FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

+31
urbana_gorila
neon
Branimir76
LUKSA
Ludi Bosanac
skyrunner
tonka
Dravman
Mraz
Luftwaffe
scout
hankok
sinke
Ikarus
Fratt
Jolender
kengur32
mariobab
mama jele
nix1909
Migach
Igsy
neven
dkclaymore
.
Mije
djomla
Koaksijalac
Target
Marko
PravedniRaketniJež
35 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by kengur32 24.10.11 16:21

a tak..... ok, meni bitno da i dalje smijem u šumu, a kak će se taj moj stil nazvati zaboli me!

kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 2825
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Fratt 24.10.11 16:32

KENGUR STIL!!!!

(vrlo poznat poslije stila Zmije i Ždrala i Drunken' Monkeya)
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Igsy 24.10.11 16:39

Jolender je napisao/la:Da ovo nije "Cabala" samo se prošao noževa? Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986

Nije, hara po drugim forumima i prodaje lovačke priče... Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Ikarus 24.10.11 16:39

PA JEL OVO ISTINA!!! Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986 Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986 Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986 Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 374724


Molim da svi poslušaju Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 393492


Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by kengur32 24.10.11 17:44

Fratt je napisao/la:KENGUR STIL!!!!

(vrlo poznat poslije stila Zmije i Ždrala i Drunken' Monkeya)

a dobro sad.... nije baš globalno poznat....
ali može se nazvati i stilom... svako od nas ima neke svoje naćine koji ćine to šta sam nazvao stilom.....
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by sinke 24.10.11 19:03

PravedniRaketniJež je napisao/la:Upozorenje citateljima;
Ovaj tekst pise PravedniRaketniJez, sto znaci da je moguce da ce nenamjerno
izazvati bijes pojedinaca koji ce krivo razumjeti i prosuditi poruku kroz svoju osobnu
stvorenu predođbu svijeta i njegovog nastanka, zbog njihove vlastite trenutne neinformiranosti o dokazima za djelove mojih tvrdnji u tekstu. Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870 Tako za djelove za koje se ne slazete da su se desili ili da su moguci, molim vas civilizirano ih barem zamislite kao znanstvenu fantastiku ako kojim slucajem niste culi za dokaze Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870

Dakle sad kada smo dali upozorenje....


----- Sto to ( po mom misljenju ) ne valja sa prezivljavanjem u prirodi ? ---

Vecina ljudi za koje znam poceli su ze zanimati za teme "prezivljavanja" zbog nekih od sljedecih razloga:

1) Gledali su dovoljno Bear Grillsa ili Lesa Strouda da su ih svijesno ili podsvjesno pozeljeli oponasati.
2) Gledali su previse demoniziranih new age sarlatana popud Dawida Icke-a koji nije nikakav znanstvenik nego bivsi nogometas i nemarni medij koji prenosi poruke sumnjivih entiteta van covjekovog vidljivog svjetlosnog spektra ( 0.4 do 0.7 mikrometara valne duljine). Kojima je poseban cilj inspirirati covjeka na nemoral i huskati ljude protiv istine koja jest znanstveno dokaziva cinjenica o stvaranju, potopu, inteligentnom dizajnu, i nacinu na koji je covjek stvoren da funkcionira a na koji da propada, ako tako sam odabere. Te takva djela neinformirane ljude danasnjice bace u depresiju i egsistencijalna pitanja, postanu prestravljeni one izmisljene katastrofe 2012 ( koja ce na kraju ispasti samo propaganda za legitimiziranje genocida nad onima koji nisu vjernicu u bajku o evoluciji).
Te zbog svega toga pojedinci se pocinju zanimati za prezivljavanje svakakve oblike pripravnosti i "prezivljavanja".

3) Neki od nas se cisto zanimaju za ideju prezivljavanja u prirodi zato jer uzivaju u boravku u prirodi i zele nauciti biti samostalni u tom okruzenju

4) Neki su malo brzi na lukovima i strijelama, zracnim puskama samostrelima i nozevima i idu u prirodu da bi konzumirali sumske stanovnike Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870 Po mogucnosti da nemaju lisce i cvijece na sebi nego noge i da trce bijeze i krvare i imaju slasne masne slojeve koje se u covjekovom krvozilnom sustavu pretvaraju u krute naslage dok su ulja biljaka u tekucem stanju i nemaju kolesterola Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870

5) Neki od nas idu u prirodno okruzenje u divljini i zanima ih ne samo prezivljavanje nego i ugodan boravak u prirodi zato jer znaju sto je za covjeka stvoreno u kakvom da ambijentu zivi da bi bio zdrav. Ali ih također zanimaju i mjere zastite od novonastalih posljepotopnih uvjeta na danasnjoj Zemlji... zbog cega je nastala hladnoca, vrucina, plahe zivotinje, predatori otrovne biljke i zivotinje... i mnoge drige opasnosti...

No cilj ove moje poruke... nije bio da se itko osjeti uvrijeđenim... jednostavno neke sam detalje morao reci, da bi se razumjelo odakle neke tvrdnje.

A sad poruka.... ( necete vjerovati bit ce kraca od uvoda :DD
jednostavna je u biti....

Dakle ... kod tog prezivljavanja brzo sam primjetio da mi se ne svidja pretjerano ta ideja da se kod velike vecine autora i avanturista najcesce radi iskljucivo samo o zanimanju za prezivljavanje.... ( najcesce sa sto barbarskijim nozevima i sto masnijim obrokom neke zivotinje, obavezno piromanstvo... ok i sam sam "piroman".... ali... Prezivljavanje cega ? Sudnjeg dana ? crnih helikoptera ? kometa ? one mitske lazi o 2012 ? .. Pa da nije bilo tih new age manipulacija vise od pola ljudi opcenito nebi niti razmisljalo o ovoj temi..... Vjerojatno bi razmisljali o udobnom zivljenju.. a ne prezivljavanju par noci u sumi ili par godina u podzemnom bunkeru. Ono sto hocu reci je... ( ok ovo ce zvucati malo cocky xD... ali

Prezivljavanje je lako! Ono sto je po meni bitnije je znati zivjeti, znati biti covjek i zivjeti sa nasom bracom ljudima ... onda nebismo trebali bjezati u divljinu bilo od nemoralnih manijaka na vlasti koji sluze velikom planu Luconose...

U divljini se ne moze zivjeti udobno, covjek je stvoren da se druzi u svojoj zajednici sa ostalim ljudima... Da proizvodi zdravu organsku hranu i odgaja pametnu i samostalnu djecu. A ne da bjezi od propalog drustva koje je odbilo moralni zakon Dizajnera, i onda pojedinci posvete zivot izmisljanju i ucenju komando metoda da sto duze izdrze u šikari jeduci korjenje i tusirajuci se na buri i topeci snijeg za piće xD

Umjesto da posvete zivot stvaranju obitelji i vlastitog zivota u prirodi na selu. Gdje su ljudi samostalni, ali nisu sami , niti moraju u grmlju traziti divlje bobice i trave. Da ne pricamo o higijeni, i edukaciji.... To je sve lijepo uciti kako da covjek ostane ziv ako zaglavi u divljini i sam sam jedno vrijeme bio jako lud za tim, i jesam i sad. Ali mislim da bi morali pripaziti kao pojedinci da nam se taj hobi ne pretvori u idolopoklonstvo i show off! Posto smatram da je pravo umijece prezivljavanja ono u vlastitom domu, i sa toleriranjem našeg brata covjeka, kao i odgajanje djece. To je mnogo vece frajerstvo i umijece nego trcanje sa K-barom i kompasom i strašiti srne po sumarku Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870 A sto se tice bjezanja, sakrivanja... bunkera, i doomsday scenarija.... svako od nas moze provjeriti cinjenice koje vode do zakljucka da nema mjesta kamo ce se ijedan covjek moci sakriti od konacnog pitanja... kojoj strani daje svoje povjerenje...

Ovako. ovaj tvoj post mi je totalno bezveze.. Prvo od kud tebi pravo da osudjujes nekoga i govoris sto je dobro a sto ne... svatko od nas je razlicit i ima drugaciji pogled na zivot i automatski si postavlja druge prioritete i zanima se za druge stvari. Spominjanjem Luconose itd. vidim od kuda dolaze tvoja razmisljanja i nemam nikakvih problema s tim, ali nazivati neke ljude(kojima ne znas ni ime napisati) demoniziranim sarlatanima stvarno nije u redu posto po tvojim recenicama vidim da si pogledao par filmica od lika i nemas pojma kaj ustvari prica, jer pises glupost o nekakvoj katastrofi 2012 i huskanju i sirenju straha koje moze sto se Ickea tice reci samo nedovoljno informirana individua. Ono sto je meni smijesno je da izgleda tebi covjek treba imat neke titule ispred svoga imena da bi njegove rijeci dobile na tezini. to je tvoje pravo i uvijek mozes poslusat dr. Sanadera i takve bakrace da ti unutar vidljivog spektra rijese pitanje egzistencije. Spominjes propagandu za genocid i takve stvari , a to su jake rijeci, nicime ne potkrepljujes osim najvj. svojim nekim razmisljanjima. Mozda tako i je kako kazes, mozda i je propaganda za genocid al od kuda ti to... dal ti je to rekao neki dr.mr.sc. koji znanstveno dokazivo ispija kavicu s Luconosom Luciferom koji mu znanstveno dokazuje potop...?
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by hankok 24.10.11 19:22

ma je li ovo mali Miho napunio 25 Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 469245
hankok
hankok
lingua
lingua

Female
Broj postova : 452
Godine : 48
Lokacija : metković
Datum registracije : 12.12.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by scout 24.10.11 19:31

@hankok,
dobra..he he ..

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 393492
scout
scout
lingua
lingua

Male
Broj postova : 480
Godine : 59
Lokacija : Dubrovnik
Datum registracije : 28.09.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Luftwaffe 24.10.11 20:32

majko mila sto si ti sada naupeto gluposti ovdije....skaces sa teme na temu i kladim se da ni sam neznas sto si ovdije napisao...ponasas se kao da smo svi mi ovdje zaostali majmuni sa nozevima koji haaju sumom i treba ih prosvijetliti i izvesti na pravi put....daj molim te prestani sa time...to je cisto prodavanje magle i nista drugo -.-
Luftwaffe
Luftwaffe
spikač
spikač

Male
Broj postova : 666
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 30.03.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Mraz 24.10.11 20:43

Aloooo ljudi smanjite doživljaj, dajte mladiću priliku da vrijeđanjem drugih zasluži BAN Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 350615
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by hankok 24.10.11 20:47

nemoj Mraze majke ti neka malo zabave,ili prebaci temu na kafee,sad tek postaje zanimljivo Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986
hankok
hankok
lingua
lingua

Female
Broj postova : 452
Godine : 48
Lokacija : metković
Datum registracije : 12.12.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Dravman 24.10.11 20:49

ej raketaš pa di si do sad bil, a nama uvijek faaale ljudi za predavanja na druženjima

i više ne budemo jeli meso i aditive al bogme noju nam niko uzel ne bude
Dravman
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 416
Godine : 52
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by tonka 24.10.11 21:27

hahahahaha..ja se živa nasmijala s ovom temom i postovima..nismo odavno imali slučaj na forumu, ko da nam je postalo monotono...
jel uvreda pravila foruma ak pitam čovjeka" sinko jesi ti sav svoj?" (kolege nemojte me banat, ne znam jel vrijeđam, neznanje me opravdava...)al eto pitanje se samo nametnulo kao činjenično stanje...ima nas svakakvih.....forum je svima otvoren, pa i slučajevi mogu doći. pa i ja se nekad prepoznam kao slučaj, al ti sinko, dobro se razgledi, jel ti sve posloženo????

hoću ti prostojno reći da NAS DAVIŠŠŠŠŠŠŠ u svojim postovima.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by skyrunner 24.10.11 22:02

uf jbte,ak ti je ovo bila fora samo da bi tvoj dolazak na forum bio zapažen,ok.zapazili smo te..
zakaj si tu ne zanima me,al olabavi s filozofiranjem i uživaj na forumu ako možeš.
ajd bok
skyrunner
skyrunner
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 44
Lokacija : sveti ivan žabno,hrvatska
Datum registracije : 01.01.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Ludi Bosanac 24.10.11 22:14

Izgleda da drugi nemaju boljeg posla nego da omalozavaju,vrijedaju i ismijavaju druge.Izgleda da zelis privuci samo paznju na sebe,E pa to ti je i uspjelo.Pratim forum vec skoro vise od 1 g. dana i sutim i citam sta pisu ono iskusniji od kojih sam saznao mnogo.Zato ti predlazem pod hitno se ivini ovim ljudima jel je to najbolja solucija za sve nas.U tvojim postovima ima i istine i u nekim segmentima te podrzavam.Stoga veliki poz i sry na OT(ako je i bio) Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870

Ludi Bosanac
bebač
bebač

Male
Broj postova : 5
Godine : 28
Lokacija : Sanski Most(BIH)
Datum registracije : 25.06.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by LUKSA 24.10.11 22:43

Pustite čovijeka neka piše što misli, zato postoji forum!

Nitko od nas ne preživljava, nego se samo dobro zabavljamo, kupujemo skupu opremu i odlazimo od biti svega!

I bolje da ne preživljavamo!



Svatkoima pravo na svoje mišljenje! :bog: =)
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by kengur32 24.10.11 22:52

Luksa, jesi ti proćitao šta lik piše?
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Branimir76 25.10.11 0:39

Jel se to meni čini, ili je postavljač teme pokušao da obesmisli ceo forum?
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by sinke 25.10.11 2:20

PravedniRaketniJež je napisao/la:
kengur32 je napisao/la:hm! pa da onda više nejdemo u prirodu ili....?

pise ti citiram " ali i naravno i zbog rekreacije i testiranja samog sebe takodjer.. "
dakle nije ti zabranjeno ic :DD samo sam valjda htio rec da mi je malo smjesno nazvat prezivljavanjem kad neko cjelu kucu i najmodernije alate i kuhala ponese sa sobom Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870 reko sam da je u mom umu pojam prezivljavanja kad odes samo sa odjecom na sebi pa se snađi xD

( nadam se da je ovaj post unutar mogucih dozvoljenih opcija tematike xD
nisam imo namjeru da nebude... O.O

Forum nije samo forum prezivljavanja vec bushcrafta,pustolovine i prirode kako i pise. Ako netko zeli nauciti prezivjeti i gust mu je to zasto ne, mozda je to tebi cudno, al sigurno i ti imas svoje neke razbibrige i rekreacije koje bi nekome drugom bile neshvatljive...
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by hankok 25.10.11 8:59

ovo je forum preživljavanja pa pričamo o svemu vezano uz tu tematiku,da je ovo forum sexa pričali bi o sexu,da je forum gluposti o glupostima,dakle forumi služe da se ljudi istomišljenici druže virtualno i u prirodi .svak ima svoj forum pa i ti ježu pronađi svoj ok. Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 747986
hankok
hankok
lingua
lingua

Female
Broj postova : 452
Godine : 48
Lokacija : metković
Datum registracije : 12.12.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by neon 25.10.11 13:18

Taj raketni jež bi mogao za početak samog sebe poslušati/pročitati jer za osobu koja propovijeda ljubav prema bližnjem i djelovanje u zajednici ima zavidnu vještinu tjeranja ljudi od sebe i sebe od zajednica.
neon
neon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 217
Godine : 45
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.01.2010

http://www.urbangadgette.com

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by PravedniRaketniJež 25.10.11 15:36

Pa dobro gledajte malo sam se raspiso svacega na siroko u temi upoznavanje.. em zato jer se meni cinilo da ima vise smisla upoznat ljude sa sobom na nacin da vide sta znam sta razmisljam i odakle mi reference i osnove za neke tvrdnje... a ostatak romana sto sam se raspiso su bili odgovori na provokativna i neozbiljna pitanja i dileme od lika urbana_gorila .. to sam u biti sve njemu odgovarao. jer me on pitao Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870 I cinilo mi se kao da je to moja tema, negdje zakopano u dubini foruma gdje niko nece previse prckati niti citati, niti zauzima neznam koliko mjesta na serveru ili sto vec Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870

A moj post o smislu prezivljavanja... vec je na pocetku pisalo da bi se neki mogli osjetit uvrjedjenima zbog mojih zapazanja i apstraktnih promisljanja o tome sto i zasto mi svi radimo kad se bavimo odlaskom na kampiranja ili ucit to prezivljavanje u divljini... i samo sam htio u biti rec ono sto je jedino LUKSA u biti shvatio u potpunosti Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870
I nisam mislio doc tu i vrijedjati nepoznate ljude koji ce to shvatiti osobno, nego opcenito se malo nasaliti i preispitati pravu bit i razlog svih korisnih vjestina koje ucimo....

I ovaj da, obavjestavam admine da ne moraju upozoravat ikoga ako im se ucini ko da me neko vrijedja ili nesto.. meni to ne smeta xD .. pa ne moram se svima svidjati niti ocekujem od svih da u kompletu kapiraju sve moje zamisli niti razloge za njih Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870

U biti moj prvi post ovdje, zbog cega sam i doso je da podjelim svoj pronalazak najlakseg , najbrzeg i najefikasnijeg nacina paljenja vatre bowdrillom, sto vas vjerujem sve i zanima.

PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by urbana_gorila 25.10.11 15:56

PravedniRaketniJež je napisao/la:... a ostatak romana sto sam se raspiso su bili odgovori na provokativna i neozbiljna pitanja i dileme od lika urbana_gorila ..

Always at your service... Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 611886 Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 393492
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by marinko 25.10.11 15:57

Meni ovo napeto, bas me zanima kako ce zavrsit...?
marinko
marinko
lingua
lingua

Male
Broj postova : 252
Godine : 41
Lokacija : grad koji stalno plovi
Datum registracije : 29.01.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by PravedniRaketniJež 25.10.11 16:00

Pa zavrsilo je eto isprico sam se izvinio.. na svoj nacin ajmo sad o nozevima, mačetama i tako tome xD
PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Migach 25.10.11 16:01

ajde dosta prepiranja i navlačenja, ajmo se primiti tematike foruma i gotovo.
Jež, reko si da ćeš pisati nešto o bow drillu?
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Igsy 25.10.11 16:06

Migach je napisao/la:ajde dosta prepiranja i navlačenja, ajmo se primiti tematike foruma i gotovo.
Jež, reko si da ćeš pisati nešto o bow drillu?

Ne ne.. on ništa ne pita, one će nas naučiti o bowdrillu.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by PravedniRaketniJež 25.10.11 16:07

Pa jesam vec, to mije bio prvi post u biti xD evo link...

https://survival.aforumfree.com/t4476-kako-zapaliti-vatru-pomocju-bowdrilling#96719
PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Igsy 25.10.11 16:19

O hvala Vam veliki učitelju što ste došli ovdje s nama podijeliti svoje mudrosti i tehnike. Jako smo počašćeni kao zajednica i još ne možemo doći sebi da ste to podijelili s nama bez da ste tražili ikakvu naknadu za to... Predlažem da vam se dodjeli doživotna Team titula uz nick. To je najmanje što možemo učiniti za Vas.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by PravedniRaketniJež 25.10.11 16:24

to i ocekujem ! Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 368870 hahahahahaha xD

uglavnom probajte, mnogo je lakse tako xD
PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Strider 25.10.11 17:08

Ovako, na forumu svatko može reć što god hoče, ali ovdje se u temi počelo prepirati...ili nastavite diskusiju o (ne)preživljavanju ili stavljam čavle na vrata ove teme.
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi... - Page 2 Empty Re: Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.