FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Pomoć oko odabira ruksaka

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Autor/icaPoruka
hyperion
zelembara
zelembara

Broj postova : 48
Datum registracije : 03.04.2013

PostajNaslov: Re: Pomoć oko odabira ruksaka   27.02.17 21:15

Ekipa evo danas mi stigao ruksak,pa da ne otvaram novu temu jer na you tubu ima dosta detaljnih recenzija ovo su tek moji prvi dojmovi.             Ruksak je Dragon egg od firme Direct action (to je inace Helikon iz Poljske) ,ima zapreminu od 25 lit. Izgleda full cvrsto i robusno posebno su mi se svidile naramenice dosta su debele a naramenice imaju jednu dozu krutosti i jako su udobne za vrijeme koristenja. Kao što sam rekao zapremina je 25 litara a mene su posebno zanimali ovi bočni đepovi ,naime imaju elasticne stranice po se moze dosta vrlika boca staviti ,ja sam u jedan stavio klean kanteen od 40 oz (1.180lit) a u drugi izosport od 1.75 lit koja je za nekih 1.5cm veceg promjera od KK ,mislim da ce ovi djepovi biti jako korisni za pohraniti set za kuhanje koji planiram kupiti.   .Zajedno s ruksakom narucio sam i Source mjeh od 3 lit,ruksak ima dvije pregrade predvidene za mjeh.       Uglavnom to je to za pocetak ako nekog zanima uskoro napravim jednu malo vecu setnju u sumu pa javim kako je bilo.
[Vrh] Go down
laredo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 208
Godine : 42
Datum registracije : 19.02.2014

PostajNaslov: Re: Pomoć oko odabira ruksaka   01.03.17 3:34

Dobar ruksak, sviđa mi se, baš takav treba bit za jednodnevne izlete, odmah čovjek dobi volju da ga natrpa i krene u prorodu. I bočni džepovi su vrlo korisni, pogotovo što imaš mjeh pa si riješio smještaj vode.
Jedino naramenice... gledam prve dvije fotke i odmah si mislim da su bar manje "mesnate", uže i tanje a onda ih ti nahvališ, tu smo kontra
[Vrh] Go down

Pomoć oko odabira ruksaka
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 13 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Pomoć oko odabira ruksaka
» Pomoć oko odabira noža
» Pomoć oko ruksaka!
» tečaj prve pomoći- video
» Pomoć-Gljiva