FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi

Go down 
Autor/icaPoruka
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1362
Godine : 35
Datum registracije : 06.11.2009

PostajNaslov: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   10.01.11 23:20

Veliko Hvala Stepenwolfu na super poklonu, i Jozi na posredništvu i skladištenju istog
Dakle nedavno sam dobio mali vic nozic duzine 58mm…
Victorinox blue red lite manager – izvanserijski model kojemu su stranice u razlicitim bojama. Plava prednja strana na kojoj je led lampica crvene boje i crvena zadnja strana na kojoj je kemijska olovka plave boje
osim kemijske i ledice ima i noz, skare, otvarac cepova, krizni i ravni serafciger i turpijicu..ma sve sto čovjeku zatreba u urbanoj đungli.
Slike su mutne jer idiot ne znam upravljat sa digitalcem idiotom

svjetlo je taman jako da ne smeta susjedima.. u mraku mozes bez problema naci vrata i na njima kljucanicu

moj EDC kit .. victorinox gore opisan, magnezij i kremen, usb sa vaznim top secret informacijama, kljucevi
stepenwolf
[Vrh] Go down
Nero Rii
spikač
spikač

Male
Broj postova : 500
Godine : 28
Datum registracije : 01.11.2010

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   10.01.11 23:26

vidio sam ih u ri po 70kn idem kupit jednoga tek toliko da ga imam..
[Vrh] Go down
rinos
spikač
spikač

Male
Broj postova : 671
Godine : 52
Datum registracije : 28.09.2009

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   10.01.11 23:34

[Vrh] Go down
Samobaniran
lingua
lingua

Male
Broj postova : 269
Godine : 218
Datum registracije : 04.08.2009

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 3:18

.

Zadnja promjena: StepenWolf; 27.03.11 14:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1194
Godine : 32
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 12:23

Odličan EDC. Možda samo mala ideja tebi (i drugima) za nadopunu ako smatraš da može zatrebati.

Ja sam na svoje ključeve stavio privjesak od paracorda na foru survival narukvice i na njega stavio metar-dva izolir trake koja se može odljepiti i koristiti. Također tu je i jedna mala svjetiljka led s kojom sam se jako ugodno iznenadio. Ovdje se može kupiti pakovanje od 10 komada: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20243

[Vrh] Go down
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1969
Godine : 47
Datum registracije : 09.04.2010

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 13:47

Može li se saznati ime trgovine u RI koja prodaje predmetni Victorinox blue-red lite manager?
P.S. Istu takvu ledicu sam dobio od jednog cijenjenog kolege koji ju je također kupio na DX-u. Svijetli za nevjerovati, a veličine je kao cca 2 kn. Sasvim pristojna stvar za imati na ključevima - vrlo praktična lampica.
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1550
Godine : 44
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 14:09

hm... to nije paracord, definitivno, ali pristojno je napravljeno!
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7274
Godine : 43
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 15:34

sviđa mi se između ostalog i lijepi emajlirani grb Zagreba, di si ga nabavio?
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 15:48

nasao sam ga na ulici kad sam se vratio u zg nakon 2 godine izbivanja po europi/africi.. inace nevolim ta obiljezja sela/grada/drzave ali ovaj nosim jer sam ga nasao bas kad sam se jako uzelio rodnog grada
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 15:50

osim toga privjeska mozete vidjeti i karticu dm-a, to me zena opremila da mogu jeftinije kupit pelene kad dode kcerkica
[Vrh] Go down
igi2
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 34
Godine : 60
Datum registracije : 30.12.2009

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 16:37

SAS, bojim se da ćeš za sedamdesetak kuna kupiti samo model Vic classic, dakle bez lampice, kemijske olovke i još ponekog alata s gornje fotke. Moj signature ruby ima kemijsku, nema lampicu i još poneki alat i košta baš u Rijeci iznad 100 kuna (na Maestralpromovoj stranici 82k, classic 66 kuna), a ovaj s lampicom (model iz linije midnite manager) Maestralprom prodaje za 172 kune, dakle u Ri ne bi bio daleko od 200 kn.
O DX-ovoj lampici koja pojedinačno zapada ispod pola dolara na kućnom pragu, sve su rekli Login i Adept. Dosad sam ih tri puta naručivao Najtoplija preporuka.
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 16:51

[quote="igi2"]a ovaj s lampicom (model iz linije midnite manager) Maestralprom prodaje za 172 kune, dakle u Ri ne bi bio daleko od 200 kn[quote]

ovo nije model iz serije midnite manager, nego van-serijski model "blue-red lite manager"
[Vrh] Go down
igi2
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 17:02

Linija midnite manager (preporučujem pogledati) ima sve alate kao i ovaj krasni poklon Stepskog Vuka, razlika je samo u tome što je ovdje dvobojna drška i takav se kod nas, koliko znam, ne prodaje (ili je možda Stepski iskombinirao dvije boje drške s dva managera ) Želio sam samo reći da se taj model nikako ne može u prodaji nabaviti za sedamdesetak kuna.
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 20:20

slazem se sa svim..osim sto midnite manager ima bijelu led diodu, a ovaj crvenu... ma vjerojatno je stepenwolf zamjenio ledicu i promjenio drsku.. i stranice spojio magijom kao i redbeard na mrazomorovom novom cudu
[Vrh] Go down
Samobaniran
lingua
lingua

Male
Broj postova : 269
Godine : 218
Datum registracije : 04.08.2009

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 21:22

.

Zadnja promjena: StepenWolf; 27.03.11 14:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
igi2
zelembara
zelembara

Male

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   11.01.11 22:03

Vidiš, graviranja se nisam sjetio, ali poklon je izabran i čeka osobno uručivanje
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi   

[Vrh] Go down

victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» victorinox blue-red lite manager i EDC ključevi
» Manja vreća za spavanje / HL Challenger Lite 150
» VICTORINOX - pitanja...