FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

hawaiian sling

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
macedonian45mk
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 42
Datum registracije : 05.05.2010

PostajNaslov: hawaiian sling   07.08.10 16:49

Pozdrav svima , nasao sam ovo na netu veoma jednostavno ,snaga malo manja od podvodne puske(harpun ili kako se zove) a jaca od podvodnog kopja sa onom gumom za izbacivanje iz ruke (ako ima drugi naziv popravljajte).
neznam dali je neko pre postovao ovo ovde na forumu , ako je neko probao ovo za ribolov neka se javi za utiscima , ako nije bilo bi zanimljivo napraviti ovaj hawaiian sling i probati kako znam ima vas dosta ovde koji se bave podvodnim ribolovom a sprava je veoma jednostavna .
Intresantno je da je samo sa ovim slingom dozvoljen podvodni ribolov na bermudama i cini mi se bahamama.
nemogu da se snadjem sa postovanjem slika ali evo linka na kome se dobro vidi kako sve to izgleda

http://www.bluewaterhunter.com/shopsite_sc/store/html/spears.html
[Vrh] Go down
medo
tipko
tipko

Male
Broj postova : 88
Godine : 20
Datum registracije : 11.01.2010

PostajNaslov: Re: hawaiian sling   07.08.10 17:53

ovo je nešto slično kao slingbow vidio sam na youtubeu jedom dalo bi se i to napraviti
[Vrh] Go down
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 494
Godine : 41
Datum registracije : 13.12.2009

PostajNaslov: Re: hawaiian sling   07.08.10 17:57

macedonian45mk je napisao/la:
Pozdrav svima , nasao sam ovo na netu veoma jednostavno ,snaga malo manja od podvodne puske(harpun ili kako se zove) a jaca od podvodnog kopja sa onom gumom za izbacivanje iz ruke (ako ima drugi naziv popravljajte).
neznam dali je neko pre postovao ovo ovde na forumu , ako je neko probao ovo za ribolov neka se javi za utiscima , ako nije bilo bi zanimljivo napraviti ovaj hawaiian sling i probati kako znam ima vas dosta ovde koji se bave podvodnim ribolovom a sprava je veoma jednostavna .
Intresantno je da je samo sa ovim slingom dozvoljen podvodni ribolov na bermudama i cini mi se bahamama.
nemogu da se snadjem sa postovanjem slika ali evo linka na kome se dobro vidi kako sve to izgleda

http://www.bluewaterhunter.com/shopsite_sc/store/html/spears.html

ovako nešto smo sami pravili za pod.ribolov,samo drvena cijev bez ručke i harpun je bio puno krači i guma od bicikla ili buel od lopte
[Vrh] Go down
medo
tipko
tipko

Male
Broj postova : 88
Godine : 20
Datum registracije : 11.01.2010

PostajNaslov: Re: hawaiian sling   07.08.10 17:59

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: hawaiian sling   Today at 14:38