FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Novi hrvatski nož

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
aurora
bomber
bomber

Broj postova : 107
Datum registracije : 06.01.2011

PostajNaslov: Re: Novi hrvatski nož   19.02.11 21:54

Drago mi je da je netko iz naše zemlje nešto napravio ali sumnjam da će postati hit. Za survival definitivno nije, Tom Brown Tracker mi se čini puno boljim, posebno manji model, T2.
[Vrh] Go down
pičuškin
bebač
bebač

Male
Broj postova : 9
Godine : 36
Datum registracije : 29.03.2011

PostajNaslov: Re: Novi hrvatski nož   17.05.11 15:45

bop je napisao/la:
damjan je napisao/la:
to je dizajnirao jedini hrvatski ninja, frajer nema jednu nogu al bi bez obzira na to polomio pola nas forumasa sa ovom drugom nogom, hrvatski noz je zato jer je dizajner noza iz hrvatske.. isto kao i kukriji od borisa iako se rade u foxu.. meni osobno je noz prelos i presmjesan, nekom ko brije na borbu nozevima je vjerojatno super ali to bi trebalo pitati takve...

pa jel nije to ovaj lik sto na njihovom youtube-u pokazuje tehnike?
sto se tice ninja... nemoj pricat bezveze... nisu svi koji znaju rukovati s nozem ninje...

tata od ludog rusa radi takticku obuku pripadnika specijalne policije, koliko ja znam, pa ako on kaze da je dobar, onda valja vjerovat

pis :bog:
Znam ja jednog ninju bez obje noge i jedne ruke koji bi polomio pola nas fotumaša i ovog tvog bez noge.A da vidiš što radi jedan i bez ruku i nogu uvatija bi te strah.
[Vrh] Go down
divlji grab
lingua
lingua

Male
Broj postova : 317
Godine : 41
Datum registracije : 02.01.2011

PostajNaslov: Re: Novi hrvatski nož   17.05.11 17:41

Mraz je napisao/la:
U dizajn neću ulaziti jer ne znam nikaj o borbenim noževima ali ime je božemprosti katastrofa- kad je već HR nož zašto nebi imao i neko ime iz naše povjesti a ne amerikaniziranu glupost!?

Slažem se!
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2744
Godine : 22
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Novi hrvatski nož   17.05.11 18:04

pičuškin je napisao/la:
bop je napisao/la:
damjan je napisao/la:
to je dizajnirao jedini hrvatski ninja, frajer nema jednu nogu al bi bez obzira na to polomio pola nas forumasa sa ovom drugom nogom, hrvatski noz je zato jer je dizajner noza iz hrvatske.. isto kao i kukriji od borisa iako se rade u foxu.. meni osobno je noz prelos i presmjesan, nekom ko brije na borbu nozevima je vjerojatno super ali to bi trebalo pitati takve...

pa jel nije to ovaj lik sto na njihovom youtube-u pokazuje tehnike?
sto se tice ninja... nemoj pricat bezveze... nisu svi koji znaju rukovati s nozem ninje...

tata od ludog rusa radi takticku obuku pripadnika specijalne policije, koliko ja znam, pa ako on kaze da je dobar, onda valja vjerovat

pis :bog:
Znam ja jednog ninju bez obje noge i jedne ruke koji bi polomio pola nas fotumaša i ovog tvog bez noge.A da vidiš što radi jedan i bez ruku i nogu uvatija bi te strah.

Opet tema postaje :Tko ima većeg,ili si sarkastičan -.-
[Vrh] Go down
boletus
lingua
lingua

Male
Broj postova : 263
Godine : 40
Datum registracije : 22.02.2010

PostajNaslov: Re: Novi hrvatski nož   20.05.11 14:53

http://www.lamnia.fi/items.php?lang=en&pid=3297
http://www.anticacoltelleriatavella.com/it/product/580/fkmd_specwog_warrior_fx-01771113.html
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Novi hrvatski nož   Today at 9:52

[Vrh] Go down

Novi hrvatski nož
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Novi hrvatski nož
» Novi "FORESTER" - recenzijica
» NOVI ZAKON O ORUŽJU