FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

obrana od mogućeg napada životinja

+90
Branimir76
Protector
PatrioticBacon
koštica
Hombre
Strider
maks1969
PJER
jimkukri
zac22
Otto Rino
poljičanin
puls
way
maxina
CroPrepper
dux aeron
Inspektor
FrankyRC
mamac za pecanje
pirat
markonvs
goxxon
madWez
Lupus3395
MIF
Mad Max
JillValentine
zb17ghost
RubberDuck
angel
mariobab
Marduk
robert
ivo
yasko
Šimun
baksek
Ziga
negro
trolshein
sttomost
DoomsdayST
ante5555
gibo
lololorenzo
dado2
Login
Lovac Marko
Odin
zenexf
gorance
Veleuceni
Surfer
Elp
MrMoo
gomar
urbana_gorila
malyfreddie
bobrok
explode
Fesch
Telcontar
Mladen
ljuska
mastershooter45
Quanah
Drvo
Ris
Ercimir
Target
glock
sumska_magla
Ito Ogami
Fratt
rambo
redbeard rum
Jolender
damjan
Cave Bear
Medo Gradela
Mraz
Ikarus
biga
snajps
Olimp
Zee
sgt bear
hankok
žohar
94 posters

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by goxxon 11.07.14 13:48

@zac22: Ivo ima posebnu taktiku, kada prema njemu krene medo, skine gaće i okrene guzicu. kad medo obavi svoje nekoliko puta za redom i umori se potpaša Ivu po glavi i ode...

goxxon
guru
guru

Broj postova : 3594
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by PJER 11.07.14 13:59

ovo je za ban...srami se goxx
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 11.07.14 14:43

Potpuno podržavam stav i prijedlog kolege Pierre-a, čovjeka pravedna te istinoljubiva. Goxone, srami se !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maxina 11.07.14 14:59

Goxxon,Ivo-banirani ste na 3 dana zbog višekratnog i uzastopnog općenja sa životinjama a i Pjer će s vama u kaznu jer huška jednog na drugoga.
Imate sreće da je Fratt na moru i ne prati forum jer bi vas on jače kaznio!
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maks1969 11.07.14 19:44

zb17ghost je napisao/la:Ljudi moji pa čega se vi bojite? Koliko iskustva u prirodi uopće imate? Nema kod nas ni velocyraptora, ni pantera, lavova ni tigrova. Ukoliko se krećete normalnim stazama, na način da ste nezamjetljivi a to znači korak po korak, pa stanka da vidite što je oko vas, nikad nećete imat problema. Čak i u slučaju lovačkog pogona, kad s druge strane tjeraju pogoniči, a vi ste na liniji, divlja svinja koja ''ide na vas'' ne vidi vas, one slabo vide ali imaju dobar nos.
Ma kakvi čagljevi i vukovi; samo arlauču u pozadini i neće vam ništa.
Divlja svinja: gledajte što se događa: ako je krmača s malima - maknite se; veliki i nabrijani vepar ili križanac - maknite se; no ponavljam, oni slabo vide ali imaju super nos - držite se drveta na kojeg se možete popeti. Ali i to samo ako ste ga stisnuli na njegovoj teritoriji.
Pes? Ma što ga se više bojite, on je jači. Ako ne možete drugačije, suzavac će odraditi posao.

Generalno: krećite se kroz prirodu tako da vas životinje čuju i osjete. U isto vrijeme, osluškujte signale iz prirode da je neka životinja bliu i ponašajte se u sklsdu s tim.
Care nema se šta dodati.Svaka čast za post. Vidio sam vuka na 20-30m od mene i nikom ništa.Ja sam zastao malo a on se okrenuo i otišao svojim putem. Isto tako je s zmijama.Medvjeda sam vidio izdaleka na rubu šume-ni okrenuo se nije. Ima pametnijeg posla valjda. Divlje svinje se boje ljudi i otjerat će ih sam vaš zvuk i miris. Nemojte se zaljevati parfemima jer oni prikrivaju miris čovjeka. Tp vas može u slučaju nepažnje dovesti u neugodnu ali ne i opasnu situaciju. U šumi smo mi gosti i o tome moramo voditi računa. Mi istrebljujemo životinje a ne one nas. Jedino što može biti opasno je ako naletite na leglo,a sve životinje brane leglo, ali za tako nešto morate biti neoprezni do bola. U šumu se ide s respektom prema okolišu,bez straha i problema neće biti.

maks1969
bomber
bomber

Male
Broj postova : 104
Godine : 54
Lokacija : Istra
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 14.07.14 8:12

Slobodno se zalijevajte parfemima, moja iskustva govore da od većine kozmetičkih preparata beštije biže ka vrag od tamjana, a često ih privlači ono što mi osjećamo kao smrad. Tako je moj ujo prije dosta godina zajeba ( u lovačkom smislu ) krasnog srnjaka, kojem smo se danima šuljali, upravo svojim legendarnim afteršejv mirisom "pokošenog sijena" (je li itko od vas ikad vidio nepokošeno sijeno ?!?). Vrag se stari mora baš svako jutro brijat, pa makar ustali i u dva bota  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 564295 !!!
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Strider 14.07.14 9:27

Kažete, Ivo, u survivl kitu imati dezoderans viška za smrdljivca u ekipi? Takvi se uvijek nađu!
Nego, na staroj cesti Ri-De života ima ko u priči. Noćas je ispred auta nekih 50ak metara mirno kaskala srnica, a mi iza nje. Smiruju li ih svjetla? Ne bi li ih svjetla, zvuk motora, smrad mehanike i drečanje marduka trebalo preplašiti? kontradikcije...
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 14.07.14 10:42

Masa je predrasuda vezana s ponašanjem divljih životinja, većina ih je posljedica čovikove težnje da sve pojave na svitu objasni svojim, ipak skučenim, razumom i ljudskim modelima ponašanja. Onda se pojavi neki fićfirić koji se kao prešalta na životinjske shprantze nastupanja, pa cijeli univerzum za nim ponavlja i blebeće :"Vođa čopora, dominacija, bla, bla..." Uvjerio sam se u bezbroj iznimki, previše da bi bile iznimke i prestao se mučit oko oštroumnih zaključaka. Meni nije problem prihvatit da se nešto dogodilo sasvim mimo mojih iščekivanja i potpuno neskladno ranijim iskustvima, u životu općenito. Čak me to i vrlo često razveseli.
Srne i svitlo ? Oli ja znam šta smiruje srne ? Svašta ih smiruje, a isto tako i plaši, ne bi na dvi stranice gusto ktzanog texta uspija napisat. Možda Goxon zna, on, koliko mi je poznato, uspjeshno smiruje koze, a srna je beštija iz iste fameje, capra dakle... obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 304316 
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by PJER 14.07.14 11:27

ivo je napisao/la:Slobodno se zalijevajte parfemima, moja iskustva govore da od većine kozmetičkih preparata beštije biže ka vrag od tamjana, a često ih privlači ono što mi osjećamo kao smrad. Tako je moj ujo prije dosta godina zajeba ( u lovačkom smislu ) krasnog srnjaka, kojem smo se danima šuljali, upravo svojim legendarnim afteršejv mirisom "pokošenog sijena" (je li itko od vas ikad vidio nepokošeno sijeno ?!?). Vrag se stari mora baš svako jutro brijat, pa makar ustali i u dva bota  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 564295 !!!


Navodno je izuzetak od pravila Goxx..nemadugo sam boravio u prostorijama LD tu u mojoj okolici i vidio da je stigla narudžba AXE dezodoransa dostatna za kinesku vojsku...u čudu sam upitao a šta će vam toliki dezodoransi..tajnik LD u povjerenju mi je rekao da kruzi priča da je forumit Goxx kao gost u jednom od lovova polučio neviđeni uspjeh..dok su se drugi mučili cijenjenog forumita je navodno osjetila krmača sa leglom i proganjala ga cijeli dan..od tada obavezan dio lovačke opreme postaje i AXE dezodoran..navodno je ista viđena u zagrebu u potrazi za narečenim forumitom...mada mi sama priča zvuči nevjerovatno epilog bi mogli dati samo Mulder i Scully ovom nerazjašnjenom fenomenu...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by goxxon 14.07.14 13:16

Axe efekt stvarno čini čuda, Axe efekt bez imalo truda.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Strider 14.07.14 18:12

Da sam bio prestravljen kao ženska populacija u autu (a bogami i dobar dio muške- laici) nisam - 'Bježi ća, napast će nas! Skočit će na auto! Ugrist će te i dobit ćeš bjesnoću!!' Naprotiv, smijanja me strah bilo, da ne skrenem u grabu od gluposti. Nego, lijep trenutak, skoro i spokojan. Divim se tim bićima, tako su vitke i elegantne, kao Maxina!
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 14.07.14 19:37

Knock yourself out onda Strajder...

View My Video
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Strider 15.07.14 10:27

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 855911
Ali sjećam se prvog laveža (?) kojeg sam čuo sa 10ak godina u jednom kanjonu Učke, u gustišu tek kraj cestice...Ukopam se i vidim ju, a ona mene ne. Naravno, piljila je kroz mene, njušila i slušala valjda 5 minuta, ali nisam mrdao. A kad se tek oglasila, sasro sam se živ, bokte kakvi zmajevi, ovo su zvijeri :DD
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by goxxon 15.07.14 12:28

@Fratt: da li je to bila Fratt-o-vizija?
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 15.07.14 13:16

Ak misliš na kameru,ne.Snimil sam je s čeke,došla na zvuk buttola.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by pirat 15.07.14 14:41

mi ćemo uskoro vjerojatno na jedan zanimljivi izlet, spavanje u šatorima i bivakiranje, a kamp će čuvati 4 psa od 25+kg.. haski, doberman, belgijski ovčar i tamaskan

inače svježa vijest
http://dinaricarcparks.blogspot.com/2014/07/lynx-first-recorded-in-paklenica.html?spref=fb
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maxina 15.07.14 19:19

Strider je napisao/la:obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 855911
Ali sjećam se prvog laveža (?) kojeg sam čuo sa 10ak godina u jednom kanjonu Učke, u gustišu tek kraj cestice...Ukopam se i vidim ju, a ona mene ne. Naravno, piljila je kroz mene, njušila i slušala valjda 5 minuta, ali nisam mrdao. A kad se tek oglasila, sasro sam se živ, bokte kakvi zmajevi, ovo su zvijeri :DD

Inače dragi Strajderčiću-riječki frajerčiću ovo glasanje u Fratt-ovom video clipu je rezultat njegovog disanja a ne vabilice kako bi netko pomislio!
Navodno da je naš mr.Fratt rado viđen gost-lovatz u mnogim lovištima jer,zbog sipljivih pluća,privlači visoku divljač bez problema.

Sve sam to čuo od izvjesnog g.I. koji se uvjerio uživo u te tvrdnje!
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maxina 15.07.14 19:28

pirat je napisao/la:mi ćemo uskoro vjerojatno na jedan zanimljivi izlet, spavanje u šatorima i bivakiranje, a kamp će čuvati 4 psa od 25+kg.. haski, doberman, belgijski ovčar i tamaskan

inače svježa vijest
http://dinaricarcparks.blogspot.com/2014/07/lynx-first-recorded-in-paklenica.html?spref=fb

Uvjerio sam se da prisustvo pasa samo mirisom i glasanjem preventivno drži svu divljač podalje tako da uz ovu vašu "zaštitarsku" službu možete spavati ko bebice!

Ova vijest o zabilježenom risu me ne čudi jako jer u zaštićenim područjima,gdje nema lova a ljudsko prisustva se svodi na planinare i izletnike.životinje brzo osjete da mogu mirno obitavati i to rezultira prisustvom mnogih vrsta za koje smo mislili da su nestale.Divlje životinje su žilava(ne mislim na tanjuru) bića tako da,koliko god čovjek bio štetočina,ona uvijek nađu način za preživjeti.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by puls 15.07.14 19:31

maxina je napisao/la:
Inače dragi Strajderčiću-riječki frajerčiću ovo glasanje u Fratt-ovom video clipu je rezultat njegovog disanja a ne vabilice kako bi netko pomislio!
Navodno da je naš mr.Fratt rado viđen gost-lovatz u mnogim lovištima jer,zbog sipljivih pluća,privlači visoku divljač bez problema.

Sve sam to čuo od izvjesnog g.I. koji se uvjerio uživo u te tvrdnje!

Insinuirate li, uvaženi kolega moderatoru, da je g. Ivo više puta bio svjedok Fretovog soptanja iza svojih leđa?  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 676815 

To bi bila ugroza opakija od svake divlje životinje?  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 564295 
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maxina 15.07.14 19:34

Taj Ivin problem,kolega Pulše,se savršeno uklapa u ovu temu!Jadnik se požalio da se nije uspio odbraniti...nijednom,


Zadnja promjena: maxina; 15.07.14 22:30; ukupno mijenjano 1 put.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Hombre 15.07.14 22:00

maxina je napisao/la:Uvjerio sam se da prisustvo pasa samo mirisom i glasanjem preventivno drži svu divljač podalje tako da uz ovu vašu "zaštitarsku" službu možete spavati ko bebice!

Koliko vidim iz priloženog u društvu će biti i dvije dame pa kad to pribrojimo  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 478256 

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by pirat 15.07.14 22:53

Hombre je napisao/la:
maxina je napisao/la:Uvjerio sam se da prisustvo pasa samo mirisom i glasanjem preventivno drži svu divljač podalje tako da uz ovu vašu "zaštitarsku" službu možete spavati ko bebice!

Koliko vidim iz priloženog u društvu će biti i dvije dame pa kad to pribrojimo  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 478256 

kako si dosao do zakljucka da ce biti samo dvije dame..?  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 855911 
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Hombre 16.07.14 6:24

Ako će biti tri to je već malo zeznuto  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 469245 

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by pirat 16.07.14 8:39

a sto ako ce biti cetiri  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 676815 
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 16.07.14 8:54

Zaključili ste, kolege forumiti, kako je jedini ljudski stvor od kojeg životinje ne bježe, nego k njemu trče, naš forumit Gokson. Vezano je to uz njegove, hm, specifične sklonosti i vještine. Napisao sam, međutim, svojedobno, da extraordinaran i vrlo učinkovit skill posjeduje i kolega Fret. Imao sam (ne)sreću par puta s njim loviti i začudio se kako mu pod čeku svaki put dolazi medvjed. Jednom sam ga uhodio i razotkrio najstrože čuvanu tajnu; popevši se na čeku, narečeni je kolega izuo tzipele i time stvorio fenomenalan instant efect sedmodnevne strvine na mrtziništu ! I dok sam ja, potpuno šokiran i obnevidio od neizdrživa vonja, bezglavo bježao, ususret su mi, a u pravcu čeke, mahnito jurili medvjedi, zažarenih očiju i slinavih ralja, nimalo se ne obazirući na nesretnika koji trči u suprotnom smjeru od njihova  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 865284  !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Hombre 16.07.14 9:05

pirat je napisao/la:a sto ako ce biti cetiri  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 676815 

Nastoj da ne budeš jedini od muških.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 16.07.14 9:07

Kolega Maxina, moderatoru prepoštovani, zavodniče najveće reputatzije i kako banijske snaše tvrde, ljubavniče bez premtza; dozvolite da se kratko osvrnem na vašu tvrdnju da od pasa bježi sva divljač. Ukoliko vam se, ne daj Bože, ikad zamjeri naš dični i gizdavi kolega Kengur, a u blizini zajedničkog logora zapazite krupna vuka, kojeg baš u vašem okruženju nešto zanima, predlažem da časnog Kristijana nagovorite na malo dužu šetnju, dok šatore i opremu čuvaju njegova dva, uz bukvu zavezana psa. Garantiram da ćete pri povratku ogrlice naći gotovo neoštećene  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 747986 .
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by goxxon 16.07.14 12:55

čuo sam da Fratt na čeku privlači i stršljenove...
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maxina 16.07.14 20:58

ivo je napisao/la:Kolega Maxina, moderatoru prepoštovani, zavodniče najveće reputatzije i kako banijske snaše tvrde, ljubavniče bez premtza; dozvolite da se kratko osvrnem na vašu tvrdnju da od pasa bježi sva divljač. Ukoliko vam se, ne daj Bože, ikad zamjeri naš dični i gizdavi kolega Kengur, a u blizini zajedničkog logora zapazite krupna vuka, kojeg baš u vašem okruženju nešto zanima, predlažem da časnog Kristijana nagovorite na malo dužu šetnju, dok šatore i opremu čuvaju njegova dva, uz bukvu zavezana psa. Garantiram da ćete pri povratku ogrlice naći gotovo neoštećene  obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 747986 .

Slažem se ali sam ja konkretno mislio na grupu ljudi koji pričaju dok hodaju i još kada je pas s njima sva divljač "nestane",
A o vučinama sam čuo da im ni tornjaci ne mogu parirati a kamoli druge vrste pasa.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 16.07.14 21:23

Ovak to nekak ide kad vukovi naprave plan...bilo američanski ili "domaći"...

http://thegreatwhitehunter.wordpress.com/wolves-kill-hunting-hounds/
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by FrankyRC 16.07.14 22:22

https://www.youtube.com/watch?v=SN8HIe837CA
šansa da vuk napadne ljude je jako mala. Jedino da nešto nije uredu sa njim (tipa bjesnoča i sl.), da ga glad natjera ( šta u nas skoro nemoguče jer po zimi bira "hranjivija" staništa), il da je direktno ugožrn čopor sa mladima (još rjeđe jer prije oni osjete i vide nas). osobno sam imao nekoliko susreta od kojih su neki bili na 10m, uvijek je vuk prvi otišao. Znam za x slučajeva da kad se navikne na ljude da ih prati malte ne čuva. Manite se vukova mene je vieća opasnost prjeti od onih na dvije noge
FrankyRC
FrankyRC
spikač
spikač

Male
Broj postova : 513
Godine : 37
Lokacija : Makarska
Datum registracije : 18.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 8 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics
» OBRANA

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.