FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Borbe pasa

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Elp
spikač
spikač

Broj postova : 502
Datum registracije : 25.02.2011

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   22.03.11 11:10

Hehehe, Jole uljepsao si mi dan...

Mrazo bez ljutnje, samo sam predlozio... Parlamentarna nije usvojila sa vecinom glasova, pa cu se sad povuci u opoziciju
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6764
Godine : 32
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   22.03.11 11:24

No no no no no... nije to moja odluka nego mišljenje, ako ima dovoljno zainteresiranih neka predlože "službeno" i cijeli team ce glasati

Nisam ja šerif kakvim me neki smatraju

[Vrh] Go down
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1685
Datum registracije : 05.09.2010

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   22.03.11 11:29

moje mišljenje je da nema potrebe, imamo podforum ljubitelji prirode u kojem se piše i o psima

ima dovoljno pravih kinoloških foruma kako je mrazo rekao a ta tema je preopširna da se raširi ovdje
[Vrh] Go down
Elp
spikač
spikač

Male
Broj postova : 502
Datum registracije : 25.02.2011

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   22.03.11 11:29

Ma salim se druze, no hurt feelings :bog: Evo i ovako se moze, tema i kuckaj... A za serifa, sto da ne, kupimo ti znacku i pistolje, kaubojke i sesiric i eto ga. Samo nemoj da nas vjesas

Jos jedna stvar, ali prije svega sorry na offtopic za ovo dosad. Veliki sam protivnik borbi pasa. ne znam kakav mentalni sklop moras imati (ili nemati uopste), pa da na taj nacin patis zivotinju. Ako nisi u stanju drzati psa kao ljubimca i prijatelja, nemoj ga uzimati nikako. Bolje mu je i na ulici nego u ringu...
[Vrh] Go down
gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 165
Godine : 35
Datum registracije : 02.08.2011

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   10.08.11 19:27

U borbama pasa-kod ljudi prednjači novac i egoizam, što više para i moj, ali baš moj je pobjednik i najjači, mora biti. Ok, kod tih kavkaza, kangala i sl. zna biti borbi zbog gena, tj. uspješnog čuvanja stada i posjeda, ali i tu se ulažu novci, znači opet ljudski interes. Pitovi su jedna od najpogođenijih pasmina tim borbama, zato ih sad diljem svijeta eutaniziraju i zabranjuju.
[Vrh] Go down
gomar
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Datum registracije : 11.05.2011

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   21.04.12 13:49

vidim da je ova tema zastarjela,ali slučajno sam naišao na link u kojem šarplaninac ubi vučine koje napadaju stado,pa pogledajte https://www.youtube.com/watch?v=NrK0rRGanu8&feature=share
[Vrh] Go down
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 322
Godine : 43
Datum registracije : 15.03.2012

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   21.04.12 16:03

gomar je napisao/la:
vidim da je ova tema zastarjela,ali slučajno sam naišao na link u kojem šarplaninac ubi vučine koje napadaju stado,pa pogledajte https://www.youtube.com/watch?v=NrK0rRGanu8&feature=share

to se sjećam da sam gledao kao klinac na tv-u!! nekad davno, davno....bio sam tada opčinjen tim psima, šarplanincima..jer kao klinac odrastao na selu sjećam se prolaska veelikih stada ovaca, to se događalo jednom godišnje...tad smo imali priliku vidjet magarce velike, mazge i šarplanince...to je nama bio pojam tada jer su naši seoski psi (bujtari), sadašnji hrvatski ovčari bili kikiriki naspram ovih pasa , a rijetko tko je tada imao nešto drugo osim avlijanera domaćeg ili bujtara...!!

malo off topic...u doba kada nije postojao internet, facebook,playstation....i prolazak stada ovaca bio je vrhunac događanja u nekim našim slavonskim selima!!

ljeti si radio na polju ako treba, lutao šumama , igrao nogomet.....kupao se na obali save(naravno nije se išlo kupat za bezveze..samo radi kupanja......morao si natovarit prikolicu pjeska haha a onda se kupaj do mile volje), a zimi je jedina zanimacija bila kada se zalede okolni kanali..špraljke u ruke i cijeli dan dok se ne smočiš i ne budeš gladan....

i bili smo sretni i zadovoljni...a danas imamo sve a nemamo zadovoljstvo...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Borbe pasa   

[Vrh] Go down

Borbe pasa
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Borbe pasa
» Kupovina psa
» Pseći problemi