FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Sramota za Forum

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 766
Godine : 70
Datum registracije : 29.08.2009

PostajNaslov: Sramota za Forum   25.06.12 18:46

Nije li sramotno da je Mraz prisiljen zaključati temu u kojoj jedan član čestita dobronamjerno Dan državnosti?

Osobno smatram to sramotnim za Forum da se umjesto da frustrirani pojedinci, koji ne razlikuju državu od vlade, umjesto da budu banirani, trijumfiraju zaključavanjem njima nemile teme.

A kao, mnoštvo takvih je izuzetno sabrano dubinskim buljenjem u sunce, poniranjem u svijest i podsvijest i postignutim unutarnjim mirom? Ma, dajte.

Štogod mislili, ovo je ipak sramota za Forum. Sorry, friends.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4658
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 19:07

Slazem se s tim,Gorila,zasr'o si prijatelju...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru

Male
Broj postova : 2800
Godine : 26
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 19:09

ništa novo , a i toga uvijek bude, nebitno koja sad tema bila, al mislim da takvim raspravama tu sigurno nije mjesto ...
[Vrh] Go down
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1617
Godine : 33
Datum registracije : 09.02.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 19:29

Ježi ga kad ste maknuli onaj banner da nema politike, religije i sexizma...
Sami ste si krivi.
A ako mislite da zbog izražavanja, ne nametanja, svog mišljenja zaslužujem ban, dobrovoljno se baniram!
LP
[Vrh] Go down
neko69
spikač
spikač

Male
Broj postova : 625
Godine : 47
Datum registracije : 31.01.2011

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 20:44

Nisam odgovarao na čestitku jer sam nekako pretpostavljao da bi tema mogla ovako završiti. Iskreno, srce me boli, a sjećanja su još uvijek prejaka, jer kakva god da je, ja ju štujem i volim, i u dobru i u zlu. Ogorčen sam i jadan i buntovan i frustriran ali je se ne želim i ne mogu odreči. Mogu jedino svojim radom, trudom i ljubavlju kao pojedinac i učeći svoje potomke da budu pošteni i radišni pokušati doprinjeti da bude bolja meni i drugima. Iz dubine duše se nadam da je neću morati ponovo "graditi" svojom ili (ne daj bože) tuđom krvlju, a upregnuti me se može još i još znoja za nju mogu proliti da bi onima koji dolaze za mnom bilo bolje.

Što se tiče LOCKa, potpisujem Te Franco G.
[Vrh] Go down
http://netko69.blogspot.com/
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 561
Godine : 35
Datum registracije : 26.11.2011

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 21:02

neko69 je napisao/la:
Nisam odgovarao na čestitku jer sam nekako pretpostavljao da bi tema mogla ovako završiti. Iskreno, srce me boli, a sjećanja su još uvijek prejaka, jer kakva god da je, ja ju štujem i volim, i u dobru i u zlu. Ogorčen sam i jadan i buntovan i frustriran ali je se ne želim i ne mogu odreči. Mogu jedino svojim radom, trudom i ljubavlju kao pojedinac i učeći svoje potomke da budu pošteni i radišni pokušati doprinjeti da bude bolja meni i drugima. Iz dubine duše se nadam da je neću morati ponovo "graditi" svojom ili (ne daj bože) tuđom krvlju, a upregnuti me se može još i još znoja za nju mogu proliti da bi onima koji dolaze za mnom bilo bolje.

Potpisujem, drugačije niti ne može biti.. Ne možemo utjecati gdje čemo se roditi; bolje hrvatski dan državnosti nego rođendan Velikog vođe.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6526
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 21:30

urbana_gorila je napisao/la:
Ježi ga kad ste maknuli onaj banner da nema politike, religije i sexizma...

I dalje piše u pravilima, no vidim da se ista citiraju samo kada odgovaraju.

No nebitno, stvar ispravljena a banner ponosno stoji.

Treba li još kakav banner?

[Vrh] Go down
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 766
Godine : 70
Datum registracije : 29.08.2009

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 21:54

@Mraz,

Banner je vrlo nejasan.

Pretpostavljam da se ne dopuštaju političke rasprave (različito od zabrane politici), da se ne dopuštaju religiozne rasprave i teme tipa ima/nema Boga (različito od zabrane religije), da se zabranjuje rasizam i ne dopušta seksizam.

Društveno je prihvaćeno a tako nam kažu i zakoni u RH da politika ili religija nisu ista razina kao i seksizam ili rasizam koji je nemjerljivo negativan.

Valjalo bi to jasnije postaviti da se izbjegnu nesporazumi.

Inače, život je takav da se dodiri s politikom ili religijom ne mogu izbjeći. Primjerice, čitavi romani su napisani na Forumu na temu raspada sistema, globalnog upravljanja svijetom (novi svjetski poredak), političkog podjarmljivanja, ispiranja mozgova, ugradnje čipova, i sl. To je doista i politika ali ona ulazi neizbježno na sasvim drugačiju temu.

@urbana_gorila

Mišljenje je slobodno izricati ali na način koji nije uvredljiv prema drugim osobama, svjetonazorima, društvenim vrijednostima i sl. Inače bismo mogli jedni druge nemilosrdno verbalno pljuvati u ime slobode govora, zar ne?

[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6526
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 22:01

Kolega Franco, ako imate konkretan prijedlog molim vas da mi ga pošaljete pa ću ispraviti.

[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4658
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   25.06.12 22:16

Franco G je napisao/la:

Mišljenje je slobodno izricati ali na način koji nije uvredljiv prema drugim osobama, svjetonazorima, društvenim vrijednostima i sl. Inače bismo mogli jedni druge nemilosrdno verbalno pljuvati u ime slobode govora.

OVO bi trebalo pisati umjesto tog banera,apsolutno sumira sve što baner predstavlja.
*morao sam editirati citat zbog konteksta

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
Sandman
bomber
bomber

Male
Broj postova : 173
Godine : 36
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   26.06.12 20:28

potpisujem Franco G

Tolerancija i razumijevanje prije svega.

Nisam potpuno protiv toga da se ne razgovara o i o tim temama s tim da je naglasak na RAZGOVARA. Znaći razgovara tolerantno i sa razumijevanjem, mođusobnim poštivanjem i uvažavanjem.
Ovdje sam da se opustim i porazgovaram sa kolegama forumašima pa ako zatreba i o tim temama.
Ako možete poštivati prirodu i živjeti u skladu sa njom, a većina forumaša tvrdi da na taj način i živi, pa dajte uložite još malo energije pa pokušajte na taj način živjeti i sa ljudima oko sebe.
[Vrh] Go down
roby71
bomber
bomber

Male
Broj postova : 130
Godine : 45
Datum registracije : 12.04.2012

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   26.06.12 22:48

Bravo!
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač

Male
Broj postova : 672
Godine : 26
Datum registracije : 23.04.2012

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   26.06.12 23:01

Svaka cast Franco G
[Vrh] Go down
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 239
Godine : 34
Datum registracije : 17.03.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   27.06.12 0:00

Slaviti Dan državnosti ne znači biti desničar ili ljevičar ili pridadati određenim političkim grupacijama.... Kod nas se to odma miješa s politikom... Mislim da smo tu dosta primitivni po shvačanju i da se trebamo ugledati na Amerikance koji slave svoje praznike sa zastavama na kućama bez obzira kojoj političkoj grupaciji pripadali....
Znam da u Hrvatskoj ima puno nezadovoljnih ljudi koji se ne slažu sa nesposobnim i bahatim političarima ali onda je glupo da se odričemo ili sramimo svojih simbola i tradicija. Imamo jako lijepu zemlju sa puno prirodnih bogatstava i preživljavamo s malim plaćama dok se stranci čude...
Nek me nitko krivo ne shvati....
[Vrh] Go down
frbr
bomber
bomber

Male
Broj postova : 106
Godine : 44
Datum registracije : 21.04.2010

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   27.06.12 0:18

Gospon Franco G. Hvala!

bog daje!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sramota za Forum   Today at 16:49

[Vrh] Go down

Sramota za Forum
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tema koja je uzburkala forum jace nego Sebenzina...
» Prvi Srpski forum sa tematikom preživljavanja
» Novi hosting/forum?
» Hrvatski pomorski forum i Pomorski portal
» Mobilni SURVIVAL FORUM