FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Najbolji pištolj za preživljavanje

+66
Simke
Fratt
sttomost
Ikarus
crotwar
zenomorf
robert
puls
Mad Max
zgzagi
divlji grab
glock
Bjesomar
palac
gibo
Mačak
Frenky
cutlass
DosSantos
Dukati
Andrej
Bekrija
pinco
Nahualli
WILLY
Jolender
Wild Wolf
Adept
WildChild
Marko
PRACKA
exkalibur10
NAVIGATOR
Petrinja Saker
sgt bear
Mraz
krtica
Samobaniran
zeleni
domac
Ri istra
LUKSA
maks1969
girdeaux
mastershooter45
elvin
Franco G
Stoney
robertino
Strider
Quanah
trkač
LEGION66
antun
Damir
( . Y . )
Antonio Antrić
ficovk
bushman
ggliga022
commando
mariobab
Dawor
Mladen
Ivan
Mshai
70 posters

Stranica 6 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by maks1969 28.02.10 21:04

OK, pištoljeros, kraj debate.

maks1969
bomber
bomber

Broj postova : 104
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 23.04.10 14:34

ovako,po mom mišljenu imati vatreno oružije u survival svrhe je sranje zato što se svaka ali ama baš svaka životinja na ovom planetu može izbjeći tako i sa medvjedom i slažem se s Ri istrom.Nitko nikad nebi trebao nositi oružije u prirodu.
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by mastershooter45 23.04.10 15:30

Da li tebe netko tjera da nosiš oružje?

Svaka životinja se ne može baš uvijek izbjeći.

A bez oružja, čovjek protiv životinje nema nikakve šanse.

Čuvjek nema rogove, kopita, šape niti čeljust sa oštrim očnjacima.

Čak i mala čimpanza je višestruko jača od čovjeka i može ga bez problema ozlijediti ili ubiti, a to može i obični srnjak, da o divljoj svinji ne govorim.

Pa i pas može napraviti štošta ako napadne čovjeka koji se nema čime braniti.

Imaš pravo na svoje mišljenje, to nitko ne osporava, a survival (PREŽIVLJAVANJE) bez oružja je ne sranje, nego nemogućnica.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 23.04.10 16:29

onda ti nosi desert eagle u šumu
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by zeleni 23.04.10 16:33

u ličkom Donjem Lapcu. Izolirano i rijetko naseljeno mjesto, posvuda šume, a njima, kažu, mještani ima i vukova i medvjeda. Toga dana, tada sedmogodišnji Miloš, krenuo je u školu. Miloševa majka bila je u to vrijeme u staji, otac u kući. Nitko nije čuo što se događa u dvorištu. 'Muzla sam krave, a kad sam ugasila muzilicu čula sam njegov vrisak. Čula sam svekra kako doziva sina i znala sam da nešto nije u redu. Bacila sam sve i istrčala van i vidjela svekra da drži nešto, psa ili što već. Ja sam vidjela da se svekar valja s nekim, da nešto zavija, neko pašče', rekla je Miroslava Bajić, Miloševa majka.


Bijesni vuk Zvijer je bila samo ošamućena udarcem. I dalje je pružala otpor, a drama se odvijala 15-ak minuta. Sve dok Milošev otac napokon nije čuo zapomaganje i priskočio ocu u pomoć. Tek nakon što je životinja usmrćena, utvrđeno je da se ne radi o psu već o bijesnom vuku. U udruzi za zaštitu divljih životinja tvrde da je do ovog bizarnog slučaja došlo najvjerojatnije zbog bolesti i izopćenosti životinje iz čopora. Premda u Hrvatskoj živi relativno mali broj zvijeri koji su potencijalno opasni za ljude, njihov kontakt s ljudima ponekad je nemoguće izbjeći. Što zbog smanjenog životnog prostora, što zbog nedostatka hrane, medvjedi i vukovi često navraćaju i u naseljena mjesta.

Na svojoj je koži napad medvjeda osjetio 17-godišnji Jan koji se s obitelji prije nekoliko godina u Jadranovo, malo turističko mjesto kraj Crikvenice, doselio iz Zagreba. Vraćajući se iz škole, hodao je prečacom od magistrale do kuće, udaljene tek dvjestotinjak metara.

'Medvjedici nije baš bio neki gušt što me vidi jer se zaletila prema meni bijesna, barem se tako po urlicima čulo, i doletila do mene', ispričao je Jan Primorac koji je na svu sreću ostao pribran. Susret s medvjedom trajao je desetak minuta. Svo to vrijeme, dok ga je medvjedica njušila, Jan je ležao na zemlji praveći se da je mrtav. Medvjedica je naposlijetku otišla, a Jan je prošao bez ikakvih ozljeda, svjestan je da je moglo biti puno gore. Osobito zbog činjenice da je medvjedica imala mladunče koje se svo to vrijeme igralo sa strane u grmlju
IZVOR: Dnevnik.hr

Vodila sam racuna da pri hodanju radim dovoljno buke sto ce divljaci dati dovoljno vremena da se udalje ... ali ... unatoc tome naletila sam na krdo veprova koji su spavali i nisam ih mogla uociti. Kad sam prisla na nekih par metara odjednom su poskakali iz sna i poceli bjezati. Odjednom se jedan mladi Vepar okrenuo i poceo trcati prema meni. Bacila sam se u stranu da izjegnem napad i uspjela rasjeci nogu na granu pri padu. Srecom na tome je ostalo ... nadobudni Vepar se vise nije vracao i obazirao na mene vec se pridruzio svojim uplasenim prijateljima.
IZVOR: forum gd Našice

Ovima ljudima baš nije bilo "sranje" moči se obraniti.
A vidim ni lovce ne voliš? Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 450789
zeleni
zeleni
lingua
lingua

Male
Broj postova : 406
Godine : 48
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 23.04.10 16:40

oh tek sam sad shvatio kako je oružije važna obrana,ispričavam se mastershooter45 i svima ostalima nisam uvidio kako nas sve u divljini želi ubiti.Zeleni tata mog najboljeg prijatelja je lovac,a ipak smo on i ja prijatelji evo sam odgovor ti govori da volim lovce oni kao i grabežljivci na neki način održavaju prirodnu ravnotežu.
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by zeleni 23.04.10 17:07

Nitko te od životinja u divljini ne želi ubiti več dođe do spleta nesretnih okolnosti između tebe i divlje životinje.
Mada nisam lovac ( ne vidim se u odstrelu divljači ) oni su nužni u današnje vrijeme i netko mora odstreliti divljač kada je to nužno jer bi došlo do kaosa u životinjskoj ravnoteži što u izumiranju pojedinih vrsta, što u prekomjernom broju itd.
Međutim oni nisu za usporedbu sa predatorima jer ja nisam vidio niti jednog predatora ( u prirodi ) de radi hranilišta, hrani lovinu, brine se o njenom zdravlju i adekvatnom broju, pomlađuje i štiti lovinu, uvodi nove jedinke za rasplod, čisti staništa i ulaže ogroman trud, napor i novac u sve to.
Biti pravi lovac znači voljeti prirodu i boravak u njoj, uz ulaganje velikog truda da je sačuvaš. A puni su oružja... Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 611886
zeleni
zeleni
lingua
lingua

Male
Broj postova : 406
Godine : 48
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 23.04.10 17:14

slažem se sa svime što ste rekli
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by mastershooter45 23.04.10 22:54

domac je napisao/la:onda ti nosi desert eagle u šumu

Ja ne moram nositi Desert Eagle jer imam puno boljih stvari koje mogu nositi.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by LUKSA 24.04.10 10:11

Samo za Masteer shootera!

najbolji pištolj za preživljavanje!

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 IMG_2393

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 747986 Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 747986 Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 747986
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by LUKSA 24.04.10 10:24

LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by mastershooter45 24.04.10 10:45

LUKSA je napisao/la:Samo za Masteer shootera!

najbolji pištolj za preživljavanje!

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 IMG_2393

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 747986 Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 747986 Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 747986

Hvala, hvala :bog:

I ja bih volio POSLIKATI medvjedicu s malima, ali sa sigurne daljine, da joj ne smetam.

Kao što sam već rekao, a mislim da se i iz mojih postova dalo isčitati, iako sam lovac, gotovo da i ne idem u lov, draži mi je foto aparat, volim životinje, ali, da mi se desi da me bilo što ili bilo tko ugrozi, ne bih oklijevao ni milisekunde.

Ne volim smetati životinjama u njihovom prirodnom ambijentu jer ni ja volim da netko smeta mene.

Razglabanja tipa najbolje ovo ili ono za ovo ili ono su dobra jer čuješ mnoštvo ideja ali i dosta iskustava. Pametni iz nekih iskustava mogu nešto i naučiti, a ja sam naučio da ne treba biti isključiv. Ako me netko argumentima u nešto uvjeri, prihvatit ću to.
Naravno, ako netko ne želi prihvatiti moje iskustvo i argumente, to je njegovo pravo. Ali, i moje je pravo da imam svoje mišljenje, pogotovo što je ono plod dugogodišnjeg iskustva.

u svakom slučaju, ovo je dobra tema i ima tu još toga za reći. =)
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by Samobaniran 24.04.10 10:54

.


Zadnja promjena: StepenWolf; 27.03.11 12:12; ukupno mijenjano 1 put.
Samobaniran
Samobaniran
lingua
lingua

Male
Broj postova : 255
Godine : 223
Lokacija : Istočno od raja
Datum registracije : 04.08.2009

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by krtica 24.04.10 13:29

Zamolio bih maloljetne dripce da ne pišu gluposti jer ni sami nemaju pojma o životu 12g, a kamoli o oružju i njegovoj upotrebi...
krtica
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 41
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 24.04.10 13:54

oke da raščistimo:išao sam na skoro sve vojne sajmove u svom gradu i držao svakakva oružija,čuo sam pištolje i puške i upoznat sam sa njihovom snagom.
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by LUKSA 24.04.10 14:05

krtica je napisao/la:Zamolio bih maloljetne dripce da ne pišu gluposti jer ni sami nemaju pojma o životu 12g, a kamoli o oružju i njegovoj upotrebi...

Moramo poštivati jedni druge na ovom forumu i mlađe članove usmjeriti na pravi put!

Svi smo mi imali 12 godina i pričali gluposti ali je to onda nama bilo normalno i pametno!

svaka faza života nosi svoje, najlakše se praviti pametan kada već imaš iskustvo i na neki način mudrost, a to treba prenositi na mlade, jer oni upijaju nevjerojatnom brzinom, znanja i stvari koje ih zanimaju.

Kada pišem nešto razmišljam o tome da čitaju i oni od 10 godina i oni od 60, naravno nekada i napišem glupost, ljudi smo i griješimo!

Tolerancija prije svega! :bog: =)
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by Mraz 24.04.10 14:09

@Domac- bez uvrede ali ovo je ipak rasprava za iskusne po tom pitanju. Jedno je pročitati na netu a sasvim druga stvar je osobno iskustvo kojega ti nemaš a nadam se da nečeš ni imati potrebu za tim.

@Krtica- nema potrebe za vrijeđanjem i omalovažavanjem. Malo više tolerancije po uzoru na ostale forumaše.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 24.04.10 14:20

nisam to naučio preko neta nego sam gledao na državnom natjecanju iz streljaštva kako pucaju iz pištolja i puške
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by mastershooter45 24.04.10 15:34

StepenWolf je napisao/la:@master shooter:

9 mm D
Hydra Shock (Federal) zrno.
Ili
Safety Glasser Slug.

Do kojih gabarita divljači?
Da li je zaustavna moć dovoljna za divlju svinju npr. ?

Federal Hydra Shock je jedno od najboljih zrna (usvim kalibrima) za samoobranu i to zbog svoje konstrukcije(hollow point sa centralnim klinom).

Glaser Safety Slug je posebno konstruirano zrno koje se u stvari sastoji od sitne sačme zalivene u poseban materijal i pri pogotku potpuno predaje kompletnu energiju tijelu koje je pogođeno.
Zaustavna snaga kalibra 9x19 Glaser Safety Slug je otprilike jednaka kalibru .44 Magnum, ali ova zrna su striktno ograničena na policiju. Civili ih ne bi smjeli posjedovati niti koristiti.

Za divlju svinju bi bolji kalibar bio .357 magnum ili .45 ACP.

Evo par ganova koji su pogodni za nošenje i samoobranu pri outdoor aktivnostima:

Glock 17, 9x19 mm, 17/19 metaka u spremniku

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Myguns001

Uploaded with ImageShack.us

GLOCK 21, .45ACP, 13 metaka u spremniku

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Edocolection011

Uploaded with ImageShack.us

Heckler&Koch USP .45ACP, 12 metaka u spremniku

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 004mjm

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Ovi pištolji su praktični jer im je rukohvat napravljen od plastike, pa su težinom pogodni za dugotrajno nošenje. Para Ordnance u kalibru .45ACP sa 14 metaka odvaljuje bubreg pri dugotrajnijem nošenju.

I revolveri su zgodni, doduše malo teži i sa manje metaka, ali zato su uvijek spremni za uporabu i jači su od pištoljskih koje sam naveu.

Smith&Wesson 686 .357 Magnum

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Edocolection014

Uploaded with ImageShack.us

Evo i teže artiljerije: Ruger Super Blackhawk Bisley, .44 Magnum

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Edocolection012

Uploaded with ImageShack.us

A tu je i Freedom Arms .454 Cassul

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 90906888

Uploaded with ImageShack.us

Desert Eagle, pištolj koji se proizvodi u revolverskim kalibrima .357 magnum i .44 magnum, kao i u kalibru .50AE, NE preporučujem zbog gabarita, prevelike težine i nezgrapnosti.

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Guns004

Uploaded with ImageShack.us

Naravno, ako nemate nešto od navedenoga, dobro je i ono što imate, ali nikako ne preporučujem kalibar manji od 9 x19 mm za pištolje, kao ni .357 magnum za revolvere.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 24.04.10 15:37

desert eagle ima još veoma veoma jak udar u osjeku su i s njim pucali jako je glasan čuje se pištanje poslije pucnja hehe =)
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by mastershooter45 24.04.10 15:41

Misliš na jaki pucanj?

Pri svakom pucanju, OBAVEZNO treba nositi ZAŠTITNE NAOČALE i ANTIFONE.

Ako to imaš, onda se ne čuje "pištanje".
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 24.04.10 15:45

da to znam ali mi smo gledali 10 min prije nego smo išli na svoju stazu pucati,ma mislio sam na trzaj
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by krtica 24.04.10 16:18

Nema iz čega nisam pucao. Svakodnevno nosim oružje. Piše da je oružje u survival svrhe sranje. Ja bi njemu da punu borbenu opremu i koloni po jedan do vrha Sljemena po temp. iznad 30.C da vidiš onda vojne Sajmove i sl. Priznajem i ja sam bio takav u tim godinama ali mislim da stvari u životu nisu onakve kakve naš mlađi član ima. To znam iz osobnog iskustva. Djetinstvo je najljepše doba pa mi mladom članu preporičio da više sluša. Ispričavam se zbog uvrede.
krtica
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 41
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by domac 24.04.10 16:34

ja bih se trebao ispričati vama jer sam rekao da je oružije sranje,imate pravo ja ne znam kako je to u stvarnom životu ali volio bih naučiti, zato sam i došao na ovaj forum da naučim i usavršim svoje znanje
domac
domac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 135
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by krtica 24.04.10 16:42

Na pravom si mjestu ali nemoj onda biti najglasniji kad najmanje znaš!!!
krtica
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 41
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by girdeaux 24.04.10 16:55

Šta mislite o HS 2000?
Dali je ok za survival situacije i dali može zaustaviti krupniju divljač?
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by krtica 24.04.10 17:12

Nosim model iz 2003g. odličan je što se tiče otpornosti na rđu, prvi modeli nisu bili dosta zaštićeni. Ovisi o kakvoj divljaći misliš? Divlju svinju ovisi kud je pogodiš i sl. S Medvjedom čini mi se da bi se morao namučiti. Sjeto si me na lovca Peru iz Mokrica koji je na Petrovoj gori ostao bez sačme tj. patrona a ogromna divlja svinja ranjena trkom na njega. Sva sreća imao je kod sebe T.T. 7.62 tako da je dobila usred čela. i zastavila se na 2 do 3 m od njega. Lovački dom resi glava iste. ) HS je 9mm i to je humano zrno da te ne ubije dok bi se o 7.62 mm moglo svašta reći.
krtica
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 41
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by girdeaux 24.04.10 17:20

Znači bolje klasični T.T. Ja imam Colt Rossi .38 special. Mislim da bi mogao dosta veliku štetu s njim napravit.
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by krtica 24.04.10 17:24

Po kalibru da. Ali pištolji od polimera su otporniji HS I Glock. Prednost revolvera je da imaš uvijek metak u cijevi i malen je.
krtica
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 41
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by girdeaux 24.04.10 17:28

Da stvarno je mali. Ima 5 metaka u bubnju. Ma ni ne treba mi bolji. Nisam još izvadio dozvolu za držanje. Stalno to odgađam. Pištolj je nasljedstvo od starog.
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by krtica 24.04.10 17:31

i tu nema zastoja. Samo se sporije pune. Nije loš ja namjeravam jedan takav kupiti.
krtica
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 230
Godine : 41
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Najbolji pištolj za preživljavanje - Page 6 Empty Re: Najbolji pištolj za preživljavanje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.