FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

The Zeitgeist Movement

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Tango
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 22
Datum registracije : 02.04.2010

PostajNaslov: The Zeitgeist Movement   02.01.11 4:38

Za ovo sam saznao prije nekih 2 sata.... dosad sam iztraživao... i ostao bez teksta...

http://www.youtube.com/watch?v=-wR1nX2Rfis&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QYLLFpNn4lM&feature=player_embedded#!
[Vrh] Go down
http://fighterace94.webs.com/
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1298
Godine : 29
Datum registracije : 22.10.2009

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   02.01.11 5:18

Joj nemoj se s tim glupostima zamarati...teorije zavjere i ostalo....
Imam frenda koji je totalno p**** nakon gledanja tih filmova....doslovno s njim nemožeš više o ničemu razgovarati. Uvjeren je da je cijeli svijet samo jedna velika laž. I da ćemo svi skupa 21.12.2012 izginut..
Zato nemoj si trovati mozak sa takvim stvarima...i da su istina...opet ne možeš ništa promijeniti...
[Vrh] Go down
Tango
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 22
Datum registracije : 02.04.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   02.01.11 5:48

O kakvim zavjerama ti pričaš? Ovo je o svijetu u kojem MI živimo!
Ne vjerujem ti ja u 2012 i sl. gluposti. Imam vrlo objektivno mišljenje… ali ovakve stvari me zaintrigiraju... i jednostavno se moraš pitat... da li su ti ljudi potpuno u pravu?

Tipovi koji samo cvile o 2012 i apokalipsi su stvarno pukli i zreli za vrapče. Ne možeš proreći budućnost... bar ne još... ali možeš gledati društvo kako je napredovalo, gdje je sada i logički zaključiti gdje ide.

Pa i da nisi čuo za ovakve stvari ne bi ti trebalo dugo da se zapitaš do kad će trajat ova monarhija vlade, korupcija, nasilje, manipuliranje ekonomije, netolerancija u društvu…
Na vrh ove piramide je novac... ja mislim da je novac stvarno najveće zlo koje je čovjek izmislio! Daje moć ljudima koji je zaista Ne zaslužuju.
I eto nam primjera (ili premjera) po naslovnicama... i onda se čudimo kuda ide ova država... ali svi gledaju samo na sebe pa se ni ne pitaju kamo ide ovaj svijet.

[Vrh] Go down
http://fighterace94.webs.com/
mrkva4
lingua
lingua

Male
Broj postova : 234
Godine : 33
Datum registracije : 29.09.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   02.01.11 12:58

Gledao sam film....ah neznam sta pametno reci o njemu, sve je to super, ali ipak to je takoder reziran i pomno smisljen film iz SAD-a
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4686
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   02.01.11 14:05

Od svih stvari navedenih u filmovima "Zeitgeist: The Movie" i "Zeitgeist: Addendum" najinteresantnija mi je spoznaja o apsolutnom zanemarivanju obnovljivih izvora energije iz prirode,posebice geotermalne energije...to je velika šteta,da se radi profita kroz prodaju nafte zanemaruje takav enorman potencijal Zemlje.

A što se tiče politikanstva i kurvaraja uz to,to se nije mijenjalo od postanka svijeta pa se niti neće ni za 3579 godina od danas...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
mrkva4
lingua
lingua

Male
Broj postova : 234
Godine : 33
Datum registracije : 29.09.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   02.01.11 14:19

da potpuno imas pravo....mislim da je pravo pitanje (ne kako koristiti te izvore obnovljive nepresusne energije) vec kako je naplatiti od fizickih osoba obicnih ljudi !!
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1272
Godine : 32
Datum registracije : 04.04.2012

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   18.04.12 18:07

da nije bilo zeitgeista nebi ja bio sad na ovom forumu....
(duga i komplicirana priča)
mene su ti filmovi potakli na puno dobrih stvari... ovisi samo iz kojeg kuta ih gledaš i dali si sposoban prihvatiti neke argumente iako si čitav život uvjeravan u jedno, a logika govori sasvim drugo....
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Godine : 34
Datum registracije : 07.05.2011

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   18.04.12 21:17

sva tri djela zeitgaista su meni otvorila oči... sad na cijeli svijet gledam potpuno drugčije, ali treba napomenuti da sve što čitamo i gledamo treba uzeti i malo sa rezervom znači vrlo je bitno kritično mišljenje ( sa kritično ne mislim na kritiziranje, nego čitati sa otvorenim mišljenjem u svim aspektima ) ...ali danas je to malo teško jer smo bombardirani sa ogromnom količinom informacija i bitno je znati oguliti loše informacije od dobrih ... to je danas najteže ...i danas 15 godišnjak ima na internetu više informacija nego bilo koli precednik države prije 30 godina...
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4686
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   18.04.12 21:29

špico je napisao/la:
...i danas 15 godišnjak ima na internetu više informacija nego bilo koli precednik države prije 30 godina...

Bogme prava istina.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1293
Godine : 42
Datum registracije : 07.01.2012

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   18.04.12 21:51

Je, točno... Ima ona uzrečica, pronać' uistinu korisnu informaciju na netu je ka pokušat se napit vode sa vatrogasnog šmrka...

[Vrh] Go down
Guybrush
lingua
lingua

Male
Broj postova : 337
Godine : 32
Datum registracije : 17.12.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   19.04.12 11:16

Dobro rečeno, netko je negdje dobro rekao, da danas bušmanski poglavica sa smartphoneom u ruci ima bolji pristup informacijama nego CIA '91 kod Zaljevksog rata.
Svaki dan smo zatrpani mnoštvom informacija, samo treba znati prepoznati i iskoristiti prave.
Ni vijesti više nisu vijesti nego senzacionalizam. Po meni, ovakav tipičan oblik školstva u svijetu će za kojih 10 godina biti potpuno zastario, makar je kod nas već odavno zastario.
[Vrh] Go down
Mačak
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 43
Godine : 61
Datum registracije : 08.09.2010

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   19.04.12 11:50

Informacija vrijedi onoliko koliko vrijedi izvor informacije
[Vrh] Go down
marinko
lingua
lingua

Male
Broj postova : 270
Godine : 34
Datum registracije : 29.01.2011

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   19.04.12 13:27

@girdeaux jel ti se prijatelj zove Tango?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: The Zeitgeist Movement   

[Vrh] Go down

The Zeitgeist Movement
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» The Zeitgeist Movement