys, kada pokrenete film u donjem desnom kutu pojavit će se gumb "CC", klikom na taj gumb otvara se izbornik gdje možete izabrati hrvatski prijevod..

[Vrh] Go down
https://habilisurvival.wordpress.com
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6525
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati   17.07.12 7:57

Gledao sam par puta i stvarno je težak no definitivno ga treba pogledati.

Vjerovatno nitko neće pronaći prosvjetljenje u tom djelu ali nekima će postati jasnije kako svijet oko nas izgleda. Koliko zna biti ružan, surov, bez milosti i empatije prema bićima s kojima dijelimo ovaj planet.

[Vrh] Go down
zlatko1
spikač
spikač

Male
Broj postova : 830
Godine : 35
Datum registracije : 28.10.2010

PostajNaslov: Re: Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati   18.07.12 20:58

Nisam gledao film al naslucujem o cemu se radi.Malo se izvinjavam sto cu zato mozda skakati pred rudu.Ja sam odavno vec shvatanja da je covek najveci parazit i teska bolest ove planete.A ima moc "znanje"koje mu je podareno,ali nazalost to vise koristi u zlom smislu.Cela priroda pa i mi sami u njoj boim se da smo jedna velika nepravda ili lici,greska.Vlada zakon opstanka.Ali u celoj toj prirodi sve kruzi i ima ravnotezu,ali je "neko"dao coveku taj besposteni talenat da je svesno i inteligentno bice i samim tim nema ravnoteze,ako je ona uopste logicna.Ja se ipak uzdam u Anstajna,da je sve relativno.Izivinjavam se ponovo ako sam pogresio smisao teme i dokumentarca.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati   Today at 14:34

[Vrh] Go down

Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Earthlings (Zemljani)-dokumentarac koji vrijedi pogledati
» Pseći problemi
» Kengurovo vrelo- zemljani radovi
» koji je vaš nož za preživljavanje
» BCB Tropic Boonie,šešir koji hladi