FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
koncept komplet za šumsku razonodu Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
koncept komplet za šumsku razonodu Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
koncept komplet za šumsku razonodu Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
koncept komplet za šumsku razonodu Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
koncept komplet za šumsku razonodu Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
koncept komplet za šumsku razonodu Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
koncept komplet za šumsku razonodu Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
koncept komplet za šumsku razonodu Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
koncept komplet za šumsku razonodu Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
koncept komplet za šumsku razonodu Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
koncept komplet za šumsku razonodu Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
koncept komplet za šumsku razonodu Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
koncept komplet za šumsku razonodu Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
koncept komplet za šumsku razonodu Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
koncept komplet za šumsku razonodu Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
koncept komplet za šumsku razonodu Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
koncept komplet za šumsku razonodu Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
koncept komplet za šumsku razonodu Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
koncept komplet za šumsku razonodu Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
koncept komplet za šumsku razonodu Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
koncept komplet za šumsku razonodu Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
koncept komplet za šumsku razonodu Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
koncept komplet za šumsku razonodu Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
koncept komplet za šumsku razonodu Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
koncept komplet za šumsku razonodu Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
koncept komplet za šumsku razonodu Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
koncept komplet za šumsku razonodu Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
koncept komplet za šumsku razonodu Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
koncept komplet za šumsku razonodu Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
koncept komplet za šumsku razonodu Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

koncept komplet za šumsku razonodu

+4
Adept
NAVIGATOR
Wild Wolf
Marko
8 posters

Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 24.07.10 22:18

ukoliko sa sobom nemate pripadnicu ljepšeg spola smislio sam nešto za razonodu u šumi koncept komplet za šumsku razonodu 69343

kao i Satara već neko vrijeme u glavi imam ovaj komplet, u principu komplet se sastoji od noža, takedown luka, pripadnih sitnica(za luk i nož) te nešto razmišljam za praćku.

Komplet bi se sastojao od:

Noža+futrola, na futroli fajerstil i ključevi za luk ali oni sa stražnje strane, sistem nošenja nije ništa posebno, samo savinuta koža koja ide za remen.

sam nož sam nekoliko dana dizajnirao, i radio iz glave i nebi vjerovali na kraju je ispao ko Enzo koncept komplet za šumsku razonodu 69343 dužina bi bila 23 cm, debljina cijelom dužinom 4 ili 5 mm, full tang konstrukcija, konveksni bevel.

zapravo poanta cijelog kompleta je da se za dršku noža, riser luka, i fajerstil koristi isto drvo, ili kombinacija dvije ili više vrsta drva za riser pa tako i za dršku. hrast je vjerojatno jedna od opcija zbog krakova koji su mi se pokazali kao jako dobri.

volio bi hrast i orah pošto sam već nesto radio u toj kombinaciji i svidjelo mi se.

smislio sam i sistem nošanje luka, samo moram staviti to na papir, zapravo dva sistema imam u glavi, moram vidjeti koji je bolji.

kombinacija kože za futrole je crno i smeđa po rubovima, već sam staroj rekel da se nek pripremi na skupljanje kože(ona mi i bu pomogla kod šivanja ) koncept komplet za šumsku razonodu 69343

starog i buraza sam zaposlil nek pomogneju kod prikupljanja potrebnog materjala(čelik drvo itd.) prije početka faksa želim to završiti.

skice su šture i bez tekstura i šminkanja, jer poanta je baš u drvu i usklađivanju boja( nekaj su me i navčili na faksu koncept komplet za šumsku razonodu 150683 ) pa sad još razmišljam ali u principu ako dođem do oraha znam kak bu zgledalo.

sad je na vama red da pomognete sa savjetima, pokudama, kritikama, bilo čime jer ste užasno neaktivni koncept komplet za šumsku razonodu 747986 koncept komplet za šumsku razonodu 747986 koncept komplet za šumsku razonodu 747986

koncept komplet za šumsku razonodu Nozh


koncept komplet za šumsku razonodu Lukko


ovo su zasad samo skice i podložne su promjenama, riser je takav kakav je, kutevi spoja krakova i samog risera trebaju biti veći jer ne mislim raditi recurve. i jos k tome u komplet ideju i rukavice koncept komplet za šumsku razonodu 368870

ajde mišljenja prijedlozi itd koncept komplet za šumsku razonodu 368870
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Wild Wolf 24.07.10 22:32

taman sam i ja razmišljao da otvorim takvu sličnu temu....kad vidim da si me preduhitrio. sram te bilo koncept komplet za šumsku razonodu 469245 sviđa mi se ova skica noža i rišera luka. volio bih vidjeti više skica i slika,ali nema veze. svakako sam za to da ubaciš i jednu praćku,nije na odmet,a super dođe za zabaviti se pa i za survival.
Wild Wolf
Wild Wolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 687
Godine : 37
Lokacija : Croatia
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 24.07.10 22:37

bit će više slika nadam se ubrzo iz izrade koncept komplet za šumsku razonodu 368870

imaš kakav savjet?
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by NAVIGATOR 24.07.10 23:05

Ne bi htjeo ubiti temu na pocetku, i nemam nis protiv kvalitetnog rucnog rada ali da to onda lici na nekaj i da je od kvalitetnih materjala. Dok nabavis sav materjal pod uvjetom da imas priliku doci do pravog celika koze i drva(treba i to platiti) da bi to na nekaj licilo treba ti najmanje 3-4 dana za noz, barem dan za futrolu i barem tjedan za dobar luk. Kad se to vrijeme zbroji ja bi se radije na mjesec dana negdje xaposlio i zaradio si za fantastican luk i noz. cca 2000kn! Pa nemoras razmisljat jel ti noz dobro zakaljen i dali ce ti krak puknuti bas onda kad ti treba. Po meni od cijelog tog kompleta jedino u samogradnji mozes pracku odlicnu napraviti!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 24.07.10 23:15

pa da krenemo koncept komplet za šumsku razonodu 747986 :

sto se tice drva, doma radimo sa drvom i stari pozna dosta stolara pa to nebi trebal biti problem.

kožu jednim dijelom imam, a ostatak bum dobil od stare(radi u kožnoj industriji) ona bu i šivala

čelik mogu nabaviti alatni(ili kupim), stari je radil kao stražar u lepoglavi i u pogonu rabe taj čelik.
sposoban jesam izrezati oblik noža(nije komplicirani oblik, a ako nebu išlo odnesem susedu)
samo malo truda treba.

TO nem radil ja nego bum odnesel u jednu firmu u Ivanec koja između ostalog ima kalionu.

što se tiče luka, riser nije mudrost napraviti, već jesam, zapravo napravil sam vec jedan takedown luk koji radi sasvim solidno imajući na obziru greške koje sam napravil zbog brzine. znači sad znam di su mi greške pa bu ovaj bolji, mada je i ovaj sasvim solidan ali ružan(dakako solidan je prema mojem znanju)
drvo za krakove imam.

i sad kad sve stavim na kup, nebu me puno koštalo koncept komplet za šumsku razonodu 368870
plus brat mi se ponudil pomoći a on je jedan od onih koji se u sve kuže koncept komplet za šumsku razonodu 69343
i kaj je najbitnije zabavil se bum koncept komplet za šumsku razonodu 368870

ali Navi u svakom slucaju hvala na savjetu koncept komplet za šumsku razonodu 368870
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by NAVIGATOR 24.07.10 23:38

Ma sve je to ok al dok ti to sve obidjes potrosil bus vremena i benze kao za recimo savrsenu enzo ostricu. Vecina tih home made stvarcica nedovrseno zavrsi u nekoj ladici i uglavnom ljudi na koncu ipak kupe nekaj pouzdano kaj buju nosili. Mislim da je dobar kompromis kupiti ostricu pa napraviti rucku i korice, cisto dovoljno da bude po tvom ukusu a da nije ni pre skupo. Rekao bi neka zlatna sredina izmedju kupljenog i kucne radinosti! Za lukove je jos gore. Neznam koliko od vas je pucalo iz nekog kvalitetnijeg luka naprimjer Hoyta ili neceg slicnog. Niti jedno drvo nema niti priblizno dovoljno dobre karakteristike za dobar luk. Drvo se laminira s razlicitim materjalima i tek onda ima dovoljno dobru elasticnost. Ako ga koristis cisto onda dobijes recimo luk velike jacine i slabog elasticiteta na kojem ti oci ispadnu od muke dok ga napnes a strijelu jedva dobaci 70 metara sto je za luk uzasno malo! To je kao da oces kvalitetan noz napraviti od celika od prije 300 godina! Jednostavno nejde jer materjal nije na nivou! Znam dosta proizvodjaca lukova iz slovenije koji mada su zivjeli od prodaje i izrade lukova svi su imali taj problem odnosno strijelci s njihovim lukovima. Ljudi imaju manufakture, skoro male tvornice pa im to ne polazi za rukom. Gledao sam malo razne filmice o krajnjim rezultatima ljudi s foruma i demonstraciji finalnih proizvoda. Po moj misljenju tak, tak nisam bas impresionoran. to izgleda i puno je tu truda ulozeno ali ja bi uvjek isao na nekog renomiranog proizvodjaca ogotovo kaj mi cijene nisu nas tak astronomske. Npr samikov odlican lovacli slozivi luk je 800 kn.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 24.07.10 23:53

neznam, nisam sklon kupovanju stvari više od kad sam shvatio da si sam neke stvari mogu napraviti a da zadovolje moje potrebe.
inace ja sam s ovim projektom poprilicno ozbiljan, mislim to zavrsiti prije ili poslje.

Što se tiče lukova, znam da imaš tu iskustva, rekao si da si se bavio time prije.

ali nije ti možda fascinantna jedna tisa i ELB, bez ikakve tehnologije samo uz znanje i iskustvo se dobije luk koji konkurira modernim lukovima(gledano po omjeru korištene tehnologije, resursa itd) u neke performanse ne ulazim jer nisam mjerodavan.

pa mongolski, madjarski lukovi koncept komplet za šumsku razonodu 368870

neznam dal znas koji je rekord s tradicionalnim lukom, oko 900 m i pripisuje se nekom turskom osvajaću.

želim reći samo da je po meni drvo vrijednije od umjetnih materjala, da nam je priroda dala mogućnosti i da je na nama da ih iskoristimo(ovaj, ne mislim sad da trebamo sve porušiti koncept komplet za šumsku razonodu 855911

nadam se da kužiš na kaj mislim.

a kaj se tiče benge i to, paaa sve mi je to u okolici pa recimo da bez beda mogu i to pjesice obaviti.

Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Adept 25.07.10 0:09

NE DRŽIM NIKOME STRANU OVDJE, ali činjenica da jedan mladi čovjek želi sve ovo što je spomenuo stvoriti vlastitim rukama je tu ono što je definitivno najvažnije i mislim kako ga se treba ohrabrivati u tome - to je poanta svega, a ne isplativost projekta po bilo kojem pitanju - to je pak totalno u drugome planu... Definitivno...
Meni je potpuno jasno što ti Navi želi reći i govori ti to sa dobrim razlogom - da te spasi određenih stvari, i to je dobro, no ja sam za to da ti to sve napraviš do početka nove akademske godine, da te to služi dobro i u zdravlju i da svi vide što si ti u stanju napraviti svojim rukama i svojom voljom...
Adept
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1588
Godine : 53
Lokacija : astral...
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 25.07.10 0:16

fala prijatelju koncept komplet za šumsku razonodu 393492

ma i meni je jasno sto Navi želi, spasiti me troškova, a i čovjek se kuži u te stvari pa može davati savjete. ali kako imam mogućnosti kakve takve za izradu toga te veliku želju probal bum. ne tražim nikakve vrhunske performanse . a sto je najbitnije skupljam iskustvo i maknul se bum od kompjutera nadam se koncept komplet za šumsku razonodu 469245 jer mi je već zlo od njega em na faksu em kad sam doma koncept komplet za šumsku razonodu 592423
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Adept 25.07.10 0:22

Navi ti je, barem sam ja tako shvatio, htio pomoći činjenicom da za relativno male novce čovjek može dobro proći i nabaviti kvalitetne stvari - od onoga što ti spominješ - i to, ono što vele Kinezi - IN BONA FEDE - u najboljoj volji...
Meni je bitnije da ti to hoćeš svojim rukama napraviti! Veliš da imaš volje i vremena - onda nas nemoj razočarati... Prije prvog listopada očekujem fotke noža i luka onoga što je i naslov same teme (kompleta za šumsku razonodu) :migg:
Zato - NA DELO :bog:
Adept
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1588
Godine : 53
Lokacija : astral...
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 25.07.10 0:27

bit će bit će koncept komplet za šumsku razonodu 368870

već su počeli neki radovi, doduše ne veliki ali početak.
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by elvin 25.07.10 0:52

Ja sam isto Navigatorovog mišljenja ali mi se tvoj koncept sviđa to stoji.
Međutim nisu svi ljudi za sve i ako na vrijeme to shvatiš dobro,a ako ne onda uvijek imaš problem sa opremom koju ćeš imati ali nikad je nećeš imati kako treba,vjeruj da je u nekim situacijama najbolje i najbezbolnije rješenje štediti i kupiti nešto po svom ćeifu,a sve ostalo je gubitak i vremena i živaca.
Kako kažu majstor za sve,je u stvari majstor za ništa!
ko radi sa drvetom treba se toga držati,ko radi sa čelikom svoga dijela posla i onda je to ono pravo,a sve ostalo je samo trenutna satisfakcija koja nikad nije ono pravo,ali ako te baš to ispunjava samo naprijed imaš moju podršku ako ti to išta znači.

elvin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 594
Godine : 47
Lokacija : bihac bih
Datum registracije : 17.07.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Wild Wolf 25.07.10 10:07

ja mislim da ćeš se ti najviše "izgubiti" u izradi luka. znam da je neopisivo zadovoljstvo kad nešto sam napraviš,a da još dobro ispadne,po želji. neznam koliko se kreću cijene enzo oštrica i neznam koliko su kvalitetne,vjerojatno su dobre...Tu ti je praćka isto odlična za razonodu u prirodi,a nije nimalo komplicirana za napraviti,zapravo je jako zabavno. Efektivno je,ubojito oružje,pogotovo ako ju modificiraš da možeš ispaljivati strijele i ne zauzima mnogo mjesta za nošenje,a i za korištenje u šumi za razliku od luka.
Wild Wolf
Wild Wolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 687
Godine : 37
Lokacija : Croatia
Datum registracije : 24.03.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by LUKSA 25.07.10 16:12

Podržavam inicjativu našeg mladog forumaša!

Napravi , budeš vidio, podijeli sa nama svoje mišljenje, ali iskreno!

Nadam se da ćeš izvući pouku iz toga!

I ja sam sa 19 mislio da mogu sve i imao sam svakakve ideje!

Znaš onu da je pesimist optimist sa iskustvom! :bog:

I ja sam sa jedno 13 radio bušilicu od fena za kosu , stari ne je pustio, tek tada sam shvatio da elektromotor ima i snagu! koncept komplet za šumsku razonodu 469245
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 25.07.10 20:59

kao prvo hvala svima na komentarima =)

kupovina stvari za koje znam da sam si sposoban napraviti sam a da zadovoljavaju MOJE potrebe mi se cini bedasta, citaj komplet za RAZONODU koncept komplet za šumsku razonodu 368870 ne za takmičenja.

za sve je potreban trud, volja želja, talent možda u maloj mjeri, tako me život naučio.

izrezati nož, sturpijati ga, zbušiti rupe i odnesti na kaljenje nije mudrost i to je tak koncept komplet za šumsku razonodu 368870

nije ni izrada luka mudrost, riser je jednostavniji dio posla, a krakovi ako se rade polako i ravnomjerno ispadaju jako dobri, probajte koncept komplet za šumsku razonodu 368870 opet ne za takmičenja.

ovo nije mudrost za napraviti, SVI su za SVE sposobni, samo je pitanje želje.

ne radim ovo napamet, sve sam već probao samo sad mislim s vise resursa raspolagati.

i na kraju najveći razlog svemu ovome je to da mi se bljuje od svijeta i naše države gdje ti život i sreća ovise o komadu papira. nekad sam imal krave doma, pajceke, vrtove i kaj ja znam, i živjelo se bez trošenja novaca, niš nije faljelo. a sad imam mačka i konzum koncept komplet za šumsku razonodu 368870

neču ništ kupovati osim neophodnih stvari jer mislim da nema smisla. oprema ti je dobra onoliko koliko ju pravilno koristiš. moj stari je hrpu raspela i kipića s običnim jeftinim kuhinjskim nožem izrezbaril, dal bi s skupim nožem bolje napravil? ne. još uvijek ima taj nož i koristi ga.

no i tak koncept komplet za šumsku razonodu 368870

jos jednom hvala na komentarima i nadam se da ste skuzili na kaj mislim, nisam mislio ništa loše, samo svoje viđenje svega koncept komplet za šumsku razonodu 368870

kapitalizam dolje koncept komplet za šumsku razonodu 368870
viva la revolution koncept komplet za šumsku razonodu 69343
koncept komplet za šumsku razonodu 69343

pozdrav
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by NAVIGATOR 25.07.10 21:59

viivvvaaaa!
( i ja sam nečaku napravio luk od komada drva (bili smo na otoku pa nije bilo niš bolje od mislim lovora, al nisam baš siguran) bio je oduševljen, istesao sam mu i strijele i dak tejpom zaljepio galebova pera koja smo na plaži uspjeli pronaći. tetivu smo inprovizirali od nekog komada špage. stvar je šljakalo ok za zezanciju i njemu ali i meni za gušt. u krajnjem slučaju bez problema bi njime mgao odstrijeliti neku pticu vjevericu ili štakora)
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Nino G 26.07.10 7:09

lachBe,
samo navali na izradu! Nema većeg gušta nego kada sam nešto napraviš. Osim toga, sam proces izrade (barem meni) donosi veliko zadovoljstvo - djeluje gotovo terapeutski. =)
Nino G
Nino G
lingua
lingua

Male
Broj postova : 451
Godine : 54
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 26.09.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Adept 26.07.10 9:30

Eto Lach - sada si dobio blagoslove, obvezao se jesi, mi hoćemo fotke koncept komplet za šumsku razonodu 747986 , pa ti lijepo prioni (rekoh - imaš do 01.10.), uživaj u izradi, usavršavaj se i čujemo se :migg:
Viva!
Adept
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1588
Godine : 53
Lokacija : astral...
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by damjan 26.07.10 12:42

prvo..živjela revolucija!!!
drugo..lachbe ...samo naprijed sa izradom (pazi imas rok do 1.10 koncept komplet za šumsku razonodu 747986 ) , kad budes imao neka konkretnija rješenja ili probleme stavi slike pa da probamo pomoći
koncept komplet za šumsku razonodu 393492
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Marko 26.07.10 12:53

upravo si sve u mjerilima crtam. s lukom ne očekujem probleme, s nožem još neznam, dimenzije, koji čelik itd. Napisao sam alatni(neznam oznaku) ili da kkupim od replikarta(nekaj ipak moram kupiti)koncept komplet za šumsku razonodu 747986 ako ću kupovati onda max 20 cm, i ako neću ne vjerujem da bu puno veći.

Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

koncept komplet za šumsku razonodu Empty Re: koncept komplet za šumsku razonodu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.