FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

zabranjeno skupljanje kišnice (usa)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
elf z7
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 31
Godine : 60
Datum registracije : 23.09.2010

PostajNaslov: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 1:42

link: http://matrixworld-hr.com/2011/12/09/skupljanje-kisnice-zabranjeno-u-mnogim-dijelovima-sad-a-vlada-je-prisvojila-vlasnistvo-nad-kisnicom/

ne smijem biti prost, tako da........
[Vrh] Go down
jura
tipko
tipko

Male
Broj postova : 60
Godine : 28
Datum registracije : 31.10.2011

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 2:10

to je već bilo napravljeno mislim da se radilo o boliviji. bio je jedan dokumentarac o MMF kako određuje zakone nekoj državi u cilju profita i smanjenja osnovnih ljudskih prava. koliko se sjećam tada je vlada prisvojila svu vodu na području države podzemnu, nadzemnu i kišnicu te se sve moralo plaćati. dok nije doslo do pobune i prosvjeda naroda nije bio zakon promijenjen.
Sto više razmišljam to mi se čini takvi scenariji i kod nas mogući. u prvom koraku idu autoceste i HEP (to je već dogovoreno), a kasnije i Hrvatske vode i šume

edit: je bolivija je http://en.wikipedia.org/wiki/2000_Cochabamba_protests
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2742
Godine : 22
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 5:00

koja glupost..ako dođe ovdje,nek se gone u ..............! Ja gusternu ne dam nikome!Bitno da mi u dućanu kupimo 2 3 litre vode dnevno ili da se trujemo klorom..
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1889
Godine : 47
Datum registracije : 12.02.2011

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 9:30

Ma biti će tu još svega, koristim gradski vodovod ali sjećam se da je bila neka priča da će nas koji imamo i bunare dodatno tražiti da plaćamo nekakvu rentu
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru

Male
Broj postova : 2800
Godine : 26
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 15:14

Ma , i onda se čude kad izbiju neredi i tome slično, mislim, to je totalna bedastoća i nema smisla.. kaj je sljedeće baš me zanima ...
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 530
Datum registracije : 26.04.2010

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 16:07

Lako, to....vlade arbitriraju i o uzrocima ljudskog ponašanja, tobož u cilju rješavanja socijalno - medicinskih problema...a sve suprotno znanstvenim činjenicma.

Uzmimo npr. onu floskulu da su muškarci uglavnom obiteljski nasilnici...a jasno je kao dan da su to osobe u obitelji koje imaju BPD, Granični poremećaj osobnostiu, Borderline personality disorder...( DSM-IV, axis II, cluster C)

A spolna prevalencija je 75 % ženski spol, u obitelji još i veča jer zbog kulturoloških razlika muške osobe s BPD-om svrše u kriminalu, ovisnostima i dr. , a ne u braku...

Prevalencija u općoj populaciji BPD je 2 %, dakle 90 000 osoba u Hrvatskoj, dovoljno da se istinski objasni, prevenira i spriječi nasilje u obitelji...ali nitko za to ne haje...muškarci su tako zgodni dežurni krivci, jer su znojni , dlakavi, smrde, dođu pijani kuči i maltretiraju ženu pred djecom jer je juha hladna...

[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 328
Godine : 31
Datum registracije : 18.11.2010

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 17:22

Jos ce i nabit porez na zrak koji udisemo! Sigurno ce i kod nas nes zmuljat sa vodama!
[Vrh] Go down
.
lingua
lingua

Male
Broj postova : 201
Datum registracije : 09.10.2011

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.12.11 23:16

lonewolf je napisao/la:
Lako, to....vlade arbitriraju i o uzrocima ljudskog ponašanja, tobož u cilju rješavanja socijalno - medicinskih problema...a sve suprotno znanstvenim činjenicma.

Uzmimo npr. onu floskulu da su muškarci uglavnom obiteljski nasilnici...a jasno je kao dan da su to osobe u obitelji koje imaju BPD, Granični poremećaj osobnostiu, Borderline personality disorder...( DSM-IV, axis II, cluster C)

A spolna prevalencija je 75 % ženski spol, u obitelji još i veča jer zbog kulturoloških razlika muške osobe s BPD-om svrše u kriminalu, ovisnostima i dr. , a ne u braku...

Prevalencija u općoj populaciji BPD je 2 %, dakle 90 000 osoba u Hrvatskoj, dovoljno da se istinski objasni, prevenira i spriječi nasilje u obitelji...ali nitko za to ne haje...muškarci su tako zgodni dežurni krivci, jer su znojni , dlakavi, smrde, dođu pijani kuči i maltretiraju ženu pred djecom jer je juha hladna...

ovim svijetom vladaju feministice,pederi i patološki životinjoljupci! dakle,agresivne i poremećene skupine! najjači prijedlog zakona ženskih udruga je taj da im se omogući ubojstvo iz osvete!(da im se prepolovi kazna za ubojstvo muža ako su navodno bile zlostavljanje! ! !
[Vrh] Go down
elf z7
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.02.12 21:52

Poljoprivrednici - neprijatelji svjetske demokratcije

http://youtu.be/O3B71OaCYa8
[Vrh] Go down
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 561
Godine : 35
Datum registracije : 26.11.2011

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.02.12 22:21

elf z7 je napisao/la:
link: http://matrixworld-hr.com/2011/12/09/skupljanje-kisnice-zabranjeno-u-mnogim-dijelovima-sad-a-vlada-je-prisvojila-vlasnistvo-nad-kisnicom/

ne smijem biti prost, tako da........
Ovakvu bi informaciju trebalo još provjeriti jer mi djeluje nevjerovatno, ali opet to su Ameri pa je jasno moguće. Evo ja sam prije par mjeseci našel nešto slično
http://2012-transformacijasvijesti.com/opcenito/novi-zakon-u-novom-zelandu-oduzima-ljudima-osnovno-pravo-uzgajanja-vlastite-hrane

[Vrh] Go down
Mad Max
spikač
spikač

Male
Broj postova : 655
Godine : 49
Datum registracije : 15.01.2011

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   13.02.12 23:59

To su patke da bi ljude strahom držali u štali ... ili pak da vide koliki broj nas če na to reagovat i gdje se nalazi, kako se zove itd Ko ih jebe meni teče samo u šternu / ne mogu to zaustaviti ...
[Vrh] Go down
elf z7
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   18.02.12 0:26

http://matrixworld-hr.com/2012/01/02/najpoznatiji-primjeri-teorija-zavjera-iz-2011-koje-su-se-pokazale-istinitima/
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1279
Godine : 42
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   18.02.12 15:47

Eto, ljudi, ja san već neko vrime frustriran...
Volim žvake, ali ne mogu nać niti jede bez aspartama...
Čak i dječije sa šećerom često OPET imaju i aspartam...
Da ne spominjem koliko san šiznija kad san ga vidija na sastojcima dječijih vitamina...
Šta je toliko teško uzgojit Steviu...? Bar za dicu...?
Sad gledan, fluor, nema vode di ga bar malo nema...
Zubne paste, a dječje pogotovo, na šta san posebno alergičan, sve bar u nekoj mjeri...
Koga zanima, neka googla Aspartam i Sodium-fluoride (Natrij-fluorid) te Fluor, ali neka ne stane samo na wikipediji...
[Vrh] Go down
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 561
Godine : 35
Datum registracije : 26.11.2011

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   18.02.12 19:28

Izbjegavanje fluora u pastama može biti štetno za zube. Fluor je nužan u sprečavanju karijesa dok previše istog tj unos najčeše vodom može dovesti do fluoroze; bolesti koja se manifestira u vidu oštečivanja zubiju.U svakom slučaju ima za kupiti paste bez štetnih sastojaka sa dodatkom fluora.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: zabranjeno skupljanje kišnice (usa)   Today at 22:46

[Vrh] Go down

zabranjeno skupljanje kišnice (usa)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zabranjeno skupljanje kišnice (usa)
» Sakupljanje kišnice
» gdje kupiti termometar za pećnice?