FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

ako nekome treba ideja za kuću..

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
nordfjord
lingua
lingua

Broj postova : 267
Datum registracije : 28.06.2011

PostajNaslov: Re: ako nekome treba ideja za kuću..   13.02.12 9:33

Lokalni feudalac kupil zemljište na kojem bilo nekoliko bunkera i pošto sam ga vidil da dovlaći mehanizaciju, po špagi ja priupitam,daj reko te betonske ploče da si odpeljam i od njih napravim jedan veliki bunker.Veli gadić nedam to se mora zništiti da se ne vidi da je to bilo tu.Budala.Kasnije ga prijavil pop jer na tom brdašcu je nekad bil stari samostan.Ali ništa.
Meni više paše paše kombinacija Industrial styll kombinacija beton metal pa ako ima neki takav link.Prije nekoliko godina sam naišel na link ko da su ga zame napravili.ali nisam zapisal poveznicu i nemogu ga više pronaći.
[Vrh] Go down
DIOKLES
bebač
bebač

Male
Broj postova : 19
Godine : 37
Datum registracije : 10.02.2012

PostajNaslov: Re: ako nekome treba ideja za kuću..   13.02.12 15:11

[b]alo ekipa!
Bas samsinic procitao onu knjigu o grdnji COB i jako je zanimljiva i poucna,ali da bi ja na svom podruciju(okolica splita) grdio kucu tim stilom,treba mi povoljna zemlja za mix,mislim da u ovom nasem,krsu,nema bas toliko gline u sebi za obradu,vecinom je to zemlja crvenica(na ovoj mojoj parceli)sad neznam koliko je ona povoljna za COB,naravno treba je najprije testirati da bi bio siguran,a teren je na malo vecoj nadmorskoj visini,vise snjega i leda zimi,pa se mislim da bi nastale pukotine na COB precesto.Sad mozda sam i u krivu...ako ko ima kakvo misljene o tome.??
[Vrh] Go down
majstor76
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 30
Godine : 42
Datum registracije : 05.03.2012

PostajNaslov: Re: ako nekome treba ideja za kuću..   06.04.12 13:41

Mislim da earthship design nije dobar za nase krajeve, to funkcionira u pustinji ali kod nas je problem vlaga.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ako nekome treba ideja za kuću..   

[Vrh] Go down

ako nekome treba ideja za kuću..
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2