FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Problemi s naručivanjem preko interneta...

+12
skyrunner
Guybrush
Igsy
sttomost
Fratt
zenomorf
Mraz
mnbvcxy
PJER
Mije
GAGY
NAVIGATOR
16 posters

Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by NAVIGATOR 27.02.12 9:34

početkom 12 mjeseca dobio sam odličnu ponudu kakvu sam dugo priželjkivao, ponuđen mi je potpuno novi fallkniven NL TOR u zamjenu za fehrman last chance.
ponudu sam objeručke prihvatio i za nekoliko dana mi je na povjerenje stigao prekrasan potpuno novi TOR.
isti dan kada smo razmjenu dogovorili ja sam sa službene fehrmanove stranice naručio dogovoreni nož. dobio sam obavjest da je naruđba zaprimljena, to je bilo 6.12.2012.
čekao sam mjesec dana i nisam dobio nikakve obavjesti, poslao sam nekoliko mailova sa upitom na koje nisam dobio odgovora, telefonski sam ih kontaktirao no nikako da dobijem odgovor je li nož poslan.

nakon dva mjeseca u ponovnom telefonskom razgovoru rekli su mi da je nož baš na proizvodnoj traci i da čeka kaljenje te da će ga poslati za nekih 10tak dana od tada je prošlo još mjesec dana, znači sve skupa tri mjeseca od kada je mojih 500 dolara deponirano kod njih i još uvijek nikavih imformacija.
prije dva tjedna dobio sam i tracking number pošiljke po kojemu se vidi da je nož još uvijek u americi.

sva sreća da je osoba kojoj nož moram isporučiti normalna i po mom mišljenju beskrajno strpljiva jer ja bi u sličnoj situaciji već sve ispsovao, ukratko ovo je zadnji puta da nešto netom naručujem.

da ne govorim o tome koliko je za mene neprocjenjivo kada stvar prije kupnjem mogu vidjeti i isprobati to mi vrijedi puno više nego tih nekoliko kuna koje bi ušparao kupujući preko neta.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by GAGY 27.02.12 10:05

Sramota,stvarno sramota.Ima čovjek povjerenja u ljude ali na žalost ima svakakvih ljudi.
Ja zato do sada na svom primjeru budući da prodajem Abonos,volim da čovjek vidi drvo,izabere koji i kakav komad hoće,pa čak da ga dobije na ruke pa da vidi da je to to,a do sada su svi bili zadovoljni dobivenim,uplate prije pa se ja "žderem"dok oni ne dobiju pitajući se da li je sve ok. Problemi s naručivanjem preko interneta... 368870
GAGY
GAGY
spikač
spikač

Male
Broj postova : 567
Godine : 42
Lokacija : Glina
Datum registracije : 11.02.2012

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Mije 27.02.12 12:21

Cisti bezobrazluk...kakav se to noz radi i isporucuje 3 mjeseca, nisu normalni!
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by PJER 27.02.12 13:37

e ....... bi im se ...... pa to je neprofesionalnost , nemar.Uh izbjegavam vulgarne riječi.Ma nije stvar u naručivanju s interneta već o neprofesionalnosti a tko ne drži do sebe ni mene ne poštuje .Noževi im mogu što se mene tiče biti i najbolji na svijetu no mi smo još uvjek tržište trećeg svijeta.A bar bi ih već negdje nakitio da se čita ako ništa drugo
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by mnbvcxy 27.02.12 14:27

NAVIGATOR je napisao/la:dobio sam obavjest da je naruđba zaprimljena, to je bilo 6.12.2012.

strpi se malo, ti si već daleko ispred njih Problemi s naručivanjem preko interneta... 747986

nema to veze s naručivanjem preko interneta, samo njihova neprofesionalnost. sramota za takvu firmu.
naručivao sam iz cjelog svijeta bez problema. čak su mi neke stvari stigle prije iz njemačke nego iz nekih djelova HR Problemi s naručivanjem preko interneta... 30210 .

bit će to dobro, još malo Problemi s naručivanjem preko interneta... 393492
mnbvcxy
mnbvcxy
tipko
tipko

Male
Broj postova : 99
Godine : 46
Lokacija : GS
Datum registracije : 10.05.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Mraz 27.02.12 18:22

Ne znam kaj je tako čudno da se nož čeka 3 ili više mjeseci; više puta su se spominjale liste čekanja i po par godina kod nekih IN modela... a Fehrman je jedan od top proizvođača noževa.

Nazovite npr. Karla i probajte naručiti nož pa javite ovdje kakav odgovor ste dobili.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by zenomorf 27.02.12 18:36

manje san čeka auto, naručio 29.11. isporuka 14.02. heh...
zenomorf
zenomorf
bomber
bomber

Male
Broj postova : 134
Godine : 47
Lokacija : split
Datum registracije : 16.10.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Fratt 27.02.12 18:41

Ferhman nije konfekcija dok standardan auto ipak je...jedino ako kolega ti voziš Koenigsegg. =)
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by zenomorf 27.02.12 18:49

lol da bar vozim....
zenomorf
zenomorf
bomber
bomber

Male
Broj postova : 134
Godine : 47
Lokacija : split
Datum registracije : 16.10.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by PJER 27.02.12 22:11

Slažem se da nije konfekcija ali je lakrdija ako takva renomirana firma nema listu čekanja pa naručioc ne može ugrubo znati kada će dobiti nož a sad me demantirajte...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by sttomost 27.02.12 22:22

Ja sam narucio optiku, Nikonovu u Fototeh-a iz Zagreba,cekao sam je 4 mjeseca.Proslu srijedu sam otisao po nju,i kazu mi u ducanu:Hvala sto ste bili toliko strpljivi,imali smo problema na carini.Sta da im kazem,sretan sam da sam je dobio.

sttomost
tipko
tipko

Male
Broj postova : 86
Godine : 44
Lokacija : split
Datum registracije : 08.12.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by PJER 27.02.12 22:28

Tako je to na Balkanu.Najbolja kupovina i tu se slažem s Navijem je vidi ,opipaj , plati i nosi. U Austriji , Sloveniji mislim da se ipak ne čeka toliko koliko kod nas
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Igsy 28.02.12 0:03

Mraz je napisao/la:Ne znam kaj je tako čudno da se nož čeka 3 ili više mjeseci; više puta su se spominjale liste čekanja i po par godina kod nekih IN modela... a Fehrman je jedan od top proizvođača noževa.

Nazovite npr. Karla i probajte naručiti nož pa javite ovdje kakav odgovor ste dobili.

Pa da, nemaju svi hrpu kineza u podrumu koji u njihovo ime štancaju oštrice. Problemi s naručivanjem preko interneta... 469245

Karla se bome isplati počekati.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by NAVIGATOR 28.02.12 8:49

istina je da se traženiji modeli čekaju ali već u početku znaš da češ čekati jer vidiš na listi kad ti je isporuka ali ovdje nije bilo naznačeno da se za dotični model mora čekati a bezobrazno je to od firme jer su se oglušili na mailove i pozive i više od mjesec dana nisam uopće mogao doči do nikakve informacije već sam ih mislio i tužiti paypalu ali je i rok za tužbe od 40 dana već istekao.
kako bilo nožu se ipak nadam sad svaki dan bi mogao stići i još se jednom ispričavam, strpljivoj osobi čiji tor ja koristim već 3 mjeseca.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Guybrush 28.02.12 9:04

I meni je isto draže kupiti nešto "na ruke", makar platio malo više, sama kupovina, opipavanje, razgledavanje mi već predstavlja jedan dio gušta. Zasad nisam imao nikakvih problema s naručivanjem preko interneta, tako da ću i dalje nastaviti s tim, makar mi je na ruke draže. A i kad se gleda naručivanje izvana, to kod nas je bezobrazno. Roba stigne iz drugog kraja svijeta Kine, Amerike u roku 5 dana, i onda stoji kod nas 2-3 tjedna. Em još na to plaćati poreze carine cifre za nove aute carinika i ko zna kaj još ne. Da se usluga provodi kako spada, ljubazno i u roku možda bi i imali nekog razloga za naplatu, ovako je to čista pljačka. A ne možeš im ništa.
S druge strane, ponekad je i bolje kupiti nešto izvana, kad se sjetim kakvih ima trgovina i prodavača kod nas, o maržama da i ne govorim. Radije bi u tom slučaju ostavio lovu nekom kinezu nego dao duplo veću cifru domaćem muljatoru.
Guybrush
Guybrush
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 17.12.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by NAVIGATOR 14.03.12 15:02

evo prošli je tjedan konačno nakon tri mjeseca stigao fehrman last chance kojega sam mjenjao za fallkovog tora.
prije nego li sam proslijedio fehrmana malo sam ga provrtio po rukama, jer to je prvi fehrman koji sam u životu kupio.
za razliku od busee-a, koji je po meni poluproizvod, fehrman je druga priča. za identičnu lovu dobiješ stvarno upotrebljiv proizvod koji je odlično napravljen i solidne završne obrade i upotrebljive siluete i ergonomije.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9747Small

ako niš drugo kod njega barem dobiješ i futrolu koja nije neka sreća ali je upotrebljiva.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9754Small

osobno za sebe ne bi naručio ovaj model zbog nepovoljnog odnosa dužine i težine ručke i oštrice, uzeo bi neki model dulje oštrice. kod chancea i onako nepovoljan omjer još kvari i fingerchoil koji je ergonomski odlično izveden ali po meni je na ovakvome nožu potpuno nepotreban.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9752Small

ručka mi je na ovome nožu pre široka za moju šaku, budućem vlasniku će, koji ima puno veće šake, siguran sam biti taman. osobno da je nož moj suzio bi mu malo ručku kako je to napravio na svojemu forumaš glock, ja bi izbrusio i onaj ergonomski štrčak s doljnje strane ručke iz razloga jer ograničava upotrebu noža skoro samo na jedan hvat.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9760Small

žao mi je dana kada su izmišljene laserske gravure za noževe. i one najkvalitetnije izbljede čim se nož nekoliko puta potegne po stropu ili ga se malo purolom naglanca.
fehrman to radi na pravi način, dubokim štancanjem u užarenu oštricu.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9755Small

oštrica je kako sam i naveo flatt grindana fenomenalno bez i najmanje greške ili nepravilnosti. po kutu je tu negdje kao i tor samo što je kod tora sekundarac konvexan a ovdje ravan ali pod primjerenim, dovoljno malim kutem da nož bude solidan rezač ali i cjepač.

oštrica je još namašćena, mast nisam skidao tako da potpuno netaknut ode u ruke novog vlasnika.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9758Small

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9761Small

evo ga i pored meni omiljenog tora, ključ za ključ

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9762Small

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9767Small

dobro se vidi razlika u debljini i širini ručke. meni je torova (ista kao i trailmasterova) fantastična, chanceova mi je malo pre debela(kako sam već i naveo)

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9769Small

nož je od tri mjeseca čekanja 14 dana proveo kod nas na carini a gospoda carinici su si dali truda do te mjere da su prikupili cijene i podatke i točno izračunali u dolar pravu cijenu noža + kydex futrola + satin finiš, i na sve skupa + poštarinu naplatili carinu i porez.
i dalje mislim da mi je ta trampa jedna od najboljih u životu jer sam dobio tora jednog od mnogih koje sam imao u rukama a kojega sam još prije skoro dvije godine gledao u replikartu i koji je zadovoljio moje kriterije, no tada mi je bio nedostupan. drago mi je da je upravo taj primjerak ipak završio kod mene.
još jednom isprike novom strpljivom vlasniku na čekanju.

Problemi s naručivanjem preko interneta... IMG_9766Small

ovo mi je iskustvo čekanja od 3 mjeseca bilo dovoljno da me potsjeti zašto radije izdvojim i koju kunu više ali da odma mogu uzeti ono što mi se sviđa i još to kod kupovine i isprobati i vidjeti odgovara li mi taj artikl uopće.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by skyrunner 14.03.12 15:59

je,tri mjeseca je pun k... predugo,al zato si obavio odličnu trampu.
ja nebi nikad thora trampio za ništa
skyrunner
skyrunner
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 44
Lokacija : sveti ivan žabno,hrvatska
Datum registracije : 01.01.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by NAVIGATOR 14.03.12 21:41

takva će sudbina biti i ovog tora, za vječno je kod mene
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by urbana_gorila 14.03.12 21:42

Nikad ne reci nikad... Problemi s naručivanjem preko interneta... 806172

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by NAVIGATOR 14.03.12 22:06

za ovoga sam poprilično siguran da ostaje zauvijek, na vrhu je moje ljestvice reznih alata kad gledam estetiku, kvalitetu, exskluzivnost, a ne samo upotrebljivost, za upotrebljivost bi radije samo još da ima malo proširenje na kraju ručke kad se šaka umori od cjepanja.
fallkove noževe ne bi nikada kupovao internetom, zapravo ne ove njihove ručno rađene.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by PJER 14.03.12 22:22

reći ću samo jedno,Fehrman - taj mračni predmet želja Problemi s naručivanjem preko interneta... 393492
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by lololorenzo 15.03.12 18:50

Stpljen spašen Problemi s naručivanjem preko interneta... 747986
lololorenzo
lololorenzo
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1027
Godine : 27
Lokacija : Split,Hrvatska
Datum registracije : 23.01.2012

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by cutlass 15.03.12 19:11

fin noz, lijepo napravljen , do zadnjeg detalja, imao sam ga privilegiju drzati i ogledavati pola sata..

u jednom od rijetkih slucajeva se slazem s Navigatorom - prekratka ostrica za ovakvu rucku..


i naravno jedno neslaganje Problemi s naručivanjem preko interneta... 478256 - Navi , stanca/logo na nozu nije utiskivana na uzareno, ovo je CNC gravura.. izvedivo i glodalom, kompjuterski vodenim po predlosku.. pa se opet zapravo vracamo na CNC.. ovo laser nemoze izrezati.. bar ne u HR Problemi s naručivanjem preko interneta... 855911
bas sam trenutno u borbi s tim gravurama .. i nikak na zelenu granu

pozdraf
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 48
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by urbana_gorila 15.03.12 20:45

No dobro jel ovo tema o problemima sa naručivanjem preko interneta, ili tema o Fehrman last chanceu???
Problemi s naručivanjem preko interneta... 806172

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by cutlass 15.03.12 20:50

hehehe, to je tak kad nas ovaj support odvede stranputično.. Problemi s naručivanjem preko interneta... 478256


cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 48
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Franco G 17.03.12 0:03

Navi,

Eric (Fehrman) je zacijelo imao problema zbog kojih su nastale te neugodnosti.

Ja sam četiri puta naručivao Fehrmana i sve je išlo super-glatko osim incident s Peacemakerom. U adresi je netko umjesto HR napisao HN i nož ode u Honduras. Praktički izgubljen. Znaš šta je Eric napravio? Napravio mi je novi Peace Maker i poslao mi. Tako je lip da se ne usuđujem ništa rezati s njim. Razmišljam da mi je to kao dukat - u ružnoj situaciji ga mogu prodati i spasiti sebe ili obitelj.

Last Chance je upravo to što kaže ime: Posljednja Šansa. Nož koji držiš u rezervi ako sve ode k vragu. S tim nožem možeš načiniti sve za preživljavanje i preživiti.

Ako hoćeš redovni nož uzmi First Strike.

Nazovi me dan-dva ranije prije nego imate seanse u kafiću kod Maksimira pa ću donijeti Fehrmane. Da vidiš Thru Hikera. A donio bih i Chiruwa Ang Khola da vidiš šta je pravi Kukri. Uz par fotića koristilo bi, siguran sam, i prijateljima s foruma.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by NAVIGATOR 17.03.12 9:32

Franco G
ovaj se tjedan mislimo jedan dan sastati ali još neznamo koji.
čuo sam za tvoje iskustvo s fehrmanom i hondurasom, pribojavao sam se da da se i meni nije dogodilo isto kod šipinga, da im po defoltu nije ostalo u računalu da sve pošiljke za hrvatsku šalju u honduras.
s nožem su poslali i neki žeton kao za kockarnicu sa njihovim logom. nisam siguran je li to uobićajeno ili je to kao isprika za kašnjenje pa vrijedi kao neki bonus kod iduće naruđbe.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Franco G 17.03.12 22:30

Ja nisam dobio nikakav žeton. Problemi s naručivanjem preko interneta... 368870


Put noža možeš točno viditi koristeći tracking number. Prvo američki web a onda hrvatski (kad uđe u RH).
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Problemi s naručivanjem preko interneta... Empty Re: Problemi s naručivanjem preko interneta...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.