FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Replikart ruksaci i druga oprema

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
neven
lingua
lingua
neven

Male
Broj postova : 396
Godine : 51
Datum registracije : 21.09.2009

Replikart ruksaci i druga oprema Empty
PostajNaslov: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 10:00

Zanimalo me kada če ekipa u Replikartu dobiti ruksake, pa sam im poslao upit,
na koji su ljubazno odgovorili.
Postavit ču link na katalog (pdf). Stvari dobivaju slijedeći mjesec.
http://www.snugpak.com/files/snugpak_2010_catalogue.pdf

RUCKSACKS AND PAKS
Xocet 35 599,00 kn
Endurance 839,00 kn
Rocketpak Yoke 139,00 kn
Rocketpak 879,00 kn
Sleeka Force 35 439,00 kn
Stamina 40 599,00 kn
Bergen 100 979,00 kn
Responsepak 139,00 kn
Grab A4 89,00 kn
Grab A5 135,00 kn
Vagabond Rucksack 559,00 kn
Skoro sam zaboravio ,Novo u ponudi je i distribucija ESBIT proizvoda
www.esbit.net/products.html
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7278
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 11:42

bilo bu zgodne opreme, već sam si zapikirao neki ESBIT samo skupljam lovu. do sada sam u večini koristio primusova kuhala na plinske kartuše pa me zanimaju ova alkoholna i na tablete.
[Vrh] Go down
neven
lingua
lingua
neven

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 11:50

NAVIGATOR je napisao/la:
bilo bu zgodne opreme, već sam si zapikirao neki ESBIT samo skupljam lovu. do sada sam u večini koristio primusova kuhala na plinske kartuše pa me zanimaju ova alkoholna i na tablete.
Je istina ja pikiram na onaj ruksak od 100 litara ali mislim da če pričekat bolja vremena.
Za sada mi je to preskupo.A sviđa mi se za poludit.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6779
Godine : 33
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 12:12

Baš me zanimaju cjene... zapeo mi je jedan set za kuhanje za oko Replikart ruksaci i druga oprema 350615

Replikart ruksaci i druga oprema 6xxcgm
[Vrh] Go down
Ris
spikač
spikač
Ris

Male
Broj postova : 533
Godine : 31
Datum registracije : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 12:36

http://www.outdoorgb.com/p/Snugpak_Bergen_Rucksack/ Bergen 100l za 96E onda još carina i dostava i evo ti skoro iste cijene ko i u Repilkartu.
[Vrh] Go down
Ris
spikač
spikač
Ris

Male
Broj postova : 533
Godine : 31
Datum registracije : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 12:43

http://www.globetrotter.de/de/shop/detail.php?mod_nr=132628 evo baš malo tražim po netu,da se vidi cijena.....otprilike. =)
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male
Broj postova : 1562
Godine : 45
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty18.03.11 15:03

snugpak ima dobre proizvode... preporuka Replikart ruksaci i druga oprema 393492
[Vrh] Go down
malimikula
bebač
bebač

Male
Broj postova : 9
Datum registracije : 14.03.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty26.04.11 16:32

A što kažete za Karrimor?http://www.karrimorsf.com/index.php/load-carriage.html

Sabre 35 se čini puno kvalitetnija alternativa Sleeka- i Force!?
Ima li neko iskustava sa Karrimore- om!?
[Vrh] Go down
Aries
spikač
spikač
Aries

Male
Broj postova : 669
Godine : 48

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty26.04.11 16:52

imam 40lit civilni ruksak od Karrimora (ne znam sad koji točno model) - kad sam ga kupovao nisam ni znao što kupujem, a kupio sam ga zbog cijene (bio u ponudi pa me došao oko 280kn).

Kvalitetom je puno bliži Deuteru nego McKinleyu - jako solidni materijali i izvedba pa mislim da nećeš pogriješiti...

Samo, i kod ruksaka vrijedi pravilo "prvo probati" pogotovo ako misliš nositi veće terete na duže staze
[Vrh] Go down
Aries
spikač
spikač
Aries

Male
Broj postova : 669
Godine : 48

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty26.04.11 16:53

Mraz je napisao/la:
Baš me zanimaju cjene... zapeo mi je jedan set za kuhanje za oko Replikart ruksaci i druga oprema 350615

ima nas više koji se misle oko tih setova Replikart ruksaci i druga oprema 393492
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty26.04.11 17:30

karrimor je ok. nije tako skup, i što god kupili od njih, iz mog iskustva vrijedi love. imam nešto njihove odjeće... hlače, fleece, košulja
[Vrh] Go down
Mačak
zelembara
zelembara
Mačak

Male
Broj postova : 43
Godine : 63
Datum registracije : 08.09.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty26.04.11 17:53

Prvi Karrimor sam kupio sedamdesetih,služio mi dugo i dobro.Još imam jedan od 65l,star četvrt stoljeća i još u funkciji,samo bi mu valjalo obnovit impregnaciju,Moja preporuka za Karrimor!
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty26.04.11 19:37

također samo pozitivna iskustva s karimorom, imam jedan njihov ruksak također star oko 25 godina, čak i koju godinu više i sve šljaka ni jedna gurtna ni kopča nije nikada popustila. u današnje se vrijeme firma karrimor utopila među morem kvalitetnih proizvođača outdoor opreme koji svoje artikle šiju u aziji.
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2919
Godine : 24
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty27.04.11 0:51

I mene zanimaju cijene,sve mi je zapelo za oko Replikart ruksaci i druga oprema 747986 Replikart ruksaci i druga oprema 747986
[Vrh] Go down
malimikula
bebač
bebač

Male
Broj postova : 9
Datum registracije : 14.03.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty16.05.11 17:46

Karrimor Predator Patrol 45 sa PLCE dodacim se čini interesantan... Međutim, čini se da je u toj kategoriji neprevaziđen Lowe Alpine Sting/ ray.

Vaši prijedlozi- da li kupovati na ebay-u LA Sting dok se još može kupiti ( proizvodnja je prekinuta na neodređeno vrijeme ) ili kupiti Predatora 45 !?
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber
™pico

Male
Broj postova : 147
Godine : 37
Datum registracije : 07.05.2011

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty19.05.11 0:39

ammm dečki opet vas molim za savjet....ammm šta mislite o ovom ruksacku
http://www.army-shop.si/artikel/nemski_vojaski_nahrbtnik_model_mountain_80_litrski-507
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber
™pico

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty19.05.11 0:39

imam namjeru ga kupiti!!!
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty19.05.11 0:45

bolje ne! to je sigurno mil-tec prozvođač, a njihovi proizvodi nisu među boljima.
prijedlozi od gore: lowe alpine ili karrimor
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber
™pico

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty19.05.11 0:57

sgt bear je napisao/la:
bolje ne! to je sigurno mil-tec prozvođač, a njihovi proizvodi nisu među boljima.
prijedlozi od gore: lowe alpine ili karrimor
primljeno na znanje ....hvala
[Vrh] Go down
MrMoo
bebač
bebač
MrMoo

Male
Broj postova : 12
Godine : 29
Datum registracije : 07.06.2011

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty13.06.11 9:41

Bas malo gledam na ReplikArtu i vidim samo jedan ruksak u ponudi, jesu oni inace tako oskudni sa ruksacima ili trenutno cekaju posiljku?
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN
Ikarus

Male
Broj postova : 2581
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty13.06.11 10:58

Tek su ih nedavn stavili u ponudu,prije ih nije bilo...
[Vrh] Go down
neven
lingua
lingua
neven

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty13.06.11 12:57

Pošalji im upit, dobit češ od njih katalog (pdf) i odabereš si nešto.
[Vrh] Go down
Tango
tipko
tipko
Tango

Male
Broj postova : 68
Godine : 24
Datum registracije : 02.04.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty14.06.11 0:03

Što je to sa replikartom i militisom? Neka pošiljka nikako da dođe... nadam se da ovi u replikartu nemaju neke veće probleme Replikart ruksaci i druga oprema 676815
[Vrh] Go down
http://fighterace94.webs.com/
™pico
bomber
bomber
™pico

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 18:32

evo...upravo sam dobio ruksak koji sam prije više od mjesec dana naručio....hmm unatoč tome da mi je bilo toplo preporučeno da takvih ruksaka ne naručujem jer nisu poznati baš po neki kvaliteti sam svejedno naručio....malo iz radoznalosti ...a puno zbog toga jer nisam želio potrošiti puno para pa sam tražio neku alternativu..... nadam se da nisam napravio skupu grešku hahaha....
evo linka...
http://www.army-shop.si/artikel/bojni_nahrbtnik_nemske_vojske_-_crn-1507
a stavit ču gore još svoje fotke....
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Datum registracije : 06.08.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 18:41

Neznam tko ti je preporućio da ne uzimaš jer nisu poznati po kvaliteti.... ja sam naletio na YT na nekoliko clipova u kojim hvale navedeni ruksak....

“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber
™pico

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 19:03

evo i linka proizvođača....
http://www.rucksackshop.com/en/prod/100201/German-Army-big-fighting-back-pack--%28black%29 ....... izgleda da jih prave u njemačkoj
moji prvi utisci...ma super..... nadam se da če tako i ostati...material mi djeluje prilično čvrsto i robustno..
Napunio sam ga robom na težinu oko 10 kg i pola sata sa njim na leđima šetao po stanu ...čini mi se da ga je moguče ljepo prilagoditi leđima i nikako nije neudoban...svakako moram se još naviknuti nanj..
https://redcdn.net/ihimg/f/718/p1030836xq.jpg/
https://redcdn.net/ihimg/f/535/p1030825c.jpg/
imam probleme sa uplodanjem slika al mislim vam pokazati još koju sa rusackom na leđima...
evo jš jedna fotka sa ruksackom na leđima
https://redcdn.net/ihimizer/img5/5697/p1030839y.jpg
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 23:00

već po izgledu(krumpiraškom) se vidi da se baš nije netko zmučio da ga kvalitetno napravi, cijena to potvrđuje.
ne znam koliko si kvalitetnih ruksaka imao dulje vrmena na leđima, mislim da se jedino tako može dati neko realno mišljenje. teško je nekome tko vozi cijeli život BMW i Porsche raditi realan sud o raenaultu cliu. isto je tako teško netkome tko je na jugićima i tavrijama ocjeniti jaguara.

nisam siguran u koju ti skupinu spadaš, ali onaj tko ti je savjetovao da taj ruksak nije neko ludilo, zapravo ti je htio uštedjeti lovu. no bolje i takav ruksak nego nositi stvari na izlet u najlonskim vrečicama.
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris
Igsy

Male
Broj postova : 2697
Godine : 30
Datum registracije : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 23:47

Ma pusti čovjeka nek uživa u rukasaku... ja mislim da netko tko taj dotični ruksak nije nikad vidio uživo a kamoli stavio na leđa ili nešto više (makar pola sata šetao po stanu s 10 kg robe unutra) ne može blatiti i osuđivati rukasak samo na temelju izgleda i povoljne cijene... U većini slučajeva to je tako kako si ti naveo, ali uvijek postoje iznimke. E sad dali je ovaj ruksak iznimka kao što su npr. Morakniv ili Sanrenmu među noževima. Ja pošto također nisam vidio niti isprobao dotični ruksak ne znam. Ali znam da na nebi javno komentirao neki proizvod ukoliko nemam pojma o njemu i samo nešto mislim na temelju pretpostavki. Čak i da ruksak nije neke osrednje kvalitete možda je Špicu sasvim dovoljan za njegove potrebe... kao što je meni npr. dovoljna besplatna Kerumova PVC vrećica iz lokalne trgovine u kojoj držim rezervnu majicu i bocu vode za lutat par sati po brdu Marjan iznad najdražeg mi grada. To ne znači da ću je ponjeti i na trodnevni izlet po Velebitu... tu si nosim jedan Lowe Alpine od 65L kojeg ću rado prokomentirati ako na forumu bude riječi o njemu.

Zadnja promjena: Igsy; 04.08.11 23:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 23:49

vidim da je MFH proizvođač. ajde, bolje i to nego mil-tec. dok traje, traje, samo ga nemoj šparat!
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber
™pico

Male

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty04.08.11 23:56

NAVIGATOR je napisao/la:
već po izgledu(krumpiraškom) se vidi da se baš nije netko zmučio da ga kvalitetno napravi, cijena to potvrđuje.
ne znam koliko si kvalitetnih ruksaka imao dulje vrmena na leđima, mislim da se jedino tako može dati neko realno mišljenje. teško je nekome tko vozi cijeli život BMW i Porsche raditi realan sud o raenaultu cliu. isto je tako teško netkome tko je na jugićima i tavrijama ocjeniti jaguara.

nisam siguran u koju ti skupinu spadaš, ali onaj tko ti je savjetovao da taj ruksak nije neko ludilo, zapravo ti je htio uštedjeti lovu. no bolje i takav ruksak nego nositi stvari na izlet u najlonskim vrečicama.
moram reči da se slažem sa svime što si napisao ovdje NAVIGATOR... Pokušavao sam nači neki ruksak da ne košta puno al da mi je bar malo kvalitetno ( znači što bolje za što manje)...hehe kao što si reko vjerovatno cijena i jest ovdje neki odraz kvalitete.....ali ok to treba još vidjeti i isprobati ....
a ujedno da kažem da još nikad nisam probao kako mi leži neki od kvalitetnijih ruksaka na leđima...ovo mi je sad prva oprema za kampiranje odnosno bushcraft koju kupujem, što želim reči jest da; sam prilično nov u ovom svijetu i ja vjerovatno (ma koliko god ja to želio) neču nikad imati neki višednevni izlet...ili čak pustolovinu poput tvojih koje uvijek sa veseljem pratim na hrt....i nekako najrealnije če mi ovaj ruksak poslužiti za koji duži dnevni ...ili najviše dvodnevni izlazak....
hmmm ali i slažem se sa tvojo metaforom ...vjerovatni bi stvarno trebao probati marcedesa pa da mogu realno kritično ocjeniti svog clijota ( ps. i u stvari ja 70% bukvalno vozim cliu starog 18 godina ali u savršenome stanju)
malo sam odmaknuo od teme ali što sam htijo reči jeste da za ovakve moje izlete i po dužini i po tome koliko su česti, najvjerovatnije bi mi mogao poslužiti i onaj školski iz srednje škole, pa če mi i ovaj ruksak poslužiti sasvim dovoljno za moje potrebe.... i sasvim se slažem da se u udobnosti i komfortu i ne mogi parirati sa nekim skupljim i boljim .....
al po drugoj strani ima nešto što mi jako smeta i sa time se ne mogu i neču pomiriti
a to je da: stvarno sam htijo kupit ruksak malo boljiih karakteristika bio sam spreman potrošiti otprilike 170 € za šator i oko 120 € za kvalitetan ruksack ...sve dok nisu sad ovdje u sloveniji počele rasprodaje .... i za vrijeme tih rasprodaja padnu cijene čak i za 50% il čak i više ... e meni se u svemu tome stvara pitanje... kako mogu prodavači imati obraza uopšte prodavati prvo tako skupo ( pa kolike su jim marže) da si mogu priuštiti popust od 50% ili još više ...i još uvijek imati profit na neki produkt plus da ne spominjemo ovdje ddv ili kako je u hrvatskoj pdv.... jednostavno iz inata nisam htijo... iz 2glavna razloga
1. je da ne podupirem takvog potrošničkog obnašanje gdje obiično (al ne svugdje) največi dio novca pokupi trgovac...
a 2. razlog je da: hoču li ja u mojim realnim uslovima osjetiti to, da je ruksak od 120€ stvarno na mojim leđima 5 ili 6 puta lakše nositii ili umanjiti teret ili 5, 6 puta biti u bilo čemu bolji od ovoga što sam ja platio 23 €
u tvome slučaju svakako ti se isplati jer ti češ stvarno iskoristiti svaki cent od skupocjenog ruksaka ...al meni to jednostavno nije potrebno...

i na kraju je ispalo da sam kupio ruksack za 23 € i šator za 25€....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Replikart ruksaci i druga oprema   Replikart ruksaci i druga oprema Empty

[Vrh] Go down

Replikart ruksaci i druga oprema
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next