FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 165
Godine : 34
Datum registracije : 02.08.2011

PostajNaslov: Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta   13.08.11 20:30

Pošto živim u stanu, pa sam ograničen u prostoru za rad, moja soba i balkon, pa je moje pitanje da li bi se nešto vezano za noževe ili slične predmete dalo izrađivati u stanu. Alata imam dosta ali više vezano za elektroniku, ali lako bi nabavio još nekih stvari. Dosta me zanimaju takve stvari, a i radio sam 11 mjeseci kao pomoćnik u jednoj oružarni, i dosta sam dorađivao stare kundake za karabine pa mi se svidjela obrada drveta...
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2835
Godine : 24
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta   14.08.11 11:53

Može susjed. Ja radim u dnevnoj sobi, nemam ni škripac ni radni stol. Uzmem par stegi, stisnem neku staru dasku na stolicu i na njoj sa stegom stisnem nož, dršku, što god. Sve vezano uz izradu noževa (turpijanje, piljenje itd itd) radim ručno, bez električnih alat...Smeća i prašine će biti ali da se.
[Vrh] Go down
gorance
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta   14.08.11 12:02

Super, da li mi možeš tu napisati ili poslati porukom što mi treba od alata i materijala za napraviti nož, čitam u nekim postovima, ali je sve u djelovima, u jednom postu piše jedno, u drugom drugo...
[Vrh] Go down
gorance
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta   14.08.11 18:05

Jedino što bi bio problem kad bi se trebalo kaliti čelik, zagrijavati, koliko znam za to treba kovačka vatra, taj dio mislim da ne bi mogao u stanu, premda sam vidio neke pokretne kovačke vatre....
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2835
Godine : 24
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta   14.08.11 18:35

PM poslan
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta   

[Vrh] Go down

Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pitanje vezano za izradu noževa i sličnih predmeta
» Alat za izradu noževa