FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Setnja po vrhovima

Go down 
Autor/icaPoruka
BurningHeart
bebač
bebač

Male
Broj postova : 12
Godine : 31
Datum registracije : 13.07.2012

PostajNaslov: Setnja po vrhovima   13.07.12 22:32

Hej,znam da puuuuuuno kasnim ,ovako sad u ponedeljak sam mislio ici na Velebit,tocnije na Vaganski vrh i Sv.brdo,i ovi moji su mi svi otkazali,iz raznoraznih razloga ako je kome dosadno a voli planinariti i ima potrebnu opremu nek mi se slobodno javi,meni nebitno jeste li decko cura stariji mladji samo da se dobro zabavimo....uglavnom,mislio sam ostati na planini dve noci,jer mi je to dugogodisnji san i ne mislim zuriti..da,ako bi netko isao,al mu odgovara recimo u utorak ili srijedu,nije mi problem sacekati,ako vec nema druge,ok,javite mi se tokom vikenda,pozz
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3408
Godine : 55
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Setnja po vrhovima   14.07.12 12:12

BurningHeart je napisao/la:
Hej,znam da puuuuuuno kasnim ,ovako sad u ponedeljak sam mislio ici na Velebit,tocnije na Vaganski vrh i Sv.brdo,i ovi moji su mi svi otkazali,iz raznoraznih razloga ako je kome dosadno a voli planinariti i ima potrebnu opremu nek mi se slobodno javi,meni nebitno jeste li decko cura stariji mladji samo da se dobro zabavimo....uglavnom,mislio sam ostati na planini dve noci,jer mi je to dugogodisnji san i ne mislim zuriti..da,ako bi netko isao,al mu odgovara recimo u utorak ili srijedu,nije mi problem sacekati,ako vec nema druge,ok,javite mi se tokom vikenda,pozz

Goxoneeeee ! Javi se čovjeku, na godišnjem si !
[Vrh] Go down
BurningHeart
bebač
bebač

Male
Broj postova : 12
Godine : 31
Datum registracije : 13.07.2012

PostajNaslov: Re: Setnja po vrhovima   14.07.12 12:20

kako rekoh,nije mi bed sacekati koj dan,AKO mi se netko javi danas il sutra,ako ne,u ponedeljak picim...al za promjenu,imati drustvo,to bi bilo super
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Setnja po vrhovima   

[Vrh] Go down

Setnja po vrhovima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Setnja tihom sumom
» Baćinska jezera
» Put kamenih stupi