FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
rambo
zelembara
zelembara

Broj postova : 39
Datum registracije : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?   12.01.11 0:19

Najbolje ti je da na kartici za on line kupovinu uvijek imaš oko 30-40 KM. Tako ja radim. A ako mi se nesto kupuje s ebaya , npr. nož od 50 KM , onda tih 50 KM uplatim dan-dva prije kupovine.

[Vrh] Go down
Knele.bl
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 21
Datum registracije : 10.07.2010

PostajNaslov: Re: Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?   12.01.11 0:26

a kad otvaram racun u banci,hoce biti dosta da stavim 10 KM,da vidims ta ce biti,a kasnije cu ja dodavati ako bude islo po planu...?!
:bog:
[Vrh] Go down
rambo
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 39
Godine : 26
Datum registracije : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?   12.01.11 13:54

Trebalo bi biti dosta 10 KM. Kada zatrazis na paypalu verify kod ( http://3.bp.blogspot.com/_WBSWcx976nk/SqQv__LpJSI/AAAAAAAAAsQ/YuU2RsdZcnU/s400/verify_3.jpg ) , skinu ti s računa oko 2 $ ( to je oko 3 KM ). Kod dobijes na izvodu s banke ,izvod ti dolazi svaki mjesec na vrata, i za njega ti skidaju 2,50 KM mjesecno s računa. Kada paypal kod s izvoda uneses na svoj paypal account vrate ti ta 2 $, paypal account racun ti bude potvrđen , praviš ebay account i mozes kupovati preko neta. Najbolje ti je dan dva prije kupovine preko neta da uplatis onoliko koliko predmet kupovine kosta, tako ja radim i to je najsigurniji način. I ona debitna kartica koju sam ti preporucio ne moze u minus , tako da si 100 % siguran...

Imaš vise na linku ispod:

http://www.crohr.com/paypal-upute-uputstvo

[Vrh] Go down
Knele.bl
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 21
Datum registracije : 10.07.2010

PostajNaslov: Re: Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?   12.01.11 14:07

Hvala! :bog:
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?   Today at 16:46

[Vrh] Go down

Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Usluga kupovine na ebay-u.Sta mislite o ovome?
» Kupnja noža - ebay
» noževi i ebay
» Ebay gojzerice i ruksak
» Prodaja na ebay-u, pomoč i iskustva