FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Dan Druženja Survival forumaša

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male
Broj postova : 1414
Godine : 60
Datum registracije : 19.01.2011

Dan Druženja Survival forumaša Empty
PostajNaslov: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty01.04.11 22:35

Koliko sami vidimo pomalo rastemo gotovo svakoga dana. Novi nam članovi dolaze, stari se pomalo uljuljkavaju i počinju drijemati, a vrijeme nam dolazi sve ljepše i ljepše.

Da li ste pomislili kada kako bi bilo zgodno da organiziramo zajedničko druženje negdje "na pol puta" u prirodi uz nekakvu rijeku, rječicu ili potočić. Na žalost svjesni smo da se zbog raznoraznih okolnosti nećemo nikada moći skupiti u barem natpolovičnoj većini, ali koliko nas se sakupi da nas se sakupi, druženje bi trebalo biti ugodno i u dobroj atmosferi.

Rezervacije hotelskih soba nam nisu potrebne, raznorazne sisteme za spavanje, bivakovanje i boravak u prirodi pomalo poznajemo, "alat" imamo, oprema nam jedva čeka da je heb ... PA ŠTA SE ČEKA.

Idemo sa prijedlozima o lokaciji, terminu dužini i sadržaju zajedničkoga susreta. Namjerno ne želim početi išta drugo predlagati osim samoga susreta.

Tu bi i vlasnik foruma imao šansu da se "isprsi" i napravi obračun, ako ništa drugo, a onda barem da "isplati" Olimpove priče u punom iznosu na dan druženja, prema već unaprijed dogovorenoj tarifi svima koji se okupimo.

KORISNI PRIJEDLOZI SU DOBRO DOŠLI. Čekamo ih. Dan Druženja Survival forumaša 399449 Dan Druženja Survival forumaša 249641 Dan Druženja Survival forumaša 99272 Dan Druženja Survival forumaša 165202 Dan Druženja Survival forumaša 777787 Dan Druženja Survival forumaša 43037 Dan Druženja Survival forumaša 37226 Dan Druženja Survival forumaša 906151 Dan Druženja Survival forumaša 85288 Dan Druženja Survival forumaša 690498 Dan Druženja Survival forumaša 85288 Dan Druženja Survival forumaša 393492
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965
antun
spikač
spikač
antun

Male
Broj postova : 837
Godine : 47
Datum registracije : 01.05.2009

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty01.04.11 22:39

Si čul za Dravanturu?
[Vrh] Go down
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty01.04.11 23:00

Jesam, ali ona je "lokalnoga" karaktera, treba nam nešta za veći dio forumaša
[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male
Broj postova : 733
Godine : 25
Datum registracije : 30.03.2011

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty01.04.11 23:41

ja se potpuno slazem...jedva sam cekao nesto ovakvo...samo na pola puta je malo problem...iz slvonije je daleko dolaziti u npr. gorski kotar...iz dalmacije je daleko dolaziti u npr.požegu itd...ja u potpunosti podrzavam ovu "avanturu"...ja bih pedlozio Gorski Kotar ili zumberacko gorje...ma meni je zapravo svejedno di se ide...ja idem ako bu bilo icega...kud puklo da puklo...samo ne starom u sajbu Dan Druženja Survival forumaša 469245
[Vrh] Go down
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 0:56

A da svake godine mijenjamo lokacije te na taj nači n svakome učinimo dostupnim druženje?
[Vrh] Go down
Mad Max
spikač
spikač
Mad Max

Male
Broj postova : 698
Godine : 52
Datum registracije : 15.01.2011

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 1:02

Gdje god da je - jednom ove godine bi došlo i iz Kopra trojica ili četvorica ljudi - kad produži ideja do postavljanja datuma mi čemo sigurno past u napast ! Dan Druženja Survival forumaša 747986
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris
Mladen

Male
Broj postova : 2653
Godine : 51
Datum registracije : 15.02.2009

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 7:51

Ja sam za , nek se ekipa upozna ..da na dravanturi več bude uhodana ..ko podržava takav susret nek napiše i otprilike lokaciju ..samo nek to bude donekle sigurno da opet ne propadnu sati dogovora a susret se ne održi .. Dan Druženja Survival forumaša 481349 moj prijedlog je mrežnica

Zadnja promjena: vuk; 02.04.11 16:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
skyrunner
lingua
lingua
skyrunner

Male
Broj postova : 345
Godine : 40
Datum registracije : 01.01.2011

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 15:19

odlična inicijativa i podržavam je totalno. Dan Druženja Survival forumaša 647313
[Vrh] Go down
Target
honoris
honoris
Target

Male
Broj postova : 1685
Godine : 33
Datum registracije : 05.09.2010

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 17:15

ja predlažem susret na Mrežnici ali samo ako nas damjan vodi da vidimo "prirodne ljepote" <3 Dan Druženja Survival forumaša 368870 Dan Druženja Survival forumaša 747986

[Vrh] Go down
girdeaux
honoris
honoris
girdeaux

Male
Broj postova : 1298
Godine : 32
Datum registracije : 22.10.2009

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 18:03

Target je napisao/la:
ja predlažem susret na Mrežnici ali samo ako nas damjan vodi da vidimo "prirodne ljepote" <3 Dan Druženja Survival forumaša 368870 Dan Druženja Survival forumaša 747986

Slažem se sa prijedlogom poštovanog kolege, a uz survival trening možemo naučiti i ponešto o proktologiji!
Šalu na stranu, svaki susret gdje god on bio, treba podržati. Nadam se da će se nešto i ostvariti...
[Vrh] Go down
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 19:25

Koji dio Mrežnice?
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6779
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 19:50

Onaj niže od struka Dan Druženja Survival forumaša 350615 Dan Druženja Survival forumaša 350615

Šalu na stranu, ja sam za!

Dan Druženja Survival forumaša 6xxcgm
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2919
Godine : 24
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 20:06

Mraz je napisao/la:
Onaj niže od struka Dan Druženja Survival forumaša 350615 Dan Druženja Survival forumaša 350615

Šalu na stranu, ja sam za!

Dan Druženja Survival forumaša 747986
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 45
Datum registracije : 06.08.2010

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 20:17

Krušićko jezero? Veca divljina, manje ljudi, ljepsa priroda.....

“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 20:46

ja sam za....svidja mi se mreznica...samo mi je problem prijevoz...da li je netko iz ZG-a pa da ide pa da mu se skrpam kad bu mo isli...naravno da dijelim trosak goriva Dan Druženja Survival forumaša 469245

jedino...ako bi "survival"na hrvatski nacina bio vikendom,najbolje....muislim da to nije samo za mene...nego i vi decki i cure koji radite....steta sto je 1.5 u nedjelju....mogli smo spojiti..al sto je tu je...Dan Druženja Survival forumaša 469245
[Vrh] Go down
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:03

Krušičko jezero je lijepo, ali je daleko od nekih lakših pristupa forumašima koji nemaju svoj prijevoz.
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:11

Znam da nije nama iz ovog djela Hr bas pod nosom ali nije ni toliko daleko....
Sisak- Perušić cca 3 h lagane voznje+ 30 min do Kosinja...
Ja cu tak i tak izgustati Krušćicu ovog ljeta kao i proslog;))

[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:31

evo radi malo informacija...koliko bi "izlet" trajao(npr.2,3,4,18928...dana)....i,da li bi bili kakvi tuoriali(poduke) za nas par(nadam se da nisam jedini Dan Druženja Survival forumaša 469245)totalnih neznalica ali punih entuzijazma i želje za ucenjem?
[Vrh] Go down
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:33

Moramo gledati da se do mjesta susreta ili što bliže tome mjestu može doći javnim prijevozom za one koji nemaju svoj prijevoz. Normalno da ćemo izaći u susret i svojim vozilom prevesti one koji nemaju prijevoz, barem od zadnje stanice javnoga prijevoza do mjesta susreta
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:35

Luftwaffe je napisao/la:
evo radi malo informacija...koliko bi "izlet" trajao(npr.2,3,4,18928...dana)....i,da li bi bili kakvi tuoriali(poduke) za nas par(nadam se da nisam jedini Dan Druženja Survival forumaša 469245)totalnih neznalica ali punih entuzijazma i želje za ucenjem?

Mislim da nije potrebno organizirati neke posebne seminare. Dođeš tamo, vidiš kaj te zanima i pitaš kako se to radi... večina će ti drage volje pokazati.

[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:39

Posto imam kombi sa mnom moze 8 ljudi. Naravno ako mi se poklope slobodni dani i ako vam nece smetati 3 cucka.

[Vrh] Go down
hankok
spikač
spikač
hankok

Female
Broj postova : 524
Godine : 44
Datum registracije : 13.12.2010

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:41

na Vis ,svima je daleko
[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:43

Mraz je napisao/la:
Luftwaffe je napisao/la:

Mislim da nije potrebno organizirati neke posebne seminare. Dođeš tamo, vidiš kaj te zanima i pitaš kako se to radi... večina će ti drage volje pokazati.

ma to i pitam samo sam se krivo izrazio Dan Druženja Survival forumaša 469245
[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:44

hankok je napisao/la:
na Vis ,svima je daleko

Dan Druženja Survival forumaša 676815 kako te nije sram..........salim se.. Dan Druženja Survival forumaša 747986 Dan Druženja Survival forumaša 747986 Dan Druženja Survival forumaša 747986 Dan Druženja Survival forumaša 747986
[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:46

kengur32 je napisao/la:
Posto imam kombi sa mnom moze 8 ljudi. Naravno ako mi se poklope slobodni dani i ako vam nece smetati 3 cucka.

ti kad ides prema karlovcu,ako ce mo na kraju tamo ici,da li putujes kroz zagreb...cucki ne smetaju,dapace imam i ja svog(nepitaj sta je...neznaju ni veterinari:P)...a za gorivo sam reko..nije mi problem podjeliti trosak Dan Druženja Survival forumaša 69343
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris
Mladen

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:50

Pošto postoji želja..u nekoliko rečenica trebalo bi opisati što takvi susreti nude..kao prvo upoznavanje i druženje virtualnih prijatelja uživo..što je na prvom susretu u gorskom kotaru bilo neopisivo ...kao drugo veliki izvor informacija na licu mjesta kroz usmenu i praktičnu predaju..kao treće lijepo provedeno vrijeme sa ljudima koji djele iste interese ..nakon dvije organizacije susreta uvjeren sam da se ljudi uživo najbolje mogu upoznati i surađivati..samo uvijek postoji jedna zamka ako se ideja ostvari o tome budemo kasnije pisali ..ako nam se pridruži škola preživljavanja doživljaj bi trebao biti potpun..još i danas se naveliko priča o mostu preko drave ..a zašto se nebi ubuduće pričalo o nečemu sa nekog od budućih susreta ... :migg:
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 21:56

Luftwaffe je napisao/la:
kengur32 je napisao/la:

ti kad ides prema karlovcu,ako ce mo na kraju tamo ici,da li putujes kroz zagreb...cucki ne smetaju,dapace imam i ja svog(nepitaj sta je...neznaju ni veterinari:P)...a za gorivo sam reko..nije mi problem podjeliti trosak Dan Druženja Survival forumaša 69343

Obicno idem na Vojnic, Tusilovic ali ako se dogovorimo nije problem ni prek zg...skoro pa ista kilometraza, gorivo zaboravi (loža zakon)
[Vrh] Go down
Luftwaffe
spikač
spikač
Luftwaffe

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty02.04.11 22:01

ok onda....a vi ostali...pa sto niko se vise nejavlja....prekrasna ideja...ajmo ljudi navalite ideje,prijedlozi, kritike bilo sta...da ovo uspijemo realizirati...stvarno bi bilo steta da ovo sve padne u vodu...
[Vrh] Go down
Mladen
honoris
honoris
Mladen

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty03.04.11 9:52

Zašto Mrežnica ?

Jer smatram da je Mrežnica upravo rijeka koja može ponuditi ambijent za takvi susret...
a sad ljudi koji bolje poznaju Mrežnicu mogu o lokaciji puno više napisati ..također Mrežnica je dostupna večini članova foruma i mišljenja sam da nije previše zahtjevno...
Ako bude sve ok formirala se bude jedna ekipica iz Varaždina pa ako bude potreba za prijevozom uz put , lako pokupim nekoga od zainteresiranih...

Ako ima forumaša koji nude neku drugu lokaciju ..prostora za dogovor ima .. Dan Druženja Survival forumaša 393492
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty03.04.11 9:58

Kaj more netko baciti koordinate ili barem lnik na google maps/earth da vidimo gdje je to točno?

Ukoliko mi se smjene poklope da mogu doć, imam još 4 mjesta u autu pa lako pokupim koga iz mojih krajeva/Ri.

I kada bi to bilo?

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dan Druženja Survival forumaša   Dan Druženja Survival forumaša Empty

[Vrh] Go down

Dan Druženja Survival forumaša
[Vrh] 
Stranica 1 / 15.Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next