FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
JillValentine
spikač
spikač

Broj postova : 688
Datum registracije : 23.04.2012

MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt)   MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt) - Page 2 Empty21.10.14 1:03

Mozda ce me neko i demantovati ali ''kineske kopije'' zaboravi...par drugara je uzelo...I nisu prezadovoljni..DOk ga koristis ''normalno'' je ok..kolko toliko....Onda odjednom siveni spojevi pocnu nekom cudnom pojavim da se sami opustaju i rasivaju a tek kad ga utovaris to je tek magija... (moro sam editovati post u pitanju je mil-tec)
[Vrh] Go down
poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 48
Datum registracije : 28.10.2011

PostajNaslov: Re: MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt)   MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt) - Page 2 Empty22.10.14 14:49

Zuzonja, jel se ti šališ u vezi JHA borbenog ranaca ili sam ja nasjeo na provokaciju?
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač
zuzonja

Male
Broj postova : 681
Godine : 33
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt)   MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt) - Page 2 Empty23.10.14 0:43

poljičanin je napisao/la:
Zuzonja, jel se ti šališ u vezi JHA borbenog ranaca ili sam ja nasjeo na provokaciju?
naravno da ne. zadnjih 15 godin me sluzi, a od necega sta vjerno sluzi ne odvajan se tek tako. a manevarske sposobnosti su idealne, plus satorsko krilo i podloga obiseni na predvidjeno misto. govorin o novome modelu. i stariji model jna ranca je u mojoj upotrebi, najcesce za morske i podmorske avanture MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt) - Page 2 69343 ne iden na visednevne izlete, a rijetko koji dio opreme zrtvujen za tezinu i mobilnost. provlacenje kroz makiju mi je nbr.1 uvjet
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt)   MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

MIL-TEC molle ruksak od 30L (ostvrt)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2