FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Broj postova : 1305
Datum registracije : 07.01.2012

Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty21.04.12 16:30

Jebiga, lako bi bilo da smo imali tovara... Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 368870
[Vrh] Go down
birdwatcher
tipko
tipko
birdwatcher

Male
Broj postova : 55
Godine : 24
Datum registracije : 10.02.2012

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty23.04.12 1:22

Definitivno dobra pustolovina, bravo dečki Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 69343
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru
ivo

Male
Broj postova : 3420
Godine : 56
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty27.04.12 12:23

Svaka čast, kolega Dumsdej. Btw i ja sam se pričestija u Svetoga Dominika, krstili me 50-ak metri zapadnije Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 304316 .
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male
Godine : 44

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty27.04.12 12:29

:OT on:
Znači, kršten u sv. Duje...?
Neznan, jesan se mrvu i po Splitu selija, ali san uvik i samo u sv. Dominika iša, samo tamo san se osjeća 'doma'... I uvik san ima barenko jednog, a često i više, svećenika čiju bi propovid sa gušton odsluša... Valjda su Dominikanci takvi...
:OT off:
Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 747986
[Vrh] Go down
Ris
spikač
spikač
Ris

Male
Broj postova : 533
Godine : 31
Datum registracije : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty27.04.12 14:42

Super tura i jako dobre fotke.Uz GPS inače uvijek nosim kartu tog područja i obavezno kompas.Dok moderna tehnologija zna zakazati,uvijek se sjetim škole i sata orijentacije. Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 85288
[Vrh] Go down
FrankyRC
spikač
spikač
FrankyRC

Male
Broj postova : 546
Godine : 32
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty13.11.12 16:40

Zagoraman1911 je napisao/la:
E i špilja je Bubnjevača, živilo se u njoj i prije 6000 godina, sad je pusta
Špilja Bubnjevača se nalazi cca 1.5km J, i cca 900m nize, ode se radi o Spilji pod skalinama, u kojoj ima stalni izvor pitke vode, i odlicna je za bivakiranje jer se radi o prostoriji od cca 20m2 bez "propuva"
[Vrh] Go down
st1700st
bebač
bebač
st1700st

Male
Broj postova : 14
Godine : 34
Datum registracije : 25.02.2012

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty28.11.12 3:04

Super
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika
DoomsdayST

Male
Godine : 44

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty04.12.13 14:34

Dobio sam dojavu da mi je popriličan broj slika iz ove reportaže 'ispario'... Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 323904 

I stvarno, nestale su sa imageshack-a... Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 676815 

Kako mi je ovo jako drago sjećanje na mini-avanturicu, potrudio sam se i ponovo dignuo sve slike na zaslike.com, što i nije bilo baš pretjerano jednostavno... Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 448217 

Ali, sada je opet svih 100-tinjak slikica na broju... Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 747986
[Vrh] Go down
dux aeron
lingua
lingua
dux aeron

Male
Broj postova : 382
Godine : 53
Datum registracije : 02.03.2013

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty04.12.13 20:34

Bravo. Prava avantura, srećpm, sa dobrim krajem. Nokti su do sada zarasli nadam se... lijepa hodnja, predivna priroda, doživljaj za pamćenje. Bio sam na Biokovu zadnji puta krajem svibnja o.g. na tri dana, ali spavali smo u domu na Vošcu. Srećom, jer je drugi dan zatrpala snježina. Fantastična i opaka planina Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 747986
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 64
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty16.02.14 20:04

Iako sam ovu temu vidio dok je bila aktualna nekako sam je preskočio i kad je Dooms neki dan stavio link u temi o šatorima onda sam pogledao.
Što drugo reći nego da ste legende.
[Vrh] Go down
mamac za pecanje
lingua
lingua
mamac za pecanje

Male
Broj postova : 435
Godine : 58
Datum registracije : 20.03.2013

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty17.02.14 0:10

Ovo je predivan izlet sa jako dobrom reportažom i lijepim slikama.Moram priznati da sam opčinjen i mogu zamisliti kako vam je bilo svaka vam čast i hvala za vaš trud i muku želim vam brzi oporavak.
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR
maxina

Male
Broj postova : 3034
Godine : 50
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty17.02.14 0:25

Mamac-pogledaj datum nastanka reportaže,već su se odavno oporavili a nokti su izrasli!

Volim pogledati i pročitati ovu reportažu svako malo jer je poučna,zabavna i jako dobar podsjetnik da nema zaj.....je kada se ide na naše planine bez obzira na doba godine.
Dobro su to dečki odradili,vjerujem da se sada sa smješkom sjećaju te zanimljive pustolovine!

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)   Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Biokovo – 'Više sriće nego pameti' (puno slika)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2