FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Dravantura 2012

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Strider
honoris
honoris

Broj postova : 2835
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 11:03

Tako treba Chok ot. Tko barata s brojem ljudi? Koliko nas je bilo?
[Vrh] Go down
Zubica
zelembara
zelembara

Female
Broj postova : 31
Godine : 30
Datum registracije : 09.06.2012

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 11:23

Evo da se i ja javim!!! Ljudi meni je bilo predobro ,nezaboravno ,evo i sad nakon dva dana ja sam još sva pod dojmom a kad vidim slike ja bi opet da sve ponovimo! Iako mi je ovo bila prva Dravantura ispunila su mi se sva očekavanja,dapače čak i više od toga!Veliko hvala svim sudionicima,organizatorima,voditeljima radionica i drugim ljudim koji su sa nama podijelili svoje znanje. Bilo je predivno slušat i gledati Luksu sa kojom ljubavlju priča o biljkama (čaj je bio izvrstan),gledati zanimljivu Cutlassovu radionicu izrade futrole,jako je lijepo i jednostavno to dočarao,dečki iz gss-a su također bili odlični,Mrazova radionica također odlična( čim nađem vremena slijedi izrada bowa i drilanje a kad upalim javim se )...neke radionice sam propustila ali sunce je pržilo pa se valjalo malo bučnut u Dravi
Najviše su me se osim cijelog tog krajolika i divne prirode dojmili ljudi bez kojih ovo sve nebi bilo to to...toliko pozitive na jednom mjestu...to se neviđa svaki dan, zato vam ljudi, svima još jedno VELIKO HVALA!!!
[Vrh] Go down
chok ot
bebač
bebač

Male
Broj postova : 4
Godine : 32
Datum registracije : 03.07.2012

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 12:13

nismo brojali ljude jerbo je bilo puno posla i konstantno se odlazilo, dolazilo,,,usudil bi se reći da je bilo pedesetak kampera plus još tridesetak gostiju,,,
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1574
Godine : 42
Datum registracije : 08.06.2009

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 17:08

chok dobro nam došao
...ti znaš da si meni vrlo vrlo drag dečko...također ti već mogu reći da su fotke tebe i tvoje djevojke u kanuu najromantičnije fotke s drave:)
i da mi je žao jer smo jako malo popričali ove g.
[Vrh] Go down
piton
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 43
Datum registracije : 27.06.2012

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 18:24

prijatelju gorila djevojka sa vatrom se zove eleonora i ispricavam se sto sam joj krivo prezime napisao nadam se da ce mi oprostiti

Zadnja promjena: piton; 04.07.12 9:29; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1272
Datum registracije : 04.04.2012

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 18:28

ajd da vas i ja nahvalim!
evo i mene konačno doma, nakon što smo draga, kan i ja u nedjelju napustili kamp, ja sam moro produžit za slunj, jer sam moro tamo nešto sređivat, pa se oteglo do danas...
bilo mi se malo teško skoncentrirat na ovo pravo -urbano- preživljavanje nakon ovako dobro provedenog vikenda, a kad sam shvatio da ču morat ostat do danas, odtrčo sam do prve birtije koja ima net, da vidim jel ima šta novog od ekipe s drave...
naime ugodno sam se iznenadio reportažama fotkama i komentarima, a ljudi u tom lokalu na rastokama su me malo čudno gledali što se cerim tamo, onako sam samcat
sinoć sam jedva zaspo jer mi se cjeli susret vrtio po glavi, (šta sam mogo, šta sam trebo i šta ĆU), a kad sam konačno zaspo, nastavio se vrtit film s drave, tako da sam još jednom sve prošo (blago meni)
ovako nešto, moram(o) ponovit čim prije, odmah se predbilježavam za lepoglavu, samo ču morat bit još malo aktivniji, da mi bude još zanimljivije, ovo mi je bio prvi put, pa sam bio mrvu samozatajan dok ne upoznam ljude, tako to ide kod mene... uglavnom zahvaljujem vam svima, ispunili ste mi i vikend i dušu, a posebno zahvaljujem svojoj zubici koja je bila mekana kad sam ja u noči od komešanja zgural sve one karimate i vreče ispod sebe, pa mi je bilo tvrdo za spavat
[Vrh] Go down
chok ot
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 21:05

tonkica i meni je malo žao što nismo više popričali ali program je bio tolko jak da se nije ni stiglo ćakulat zujim od sreće a najjače mi je što sam na nogama izbrojao četrdesetak uboda pa me ugodno podsjećaju na vikend
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 4138
Datum registracije : 16.04.2011

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 21:43

DRAVANTURA 2012 mojim "ocima"
evo i par mojih fotki...

kad sam stigao na Dravu, poznatu ekipu sam nasao u poznatim aktivnostima...

odmah po dolasku sam otisao razgledati okolinu i nasao mjesto na kojem cu doslovno provesti 60% vremena naredna 3 dana..

ljudi, Drava me toliko odusevila da cu ovaj vikend ici tamo na kupanje, a sad s kim, hehe, to je tajna

mislio sam da ce na dravi neki noz, sjekira ili lopata biti glavni rekvizit..
ali slavodobitnik u kategoriji NAJPOPULARNIJI REKVIZIT DRAVANTURE 2012 je oko vrata!!

nakon sat vremena gustanja u Dravi, u kampu je zivnulo i ekipa se pocela okupljati..

noc je pala , i velika carobna kugla je hipnotickim utjecajem mamila poglede svih Dravanturista...

i dok je vecina bila pod utjecajem piceka, drugi su isli na sigurno...

a neki su radno cekali veceru..

modni guru u najboljem svjetlu, spreman za vecernji izlazak...

nakon vecere Luxa je zmixal svoju carobnu vodicu, koja je bila odlicna, i repete su trazili skoro svi.. a pogledajte kak Luxa motri da se nebi tko izvukao a da ne proba , hahaha

nakon dva -tri caja , san je naprosto sam dosao na oci, spavali smo ko bebice.. sto ce se vidjeti uskoro na jednoj krasnoj fotki.. ali to cu staviti sutra...

eto , to je bio prvi dan boravka na Dravi...
Pozdrav
[Vrh] Go down
piton
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 21:51

a gdje bih se drugdje moglo mene slikati nego pred rostiljem ili kotlom
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 22:01

piton je napisao/la:
a gdje bih se drugdje moglo mene slikati nego pred rostiljem ili kotlom

hahahah, tu smo dosta slicni, vjeruj
[Vrh] Go down
piton
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 22:04

pa i vjerujem zna se ocito mi drugo nedaju delati valjda su strahu ka se ne ozljedim hahahahah
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2398
Godine : 45
Datum registracije : 21.02.2009

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 22:40

Nemogu vjerovati,prije jedno 45 min sam vidio raftaše sa onim Picasom sa reklamom Matisa i svog druga sa prve linije eko akcije! ali nisu stali...!

U Petrinji naravno!
[Vrh] Go down
http://luketic.robert@gmail.com
Habek
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 44
Godine : 27
Datum registracije : 31.01.2011

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 22:55

da išli su u pisarovinu vozit neke čamce
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 23:25

e habek.... a ja neznam koji si ti na kraju... obečal si nas ti dočekat, pa nas je mladen zajefrknul i dočekal umjesto tebe, tak da sam te zgubil odma na startu...
uputiš me na neku fotku tolko da povežem konce...?
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male
Godine : 24

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   03.07.12 23:40

Dakle, krenuli smo u subotu ujutro, Vlado, Tonka, Boris i doktorica. Kuhali smo se do Varaždina, došli smo oko podne, možda i kasnije. Tonka je bila nestrpljiva, stalno je vikala da kasnimo i da Luski želi ubrati cvijet. Euforija nas je pucala!

Stigli smo se taman pozdraviti sa svima i odmah krenule Budakove radionice pravljenja kožnih futroli. Čim sam se vratio u Rijeku, išao sam pronaći one škare za perforiranje kože, i u Bahuhausu i u Pevecu.

Ljudi su bili opčinjeni kvalitetom!

Pitanja i odgovori

Stvarno lijep rad, bilo bi mi ga žao koristiti. Ah, vidi mene, sav u zelenom, dijete šume.

Cindam i njegovo mu dijete. Pravi odgoj, mala je vrludala unatoč visokim temperaturama, ali ne sumnjam da je Luksin čaj sve to sredio.

Ljubav!

Kakav uzvišen stil!

Alati izrade

Gleda se, gleda.

Kako je radionica završila, noevi su prestali letjeti, grah se počeo posluivati. Piton je svoje dobro odradio. Jedina mana je da je vani bilo pakleno, a ni faol nije bio hladniji. Kako god, Gorila je svoj vegetarijanski čuvao i režao na svakoga tko mu se približio.

Nikola i ekipa jedeju.

Zubić vila, njen muž, Gorila, Boris, Vlado, Target, Panonsky, i gospodin čijeg se imena ne sjećam.

Došao je gospodin Glock, velika stijena od 40ak godina, Heraklo pravi. Donio je sve dragulije...Idun, MC1, Tor, CR, Hanwei, Puma White hunter- sve što bi odrastao muškarac mogao smatrati svojim igračkama. Rudi se nije ustručio nasmijati Toru. Oduševljenje samo takvo.

Krenula su i predavanja na "otoku" Gorana Šafareka. Popričali smo malo, takve ljude treba slušati. Otok je bio puno ugodniji što se temperatura tiče, podjednako sunca, ali vjetar puše i okružen je vodom. Možda bi se samo radionici trebale tamo održavati, kamp nek ostane tamo gdje je.

Moje Tibetice. Volim ih.

Vuk vraća karimate i balansira na mostu. Jesi li mi ti Chok ot-e rekao da si sagradio mostić?

Mario i Zorana, kolege s posla.

Iako mi je srce plakalo, morao sam se strpiti još koji sat da se okupam. Ne da mi se ponovo ljuštiti. Uspio sam u tome, nisam izgorio kao svake godine.

Putić do "otoka"

Ćakulanje o obnovljivoj energiji, biomasi, korupciji vlade,,,

Navi oprezno gleda, jer možda je ovo početak bune!

Predivan krajolik, sada znam zašto su Varaždinci sretni ljudi.

Gorilo! Pa kako si se mogao pogubiti?!

Radiona pletanja vrninih grana

Cura koja se vatrom igra, dobre fotke, jel? Lijep ju je aplauz otpratio

Tu se onako nagnula na leđa i vrtila ovo tik do face. Ja bi se zapalio ili unakazio lice, svaka čast.

Humora ne nedostaje. Nikola smješak nije skinuo.

Piton gleda gdje mu je Tonka utekla.

Ponoć je otkucala. Krenuo sam u krpe zajedno sa većinom kampa. Moja je krevet bio odasve jednostavan- pončo na podu, duga majica, hlače utaknute u čarape, šilterica i mreža za komarce. Lako sam spavao, dok nije krenula najezda. Nisu mogli do mene, osim šaka, ali ono zujanje ostavilo je svoje. Nisam mogao više spavati, 5 je sati bilo. Otišao sam u kamp po malo Luksinog čaja, super je! Naravno, morao sam preskočiti Glocka Iako si ima malo toga bojati jer je mrga i obružan, strahovao je za život od tih krvopija. I po noći je bilo pretoplo, a on se, okrenut licem prema tlu, zatvorio u mumiju. Nisam ga htio piknut nogom da vidim jel živ, jer bi bez nje ostao! Volim Tor-a, ali ne tako jako Kasnije me pitao jesam li to bio ja šetao po noći ili je zub vremena i njega dotukao...mlad je on za te zvukove.

U kampu su bili dečki, imena se ne sjećam, žao mi je. Isto tako, žalim ako sam bio nekulturan i usred razgovora zaspao ... Jednom se zbušila guma pa sa mu preporučio Navija, on je sigurno opremljen zakrpama. I bio je. ali pumpe nismo imali.

Kada su mi rekli da su dan prije piceka pojeli, ja sam mislio da misle na pajceka, svinju. Kažu mi da je još jedan picek tamo u kampu, pa sam otišao pogledati. Nisam našao nikakvog pajceka...rekli su da nije pobjegao pa sam mislio da je vezan za neko stablo. Onda sam shvatio da je picek nije pajcek nego kokoš, taman kad sam mislio da su opet pretjerali s Nojom! Koka je proživjela tih par dana, sve zamke koje su podignute, pa su je odlučili pustit na miru. Neka!

Dravski tuljan

Nije samo tebi vruće, vjeruj mi.

Krenule su Mrazove radionice paljenja vatre, kako kemijom, tako primitivnim metodama.

LJudi pozorno prate

Znao sam! Mraz je iz pakla izašao!

Rudi je iskušao bow drill. Lijepe gojze.

Nikola i tuljan. Do gospodina Budaka je doletjela neka informacija o pobuni Kineza u tvornici čim je gospodar otišao...pa smišlja osvetu i kako ih dovesti u red. Ako u Ćučerju bude kakav požar, Mrazova je radionica bila uspješna

Rudi maher

Gospodin iz Dalmacije, došao u nedjelju kod rodbine, bio je i na prošloj Dravanturi.

Probali su bow drill i zubič vila i njezin muž, ne sjećam se nick-a, sry.

Ide

Navi snima

E sad, kad su se ljudi makli, mi smo oslobodili demone piromane s lanca. Pakleni recepti! Luksin je fotić takođđer ulovio akciju

O da, gori.

Nakon kupanja i zezancije vrijeme je za odlazak...U kampu "A je to" tima ljudi su se prepustili odmoru. Ova se scena ne vidi svaki dan- Mraz oštri Luskin kukri sa Lanski sistemom dok visi iz hamocka. Nedaj bože da vrh noža napravi rupu i hamock popusti

Barba Glock odmara

Ekipa se raspričala

Kan se sprema za polazak, odlazi za Zg. Vidimo se slj godine, ako ne i ranije!

Zorana se belji

Nakon pozdrava, krenuli smo i sreli Vuka koji je otpratio Zoranu i Maria na vlak ako se ne varam. Posljednji pozdrav

Tonka je zaspala pa smo ju ukrasili. I onda slijedi ona epizoda sa policajkom hahahahah.

Zvali su oni mene da produžim za Pulu s njima, ali eto, morao sam na posao rano jutro u ponedjeljak, daj bog da i ja nešto korisno radim,

To je to ljudi moji, nadam se da vam se fotke i priča sviđaju. Vidimo se!
[Vrh] Go down
chok ot
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 2:36

Zakon! bilo bi najbolje da ponovimo druženje dok trava ne naraste, kamp je fantastičan, ljudi još bolji
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6718
Godine : 31
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 2:45

Ja sam za! Čim ugradite klimu

[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6718
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 3:35

Veli Loris "uzvišen stil"..

Zadnja promjena: Mraz; 04.07.12 6:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4700
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 3:49

Isti.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
cidnam
lingua
lingua

Female
Broj postova : 249
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 17:55

pozdrav svima evo jednom da se javim moja mala curica je sada ok pokupoila je neki virus u vrtiću par dana prije dravanature a i zubići joj idu tak da nije ono čega sam se pribojavao (na sunčanicu itd sto pitanja sam imao u glavi) nakon inekcije i sirupa me pitala jel idemo kampjati i oćemo spavati u kucici (šatoru), neuništiva je valiko hvala svima pozdrav.
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 18:25

Mraz je napisao/la:

hahahahahaha
umirem!
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 20:24

oduvijek sam znao da sam plave krvi !!! mozete samo patiti vi obicni smrtnici

Cidnam - bravo za curicu.. i nek ozdravi cim cim prije tim tim bolje...
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   04.07.12 20:30

Aahahahahha! Spot on!
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 328
Datum registracije : 18.11.2010

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   05.07.12 12:18

Ah naravno da mi je zao kaj nisam dosao! Pogotovo sad kada vidim slike!

[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   06.07.12 0:31

Dio Mrazove paklene radionice
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   06.07.12 21:07

A što? Ostadoste bez riječi? Jer smo zakon a vi ljubomorni?
[Vrh] Go down
mariobab
guru
guru

Male
Broj postova : 2027
Godine : 53
Datum registracije : 28.01.2009

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   06.07.12 21:42

Nema riječi o ljubomori-ali od onog bljeska se možda još nije svima povratio vid.
[Vrh] Go down
http://bushcraft-forum.findtalk.biz/
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   06.07.12 22:31

...bin there, saw that, can't see no more....
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   08.07.12 0:11

A bit će i da je do toga...No, kako bilo, Mrazova slika uzvišenog Budaqua de Nissa mi je još uvijek najbolja!
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Godine : 35
Datum registracije : 07.05.2011

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   08.07.12 10:47

duke26 je napisao/la:
...bin there, saw that, can't see no more....
hahahahahaha
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   08.07.12 11:45

Strider je napisao/la:
A bit će i da je do toga...No, kako bilo, Mrazova slika uzvišenog Budaqua de Nissa mi je još uvijek najbolja!

lako je tako preko kompa terat zajebanciju kad nemogu do vas...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dravantura 2012   

[Vrh] Go down

Dravantura 2012
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 11 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» DRAVANTURA 2012- Luksa
» Dravantura 2012
» Dravantura 2012 - vukova priča