FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona

+23
Target
Migach
Mraz
ante5555
Ernest
.
Ikarus
Mije
trolshein
sttomost
Guybrush
nordfjord
ivo
cutlass
boletus
Jolender
urbana_gorila
Igsy
Mad Max
Šimun
Fratt
Odin
hankok
27 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty Re: iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona

Postaj by Igsy 13.01.12 17:17

Jolender je napisao/la:Stvarno zanimljivo. Zašto ovaj pas ne maše repom?

https://www.youtube.com/watch?v=Jz3rx8OGE6o&skipcontrinter=1

https://www.youtube.com/watch?v=iSepU6CbVn8&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=fhiLAdebUiA&feature=related

evo tu se vidi da ponekad i maše... iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 611886 neću više offat iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 80159

Igsy
honoris
honoris

Broj postova : 2412
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty Re: iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona

Postaj by Utvara 13.01.12 17:18

Trolshein, slažemo se i zapravo govorimo isto :migg: Ne znam jesi li pročitao taj dio, ali gore napisah upravo to, da nam životinjski proteini nisu neophodni, ali "najbolje pokreću naš motor"... Ali cijenim ispravke i volju za ugodnom raspravom, dapače iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 393492 Falabogu, imam štošta za naučiti i o prehrani, ljudskom metabolizmu i prirodi, ovaj forum se čini kao pravo mjesto za susresti nova znanja i mudrosti :migg: Također, kao što sam i započeo prvi post, ne mislim da će se svi složiti sa mnom i nije mi namjera nametati svoje stavove. Vrijede za mene, ne mora značiti da će i za druge iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 229322 A svatko je apsolutno sposoban stvoriti vlastite stavove i mišljenja, i to je pravo koje isto tako treba poštivati.

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 806172 Primjetio sam da se dosta često u temama o iživljavanju nad životinjama ili o maltretiranju životinja redovito skrene na razgovor za ili protiv vegetarijanstva. No ako se već spominje taj problem prehrane, svjejedno bi bilo dobro ostati na istom kolosijeku pa porazgovarati na primjer o tome kako se postupa s tim životinjama u cijelom procesu "prerade mesa" (zgodni su ovi politički korektni termini). Ja, recimo, ne dijelim mišljenje da je svejedno kako će životinja provesti svoje zadnje sate ili minute života, nije svejedno hoće li umirati od straha i biti mučena jer ljude baš briga.

Nije ugodan video, ali ilustrira o čemu govorim
https://www.youtube.com/watch?v=wXINFXCcW5U

Zaista to NE mora tako izgledati. iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 15955 iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 321675
Mislim da tjeranje drugih na vegetarijanstvo neće zaustaviti problem ovakvog postupanja sa životinjama jednako efikasno (ako uopće) koliko bi pomoglo senzibiliziranje populacije i uvođenje strogih restriktivnih mjera ne samo protiv pojedinaca, nego i protiv kompanija koje se bave "preradom mesa". No, to je možda tema za neki drugi topic...
Utvara
Utvara
bomber
bomber

Male
Broj postova : 143
Godine : 46
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 10.08.2011

[Vrh] Go down

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty Re: iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona

Postaj by trolshein 13.01.12 17:34

Utvara je napisao/la:Trolshein, slažemo se i zapravo govorimo isto :migg: Ne znam jesi li pročitao taj dio, ali gore napisah upravo to, da nam životinjski proteini nisu neophodni, ali "najbolje pokreću naš motor"... Ali cijenim ispravke i volju za ugodnom raspravom, dapače iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 393492 Falabogu, imam štošta za naučiti i o prehrani, ljudskom metabolizmu i prirodi, ovaj forum se čini kao pravo mjesto za susresti nova znanja i mudrosti :migg: Također, kao što sam i započeo prvi post, ne mislim da će se svi složiti sa mnom i nije mi namjera nametati svoje stavove. Vrijede za mene, ne mora značiti da će i za druge iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 229322 A svatko je apsolutno sposoban stvoriti vlastite stavove i mišljenja, i to je pravo koje isto tako treba poštivati.

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 806172 Primjetio sam da se dosta često u temama o iživljavanju nad životinjama ili o maltretiranju životinja redovito skrene na razgovor za ili protiv vegetarijanstva. No ako se već spominje taj problem prehrane, svjejedno bi bilo dobro ostati na istom kolosijeku pa porazgovarati na primjer o tome kako se postupa s tim životinjama u cijelom procesu "prerade mesa" (zgodni su ovi politički korektni termini). Ja, recimo, ne dijelim mišljenje da je svejedno kako će životinja provesti svoje zadnje sate ili minute života, nije svejedno hoće li umirati od straha i biti mučena jer ljude baš briga.

Nije ugodan video, ali ilustrira o čemu govorim
https://www.youtube.com/watch?v=wXINFXCcW5U

Zaista to NE mora tako izgledati. iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 15955 iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 321675
Mislim da tjeranje drugih na vegetarijanstvo neće zaustaviti problem ovakvog postupanja sa životinjama jednako efikasno (ako uopće) koliko bi pomoglo senzibiliziranje populacije i uvođenje strogih restriktivnih mjera ne samo protiv pojedinaca, nego i protiv kompanija koje se bave "preradom mesa". No, to je možda tema za neki drugi topic...
Ma jasno borba s vjetrenjačama :bog:
Makar sam načul da Slovenci po direktivi EU pretpostavljam kako mi je jedan Slovenac rekel moraju povečati kaveze za kokoši (nesilice) jer su premali kavezi mučenje "živali". Mali pomak u humanijem proizvodnom procesu; ali opet borba s vjetrenjačama.
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona - Page 3 Empty Re: iživljavanje cold steel mahera Lynn.c.Thomsona

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.