FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Ponovno huligani - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Ponovno huligani - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Ponovno huligani - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Ponovno huligani - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Ponovno huligani - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Ponovno huligani - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Ponovno huligani - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Ponovno huligani - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Ponovno huligani - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Ponovno huligani - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Ponovno huligani - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Ponovno huligani - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Ponovno huligani - Page 2 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Ponovno huligani - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Ponovno huligani - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Ponovno huligani - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Ponovno huligani - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Ponovno huligani - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Ponovno huligani - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Ponovno huligani - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Ponovno huligani - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Ponovno huligani - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Ponovno huligani - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Ponovno huligani - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Ponovno huligani - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Ponovno huligani - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Ponovno huligani - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Ponovno huligani - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Ponovno huligani - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Ponovno huligani - Page 2 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Ponovno huligani

+34
pirat
Hombre
PJER
ivo
Mraz
Jure.
dkclaymore
PRACKA
LupusREBEL
Fratt
Odin
nikolahr
hankok
gorance
Mad Max
akijana
Fesch
Quanah
pinco
Šimun
kan
Luftwaffe
zenexf
Koaksijalac
Surfer
girdeaux
Olimp
sgt bear
Target
Habek
Stribog
Marko
Elp
beargrylls12
38 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by nikolahr 13.08.11 11:16

beargrylls12 je napisao/la:Jućer na večer smo ja i moj prijatelj sjedili kod fontane kod Doma HV(Hrvatske vojske),
i mi mirno sjedili i pričali o svemu i svačemu i onda najednom dođe ispred nas neki tip 15-16 godina.Po izgledu face sam mu vidio da nešto smjera,i počne se derat na mene kao "JER IMAŠ TI ŠTA PROTIV BANIJE" (Banija je inače kvart u Karlovcu),i ja kažem da nemam i udari me glavom u glavu direktno malo ispod oka.Ja mu nisam htio uzvratiti udarac jer mislim da na takve ljude ne vrijedi dizat ruku.Nešto malo poslije jakog deranja nekoliko prijetnji naišao je neki prolaznik i maknuo ga i napokon je otišao.

Uzmimo situaciju da taj prolaznik nije došao,što bih trebao ućiniti,pozvat nekog u pomoć ili se potući s njim i riskirat probleme?Ne volim se tući sa takvima jer se neću spuštat na njegov nivo

Ovako, kad te netko udara glavom o glavu, ono što trebaš napraviti je blago spustiti glavu prema dolje. On ce udariti u najtvrđi dio lubanje i u najboljoj verziji past će u nesvjest. Znači kad on udara, ti spustiš glavu da te udari iznad čela. Kad je na podu možeš se smijati budali ili ga popišati, opcije su beskonačne... Ponovno huligani - Page 2 69343


Zadnja promjena: nikolahr; 13.08.11 11:21; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : krivo napisana riječ)

nikolahr
bebač
bebač

Broj postova : 16
Datum registracije : 30.07.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Odin 13.08.11 11:26

Sve je to relativno,čovjek sam donosi odluke i odgovara za svoje postupke.
Taj osjećaj grižnje savjesti mi je jako poznat pošto me ponekada proganja i dan danas kada su me prije dosta godina ulovila dvojca 10 godina starijih tipova i pošteno iscipelarila a ja im nisam zadao nijedan udarac (nego se samo branio) misleci da ce me prije pustiti ako tako postupim...ali sam pogrješio i to gadno.
Najviše šta u životu mrzim je nepravda i kada jači maltretira slabije a takvih kretena ima svugdje...osobno sam mislio da mi se to nikada nemoze desiti sve do trenutka kada je desetak navijaca nedavno napalo mene i djevojku u 5 ujutro kod Importannea.
Srecom uspio sam se izvuci prije nego je pocela prava tucnjava na racun nekih poznanstava al sve se pitam da je bio tamo netko drugi,kako bi to zavrsilo...vjerovatno bi proveo par tjedana u Draškovićevoj ili nedajbože završio kao Luka Ritz.
Dobro je poznato čemu takvima služe pederuše (waist bag) i šta se tamo nosi...teleskopska palica,sigurno ne fotoaparat. lol
Citiram Sun Tzua,najveća pobjeda je dobiti bitku bez borbe tako da najvecim triumfom smatram kada napadaca uspijes verbalno uvjeriti da nema potrebe za nasiljem,kada se mirno raziđete a on zaključi da je napravio pogrešku.
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Fratt 13.08.11 12:14

Tazer ili peper spray,mahati nožem je tako balkanski...a i završiš na produženom godišnjem u Lepoglavi ili Glini.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by gorance 13.08.11 13:01

Govorim o situaciji gdje nemaš suzavca i gdje si direktno napadnut, recimo od strane dvoje ili više ljudi, a jedino imaš nož, kao što je dečko iz Osijeka imao, i to još tupim djelom, znači bez uboda i sl., ako se uspješno obraniš, budeš ponosan što si balkanac

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Fratt 13.08.11 16:23

Teško.

Imati nož u RH je danas normalna stvar,Vel. Britanija pokušava doskočiti još uvijek problemu gdje se mladi ljudi doslovno kolju po ulicama Londona,Liverpoola itd...nigdje ne stoji da ni ovi "momci" nisu imali čakije sa sobom.
Što kad izvučeš svoj Sanrenmu 710 a obojica izvade svoje Solingene od 30 cm?

Ima jedna stara koja govori da ako ti se sprema da budeš yeben,gaće ti same padu.
Mislim da treba biti spreman na neke stvari,kao student sam bio svjedok kad je/su skins/i na Jelačiću spikali nekog punkera u sred bijela dana prije kojih 12 godina.
Njemu nebi pomogao niti Rambo nož da ga je imao ali dobar pepper spray može učiniti razliku,em funkcionira na daljinu bolje nego neki pikavac em ti daje vremena da dobiš sigurnu razdaljinu u takvoj p****.

Najsigurnija stvar je izbjegavati mjesta kud takvi debili operiraju,kretati se u ekipi ili odvući mačku doma kad je gajba prazna,drugim riječima-ako planiraš,dobiti ćeš pichke a ne po njoj. =)
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by gorance 13.08.11 16:35

Ok, oni imaju čakije, recimo, pa zar nije bolje da i ti imaš jednu nego ništa, zanam da je suzavac bolji, ali ja stalno piše o situaciji gdje ga osoba nema kod sebe, i u tom sam svom prvom postu na ovu temu napisao o iznenadnom napadu, kad iznenadiš vlastite napadače, nigdje nisam pisao da se čovjek uvijek može obraniti i nikad ne naje...., čopor je čopor, kad si okružen, onda je zeznuto, jedino ako nisi kao pokojni Marinko Matijević, najjači ličan, pa recimo kao što je on, prebiješ od jednom oko 250 ljudi (talijana) na sred riječkog korza, goloruk, a oni sa palicama......

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Stribog 13.08.11 16:40

Naravno, ali nemozes niti cijelo vrijeme izbjegavat neka mjesta, to nije mjesto iza skole ili faksa ili negdje gdje se opija, ovo je bila promenada, puno puta sam sudjelovao u tucnjavama (nisam nikad trazio ali znate kako to vec ide na ulici) i dosta puta je bilo u igri bogzna kakva sredstva, tko je iz osijeka sjecat ce se do prije par godina kvartovskih tucnjava i bodenja nozevima prije dvije godine. Poanta svega je sto sam ja napisao da nisam nasilna osoba koja poteze noz kada ga netko krivo pogleda niti cu reagirati ako netko opsuje te nenosim noz radi samoobrane vec kao dio EDC kita jel dosta toga radim sa zicama, lemljenjem, guljenjem izolacije pa mi treba ali u tom trenutku dok sam bio sa curom da su krenuli bilo bi svacega, ma da su katane izvuku nebi me zanimalo
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by gorance 13.08.11 16:59

@ Stribog, razumijem te potpuno i ja nosim nož skoro uvijek sa sobom, često i u šumu odem tako da mi je to navika, uglavnom i suzavac nosim, u neko sam prijašnjem postu naveo razloge. Osijek je zeznut grad, i slavonci kao ljudi, nemojte me krivo shvatiti, jako volim Slavoniju, za mene su to uglavnom ljudine i imate dosta heroja (zna se zašto), ali kad se slavonci naljute, bježi, i dosta je oružja tamo, često se sjetim one hip hop stvari-General Woo i Kanđija,, kaže nešto ovako Šunke, kulen ali i puške pune tavan

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Odin 13.08.11 23:47

Ne nosim nikakve stvari sa sobom za samoobranu. Shvatio sam to jos davno da ako stalno imas sa sobom nesto (bokser,teleskop,suzavac...) postanes o tome ovisan,nositi ces to i u Konzum po kruh a ako si bez toga osjecati ces se nesigurno.
Tvoje oružje mora biti tvoje tjelo,hvala k svi smo mladi na ovom forumu,KM ili MMA klubova ima po cjeloj državi i udri brate,trening 2-3 puta tjedno pa nakon 3 mj si svoj čovjek.
Your mind is your weapon,everything else is a tool kako kaze Sonny P.
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by gorance 14.08.11 9:39

Super je trening, ali neće ti baš to previše pomoći u određenim situacijama, ring je ipak druga stvar, ulične i kafanske tuče i obračuni su drugo. Imao sam prilike ići na jedan osnovni tečaj za tjelesnog čuvara i tamo su nam lijepo objasnili razliku između ulice i ringa, dva različita pojma, ulica ti je manje tehnike, više improvizacija i trenutno snalaženje, dok je ring tehnika, taktika i dr.

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Odin 14.08.11 10:14

...da ali u ringu shvatis zapravo koliko velike cojonese imas,koliko udaraca mozes popiti i dati...velika vecina tucnjava 1 na 1 zavrsi na podu obicnim hrvanjem tako da ako znas neke poluge i imas iskustva u tome to je samo dodatni plus koji se moze iskoristiti na ulici....ali tamo je pak problem sta ne postoji sudac sa zvoncem. :migg:
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by gorance 14.08.11 10:59

Sve to stoji što pišeš, naravno da je bolje biti u kondiciji i pripreman za davanje i dobivanje udaraca, samo nema baš više solo dvoboja, obično dvoje ili veća skupina napadne jednoga ili slično, uglavnom prednost je nekoga tko je u treningu, isto tako prednost je u takvim situacijama onaj tko ima nešto u ruci i spreman je to baciti na drugog ili zamahniti time i u prednosti je onaj tko iznenadi, tko je domišljat i prvi krene

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Stribog 14.08.11 14:05

Odin je napisao/la:...da ali u ringu shvatis zapravo koliko velike cojonese imas,koliko udaraca mozes popiti i dati...velika vecina tucnjava 1 na 1 zavrsi na podu obicnim hrvanjem tako da ako znas neke poluge i imas iskustva u tome to je samo dodatni plus koji se moze iskoristiti na ulici....ali tamo je pak problem sta ne postoji sudac sa zvoncem. :migg:

Recimo kod mene nije tako, nikad nisam pravo bio u ringu ali kad je uvijek bio neki sparing medju nama svima ili prijateljima (imali smo jedno vrijeme boksacke rukavice pa smo se perjali dosta) nikad nisam bio nervozan ili sa strahom ulazio u to, udaraca koliko primim primim, dok vani ipak postoji taj strah i nervoza sto ce sad biti tako da nema veze ring sa mudima
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Fesch 14.08.11 16:57

Kod nas ima izreka jedna u Zupanji, nije vazno koliko si jak, nego koliko si lud Ponovno huligani - Page 2 368870
Lik od 170 i negdje 80-ak kg je neki dan na ulici ubio boga u nekoj mrcini od +100kg
Jednostavno si moras reci "ili ja ili on" nema sto ako ovo sto ako ono, udri ga dok ne moze drzat gard, kad se onesvijesti, dosta je.

Vec sam napisao da me je jedan lik (i to iz razreda) nokautirao jer sam razmisljao sto ako ga nezgodno udarim, sto ako ga ozljedim, sto ako ukor dobijem, al umjesto toga, dobio sam K.O Ponovno huligani - Page 2 368870

A sto se vise na 1 tice, nekad kao mali smo tako sparirali u ulici, svi protiv mene Ponovno huligani - Page 2 368870
Leda uza zid i mlati Ponovno huligani - Page 2 368870
Fesch
Fesch
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 30
Lokacija : Županja
Datum registracije : 30.04.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by LupusREBEL 20.08.11 8:06

Elp je napisao/la:Ajde da ne gnjavimo, otići će daleko. Idući put kad te neko glavom udari, gledaj da mu je skineš sa ramena. Ili još bolje, pročitaj "signale" pa ti njega odalami po labrnji da mu ne naumpadne drugi put. Pijana budala, možda i drogirano - ne možeš mu ništa objasniti riječima, tu samo šake, noge i glava rade...

Mnogi se neće složiti, i da treba izbjegavati sukobe, ali da mene neko na pravdi Boga udari glavom, jedan od nas ne bi sa trga otišao svojim nogama...

Sličnih situacija sam imao i ja, tipa sam razbio i pozvao policiju, da bi nakraju i on i ja zaradili prijavu za remećenje javnog reda i mira, naime zakonski trebaš poslje takvog icindeta pozvat policiju nikako ulaziti u konflikt sem ako ti je ugrožen život. Poslje toga na sudu dobiješ zadovoljštinu ako si poslje otišao na hitnu (Švarču) i dobio dokumentaciju o ozljedama. No sa sadašnjim klincima nikad neznaš kad će stat, a ako te ošamute ili dobiju na pod znaju te dotuć do smrti.
LupusREBEL
LupusREBEL
spikač
spikač

Male
Broj postova : 766
Godine : 53
Lokacija : Ogulin
Datum registracije : 10.08.2009

http://www.LupusREBEL.info

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by PRACKA 20.08.11 9:28

Pa evo i mene i ja malo da su ukljucim u razgovor.@beargrylls12 ja konkretno sam imao slican problem.Pao mrak 9 sati zimska noc hladno,idem ja ulicom moj kraj je dobar nikad niko nije imao problema tu.I odjednom lik polazi rasirenih ruku na mene a iza njega jedna zenska trci za njim da ga spreci da se ne bije sa nekim,a sa njom lik koji nista ne govori.Ja sam imao kapuljacu i ja je skinem da me vidi.Lik 2 metra ga ima tri glave visi od mene i ja vidim da je ovaj posao na mene.Ja naravno blago prestravljen ne znam sta cu (u momentu sam imao perorez) i mislio sam se ,,Auuuu sta da mu radim njega ja necu oboriti".Prisao on meni na 1.5m kad on kaze ,,To nije ovaj"! JA da se prevrnem.Ukratko naravoucenije:da sam kojim slucajem potegao taj perorez (a imao sam vreme) otisao bih verovatno u zatvor ili u bolnicu pa zatvor ili na groblje.Sto se tice suzavca a sta ako ga bas taj dan ne poneses?Samim tim postajes zavistan od njegovog nosenja.

Imas dve mogucnjosti:
1.Da budes pametan i da se sto tise sklonis od njega;
2.Da budes pametan i da udaris po njemu sto jace znas.
U glavu,grlo, stomak,porodicne dragulje Ponovno huligani - Page 2 69343 , noge...
Koje od ove dve mogucnosti da izaberes...po meni pametnija je prva ali neces uvek moci mirno da se povuces nekad jednostavno moras da prebijes st.ku,ali to zavisi i od situacije, tipa napada i od tebe samog.Zato pamet u glavu i znaj za tucu nije potrebna velika saka nego srce.Sve najbolje,pamet u glavu da ponovim =) .Pozz nadam se da sam pomogao makar malo. :bog:
PRACKA
PRACKA
bomber
bomber

Male
Broj postova : 103
Godine : 33
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 30.04.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Šimun 20.08.11 10:52

LupusREBEL je napisao/la:
Elp je napisao/la:Ajde da ne gnjavimo, otići će daleko. Idući put kad te neko glavom udari, gledaj da mu je skineš sa ramena. Ili još bolje, pročitaj "signale" pa ti njega odalami po labrnji da mu ne naumpadne drugi put. Pijana budala, možda i drogirano - ne možeš mu ništa objasniti riječima, tu samo šake, noge i glava rade...

Mnogi se neće složiti, i da treba izbjegavati sukobe, ali da mene neko na pravdi Boga udari glavom, jedan od nas ne bi sa trga otišao svojim nogama...

Sličnih situacija sam imao i ja, tipa sam razbio i pozvao policiju, da bi nakraju i on i ja zaradili prijavu za remećenje javnog reda i mira, naime zakonski trebaš poslje takvog icindeta pozvat policiju nikako ulaziti u konflikt sem ako ti je ugrožen život. Poslje toga na sudu dobiješ zadovoljštinu ako si poslje otišao na hitnu (Švarču) i dobio dokumentaciju o ozljedama. No sa sadašnjim klincima nikad neznaš kad će stat, a ako te ošamute ili dobiju na pod znaju te dotuć do smrti.

Da,zakonski se protiv obojice podnosi prijava,bez obzira tko je počeo ili sl. Sud je sad priča za to kome se odbija prijava a protiv koga ide postupak.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by dkclaymore 20.08.11 21:30

Bravo beargrills,pravilna odluka;ne spustaj se na nivo idiota,aloprođe shema bez lupanja to je najbolje za obojicu. Je,dobio je tvoj ponos po nosu ali bolje nego da kretena imas na dusi;mogao si ga klopit u glavu,kretos lupi glavom u kamen i nebu ni znao zasto je poginuo a ti u rešt. I kad te oslobode,je ti bus slobodan jer je bila samoobrana i maloljetan si ali nije to to. Nekad moras misliti i za sebe i za neprijatelja;cuvati i sebe i njega od sebe i njega samoga (uf,ovo je komplicirana recenica :-)).

Imao sam dvije slicne situacije i dobro da nisam reagirao kako sam nominalno htio; da jesam sad bi z Remetinca ovo pisal a ne iz udobne fotelje doma :-)))
dkclaymore
dkclaymore
tipko
tipko

Male
Broj postova : 59
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 31.10.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Jure. 01.08.14 14:38

beargrylls12 je napisao/la:
zenexf je napisao/la:Rekao si da nemaš ništa protiv i svejedno te udario? Koja je to faca... ne može nać nekog sebi ravnog pa ide tuć slabije od sebe, baš se dokazao.

A tko kaže da sam slabiji od njega?samo nisam htio probleme

je da je prastara tema...al kakve veze ima to ko je slabij a ko jaci,na ulici to nema nikakve veze,nema tu pravila,mos ti imat 50 kg i 15 godina i zgazit nekog od 110 kg 2 metra i 25 godina,tu je presudno ko je luđi i nestabilnij u glavi haha,stavi se u situtaciju da imas 100 kg i zakacis se s "malim" od 50 kg,a puf odjednom mali vadi kostolomac,pa mos se ti jeb_t tu. i naravno ne dovodi se u situaciju da se moras tuc,vec ako si u takvoj situaciji onda gađaj bradu ili nos,a kad padne onda se pobrini da ostane na podu,jer imas dosta situacija,padne na pod,ti mislis ok gotovo,on se digne i sve opet ispocetka...imas i situacija di lokalni koji su "zvucnih" imena nemogu podnit poraz jer to in ruši ugled na ulici u krugovima takvih ljudi,a zato ti tu jedino preostaje iznakazit ga da te se sica dozivotno,jer ako si ti njega malo našamara,doce on sutra ispravit greške. al kloni se sranja..vec ako moras pametnije ti je popit plesku,dvi i ic kuci pjevajuci,nikad neznas s kim imas posla,tebi mozda nepoznat,a kad sta on neka kvartovska lola,kamatari,dila,odleza par puta u zatvoru,puca na ljude itd itd
Jure.
Jure.
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 24
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 16.07.2014

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Jure. 01.08.14 14:47

nikolahr je napisao/la:
beargrylls12 je napisao/la:Jućer na večer smo ja i moj prijatelj sjedili kod fontane kod Doma HV(Hrvatske vojske),
i mi mirno sjedili i pričali o svemu i svačemu i onda najednom dođe ispred nas neki tip 15-16 godina.Po izgledu face sam mu vidio da nešto smjera,i počne se derat na mene kao "JER IMAŠ TI ŠTA PROTIV BANIJE" (Banija je inače kvart u Karlovcu),i ja kažem da nemam i udari me glavom u glavu direktno malo ispod oka.Ja mu nisam htio uzvratiti udarac jer mislim da na takve ljude ne vrijedi dizat ruku.Nešto malo poslije jakog deranja nekoliko prijetnji naišao je neki prolaznik i maknuo ga i napokon je otišao.

Uzmimo situaciju da taj prolaznik nije došao,što bih trebao ućiniti,pozvat nekog u pomoć ili se potući s njim i riskirat probleme?Ne volim se tući sa takvima jer se neću spuštat na njegov nivo

Ovako, kad te netko udara glavom o glavu, ono što trebaš napraviti je blago spustiti glavu prema dolje. On ce udariti u najtvrđi dio lubanje i u najboljoj verziji past će u nesvjest. Znači kad on udara, ti spustiš glavu da te udari iznad čela. Kad je na podu možeš se smijati budali ili ga popišati, opcije su beskonačne... Ponovno huligani - Page 2 69343

a sta ako ti se budala unese u facu,sere sere sere,i bum odjednom ti glavom slomije nos,ti se uvatis za nos,suze oči,pognes glavu put poda itd itd i onda jos za ne falit dobijes nogu u glavu,a viruj mi obicno se unosi u facu i sere prije udarca glavom,zato da ti bude u dometu,da nema kad reagirat pa se izmaknit..i takvi udarci samo bljesnu odnikud,i obicno nakon toga dolazi noga u glavu
Jure.
Jure.
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 24
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 16.07.2014

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Mraz 01.08.14 16:03

Bullshit da nema veze tko je jači, veći, bolje utreniran... to obično tvrde kekeci od 70ak kg kako bi se bolje osjećali u vezi sebe. Možeš ti biti ne znam kako "lud", ako ne znaš uputiti udarac i ako iza njega ne stoji neka snaga nećeš napraviti nikakvu štetu. Osim ako osoba nasuprot tebe ima staklenu bradu.

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by ivo 01.08.14 21:00

Čujem da se Strajder priprema prebit Targeta !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by PJER 01.08.14 21:27

ivo je napisao/la:Čujem da se Strajder priprema prebit Targeta  !

Navodno je Target dobra meta..kad svrši sa njim ostali će ga debelo zaobilaziti...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Hombre 01.08.14 22:40

Pa naravno da je dobra meta. Zašto bi se inače zvao Target  Ponovno huligani - Page 2 478256 

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by pirat 02.08.14 9:41

Hombre je napisao/la:Pa naravno da je dobra meta. Zašto bi se inače zvao Target  Ponovno huligani - Page 2 478256 

logično  Ponovno huligani - Page 2 478256 

kome stane više metaka u redenik, to ima veze  Ponovno huligani - Page 2 990630 
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by maks1969 02.08.14 14:01

Drevan je ovaj topic no eto za druge koji ovo čitaju:
Što je radio tvoj drug tok te ovaj glavometao?
https://www.facebook.com/aikido.karlovac?ref=ts&fref=ts
http://www.tkdkarlovac.hr/
Beargrylis12 posjeti ove dvije stranice,odaberi što ti se sviđa, ugasi komp i počni nešto trenirati. ZA pola godine ako ništa drugo naučiti češ se izmaknuti dovoljno da te ovaj ne pogodi glavom u glavu nego da mu glava odleti u prazno.
Načitao sam se na ovom topicu svakakvih savjeta momku i djelomično se slažem sa svima s nekima se ne slažem. Ipak ako na tebe netko krene šakama ili blentarom nije pametno primjenjivati Ghandijevski otpor. No kako je ovo bilo davne 2011 nadam se da si do sada malo ojačao pa taj tenkre ima respekta od tebe. Quannah wrote:
Quanah je napisao/la:Pa cuj...jest da je bolje izbjegavati nasilnike nego se s njima sukobljavati.
Ali... nemozes kao ckap citav zivot da zivis .
Nekad moras i da se pobijes...Cisto da saznas ko si i sta si.Ponovno huligani - Page 2 990630 Ponovno huligani - Page 2 990630 Ponovno huligani - Page 2 990630
I da sam sebi ulijes malo samopuzdanja. Ponovno huligani - Page 2 69343

Velicina i starosna dob u tvojim godinama i te kako imaju presudan faktor u sukobima.
Nemoj da se kacis sa puno starijim ili vecim od sebe. Povredice te gadno.
No poslije u nekim dvadesetim ta velicina i nije bas presudna.
Sto je veci covjek mozda jeste jaci. Ali je i sporiji i brze trosi energiju.
I brzina je na strani onih tanjih i manjih.
A brzina je uvijek ta koja je uglavnom presudna ...Mozes i da izbjegavas udarce i da ih zadajes - a sto je najbolje u svakom trenu mozes i da pobjegnes.jer si brzi i taj veliki te nece stici..Ponovno huligani - Page 2 990630 Ponovno huligani - Page 2 990630 Ponovno huligani - Page 2 990630

Zafrkavam se.

Samo ti izbjegavaj te potencijalne bitange.
I ne sekiraj se...svi oni dobiju sto zasluzuju.
Tako poneseni tim nasilnistvom nalete na nekog na koga ne treba.
Pa obicno polse toga promijene svoje ponasanje i poglede na zivot i svet oko sebe.
Od jaceg uvijek postoji jaci i od ludjeg uvijek postoji deset puta ljudji i sposobniji i hrabriji.

Kuliraj budale. Ali ono smekerski. A ne kao pi*ka. Jer takav ces biti jos veca meta nasilnicima.A kako i rekoh , ponekad se treba i pomlatiti pa i batine dobiti.
Nista to nije strasno. koliko je strasno zivjeti u strahu i pod stalnim maltretiranjem.

Ne moze on u tim godinama u kojim je da resava nista komunikacijom.Ako neki njegov vrsnjak ili malo starija bitanga, rijesi da ga prebije - on ce to i da uradi.
I nema tih rijeci koje on njemu moze da kaze, da bi on odustao od toga.
A moze da mu se suprostavi ...Pa i ako dobije batine, ako nista - postovace ga.I nece ga
drugi put, bas olako napasti..To se u njegovim godinama jako brzo siri i procuje.
Uglavnom svi nasilnici imaju neke svoje probleme - koje pokusavaju da rijese kroz nasilnistvo.
Nekako se bolje osjecaju kada i oni nekog maltretiraju. I uglavnom traze slabije od sebe.
Jer se duboko u sebi citav zivot plase. No svi ljudi nisu isti pa i nasilnici nisu isti.

Pocni nesto da treniras. Radi neku samoodbranu. I kad nesto savladas..
Slomi nekog dva tri puta Ponovno huligani - Page 2 990630
Siguran sam da ce te ostavti na miru...Ako nista rijedje ces imati probleme.

Nista to nije cudno u tvojim godinama , desavalo se i meni - da razbijem nekoga a i da me razbije neko.:migg:
Podpisujem.

maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 54
Lokacija : Istra
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Fratt 02.08.14 17:25

Štanga je to najfinije elaborir'o!!

Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Igsy 02.08.14 18:20

Pa da nastavimo u revijalnom tonu...  Ponovno huligani - Page 2 855911 
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Jure. 06.08.14 16:36

Mraz je napisao/la:Bullshit da nema veze tko je jači, veći, bolje utreniran... to obično tvrde kekeci od 70ak kg kako bi se bolje osjećali u vezi sebe. Možeš ti biti ne znam kako "lud", ako ne znaš uputiti udarac i ako iza njega ne stoji neka snaga nećeš napraviti nikakvu štetu. Osim ako osoba nasuprot tebe ima staklenu bradu.

dodje kekac od 70 kg i izvuce sikiru iz auta,a sta onda? vjerojatno nece napravit neku stetu,pa iza njega ne stoji neka snaga.. Ponovno huligani - Page 2 368870
Jure.
Jure.
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 24
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 16.07.2014

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by ivo 06.08.14 20:21

Ukoliko kekac nema Gransforsbruks, reci mu da je papak i da nema pojma o sikirama !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Mraz 06.08.14 20:51

Teško mi je zamisliti situaciju gdje netko ima vremena otići do automobila po bilo kakvo oružje/oruđe i vratiti se dok ja mirno čekam.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Ponovno huligani - Page 2 Empty Re: Ponovno huligani

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.