FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Boker nozevi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Marduk
bomber
bomber

Broj postova : 149
Datum registracije : 14.02.2011

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:38

vidi njih. Oni se sprijateljili oko Orce, a mene i moja pitanja ko j..
[Vrh] Go down
hussar0203
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 28
Datum registracije : 12.01.2012

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:42

Marduk usporedi samo ovaj svoj i ovaj www.boker.de/us/fixed-blade-knife/boker/hunting-outdoor-knife/120608.html dalje ces valjda sve sam zakljucit

ne kazem da ovaj sto si ti kupio nevalja ili nest slicno samo kazem koja je razlika izmedu originala
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 4135
Godine : 41
Datum registracije : 16.04.2011

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:45

hussar0203 je napisao/la:
je, i prva generacija je isto prekrasna. u ovome je vjerovatno Dietmar Pohl imao prste

e jesi navalio na tog pohla, hahahahahahahahahhah

pricekajte sa kiridasijima , stize serija u RWL34... pravi customi...
[Vrh] Go down
Marduk
bomber
bomber

Male
Godine : 36

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:48

Marduk usporedi samo ovaj svoj i ovaj www.boker.de/us/fixed-blade-knife/boker/hunting-outdoor-knife/120608.html dalje ces valjda sve sam zakljucit

ne kazem da ovaj sto si ti kupio nevalja ili nest slicno samo kazem koja je razlika izmedu originala

sve sam ja to gledao i uspoređivo i dalje ne znam jer se ne razumijem.. zato pitam ako tko mi može reći.. već jadan 17 postova pitam i ništa još neznam
[Vrh] Go down
hussar0203
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 28
Datum registracije : 12.01.2012

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:50

pa moram ga hvalit kad je imao cast i moj kal74 dizajnirat
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:50

Marduk je napisao/la:

sve sam ja to gledao i uspoređivo i dalje ne znam jer se ne razumijem.. zato pitam ako tko mi može reći.. već jadan 17 postova pitam i ništa još neznam

ja bi ti reko , al gustam dok ti patis
[Vrh] Go down
Marduk
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:56

ma baš me briga.. vidim da kutevi neki nisu kako treba.. ne znam.. možda je od plastike i baš me briga..
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   21.02.12 1:59

hahah, ma salim se ja , pomogo bi ti al uopce ne kuzim u cemu je stvar i kaj te konkretno zanima .. aj javi mi se na PM da vidimo , ako mogu , pomoci cu... da ne mislis da stvarno guštam
[Vrh] Go down
aldinbear
bomber
bomber

Male
Broj postova : 100
Godine : 19
Datum registracije : 24.04.2011

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   23.02.12 23:31

E ljudi evo i mene Ovo je moj Boker Plus noz ja mislim da je kopija jer je kupljen za 5€ ali sam ostao bez rijeci,upste mi se nije rasklimao nakon lakseg batoninga,ostaje ostar toliko dugo sto je za nepovjerovat promijenio sam dosta preklopni nozica ali ovaj stvarno me odusevio.

[Vrh] Go down
Marduk
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   24.02.12 0:20

aldinbear je napisao/la:
E ljudi evo i mene Ovo je moj Boker Plus noz ja mislim da je kopija jer je kupljen za 5€ ali sam ostao bez rijeci,upste mi se nije rasklimao nakon lakseg batoninga,ostaje ostar toliko dugo sto je za nepovjerovat promijenio sam dosta preklopni nozica ali ovaj stvarno me odusevio.

Svaka čast, valjda je dobro i s ljubavlju izrađen,. Zna se naletiti na dobre kopije.. i ja imam isto jeftinog 22 $ boker plus kiridashi, oštar je dosta i mislim da je i funkcionalan jer je samo u jednom komadu i ne može se rasklimat, logično. Ali ga prodajem nekorištenog jer skupljam za Buckov Nighthawk za u šumu.
A volio bih nabaviti Boker plus sub com .. ima u njuškalu za 69 kuna. Zanima me kakav je ..ali momentalno nemam 100 injak kuna za platiti ga i poštarinu.. Ali zanima me , možda je isto dobro izrađen.
[Vrh] Go down
aldinbear
bomber
bomber

Male
Broj postova : 100
Godine : 19
Datum registracije : 24.04.2011

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   24.02.12 9:19

A neznam za taj kakav je ovo mi je prvi "boker" noz,ali ako je ova kopija dobra onda je sigurno original ZA 10-ke
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač

Male
Broj postova : 672
Godine : 26
Datum registracije : 23.04.2012

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   07.05.12 1:36

Moje licno misljenje o Boker nozevima bilo da je original ili kopija je da nisu neki kvalitet...Moze on biti fin,jak,funkcionalan ali ipak boker je boker....Oni koji imaju i malo znanja o nozevima svatice sta pricam....Dobio sam od jednog drugara jedan dzepni..Vjerovatno dobra kopija oko 25 dolara je kostao.....Sravovi se uz pomoc neke cudne pojave sami odvijaju tezak je kao olovo (s obzirom na njegove veoma male dimenzije )...Ostrica je solidna dosta se tesko ostri ali kad se naostri zna dugo da traje...Prijatelj ima original..Ne znam tacno koliko ali dobro ga je platio Ak 47 model navodno bajonet za kalsnikov.....I nista specijalno nije....Zelim ti da te taj tvoj boker sluzi dugo godina ali moje licno misljenje bez uvrede jabuka,kobasica,hleb i nista vise...Nadam se da svatas sta ocu da kazem...

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Boker nozevi   Today at 23:13

[Vrh] Go down

Boker nozevi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Boker nozevi
» boker-jim wagner reality based blade
» noževi boker-magnum
» ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)
» tekut nozevi?