FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva

Go down 
Autor/icaPoruka
Black_hunter
zelembara
zelembara
Black_hunter

Male
Broj postova : 47
Godine : 31
Datum registracije : 13.03.2010

Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty
PostajNaslov: Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva   Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty09.08.11 23:12

Danas sam naletio na dvije Wellensteyn jakne i čine mi se zaista kvalitetne i izdržljive.
Cijene su dosta visoke pa me zanima Vaše mišljenje.

http://www.wellensteyn.de/wwn_products_det.php?mod=RESJ&mat=66&col=SW&af=WbFKM0BbdvN6kX-8bS,5E[k&afk=563

ovo je kraća i cijena joj je 2290,00 kn

http://www.wellensteyn.de/wwn_products_det.php?mod=RESP&mat=66&col=SW&af=WbFKM0BbdvN6kX-8bS,5E[k&afk=563

a ovo je duža i cijena joj je 2690,00 kn.

Kad kupujem jakne ne patim na dizajn nego želim kupiti kvalitetan proizvod koji će me dobro služiti barem nekoliko godina. Ove jakne uživo izgledaju dosta kvalitetno, ali ovo je prvi put da se susrećem s ovom markom pa me strah da to zapravo nije neka šminka (za one koji se nabrijavaju na opak izgled Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva 747986 ) koja samo dobro izgleda a zapravo nije baš kvalitetna i izdržljiva...

Alternativa mi je nešto iz 5.11. asortimana

Ima li netko vlastitih iskustava ili neke informacije? kakvi su vaši dojmovi i savijeti?
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7278
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva   Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty10.08.11 12:59

nebi ta firma mogla opstati ako po toj visokoj cijeni osim odličnog dizajna ne nudi i vrlo solidnu kvalitetu.

iskrenuo prvi put čujem za tu firmu a ni specifikacija materjala baš i ne odaje puno no već po fotki se vidi da se radi o vrhunskoj opremi.

ovu kraću bi vrlo rado imao u svojoj koklekciji. iako mi se čini kao artikl pogodan za svakodnevno nošenje i survival ali ne i za neke ozbiljnije expedicijske poduhvate gdje je bitno slojevito oblaćenje(ova je jakna za to jednostavno pre teška i pre debela.
više onako ako si recimo renđer u nacionalnom parku pa ti treba dobra i izdržljiva jakna za u zimskim uvjetima sjediti u đipu, skoknuti do prvog hranilišta, čeke ili birtije da se ne smrzneš i da ti traje a da pri tome lokalnim konobaricama budeš još više Top-gun like sexy.
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3816
Godine : 39
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva   Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty10.08.11 16:39

@Crni lovac: e, a gdje si to našao u ZG?
[Vrh] Go down
Black_hunter
zelembara
zelembara
Black_hunter

Male
Broj postova : 47
Godine : 31
Datum registracije : 13.03.2010

PostajNaslov: Re: Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva   Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty10.08.11 19:28

Peek&Cloppenburg u City Centru... Mislim da ima i u West Gate-u. Danas sam bio probati ovu kraću i stvarno se čini dobra. Ali još nisam kupio... Sezona nije još ni počela pa sumnjam da će se tako brzo rasprodati Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva 747986
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru
cutlass

Male
Broj postova : 4144
Godine : 44
Datum registracije : 16.04.2011

PostajNaslov: Re: Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva   Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty11.08.11 11:36

pozdrav...
vidim da ste dotakli temu jednog vrhunskog proizvoda!! za jakne ovog proizvodaca imam samo rijeci pohvale i pozitivnih kritika...

prije par sezona sam imao zimsku jaknu tog proizvodaca, (mod. SIBERIA,color-schwartz) , i sigurno bi ju nosio dan danas da me najbolji frend nije skoro na koljenima molio da mu ju prodam...

poslje sam ih gledao par puta i u city-ju i u ducanu core,cini mi se , al sam na kraju uzeo
ALPHINU parku za extremno niske temperature(naravno crnu Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva 469245 ) kakva se koristi na americkim nosacim aviona (samo zelene boje)i na drugim raznim mjestima gdje su temp ispod -20, mislim da proizvodac navodi ucinkovitost do -40!! prezadovoljan sam tom jaknom i nebi ju mjenjao za ni jednu drugu takve namjene..

inace sad kad vidim ovu kratku iz gornjeg linka, ozbiljno sam se zamislio Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva 150683
jer je prekrasna ,kvaliteta neupitna i relativno NE preskupa za takav proizvod...

svakako preporuka i sve najbolje o ovom proizvodacu...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva   Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva Empty

[Vrh] Go down

Jakne Wellensteyn - Vaše nišljenje i iskustva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.