FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

-100-

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: -100-   07.05.09 23:50

nekad radije zadrzim za sebe
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: -100-   07.05.09 23:51

u mom slucaju nemoras
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: -100-   07.05.09 23:55

isuse joza pa kaj ti je?!!
da ti ocem reci ista drugo osim onog kaj sam vec rekla ...rekla bih ti bez imalo sustezanja

zakaj bi se ti stalno nekaj svadil s menom??
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: -100-   07.05.09 23:56

sad bas nebum nist preselila, preseli ti, ja idem spat
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: -100-   08.05.09 0:00

vatrica je napisao/la:

zakaj bi se ti stalno nekaj svadil s menom??

ja se ne svadam sa nikim
dal sam prjedlog
a ti si
vatrica je napisao/la:
joza daj buj dobar,

tak da
radi kaj hoce

samo se nadam da ce neko ipak preselit koristan sadrzaj
a ti si malo prouci duznosti moderatora

meni dosta rasprave stobom
[Vrh] Go down
gost is
Gost

PostajNaslov: pohvale   22.05.09 14:34

svaka cast sajt je fenomenalan sve cestitke i zelje da jos dugo trajete. skidam kapu za teme i znanje, jos jedamput sve pohvale
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2632
Godine : 48
Datum registracije : 15.02.2009

PostajNaslov: Re: -100-   22.05.09 18:34

ulogiraj se...
budi jedan od nas...
budi dio nečega što je tako fenomenalno...
[Vrh] Go down
ray45
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 30
Godine : 71
Datum registracije : 27.02.2011

PostajNaslov: Re: -100-   27.02.11 13:01

- kad se članovi foruma slažu... dobiće još članova foruma...
[Vrh] Go down
Elp
spikač
spikač

Male
Broj postova : 502
Godine : 30
Datum registracije : 25.02.2011

PostajNaslov: Re: -100-   04.03.11 16:54

Koliko se god covjek danas trudio mlade okrenuti prirodi i nasim korjenima, nema efekta jer je danasnja mladez totalno zaglupljena TV sapunicama, facebookom, ispijanjem kafe u litrima i sl. a kada im pocnes pricati o tako banalnoj stvari kao sto je pecanje, a da ne spominjem kampovanje, bushcraft i ostalo, tupo te gledaju i nece ili ne mogu razuzjeti o cemu pricas. jednostavno nema nacina "topa" izvuci iz kuce.

Jedan jednostavan primjer: Dogovara se pecanje, javlja se tip sa stavom "nema sanse da ja idem na nocenje!". Dobro, daj razlog... "Pa ne mogu ja obaviti nuzdu bez WC solje!". I sijaset takvih argumenata...

Ovaj forum je jedino mjesto gdje moje i mojima slicne ideje zive i gdje mogu o njima govoriti, naci sagovornika i pitati za stvari koje mi nisu jasne. Tuga, jad i cemer... Ali to je realnost.

Ni lovacka drustva nisu sto su bila, sljam sa svih strana nosi pusku, pijano i drogirano, samo cekas kad ces ti postati meta.

U planine Bosne i Hercegovine se ne smijem usuditi otici zbog cca 2 miliona mina koje jos uvijek cekaju da neki nesretnik stane na njih. Na jezerima i rijekama nikakav ti survival kit ne treba, kesa, flasa, stakla u izobilju. Da imas negdje uticnicu, mogao bi i kosulju oprati, jer je susjed "zakotrljao" perilicu u korito rijeke.

Ne znam da li ovaj post odgovara temi, ali eto, doslo mi je da otvorim dusu i sa vama podijelim gorcinu situacije.

LP
[Vrh] Go down
Ris
spikač
spikač

Male
Broj postova : 533
Godine : 28
Datum registracije : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: -100-   04.03.11 20:37

Elpenor je napisao/la:
Koliko se god covjek danas trudio mlade okrenuti prirodi i nasim korjenima, nema efekta jer je danasnja mladez totalno zaglupljena TV sapunicama, facebookom, ispijanjem kafe u litrima i sl. a kada im pocnes pricati o tako banalnoj stvari kao sto je pecanje, a da ne spominjem kampovanje, bushcraft i ostalo, tupo te gledaju i nece ili ne mogu razuzjeti o cemu pricas. jednostavno nema nacina "topa" izvuci iz kuce.

Jedan jednostavan primjer: Dogovara se pecanje, javlja se tip sa stavom "nema sanse da ja idem na nocenje!". Dobro, daj razlog... "Pa ne mogu ja obaviti nuzdu bez WC solje!". I sijaset takvih argumenata...

Ovaj forum je jedino mjesto gdje moje i mojima slicne ideje zive i gdje mogu o njima govoriti, naci sagovornika i pitati za stvari koje mi nisu jasne. Tuga, jad i cemer... Ali to je realnost.

Ni lovacka drustva nisu sto su bila, sljam sa svih strana nosi pusku, pijano i drogirano, samo cekas kad ces ti postati meta.

U planine Bosne i Hercegovine se ne smijem usuditi otici zbog cca 2 miliona mina koje jos uvijek cekaju da neki nesretnik stane na njih. Na jezerima i rijekama nikakav ti survival kit ne treba, kesa, flasa, stakla u izobilju. Da imas negdje uticnicu, mogao bi i kosulju oprati, jer je susjed "zakotrljao" perilicu u korito rijeke.

Ne znam da li ovaj post odgovara temi, ali eto, doslo mi je da otvorim dusu i sa vama podijelim gorcinu situacije.

LP
žalosno,ali istinito....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: -100-   Today at 22:49

[Vrh] Go down

-100-
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3