FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Godišnji raspored druženja i tematskih susreta

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2635
Godine : 49
Datum registracije : 15.02.2009

PostajNaslov: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    13.01.12 17:53

Početak je godine ...svi forumaši koji imaju namjeru biti organizatori nek približno istaknu mjesto , vrijeme održavanja i vrstu susreta...bili su razgovori o tome ..
tako da se otprilike mogu ljudi pripremati i da se ne poklapaju susreti ...
također ako treba neki savjet ili pomoć oko organizacije nek se slobodno istakne ..
susret su najavili panonsky , pjer , mraz , migach, fratt , dravantura je tu , pa tematski susreti na dravi , najvjerojatnije i rođendanski u lici ..tak da ima materijala za raspravu ..drava ove godine ima šest susreta ..znam da ideja nije izvorno nas varaždinaca ..ali zbog drugih forumaša mi bi svoje prilagođavali rasporedu...

Zadnja promjena: vuk; 13.01.12 18:16; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7260
Godine : 42
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    13.01.12 18:02

pozdravljam temu i veselim se sadržaju(najavu monogih zajedničkih okupljnja)
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6718
Godine : 31
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    13.01.12 18:16

Ja planiram druženje negdje tokom veljače, čekam da napokon dođe zima i pravi snijeg pa da se održi i jedan "bijeli" susret. Kada, kaj i kako budem napisao na vrijeme.

[Vrh] Go down
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1194
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    13.01.12 19:01

Bilo bi dobro da se susreti najavljuju na listu. I kako tko prijavi susret kopira listu iz predhodnog posta. Tako da bude preglednije.

Npr.

Mraz: Imam susret tad i tad tu i tu

LISTA SUSRETA:
1. Lika susret 18.3.2052

Migach: Bit ce susret opet tad i tad, radit cemo to i to

LISTA SUSRETA:
1. Lika susret 18.3.2052
2. Migačov susret 17.5.2052

Vuk: Susret tematski na dravi je tad i tad, link s više informacija je ovdje: http://.....

LISTA SUSRETA:
1. Lika susret 18.3.2052
2. Migačov susret 17.5.2052
3. Vukov susret. 19.9.2052

itd.
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    13.01.12 19:34

28. 01. zimski spust rijekom Dravom ..kroz kajak stazu kod Velikog Bukovca do ušča Mure u Dravu kod Legrada ..suradnjom sa rafting klubom Matis pozvani su i zainteresirani forumaši ..
što bi bila jako dobra najava za Dravanturu ..pojedinosti će biti objavljene na plakatu koji bude postavljen na forum...

http://survival.aforumfree.com/t1245-rafting-po-dravi
[Vrh] Go down
hankok
spikač
spikač

Female
Broj postova : 524
Datum registracije : 13.12.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    13.01.12 21:54

jedno pitanje u vezi ove teme.zanima me što treba osigurati za takvo druženje tipa dozvole ,smještaj,hrana piće,kako to kod vas iskusnijih ide ili je išlo,napišite nešto o toj proceduri
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 18:40

danas smo se svi sastali i dogovorili ..

druženje se zbilo na črnom otoku ...

Siječanj ...zimski spust ( 28. o1.)

Ožujak...proljeće na Dravi ( tematski susret ) )

Svibanj..dravantura ( jača nego prošla )

Srpanj ..ljeto na Dravi (tematski susret )

Listopad...jesen na Dravi (tematski susret )

Prosinac ...zima na Dravi (tematski susret )
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1574
Datum registracije : 08.06.2009

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 19:34

pomakli ste vrijeme dravanture prije je bila u ljeto, sad je u maju....super da znamo na vijeme ona je ipak nekako postala najjača i najvažniji susret.
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru

Male
Broj postova : 2823
Godine : 27
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 19:57

hankok je napisao/la:
jedno pitanje u vezi ove teme.zanima me što treba osigurati za takvo druženje tipa dozvole ,smještaj,hrana piće,kako to kod vas iskusnijih ide ili je išlo,napišite nešto o toj proceduri

Tu ti mogu svoja iskustva samo napisati, znači, treba ti dozvola od vlasnika zemlje da smiješ održati na njoj susret, od šumarije dozvolu za rušenje drva ako trebaš neke veće količine (makar ono, uzima se dost suhoga po tlu, pa nije uvijek potrebno) , ako je skup veći od 20 ljudi poželjno je prijaviti policiji, lovcima treba natuknuti da će se ako je susret višednevni da se ne lovi u te dane, a i poželjno je obavijestiti vatrogasce, zlu ne trebalo, da znaju.

Kaj se tiče smještaja, svatko ga sebi osigurava (šatori, improvizirana skloništa, hammock i sl. ) . jedino ako je neka ekstremna klima pa se treba noćiti u domu ili slično, hrana i piće isto svatko za sebe, osim ako nema nekih velikodušnih sponzora , pa da se "počasti" ekipa s nekim obrokom.

Nadam se da ti je ovo bar malo pomoglo. - naravno , ima još nekih sitnica o kojima mogu ostali koji su organizirali susret i sa kojima su se susretali.

@ Vuk, ovo mi je drago vidjeti da će biti toliko događanja na dravi i veselim se učestvovati na njima ako ću moći.

Ja konkretno za Lepoglavu napišem dok se s nekim osoba još konzultiram o daljnim druženjima u Lepoglavi , kojih će također biti, ali ne u nekom velikom broju, planiram 2, max. 3 druženja do kraja godine, sve ovisi o situaciji.
[Vrh] Go down
Habek
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 44
Datum registracije : 31.01.2011

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 21:08

evo da i ja nakon dugo vremena se javim ..danas su nas dravman i vuk ugostili na dravi i time smo polako otvorili sezonu druženja..još jednom hvala im na tome ... planovi su za ovu godinu veliki..nadamo se vremenu i zdravlju da ih sve ispunimo !
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 21:08

tonka je napisao/la:
pomakli ste vrijeme dravanture prije je bila u ljeto, sad je u maju....super da znamo na vijeme ona je ipak nekako postala najjača i najvažniji susret.

Dravantura je i nama postala događaj godine ..nosioc organizacije je rafting klub u suradnji sa našom udrugom u osnivanju te udruge mladih kreek i bronx....pošto su naši rafteri odmah iza raftera sa cetine otvorio se put prema sponzorima ...tako da događaj dobiva još više na važnosti ..
svibanj je izabran jer je u to vrijeme protok vode najstabiliji i probuđeni život u okolini ...ima jedna jako važna zanimljivost vezana za prostor dravanture doseljenje dvije porodice dabrova........ znak čistoče okoliša i same vode...
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7260
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 23:27

već se veselim dravanturi, ako bude volje budem opet i kameru uzeo!
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    14.01.12 23:30

o navi pa zar se to ne podrazumjeva? ako budeš živ i zdrav dolaziš s kamerom, no? a volja je mislim neupitna?? kad nas uhvati euforija kako se drava bude približavala...ajme najjača je...
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1934
Godine : 48
Datum registracije : 12.02.2011

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    15.01.12 0:26

Da li bi se moglo organizirati okupljanje na način da se stave u kalendar cca nekavih 10 dana gore ili dolje i postanu tradicionalna te neka se fiksiraju datumski.Teško mi je postaviti nešto uz najavu organizacije jer dajem prednost ranijim i već prije organiziranim događanjima ali fiksirajte događanja da se da prilika organizacije i po drugim predjelima lijepe naše da ne dođe do preklapanja
Sama najava mjesec ovaj ili onaj je rastezljiv pojam.
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    15.01.12 10:14

Spust , dravantura i jesen na dravi ( sajam lova ) vezani su uz više organizatora a sve ostalo se može prilagoditi ..za sad termini padaju na zadnji vikend u mjesecima koji su istaknuti ..također ..ljudi koji su za bilo kakvu suradnju ili suorganizaciju ..radionice ..prezentacije svoga rada ..prostor za dogovor uvijek je otvoren..u dosadašnjim razgovorima uspostavljena je jako dobra interna suradnja sa mariobabom i borisom kao predavačima , migachem kao organizatorom za lepoglavsko područje te navigatorom kao snimateljem i velikim promicateljem ovih naši susreta ....također ljudi iz vodstva ovoga foruma ..a nadamo se i novim ljudima ..tako da postoji več čvrsti temelj za jako dobre susrete na dravskom području ..uz naravno suorganizatore i ljude iz drugih bliskih klubova i udruga ..
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 0:04

Spust je pred vratima pa ako ima ko da želi učestvovati ..mjesta u plovilima ima ..
poslije četri sata veslanja čeka nas grah .. =) ..neprocjenjivo

[img] [/img]

Zadnja promjena: vuk; 17.01.12 18:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 1:19

Vuk, ja sam otvoren za sve oblike pomoći u organizaciji ako vrijeme dopusti, naravno, ako treba i pomoć u kakvoj demonstraciji i to mogu, neke sam naučio u zadnje vrijeme..hehe..tako da tu sam ako kaj trebaš , šalji poruku i vidjet ćemo što se može
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1934
Godine : 48
Datum registracije : 12.02.2011

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 11:44

Probaću ja onda nešto ubaciti za mjesec travanj, naravno uz Orlovu i Roxovu pomoć

Zadnja promjena: PJER; 17.01.12 14:30; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
rox
tipko
tipko

Male
Broj postova : 80
Godine : 22
Datum registracije : 01.10.2011

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 12:43

[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/markorox
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 18:29

Na pitanje o tematskom susretu ..koji će biti u ožujku ..da ne pišem više puta ..
da se otprilike zna o čemu se radi ..

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/t153-2012-godisnji-plan-susreta-na-dravi#904
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 18:47

Odlično Vuče, sviđa mi se =)
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    17.01.12 18:57

vuk je napisao/la:
Spust je pred vratima pa ako ima ko da želi učestvovati ..mjesta u plovilima ima ..
poslije četri sata veslanja čeka nas grah .. =) ..neprocjenjivo

[img] [/img]

Zbog dosta velikoga odaziva ..bilo bi jako dobro da ljudi koji bi sudjelovali da mi se jave u pp..radi rasporeda plovila..o daljnjem dogovoru ..
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    06.02.12 23:11

Zima je napokon došla a s njom i neki konkretniji planovi oko "zimskog".

Lokacija na kojoj će biti druženje je okolica Matić poljane (Mrkopalj), točnije u blizini mjesta gdje smo bili na OVOM izletu, iz razloga što za "zlu ne trebalo" slučaj imamo sklonište sa 6 ležaja, a za silu i zatvorenu drvarnicu u kojoj se isto mogu skloniti 2-3 osobe.

Datum još nije siguran, negdje krajem mjeseca.

[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    06.02.12 23:30

ja radim....tako mi je žao. neću moć doć na nijedno druženje.
[Vrh] Go down
orao
spikač
spikač

Male
Broj postova : 617
Godine : 20
Datum registracije : 30.08.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    06.02.12 23:58

vikend ili preko tjedna?
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    07.02.12 0:09

oraliću mene pitaš? dobila sam dodatni posao preko vikenda, tak da pušim sve susrete. nije lako živjeti. što mogu! nadam se ipak da je ovo privremeno, međutim ne znam.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    07.02.12 0:17

Vikend naravno.

[Vrh] Go down
orao
spikač
spikač

Male
Broj postova : 617
Godine : 20
Datum registracije : 30.08.2010

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    07.02.12 0:20

Anita pitam mraza kad ce susret bit..

Super mraz onda se potrudim da dođem..
Kad bi datum trebo bit poznat?
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    19.02.12 22:26

Tematski susret za ožujak mjesec spaja se sa dravanturom u svibnju ...
tako da bude dosta vremena za pripremu kako bi što uspješnija bila premijera MŠB..
što ne znaći da nebude manjih susreta na Dravi do toga termina ..
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    19.02.12 23:20

vuče što je MŠB? predstavi nam to? ak već jesi uputi me, nemam pojma.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Godišnji raspored druženja i tematskih susreta    

[Vrh] Go down

Godišnji raspored druženja i tematskih susreta
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dan Druženja Survival forumaša
» Dan Druženja Survival forumaša - reportaza
» BUSHCRAFT KESTENIJADA SIZIF TEAMA 2012 Reportaža druženja
» Istarska prašuma i malo kvalitetnog druženja.
» MTB avanture i druženja