FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Osnovna ljudska prava

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
GROUND ZERO
tipko
tipko

Male
Broj postova : 52
Godine : 39
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Osnovna ljudska prava   24.03.11 1:43

Izgleda da nam njemačka postaje sve bliža,jer kako čujem uskoro,vrlo uskoro dobijamo nova pravila za zračno oružje.
Smanjuje se brzina na 170m/s i tribat će dozvola.
Zašto o zašto mi moramo uzimati samo najgore stvari iz svijeta

Član 3.

Svatko ima pravo na život, slobodu i osobnu sigurnost.

kao što navodi UN pod trećom točkom je znači pravo na samoobranu,znam da će te reći kakve veze ovo ima sa zračnicama pa ima jer eto nekom je palo napamet ajmo potpuno ljude razoružati.

1991 godine se pozivalo ljude da uzmu što im se nađe pod ruku za ostvarenje tisućtljetna sna a sad ta ista vlast od svog naroda pravi ovce,nije im bilo dosta što su tamo davne 1999. ako se ne varam stavili oružje pod luksuznom robom pa sam svoju cesku zbrojovku morao platiti 40% skuplje nego sad žele maksimalnu restrikciju.

Sad će netko reći pa nitko vam ne brani da nabavite recimo dozvolu,je nitko ali nam postavljaju pravila za koja znaju da ih unaprid 80% tražitelja neće moći ispuniti to vam je kao da blanka vlašić ide priskakati i oni odma u startu stave recimo 220cm,njoj nitko ne brani skakati ali unaprid joj onemogučuju rezultat.

Kad se hrvatska naoružavala u početku domovinskog onda ovi koji su prodavali mogli su nakon dogovorene cijene reči to je ta cijena plus još porez na luksuz,onda bi kupci hrvatska vlast rekli pa ljudi moji mi se borimo za goli opstanak a ti nama kažeš da je oružje luksuzna roba.

Ma ode ima svakakvih riječi,jednostavno diga mi se tlak kad sam saznao maloprije da sam morao tu taj svoj bijesn s nekim podiliti.

nemojte misliti da sam sad ja tamo neki zagovaratelj "divljeg zapada" ali tko će mene zaštititi ako ja neču nitko s tim ako sam sposoban biti u vojnoj evidenciji onda sam valjdacsposoban imati zračno u kuči,znači oni očekuju da ja idem ginuti za bilo šta a s druge strane mi onemogučuju da vježbam sa zračnicama.

SVIMA SU PUNA USTA LJUDSKIH PRAVA ALI TOGA NEMA,nemojte se iznenaditi kad na udar dođu i noževi
[Vrh] Go down

Osnovna ljudska prava
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Osnovna ljudska prava
» "Prava doza ustrajnosti"
» I djeca imaju pravo na prirodu
» NOŽEVI GLAVIĆ- Damast
» "Implozija kapitalizma"