FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Hrana iz ruksaka

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Slym
bomber
bomber

Broj postova : 183
Datum registracije : 20.04.2010

Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty21.08.10 1:28

Twinner Minikobase. Twinner je inače Lidlova robna marka za mesne prerađevine.

Hrana iz ruksaka - Page 2 Picturegj
[Vrh] Go down
Drvo
mr.spika
mr.spika
Drvo

Male
Broj postova : 1693
Godine : 39
Datum registracije : 13.03.2010

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty22.08.10 9:03

Slym je napisao/la:
Twinner Minikobase. Twinner je inače Lidlova robna marka za mesne prerađevine.

Hrana iz ruksaka - Page 2 Picturegj
Hvala na informaciji.
[Vrh] Go down
Cave Bear
spikač
spikač
Cave Bear

Male
Broj postova : 734
Godine : 21
Datum registracije : 31.05.2010

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty15.09.10 13:49

Hrana iz ruksaka - Page 2 TN_356
ja uvek imam sa sobom neku bonžitu

verovatno bi nosio par supa u kesici,slaninu,kulen,sremsku,pancetu,suvo voce,med,cokoladu za kuvanju(mljac moja najomiljenija) zavvisi od uslova
[Vrh] Go down
ness
tipko
tipko
ness

Male
Broj postova : 51
Godine : 57
Datum registracije : 27.06.2018

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty23.10.19 22:36

Testenina... Dugotrajna je, lagana, a i ekonomična. Može se konzumirati i kao čorba uz malo soli, ili vegete. A može se i začiniti kesicom supe, konzervom gulaša ili ragu, ako je za više osoba... Jednostavno se priprema...
[Vrh] Go down
Delete
lingua
lingua
Delete

Male
Broj postova : 292
Godine : 25
Datum registracije : 09.01.2012

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty31.10.19 3:51

Ja kad idem na noćenja po par dana obično nosim slaninu/špek, mesni narezak u konzervi, sardine u konzervi, krumpir, neko friško meso samo za prvi dan, i sve više prakticiram rižu jer se sa svačim može iskombinirati, i skontao sam da je kombinacija kikirikija i suvog grožđa dosta dobra stvar kao užina.
[Vrh] Go down
ness
tipko
tipko
ness

Male
Broj postova : 51
Godine : 57
Datum registracije : 27.06.2018

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty31.10.19 15:49

Delete je napisao/la:
Ja kad idem na noćenja po par dana  obično nosim slaninu/špek, mesni narezak u konzervi, sardine u konzervi, krumpir, neko friško meso samo za prvi dan, i sve više prakticiram rižu jer se sa svačim može iskombinirati, i skontao sam da je kombinacija kikirikija i suvog grožđa dosta dobra stvar kao užina.

Riža paše dobro uz gljive i jestivo bilje iz prirode, ali ja nisam poznavalac, a i malo mi smeta što, koliko god da je perem, voda, u kojoj je trebam skuvati, bude bijela... Doduše, možda tako i mora, ili treba...
[Vrh] Go down
marin_2411
tipko
tipko
marin_2411

Male
Broj postova : 67
Godine : 23
Datum registracije : 18.07.2017

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty04.11.19 18:51

Što se tiče ljeta, kikiriki pod obavezno, voda (iako nije hrana, ali ne prepuštam slučaju, isto kao i čaj od zlatnice po ljetu kad je ima, a po zimi čaj od iglica bora odnosno izdanaka ako ih nađem), preko cijele godine kobasica i slanina, preko zima konzervirano i pogotovo ako želim toplo gulaš, grah i slični proizvodi u konzervama (većinom se koriste u RME-ima), a po ljetu mesni naresci ili riba...

Osobno tako uzimam, iako znam da je možda bolje ribu i preko zime puno više, ali nisam uzimao zimi.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Hrana iz ruksaka   Hrana iz ruksaka - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrana iz ruksaka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2