FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
pitanje za ancicu Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
pitanje za ancicu Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
pitanje za ancicu Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
pitanje za ancicu Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
pitanje za ancicu Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
pitanje za ancicu Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
pitanje za ancicu Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
pitanje za ancicu Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
pitanje za ancicu Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
pitanje za ancicu Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
pitanje za ancicu Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
pitanje za ancicu Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
pitanje za ancicu Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
pitanje za ancicu Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
pitanje za ancicu Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
pitanje za ancicu Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
pitanje za ancicu Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
pitanje za ancicu Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
pitanje za ancicu Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
pitanje za ancicu Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
pitanje za ancicu Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
pitanje za ancicu Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
pitanje za ancicu Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
pitanje za ancicu Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
pitanje za ancicu Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
pitanje za ancicu Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
pitanje za ancicu Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
pitanje za ancicu Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
pitanje za ancicu Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
pitanje za ancicu Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

pitanje za ancicu

+2
mariobab
tonka
6 posters

Go down

pitanje za ancicu Empty pitanje za ancicu

Postaj by Gost 03.07.09 14:54

ti ancice kazes...jedes sirove biljke..mozda da nam i napises nesto o tome, koje jedes, na koji nacin pripremas? ja cekam i cekam da cujem nesto o tome iz prve ruke, a ti nista

sada ima ruza na sve strane...pripremas li mozda slatko od ruza? pekmez? sirup?
ili ne...ajme..pogresno...to je kuhano!
jesi mozda probala sirovu ruzu ovijenu rastopljenim secerom?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 03.07.09 15:14

jel ti mene zezaš ili stvarno pitaš ozbiljno?
cvijeće je jestivo...samo ti opet ponavljam..pazim gdje berem biljke..ili trave..(kak te volja)ja u ovom gradu nemam ništa organsko...od puste zemlje oko mene nemam organske koristi...od ruža se može pripraviti sirovi čaj...ali ja znam da ne može od bilo koje vrste..zato nisam jela ruže.. to bi trebale biti one starinske ruže koje idu i za liker...ovdje ih rijetko tko više ima... npr. nemam koprive jer je ova oko mene zatrovana pesticidima i ne smijem je jesti.. ili recimo tušac kojeg stvarno volim jesti, moram gaziti po njemu ravnodušno jer je zatrovan... ili kamilica...ili bokvica..ili koju god hoćeš travu ili biljku.... ili samo neku ljekovitu biljku zbog čaja... ništa ne smijem brati....zato moram ići u prirodu...ova dolina je močvarna...sa lijepim brdima... imam gdje otići pohranu, po trave,...ali jer nisam nikad išla u prirodu ni na izlete( dajte nemojte se sad čuditi, mene je život vodio nekim drugim stazama) moram naučiti nešto o tome da bih su uputila i u brdo i u močvaru... po hranu i po ljekovite trave...a sad ta sirova prehrana...ako te zanima mogu napisati nešto o tome...ali nisam sigurna dal me zezaš..a i ne želim biti off topic...ak vas to zanima mogu štagod reći ali ugalvnom ja sam ta koja ovdje učim...
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 03.07.09 15:38

zasto bi te zezala????
halooooo zeno!!! nismo ovdje da se zezamo, vec da ucimo, ti si sama pomenula da jedes sirovu hranu i logicno je da ti postavim pitanje
zakljucila sam da ako ju jedes onda i znas...kako mene zanima kako cu prezivjeti u prirodi (zatreba li mi)...zelim znati i koje biljke da jedem sirove(otkud da ja znam da cu tada u toj nekoj situaciji moci zapaliti vatru i nesto si pripremiti?)
a sto jedes ako kod sebe ne mozes jesti bilje?
i pazi nesto....ne cudi se nitko sto nisi isla u prirodu, ali cu se ti ja jako cuditi kad konacno krenes i neces znati ono sto mozes ovdje nauciti
jesi li razmisljala da krenes sama? jesi li pritom osjetila nelagodu? jesi li? ja jesam
ovaj forum i to sto skupljam znanje me ucinil samouvjerenijom i hrabrijom, ne kazem da sada znam puno, ali kazem i iza toga stojim, da tek nakon ovog foruma ja postajem svijesna opasnosti koje mi prije ni na kraj pameti nisu padale.
takoder bi voljela cuti od tebe..zasto sirova hrana? mislis li to onako povremeno konzumirati ili sto zapravo ide pod to jedenje sirove hrane?
ides u vegane mozda?

ti bi u brdo i mocvaru.....citas li ti sve topice koji ti pri tom mogu pomoci ili se zadrzavas samo na bilju?jesi ti opce svijesna opasnosti i kako se eventualno obraniti, a da nije sveta voda i ulje ?
oprosti ako osjecas ovo kao svojevrsnu digresiju na tebe, no ja sam osjetila poriv da te treba malo "gurnuti"...nije to nista strasno....gurnuli su i oni mene, i ja sam kao i ti silno se divila njihovom znanju, jooj sve mi bilo tak super i onda su mi fino rekli: cuj a bi ti sama nekaj probala a ne samo se drugima divila pitanje za ancicu 747986
i slozila sam prvo skloniste, ja sam ti bila tak ponosna, oni su me tak hvalili, hahahhaha, a joooooj a sigurno im bilo smijesno, jer je i meni smijesno sada, ali ipak znas...posluzilo bi svrsi:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 03.07.09 16:02

joj koliko pitanja...nisam još pošla sama u prirodu...nisam uopće pošla jer nemam nikoga tko zna tako živjeti...čim skupim znanje ići ću...zato čitam ovaj forum...ne pada mi na pamet poći tek tako i junačiti se... jer imam za koga živjeti...ali mi gori pod nogama za poći...zato čitam i učim ovdje...i čim se osjetim sigurnija poći ću...po hranu, po trave (ili biljke, kak te volja) i neću poći napamet, jer tako sam već mogla...ali nemam znanja za tak nešto..zato čitam, učim..provalim koje biser pitnje tu vama, padam, dižem se.. vidim da sam na pravom mjestu..bolji od vas bio bi mi samo susjed travar...a to nemam...zato od vas nikud ne idem...
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 04.07.09 8:40

bolji od vuka bi bio samo susjed travar, to zelis reci ne?! i u pravu si.
nisi mi odgovorila na pitanje zasto sirova hrana, dal samo povremeno ili je to takva vrsta prehrane, dal se opce moze zivjeti samo od sirove hrane i dal je to zapravo zdravo? i koliko je zdravo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 04.07.09 8:47

znaš što... mislim da je ta tema na ovom forumu off topic ili tema za pp, ja sam ta koja ovdje učim... da mogu otići u prirodu po hranu i po ljekovite trave jer me travarstvo zanima...to su moji razlozi..puno ljudi se počelo baviti travarstvom preko vlastite bolesti...ili zbog bolesti nekog bližnjeg... to je također razlog prelaska na sirovu prehranu mnogima...postoje knjige...uzmi ...čitaj
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 04.07.09 8:54

a super

ovdje ucis ali ne zelis podjeliti znanje koje vec imas, super, sve pet, ja nek uzmem knjige...opet sve pet, uzmi i ti knjige pa uci
da na svako pitanje koje netko ovdje postavi dobije odgovor uzmi knjigu pa uci...forum nam opce ne bi trebal
mogla sam ja na svako moje pitanje pretraziti internet i nasla bi odgovore, ali net je pun oprecnih odgovora i ja se slazem sa ekipom koja kaze da je bolje i sigurnije da se uci od provjerenih informacija ..od ljudi koji znaju....

oprosti sto sam te pitala
sada mozemo zaboraviti na ovaj topic, necu te vise smetati ni inkomodirati, barem ne danas...idem betonirati :bog:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 04.07.09 9:09

vatrice sorry rado bih ti ja to sve rekla...ali stvarno mi izgleda tema o sirovoj pehrani off topic...znaš što..ako još nekog zanima nek se javi pa budem pisala...sorry volim o tome pričati i dijeliti iskustvo ali ako to samo tebe ovdje zanima ja bih radije preko pp..ali ako se još netko javi i kaže piši...možda admin ili moderatori... budem pisala..ja mislim da je to u redu?
ti ideš betonirati, a ja prati tepih...
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by mariobab 04.07.09 9:13

Samo se vas dvije raspišite-kafić zato i je, ovo je posebna tema, a recimo ja volim sirovu teleću jetru i sirovu junetinu.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 04.07.09 12:08

Što se mene tiče, samo pišite.
Ja znam ponešto o rawfood pokretu, čitao sam neke naslove i dosta toga ima smisla.
Što se tiče zdravlja, ja bih rekao da za svaku stvar imaš i zagovornike i protivnike. Tako ti je uvijek.

Mene osobno naprimjer zanima ovo
Ančica je više spomenula da voli koprive, e pa kako njih konzumirati na rawfood način?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 05.07.09 6:27

sve je u redu, naci cu si ja na netu odgovore


a recimo ja volim sirovu teleću jetru i sirovu junetinu.
pitanje za ancicu 368870


voli koprive, e pa kako njih konzumirati na rawfood način

bolno pitanje za ancicu 747986

ili mozda osusene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 05.07.09 15:47

Dakle ovo je treći post, dva su mi se izbisala pri kraju pisanja, ovo je treća verzija posta, već jako dugo sjedim i pišem, malo sam živčana al ne dam se i pišem sve iznova:
prvo povrće koje sam kušala kao sirovo bila je blitva..iznenadila sam se kak je ukusna..od tad me kuhana blitva ne zanima i bezveze mi je.
svako se povrće može jesti sirovo, sad su tu mahune,... svaka vrsta kupusa, čak raštika, kelj, bob, grašak, brokuli, prokulice, špinat, cvjetača, mrkva kroz cijelu godinu, krompir je super, al MORA biti organski( ha sad sam vas šokirala jer vi znate da se od njega dobije temp.) također lišće od mrkve, cikle, rotkvice, sve je to super zdravo i jestivo..al iz nekog razloga teško je kupiti povrće s lišćem, to se baca...pa tikvice, bundeve, celerov korijen, šparoge, poriluk, repa, puste vrste salate...sve se to može jesti sirovo i to je meni bilo OTKRIĆE jer mozak mi je bio drugačije programiran..te moraš jesti kuhano, te moraš piti mlijeko posebno djeca ga moraju piti, te čokolada daje energiju, te svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje, te treba dobro doručkovati, te moraš jesti meso..LAŽI, puste laži i onda još koliko laži iz farmaceutske industrije, sva pada po nama i mi to pijemo...al ja više NE..zato sad učim, čitam, zaboravljam laži i istaživam istinu...moram zaboraviti sve što su me naučili, jer nije korisno...i više me kuhanje ne zanima...jer ja mogu bolje...zdravije... i sad polako kuhanje sa njegovim pravilima sam odlučila zaboraviti i učim neka nova pravila... jer u sirovojedskoj kuhinji postoje cake npr. samo sam jednom i nikad više kušala kelj isjeckan na rezance, ispekao mi jezik gore od koprive...caka je da kelj ide u blender i smiksa se sa npr. jagodama i bananama....u sirovojedskoj kuhinji najbolje je korisititi organsku hranu, a ona se dalje suši, zamrzava, klija, melje, cijedi, sjecka, ljušti, sitni, kaši, miksa, gnječi, marinira, natapa, oblikuje, experimentira se po volji...samo se ne kuha jer je kuhana hrana mrtva, a mrtvo ne može nahraniti živo...
što se jede? voće, povrće, začini, alge, sjemenke, žitarice, od njih se prave maslaci, mlijeka, tjestenine, umaci, juhe, sirovi kruh, kolači, torte, pizze... ništa ne nedostaje...
trebala sam kupiti neke male kućanske aparate npr. sokovnik koji je kod nas najbolji, u svijetu nije ništ posebno i ustvari nije dobar za sirovojedce jer je centrifugalni,al kod nas boljeg nema..pa multipraktik koji je kod nas nabolji, u svijetu je ništ posebno...klijalište...
moram što prije kupiti dehidrator za sušenje hrane kao i aparat za žitna mlijeka...tada ću imati kruh i mlijeko...
sirovojedska prehrana je zapravo primitiva gola prehrana, čovjeka vraća njemu samom i čini da jednostavnijim,... mislim da ne možete biti sirovojed i ne biti u sebi, u prirodi,.. u osluškivanju...ona je jedna vrsta posta a post uvijek čisti cijelog čovjeka...ova kuhinja vraća čovjeka samom sebi i temeljnim vrijednostima... eto to je ukratko moje iskustvo o sirovoj hrani, još samo malo o koprivi u sirovojedskoj prehrani;
ak možete birati između mlade koprive i mladog špinata uvijek izaberite koprivu -to je prvi savjet.
u sirovoj prehrani beru se u proljeće vršci mlade koprive za jelo( a cijele koprive u travarske svrhe i za čaj). Dalje ih možete pravilno posušiti a ak ćete ih isti dan jesti tada možete popariti vrške vrelom vodom i dalje nasjeckati ih u salatu sa drugim povrćem.
Ak ih ne želite popariti možete ih samo začiniti jabučnim octom ili limunovim sokom i tako ih jesti u salati s drugim povrćem. I to je super. Neće vas peći-možete malo odstojati, ak želite. U sokovniku možete zajedno iscjediti sok od koprive , mrkve i jabuke i to će biti super. Ak želite iscjediti samo sok od koprive morate ga razblažiti vodom, jer je jak za bubrege. U blenderu je još najbolje i GENIJALNO: dodajte vrške koprive uz sve drugo voće i povrće s kojim pravite zeleni kašasti sok, npr. banane, breske, kopriva i limun, ili što želite i što imate od namirnica i bit će super, tu ne možete pogriješiti.
još za kraj sad evo jedan sirovojedski recept: SIROVI SOK OD KOPRIVE kojeg i djeca vole. Tko ima ove čudesne trave nek napravi sok, nazdravi za mene i nek svima nama javi kak je ispao sok i koliko ga je izišlo. Jer ja ga nemam od čega napraviti.

SIROVI SOK OD KOPRIVE

Potrebno. 30 vrhova mlade koprive
3 naranče
2 limuna
3 l vode
limuntos( nije nužno)
700 gr šećera, može i med
Koprive oprati. u veći sud staviti njih i agrume koje ste oljuštili i iskrižali. Poklopiti. Nek odstoji 24 sata. Rukom dobro izgnječiti koprive i agrume, procjediti, dodati zaslađivač i uliti u boce.
Po originlnom receptu trebali bi sok staviti na plin da baci jedan ključ,al to nije potrebno ak ćete ga odmah piti. A i tad nije više sirov. 24 sata treba odstojati da bi svi sastojci prešli u vodu. Sok je više koprivna voda nego sok pogotovo ak ne stavite zaslađivač. eto tko ga napravi nek molim lijrpo za mene nazdravi jer mi je ovo treći post kojeg pišem. prethodna dva su se izbisala kad su bili gotovi, dok sam ih pregledala prije postanja, a to nije lako.
ak želite mogu napisati recepte za sirove ljekovite čajeve, samo vi recite i ja pišem.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 05.07.09 17:09

hvala ancice na trudu i volji!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Psychotic 06.07.09 4:00

Jednom sam pio preedobar sok od koprive i prvom cu prilikom probat napravit svoj pitanje za ancicu 747986

P.S. - Ančice, ako ti se iz nekog razloga postovi brišu prije nego što ih postaš, probaj napisati cijeli post u Notepadu pa lako kopi-pejstaš ovdje :bog:
Psychotic
Psychotic
bomber
bomber

Male
Broj postova : 112
Godine : 37
Lokacija : Zg
Datum registracije : 08.04.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 06.07.09 12:05

Blitva je dobra sirova, jeo sam je par puta na salatu. Grašak također,mladi iz mog vrta, ali meni nije dobar okus graška, ni sirovog ni kuhanog. Špinat se također može jesti sirov, probao sam ga na salatu, također mog vrta plodovi. Okus sirove mrkve mi je najbolji okus na svijetu, ali nikad nisam probao lišće. Klice su dobre i ukusne, daju teksturu i okus salatama, iako se mogu miješati sa svim i svačim, kod kupovnih treba paziti na plijesan.

Ančice može koje slovo o algama?

Dehidrator sam i ja planirao kupiti, ali neće mi ući ove godine u proračun, ni uz rebalans. Također planirao sam ga naručiti iz vana, jer kod nas ponuda je jako ograničema. Imam puno plodova kroz ljeto, i mislio sam si tako uskladištiti jedan dio hrane za zimu.
Također mi je bio u planu i onaj mali mlin za žito, moram potražiti web stranicu, mislim da im je cijena oko 500€, ali je stroj i to vječan.

Baš me zanima ovaj tvoj sok od koprive. Nažalost sva kopriva u vrtu mi je otišla u sjeme (ja je uzgajam), ali ja koristim vodu i koprivu kao pesticid. Mješam vodu i koprivu u omjeru 1:10 i nakon 24 satnog namakanja time špricam biljke.
Ako puštam duže vremena (do tjedan dana), to onda treba miješati dva-tri puta dnevno i od toga se dobiva jako dobro tekuće gnojivo. Ponovo se razređuje i time zaljevaju biljke. Moram upozoriti da je smrad prvih par dana popriličan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 06.07.09 12:15

da, budem ti ja danas poslala link za mlinove, ali pripremi se skupi su kao i exalibur dehidrator. može se napraviti kućni dehidator, sigurna sam da bi ti to mogao sam ili uz pomoć mariobaba to bi vas dvojica sami napravili dok trepneš..pa bi onda mogli i meni, jer ja baš namam nikoga da mi ga napravi. excalibur ipak je glasan i ipak troši dosta struje , mislim da je rješenje u homemade dehidratoru. hoćeš?
ne moraš prati organsko povrće, samo ga jedi površno oprana...
ak dolaziš na Dravu budeš donio tvoje hrane da je kušam, može?
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 06.07.09 12:37

Mlinovi su bili oko 500€, dehidrator kojeg sam ja gledao, koji slovi kao vrhunski za mala kućanstva je bio nekih 400$.
Dobar dehidrator nije lako napraviti jer zahtijeva konstantnu temperaturu i još neke parametre, također je bitno na koji način kruži zrak za maksimalno očuvanje vitamina i minerala. Svoje povrće ionako samo površinski perem, znam kakvo je i nemam nikakvog straha.
Volio bih doći na Dravu i donjeti ti koju kašetu plodova mog vrta, ali nažalost to si nikako ne mogu ubaciti u raspored.
JoZa ima sreću što je relativno blizu, pa može odvojiti barem nešto vremena, ali meni je to popriličan put, a posao mi ne dozvoljava slobodno vrijeme.
Ali bit će prilika, ja sam optimističan po tom pitanju.
Stavi linkove za mlin i dehidrator, zanima me ako mislimo na iste.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by trkač 07.07.09 0:00

Evo vam link za mlinove za žitarice- www.klukas.hr
trkač
trkač
bomber
bomber

Male
Broj postova : 125
Godine : 64
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.03.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by tonka 07.07.09 0:05

hvala trkač, sredili smo to danas, još da ga nagovorim da mi napravi dehidrator...
na Dravu ne dolazi, ništa od organskog povrća pitanje za ancicu 726657 ( a jel ga ti možda imaš?) za koji dan ovdje ću dodati sirove čajeve i pisati o algama, ćim prije budem...
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 07.07.09 3:00

Samo polako, nitko ne umre sutra. :bog:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 01.02.10 20:52

Pozdrav,
samo da pitam za cajeve.
Hoce li uskoro biti recepata ili je to zaboraljeno ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Stoney 01.02.10 22:43

Zadnji post je napisan pred 6 mjeseci, vjerojatno ne, ali imas vec na forumu dosta recepata za cajeve sa biljkama na koje svako malo naletimo.
Inace... pogledaj datum odmah iznad zadnjeg posta (tamo pored citiraj) da vidis koliko je stara tema i ako je realno zapustena ili ne.
Stoney
Stoney
spikač
spikač

Male
Broj postova : 630
Godine : 36
Lokacija : Novalja
Datum registracije : 23.05.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Gost 01.02.10 22:53

Sorry, nisam uopste obratio paznju na datum a tema me zaintrigirala.

izvinjenje svima jos jednom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Stoney 02.02.10 9:52

Ma sta se ispricavas...daj pitanje za ancicu 469245
Stoney
Stoney
spikač
spikač

Male
Broj postova : 630
Godine : 36
Lokacija : Novalja
Datum registracije : 23.05.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by WILLY 03.02.10 1:10

a kuke i žuća
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

pitanje za ancicu Empty Re: pitanje za ancicu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.