FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
lonewolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 530
Godine : 47
Datum registracije : 26.04.2010

PostajNaslov: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   14.05.10 0:11

štopericom, timerom, toplomjeroom, kompasom, ravnalom, povečalom, baterijom, brusom...ajme, kemijskom olovkom, čačkalicom, pincetom, kožnim koricama s čičkom i metalnom značkom, baterijskom svjetiljkom, baterijom, otvaračem za konzerve i pivu, šilom, minijaturnim odvijačem, nosačem za pakete, kuhalom za kavu, pilom, brusom, nožicama, ravnim odvijačima, mali, veliki , srednji, križni odviujač. neke stvari koje ne znam što su,..neke stvari koje još nisam otkrio...i još puno toga, zakačka za remen...eh da ima i nož i to mali i veliki :-)

[Vrh] Go down
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1967
Godine : 45
Datum registracije : 09.04.2010

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   14.05.10 0:16

Gimme, gimme
Služio te sretno, dugo i u zdravlju!
[Vrh] Go down
krtica
lingua
lingua

Male
Broj postova : 239
Godine : 34
Datum registracije : 17.03.2010

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   14.05.10 8:56

Švicarci su ZAKON.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7250
Godine : 41
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   15.05.10 11:17

objasni ono: kuhalom za kavu? sve ostalo korisno za EDC
[Vrh] Go down
Adept
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   15.05.10 11:25

Da, da
Uopće ne kužim kako mi je to promaklo, heh...
Ali sve ostalo je uistinu zakon EDC - još su se jednom Švicarci iskazali kao majstori - čestitam na alatu i neka te služi dugo, sretno i u zdravlju!
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač

Male
Broj postova : 530
Godine : 47
Datum registracije : 26.04.2010

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   15.05.10 12:12

Citat :
kuhalom za kavu?

šala mala, htio sam napisati star trek phaser, ali se ipak odlučio za kuhalo za kavu. Nek cvjeta stotinu stilova pisanja na forumu....
[Vrh] Go down
Adept
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   15.05.10 12:46

Uuuuu, phaser bi mi se definitivno više svidio
Jedan nula za tebe
Živio
[Vrh] Go down
zeleni
lingua
lingua

Male
Broj postova : 412
Godine : 41

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   15.05.10 16:39

lonewolf je napisao/la:
štopericom, timerom, toplomjeroom, kompasom, ravnalom, povečalom, baterijom, brusom...ajme, kemijskom olovkom, čačkalicom, pincetom, kožnim koricama s čičkom i metalnom značkom, baterijskom svjetiljkom, baterijom, otvaračem za konzerve i pivu, šilom, minijaturnim odvijačem, nosačem za pakete, kuhalom za kavu, pilom, brusom, nožicama, ravnim odvijačima, mali, veliki , srednji, križni odviujač. neke stvari koje ne znam što su,..neke stvari koje još nisam otkrio...i još puno toga, zakačka za remen...eh da ima i nož i to mali i veliki :-)

Ali to nije sve. Ako nazovete odmah poklanjamo potpuno besplatno i ovaj...
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6526
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   15.05.10 21:34

Nožić superiška!

A vidim i još nešto drago mi... jeli to Razer Lachesis? =)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..   Today at 9:53

[Vrh] Go down

Nož s altimetrom, barometrom, satom, budilicom, ..
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.